forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 5:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Локо (Сф) покани Мъри

Ден след като беше уволнен от Левски, Станимир Стоилов получи предложение да поеме Локомотив (Сф). С функциите на посредник бил натоварен бившият нападател Дончо Донев, който в момента е шеф на футболния синдикат. Той се свързал с Мъри вчера около обяд и му предал, че Локомотив (Сф) има желание да го ангажира като старши треньор за следващия сезон.

Постът в "Надежда" е вакантен след напускането на Стефан Грозданов. В момента отборът се води временно от Димитър Васев. В Локомотив знаят, че Мъри е най-подходящият вариант за наставник на всеки отбор в България.

Стоилов е поискал известно време за размисъл, тъй като в момента не се чувствал способен да взема важни решения. Треньорът е шокиран от изненадващото си уволнение заедно с Наско Сираков, след като Тодор Батков уж им беше гарантирал време за изпълнение на т.нар. План 2009.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Ако Батко не се осъзнае на време, стискам палци на Мъро ако иде в Локото. Смятам, че може да направи чудеса от тоя отбор.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Класиране сезон 2007-2008
1. ЛЕВСКИ 0
2. Е БЪЛГАРСКИ ОТБОР, 0
3. НАША РЕЛИГИЯ, 0
4. НЕ Е НА БАТКОФ ИЛИ ДПС 0
5. ВЪН ПРЕДАТЕЛИТЕ! 0

http://www.sofiawest.com, горе вдясно :lol:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Цитат:
Мъри отказал празен чек на Николай Гигов

Станимир Стоилов е отхвърлил офертата от Локо (Сф), съобщи "Стандарт". Уволненият треньор на Левски получил празен чек от Николай Гигов за заплатата си и правото да вземе играчите, които иска в "Надежда".

"Нямам намерение да водя отбор в България. Целите ми са други. Чакам нещо в чужбина", обявил пред свои близки Мъри.

Вчера той обяви, че не иска повече да се спекулира с думите му и те да се използват за създаване на напрежение в клуба.

Според слуховете оферта за Стоилов и Наско Сираков готви Черно море. Управата на варненския клуб ще се събере веднага след финала за купата с Литекс, за да обсъди офертата към тандема.

Шефовете смятали да върнат и Христо Йовов в България.


Все си мисля , че Латекса ще вземат Мъри след като изгонят Йешо след края на сезона .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Гигов колко е прос` - вместо да вземе Вили Вуцов ние му го взехме под носа, па сега му останА само Мъри, дето ние го изхвърлихме като мръсно коте, щото е некадърен треньор, не като Вуцата - тънък специалист. А да им е гадно на Локото ! :wink:


-----------------

Мустака прееба Левски от всякъде, така не са ни закоп`вали незнам от кога. Ега та и тренера дето ми идва с "да сме шампиони е най-важното, па навънка квото стане - стане" . Пак ще има Одисея 2001.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
Вуцата с тия кила трудно може да мине за тънък специалист :smt003 :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Нещо се чува, че Жужо се връщал :smt006 До края на сезона май ше караме само с Баждеката :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30405
Местоположение: гр. Голямото село
Жужо не си ли понапълни гушичката като разпродадоха отбора от 1995? И не беше ли той този, който размъти главата на един наш юноша и въпросното момче замина за Фейенорд? :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 4:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
antonatan написа:
Жужо не си ли понапълни гушичката като разпродадоха отбора от 1995? И не беше ли той този, който размъти главата на един наш юноша и въпросното момче замина за Фейенорд? :roll:


Баш ме брига кой му е размътил главата.Човека си бачка за пари.Ако така бачка и за Левски хич не ми пука дали е славист,чорбар,шопар или мечка. Аз лично съм за Жужо.Иначе не знам вас колко ви е изненадало уволнението на Мъри и Наско.Лично за мен уволнението на Наско е силно позитивно,а това на Мъри...Безумно слаб сезон.Генерални грешки последната година и половина и небивал кредит на търпение за треньор в последните 5-10 години. Успех на Мъри..за Наско не ме ебе

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Последна промяна groti на Пет Май 09, 2008 4:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Kryten написа:
Boyo написа:
С тея страхливи дефанзивни схеми само до 7:1 стигнахме дейба, ако не се беше уплашил Гочето след седмия и не ги беше върнал в защита си беше двуцифрен

За Европа става въпрос и конкретно за Ливърпуул


А какъв небивал успех постигнахме с офанзивното 1:17 в ШЛ? Мъри тогава се уплаши,че е възможно да се вземе някоя точка и побърза да обяви нападателна игра и как видиш ли БарЦа,Челси и т.н. ще трябвало да се съобразяват с нас. А пък на Мъри не му прави чест да куртоазничи пред феновете,било и тези които го подкрепят най-много.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Философията на Мъри за мен беше правилна, просто не разполагаше с нужната класа на футболистите за да осъществи идеите си ...

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 5:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
bring_da_pain написа:
Философията на Мъри за мен беше правилна, просто не разполагаше с нужната класа на футболистите за да осъществи идеите си ...

Философията на Мъри е единствената правилна за отбор с бюджет от 5000000 лева.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Имах предвид за идеите му за играта като цяло ..

Иначе ние с Чорни имахме милиони, ама това не пречеше в Европа да се затваряме с 10 човека в защита и да ритаме топката с все сила напред през цялото време, нали ..

Ако нещо такова искаш да ми намекнеш, защото аз все пак не знам ти на какво мнение си ..

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 5:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
bring_da_pain написа:
Имах предвид за идеите му за играта като цяло ..

Иначе ние с Чорни имахме милиони, ама това не пречеше в Европа да се затваряме с 10 човека в защита и да ритаме топката с все сила напред през цялото време, нали ..

Ако нещо такова искаш да ми намекнеш, защото аз все пак не знам ти на какво мнение си ..

Стига с тия митове, не сме имали кои знае колко повече от сега. 17 милиона най-много ни е бил бюджета. За да прескочим стъпалото, на което сме, ни трябва бюджет над 20-30 милиона евро. За да стигнем нивото на гръцките и турските отбори. Затова, дали сме със 17, дали с 15, дали с 10 или с 5 е все едно и също... тука не става въпрос само да имаш 2 милиона за да вземеш един добър играч, ами и да имаш достатъчно да му плащаш заплатата и да имаш да плащаш такива заплати на останалите, че да не правят бойкоти и да няма разделение. Затова трябва в пъти по-голям бюджет.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Boyo написа:
С тея страхливи дефанзивни схеми само до 7:1 стигнахме дейба, ако не се беше уплашил Гочето след седмия и не ги беше върнал в защита си беше двуцифрен

За Европа става въпрос и конкретно за Ливърпуул


Абе че го е правил Гочето е ясно, но рядко и разумно. С Ливърпул първият мач играхме дефанзивно и ако не бяха два уникални гола (ей това са големите играчи, като се закучи и с миг брилянтност решават мача) ни биха. А можеше да е 0:0 или 1:0 и реваншът беше друг. На мача в София как ще кажеш, че сме играли дефанзивно??? Играхме си както си требва, по левскарски и ако имахме малко по-опитни и хладнокръвни играчи, особено в защита, щяхме доста по-добре да се представим

а, и да не забравя, кур за черепа
Следващият ни собственик трябва да е с чист бизнес и голем Левскар


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мен лично ме е срам когато играем такива мачове, където имаме 1 удар и 25% владеене на топката. А на реванша просто ни поведоха рано и затова тръгнахме на щурм, а ония се върнаха назад при 3:0 общ резултат. Това го казвам без да подценя играта и усилията на нашите, тогава заслужавахме да бием, дори да не се класираме, помня как имахме положения, греди, както и двата добри гола

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
И мен ме е срам от антифутбола, но ме е срам и от разгромни загуби. На Анфийлд не бехме 10 човека пред вратата, напротив, държахме играта в центъра и се стараехме да разиграваме топката възможно най-дълго. Чорбата имаха 25% владеене там, не ние. Ако трябва да упрекваме Гочето за някой мач, то това е реванша със Славия - тогава се бехме окопали за нула на нула , ей това беше срамно. 2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тогава се говори, че бил реден мача за Х :D

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Що веднъж не се разбраха тея неща преди мачовете, та и ние дето не сме ин дъ ноу да напраим малко пари :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
За някои БГ мачове от евротурнирите се разбира и се залага, но за наши мачове досега не се е чувало. :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Нещо се чува, че Жужо се връщал До края на сезона май ше караме само с Баждеката

Е нема да се учудя, то едно зло никога не идва само.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
аз мисля следното:

1. нещата в Левски според мен се праеха изцяло от Сираков а на Мъри работата беше по медиите!
2. мъри започна с Левски без 1.мин като тренер некъде! (специализации в барса които никои не знае дали е имало изобщо)
3. вуцата все пак е тренер от 9 г , което като се замислиш не изглежда толко зле за квото се говори!

ко мислите?

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 3:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
http://www.sport1.bg/sport1/node/92943

Сираков поискал 2 милиона евро за 4-5 нови играча и Борат го е уволнил. Милиони курове за Борат!

Гадно ми е за Мъри, но съм раздвоен за него - от една страна направи страшно много, от друга - тъпчеше на място от известно време насам. При всички случаи: ПОКЛОН! Най-доброто за него ще е да иде в чужбина за няколко години да натрупа още опит като помощник-тренер на Муриньо, Венгер, или Бенитес, и после се върне доживот в ЛЕВСКИ - собственост на Лукойл с бюджет 20 000 000 евро годишно. Овчи може да е получовек но не е виновен, не го освирквайте, мизериите не са негови а на Мустака, да го видим кво ще направи с пачата, кой знае - може пък да излезе читав тренер, за левскар знаем че е голям.

САМО ЛЕВСКИ!!!

Мустака защо е още жив?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 5:54 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
Richard Long написа:

Мустака защо е още жив?


щото има една лоена топка около него от която взима кръв :lol:

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 7:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
durtaka написа:
аз мисля следното:

1. нещата в Левски според мен се праеха изцяло от Сираков а на Мъри работата беше по медиите!
2. мъри започна с Левски без 1.мин като тренер некъде! (специализации в барса които никои не знае дали е имало изобщо)
3. вуцата все пак е тренер от 9 г , което като се замислиш не изглежда толко зле за квото се говори!

ко мислите?


Мисля, че след точка 1 сякаш спрях да ти чета поста :mrgreen:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 8:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
по точка две - мъри беше треньор на някоя от юношеските национални формации

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 8:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
durtaka написа:
аз мисля следното:

1. нещата в Левски според мен се праеха изцяло от Сираков а на Мъри работата беше по медиите!
2. мъри започна с Левски без 1.мин като тренер некъде! (специализации в барса които никои не знае дали е имало изобщо)
3. вуцата все пак е тренер от 9 г , което като се замислиш не изглежда толко зле за квото се говори!

ко мислите?



Мислим,че след пресконференцията във вторник на много хора ще им стане ясно,че не всичко зависи от Мъри :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Richard Long написа:
http://www.sport1.bg/sport1/node/92943

Сираков поискал 2 милиона евро за 4-5 нови играча и Борат го е уволнил. Милиони курове за Борат!

Гадно ми е за Мъри, но съм раздвоен за него - от една страна направи страшно много, от друга - тъпчеше на място от известно време насам. При всички случаи: ПОКЛОН! Най-доброто за него ще е да иде в чужбина за няколко години да натрупа още опит като помощник-тренер на Муриньо, Венгер, или Бенитес, и после се върне доживот в ЛЕВСКИ - собственост на Лукойл с бюджет 20 000 000 евро годишно. Овчи може да е получовек но не е виновен, не го освирквайте, мизериите не са негови а на Мустака, да го видим кво ще направи с пачата, кой знае - може пък да излезе читав тренер, за левскар знаем че е голям.

САМО ЛЕВСКИ!!!

Мустака защо е още жив?

Никой няма да го покани, че да иде. :lol: Това едно на ръка. Второ, ако той иде помощник-треньор на някое всепризнато име, то няма и да иска да чуе за Левски, пък било то и с 50 милиона евро годишен бюджет. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 12:55 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20619
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Kryten написа:
по точка две - мъри беше треньор на някоя от юношеските национални формации

на юношите до 17 години май беше

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2008 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
http://www.sport1.bg/sport1/node/93016

Toя да кажеш добра дума за него и да се изсере като говедо на асфалт... И Киево ни разгадаха тактикиата, и Марсилия, и Удинезе, и Оксер, и т.н., 96 гола в 30 мача със стария отбор щото ни разгадаха тактиката..... Вили, кога най-после ще се изправиш на 2 крака?

=============

- Какво искате да промените от това, което бе наложил като стил предшественикът ви Станимир Стоилов?
- ....... отборът има един стил, който почти всички го разгадаха. Има монотонност. Всички знаят за какво става въпрос...

- Мислите ли вече за селекцията на отбора през следващия сезон?
- Първо искам да кажа, че тактиката на отбора е добра и не искам да я закачаме. Като че ли отборът бе малко изчерпан и разгадаем от всички останали.

:smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com