forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ни вЪ бивЪ, ЗелитУ е нападател :smt006 Даже май боцна прасетата още докато беше в Марек :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Omraz написа:
Зелето може би е едно-две кила по-слаб от Лилчо Арсов :lol:


И десетина санта по-нисък :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Взимаме го. :mrgreen:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Ама дали е свободен агент .. :roll:

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Цитат:
Мъри треньор на Литекс

16 май 2008 15:17 | Видяно: 1866
Автор: Филип Димитров

В Ловеч вече се хвалят с новото попълнение
Станимир Стоилов е новият старши-треньор на Литекс. Тази новина обиколи със скоростта на светлината Ловеч, а служители на Гриша Ганчев вече се хвалят с новото попълнение на тима.
Както db информира вече по-рано днес се състоя среща между собственика на оранжевите и екснаставника на Левски. На нея Ганчев е предложил на Стоилов да наследи Миодраг Йешич на поста старши-треньор.
На този етап няма официално потвърждение на новината, като и двете страни отказват да коментират. Преди минути репортер на db се свърза с президента на Литекс Ангел Бончев, но той помоли да бъде потърсен по-късно, защото е на среща.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Съмнявам се да е вярно

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Eми те на ДБ глупостите край нямат, така че нищо чудно да е поредната. Имаха потенциала наистина да станат най-добрата спортна медия у нас но сами си се преебаха с тия глупости. Сега вичи никой не им вярва каквото и да е станало.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 12:40 am 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Здравейте "сини фенове",

Предполагам на всеки от вас му липсва това посрещане на стадиона, на мен то ми носи само приятни емоции. Предварително искам да се извиня за вероятните глупости, които ще напиша, но ми е първи пост, така че бъдете снизходителни моля.

Така директно по темата. Г-н Батков, направо ви се възхищавам, "гениално" решение. Откога чакам да ги махнеш тея "мишоци", да правилно ме разбрахте, "мишоци", такива са след като не успяха да вдъхновят отбора така както г-н Батков иска да го вижда, а и всички ние. Само една забележка г-н Батков, моля ви да ограничите решенията си само в клуба на анонимните алкохолици. Толкова се обърках в лъжите ви карачо на влака, че вече не знам на какво да вярвам. Ръководител ли сте, влак ли карате, алкохолик ли сте, по разходки в гората ли си падате, срещахте ли се с Гиби предния ден преди уволнението или бяхте някаде из гората, Вуцов вие ли го назначихте или някой ви подсказа, че той е най-удобен? Признавам си обаче, имате уникален талант, когато всички цъкаха с език и повтаряха как за няколко години ръководство, спортно-технически щаб, футболисти и публика станаха едно, вие само с едно единствено решение превърнахте това в пълен ХАОС. Нека всички станем и се поклоним на този човек, той има уникален талант и го показа на всички. Айде сега ще те(след като го разкрихме минавам на "ти") помолим заедно с Заберски, Гиби, Вуцови, Кокала да хващате същия този влак, който управляваш и да се отправите към гората, кръчмата, израел, турция....хич не ни пука, но да ви няма. Споменах Заберски, от това, което прочетох, се учудвам, че не се споменава това име?! Знае се, че е мениджър на доста от футболистите и съм почти сигурен, че има пръст в думите на Батков "говорих с някои футболисти след което чашата преля". Относно Гиби, признавам, че не съм го гледал на живо, чувал съм само за неговите футболни качества, но от последните му изяви съдя, че не може да се похвали с управленски качества. А последната му изцепка: "г-н Батков чакам да ме назначите както си говорихме" издава, че той май повече ще гледа своя джоб, а не благото на Левски. Стигнахме до старши треньора и баща му(хайде няма какво да се лъжем, баща и син са треньорите, но само единия седи на пейката). Едва обявен за треньор каза повече неща отколкото работа свърши. Ще сменя тактиката няма да я сменя, ще играем с двама вратари после с двама нападатели, война ще водим за Томашич и Петков, но няма да им се молим, ще връщаме Бардон, но той нападател ли ще играе, халф ли, не се знае, няма млади и стари, но младите ще ги преотстъпим в калиакра да се обиграват, защото не можем да ги пуснем в битките. Общо взето пълна каша. А треньорските му умения будят повече смях(това съм го чул от треньор, с който били заедно на курса за лиценз про). Какъв кредит на довериеда му дам, като той иска да доказва колко все още е силен баща му в БГ и колко е важно Бг първенството. Ало, треньорчето, мача с Беласица никога няма да ти напълни стадиона, това не го ли осъзнаваш?! Толкова се смеех на Тройчо за неговата неграмотност и може би затова съдбата ми го върна. Колкото до Кокала винаги съм се чудел какво прави в щаба на Мъри, вече го разбрах, той е ПРЕДАТЕЛЯ.
Сега да се върна към СС. Не мога да се съглася, че Сираков работи против Левски, това първо. Не мога да се съглася, че отбора няма дух също. Когато, създаваш по 5 чисти положения на мач и то срещу отбор от 3ката не ми звучи като липса на дух. Липса на класа пред гола да, но не и липса на дух. Определено те направиха и грешки, но само, който не работи, той не прави грешки. Дори само това, че успяха да прикриятс работата си глупостите на Батков, показва колко добре са я вършили.
Искам да кажа, че ми идва малко странно поведението на публиката на мача с чорбата. Бяхме заети да се бием помежду си, да чупим стадиона и да целим куките, отколкото да подкрепяме отбора си и да водим войната с мустака.
В заключение ще кажа, че всеки ден се моля СС да е начело на отбора, иначе ме е страх да си помисля какво ни чака....връщане назад във времето.

Още веднъж съжалявам за дългия пост, знам че никой не ги чете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
А за го прочетох и имам заблежки, но вече ми се спи, така че утре ще критикувам.
Само да в метна, те другите ми знаят мнението ама ти си нов - Вили Вуцов за нищо не е виновен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Black Jack написа:
А за го прочетох и имам заблежки, но вече ми се спи, така че утре ще критикувам.
Само да в метна, те другите ми знаят мнението ама ти си нов - Вили Вуцов за нищо не е виновен.


Аз пък с това не съм много съгласен. Убедил съм се, че такива решения не са случайни. Не е случайно съфарито на Наско с Златев, не е случайно и назначението на Вили. Ако, не се е натискал сам за поста, то Заберски здраво е лобирал за него. Не съм съгласен и че смяната не е била в удобния момент, напротив, в най-удобния възможен, но за Батков.
Иначе може би не съм се изразил правилно, аз ще дам време на новото ръководство, но съдейки по целите, които си поставят, вече съм почти сигурен, че ще оправдаят подозренията ми. Някои казват, нека изчакаме, време има. Само, че всички знаем, че най-лесно се руши това що е градено толкова дълго и толкова трудно. Затова казах, че очаквам Вили да ни върне назад във времето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 1:03 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Забравих да попитам, някой бил ли е на срещата с Мъри след уволнението? Ако, да би ли ми изпратил едно ЛС в общи линии за какво се е говорило на тази среща.

Благодаря предварително.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
classic написа:
Забравих да попитам, някой бил ли е на срещата с Мъри след уволнението? Ако, да би ли ми изпратил едно ЛС в общи линии за какво се е говорило на тази среща.

Благодаря предварително.


Можеш да се информираш от пресконференцията , която беше във вторник. Всички медии предполагам са я отразили :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2008 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Цитат:
Можеш да се информираш от пресконференцията , която беше във вторник. Всички медии предполагам са я отразили :)


Някак си не ми е до смях да ти кажа...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 11:23 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Ми некък си бойо е много прав, според мен...

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 2:07 am
Мнения: 198
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Батков: Уволних Мъри, защото се страхувах от разгром срещу лит(*кс-етрополе

"Собственикът на Левски Тодор Батков призна причината, поради която е сменил Наско Сираков и Станимир Стоилов дни преди вечното дерби с лит(*кс-етрополе (1:1). „На 10 май ме беше страх от разгром на онова хубаво стадионче „Българска армия”.

Знаете какво беше положението преди мача и за това се наложиха промени. Просто отборът бе в такова положение, че имаше реална опасност това да се случи”, обясни адвокатът. Батков сподели и с какви средства издържа клуба в последните години.

„Не изкарвам само от адвокатската кантора. Имам бизнес с недвижими имоти, притежавам най-големия винпром, имам хотели, завод за паркети и много други неща”, каза босът."

хм..може да е искрен и наистина да се е бил ядосал от многото загуби на отбора..но дано не цели нещо друго.

_________________
Вярвай в доброто и непреходните ценности!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Причината - смехотворна и фалшива. Измисленият повод - още по - дебилен.
СТРАХ от ОНИЯ?!? Дето със съдийските аванти зорлем го докарат по гол на мач срещу "Вихрен" и прочее слагачи? Дето суперофанзивният и невероятно надъхващ стратег от село Плоски се осмелява да води само ако пуска по половин нападател в титулярите? И дори да е така - заради един мач, който не решава титла или класиране сменяме треньор - като всеки селски отбор от дъното на таблицата, дето оцелява със служебни победи и чийто мутрест бащица извърта по трима "наставници" на сезон просто щото това упражнение го кефи?
Честно - трябва или да си кръгъл неспасяем идиот, или нагъл до идиотизъм посткомсомолски боклук за да излезеш пред хората с подобно обяснение.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
винаги съм бил на мнение, че баткоффф живее в напълно различен свят - смята ни за пълни малоумници, просто не е реално какви изказвания има.. за пореден път ме убеждава в това!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Темата се изчерпа вече. Ако някой има да каже нещо да го напрви или "В клубна политика" или в темата на Хидън, която ще прместя тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com