forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:06 am
Мнения: 268
Местоположение: В нас
Boyo написа:
96-97 до сега беше най-слабият ни сезон, който съм гледал.



Аз все си мисля,че през сезон 2002/03 или 2003/2004 сме били и по-слаби,когато треньор ни беше Гошо Тодоров,защото тогава нямаше хептем ник'ва игра.Играхме на принципа Иванков/Петков или някой от централните защитници изсипва топка към централния ни нападател и оттам каквото стане,докато сега поне я разиграваме.Също си спомянм,че в оня период направихме две нулеви равенства със Спартак Варна и Черно Море на Герена,така че сме били и по-зле....като резултати не си спомням вече,но като игра със сигурност.

_________________
"I don't play against a particular team. I play against the idea of losing." Eric Cantona


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Като класиране поне по мои спомени бяхме най - зле през 1990/1991 г. - ШЕСТИ! Па даже и свинете изпуснахме за първенството. Но поне взехме Купата и го обърнахме в Ямбол с 2 - 0 с човек по - малко. В Европа също нямахме издънка - просто не участвахме... :smt003
Онова пето или шесто място веднага след като комунистите ни бяха пратили в планината, както сполучливо пише бай Иван не го броя - то това си беше направо мъртъв сезон. Обаче и тогава взехме Купата с победа над преименуваните свине, хем с резерви - ключовите играчи ги бяха викнали на лагер за Световното в Мексико. А в Европа не играхме и тогава заради мръсната свиня Балев. Тия събития съвсем смътно ги помня, но сега поне подлежат на проверка.
Иначе като игра 1996/1997 не беше чак такава трагедия поне през есента, обаче тогава мултако - чорбарите не си поплюваха - в пет или шест поредни мача съдиите ни отменяха голове (което и при комунизма не помня да е било!), докато на ония им излизаха със свалени гащи. После гнусния предател Желязков реши да се прави на треньор през пролетта и хептен я закъсахме. А за мача със свинете за първенство мазния педал Гергинов им даде две дузпи, първата от които за спорен фаул пет мера извън пеналтерията - отделно от това, че предвидливо бяха изпонаказали четирима титуляри. Изобщо младото поколение не ги помни тия зулуми, а славни времена бяха тогава - клубните шефове обикаляха по села и паланки с куфари дойче марки, а съдиите за респект ги возеха в багажници иги разхождаха по този начин из планините по среднощни доби. Четвърти останахме тогава, че и финала от свинете изгубихме - тъкмо ги бяхме хванали за обрат и оная курва Кременлиев нема как да изчисти, освен в бута или задника (не помня точно) на един от грухтящите. Та не стига това, ами и като свърши тоя проклет сезон ме викнаха в родната казарма...
Та с оглед на това и аз мисля, че през 2002/2003 поне за новата си история бяхме най - зле - Муслин хубавичко ни беше съсипал с резили в Ловеч и насред Кочината, а Гошо Тодоров...без коментар, помните що за "футбол" играехме тогава.
Добре де, и тогава поне взехме Купата. Та излиза, че като игра (ако не като резултати) сега сме най зле от доста време насам. Па дори защото паднахме бая отвисоко, а така най - боли.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Така е, 96-97 като резултати е като тоя сезон горе-долу, но като ситуация не може да се сравнява, щото тогава беше Гочето и системата "уредете ми първите 3-4 гостувания и сме шампиони". Бяхме слаби, при Цупето не мак толкоз, както казваш Жужо по се изложи, ама сега сме откровено трагични. Ония сезон дето викаш, че бехме шести бех малък и почти нищо не си спомням от него, ама помня предния как след 5 на 0 доволно им врътнахме едно 2:2 , та дори тогава не се дадохме с две загуби в сезона. Дано пак не се дадаме и тая събота...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
Цитат:
Tреньорът на Левски Станимир Стоилов заяви, че отборът му е бил ощетен драстично от реферите на вчерашната среща с Локомотив София. Специалистът е изгледал запис на мача и обяви, че е забелязал много грешки в ущърб на сините.

„Без да влизам в детайли, не може да се допускат такива съдийски грешки. По време на игра и аз не мога да видя всичко. На записите обаче се видя, че имаше две дузпи в наша полза. Видях и засадите, там нещата бяха грозна картина. Не може по такъв драстичен начин да се ощети единият отбор, в случая нашият. Грозна картина в два-три случаи нашите футболисти излизат сами срещу вратаря. Не знам, как може да се бъркат такива засади”, заяви категорично Станимир Стоилов.

„Искам тези неща да се подобрят. Не може на стадион „Георги Аспарухов” да се допускат безброй грешки. На записа се видяха две дузпи и две-три срамни засади”, продължи в същия стил треньорът на сините.


http://gong.bg/view_article.php?article_id=44482

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Мъри си личи, че е под голямо напрежение. Никога не коментира съдиите, но вече и те са му виновни... Лошо... :(

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
qiao zhi написа:
Мъри си личи, че е под голямо напрежение. Никога не коментира съдиите, но вече и те са му виновни... Лошо... :(


не е точно никога
обикновено на другия ден след мача, ако има някакви претенции ги казва, след като е изгледал запис от мача
а вчера освен яловата ни игра, вече казах,че и съдиите се изложиха

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Anarion написа:
Като класиране поне по мои спомени бяхме най - зле през 1990/1991 г. - ШЕСТИ! Па даже и свинете изпуснахме за първенството. Но поне взехме Купата и го обърнахме в Ямбол с 2 - 0 с човек по - малко. В Европа също нямахме издънка - просто не участвахме... :smt003
Онова пето или шесто място веднага след като комунистите ни бяха пратили в планината, както сполучливо пише бай Иван не го броя - то това си беше направо мъртъв сезон. Обаче и тогава взехме Купата с победа над преименуваните свине, хем с резерви - ключовите играчи ги бяха викнали на лагер за Световното в Мексико. А в Европа не играхме и тогава заради мръсната свиня Балев. Тия събития съвсем смътно ги помня, но сега поне подлежат на проверка.
Иначе като игра 1996/1997 не беше чак такава трагедия поне през есента, обаче тогава мултако - чорбарите не си поплюваха - в пет или шест поредни мача съдиите ни отменяха голове (което и при комунизма не помня да е било!), докато на ония им излизаха със свалени гащи. После гнусния предател Желязков реши да се прави на треньор през пролетта и хептен я закъсахме. А за мача със свинете за първенство мазния педал Гергинов им даде две дузпи, първата от които за спорен фаул пет мера извън пеналтерията - отделно от това, че предвидливо бяха изпонаказали четирима титуляри. Изобщо младото поколение не ги помни тия зулуми, а славни времена бяха тогава - клубните шефове обикаляха по села и паланки с куфари дойче марки, а съдиите за респект ги возеха в багажници иги разхождаха по този начин из планините по среднощни доби. Четвърти останахме тогава, че и финала от свинете изгубихме - тъкмо ги бяхме хванали за обрат и оная курва Кременлиев нема как да изчисти, освен в бута или задника (не помня точно) на един от грухтящите. Та не стига това, ами и като свърши тоя проклет сезон ме викнаха в родната казарма...
Та с оглед на това и аз мисля, че през 2002/2003 поне за новата си история бяхме най - зле - Муслин хубавичко ни беше съсипал с резили в Ловеч и насред Кочината, а Гошо Тодоров...без коментар, помните що за "футбол" играехме тогава.
Добре де, и тогава поне взехме Купата. Та излиза, че като игра (ако не като резултати) сега сме най зле от доста време насам. Па дори защото паднахме бая отвисоко, а така най - боли.


Onaia duzpa na Gerginov dosega mi e pred ochite...na dugata padna sviniata i vednaga duzpa :boisw

Da ne govorim che predi duzpata gi machkahme iako...svinete ot golliniata chistiha i tem podobni......za kupata sushtata rabota....polojenia,gredi,neshtasten gol ot gurba na milen petkov....moje da padnahme i dvata macha ama igrahme da mu ebesh maikata...toia sezon padnahme dva puti ot Botev,ama 3-4 v Plovdiv beshe ebati macha....bihme i evreite 2-1 s dva ludi gola na Ico Iovov....abe slabi behme,ama imashe kvo da se zapomni....

I otbora makar i durveta si beha bulgarski durveta....malko ot malko im pukashe :smt006

Kato segashnia sezon nema drug....0 gola v evropa,0 sreshtu sofiiskite,3 zagubi ot selteks....

PULNA NULA NASEKUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
FLAME написа:
Цитат:
Tреньорът на Левски Станимир Стоилов заяви, че отборът му е бил ощетен драстично от реферите на вчерашната среща с Локомотив София. Специалистът е изгледал запис на мача и обяви, че е забелязал много грешки в ущърб на сините.

„Без да влизам в детайли, не може да се допускат такива съдийски грешки. По време на игра и аз не мога да видя всичко. На записите обаче се видя, че имаше две дузпи в наша полза. Видях и засадите, там нещата бяха грозна картина. Не може по такъв драстичен начин да се ощети единият отбор, в случая нашият. Грозна картина в два-три случаи нашите футболисти излизат сами срещу вратаря. Не знам, как може да се бъркат такива засади”, заяви категорично Станимир Стоилов.

„Искам тези неща да се подобрят. Не може на стадион „Георги Аспарухов” да се допускат безброй грешки. На записа се видяха две дузпи и две-три срамни засади”, продължи в същия стил треньорът на сините.


http://gong.bg/view_article.php?article_id=44482


Звучи си баш като оправдание :? . Вярно е, че имаше дузпа, вярно е и че засадите с просто око се виждаха, че са абсурдни, но след 0-1 насред Герена от Локомотив, ако ще съдията да го е вкарал гола не е оправдание. Разочарован съм много от Мъри, че ги говори тези работи :( , спомняте ли си как се ядосвахме на свинското квичане в началото на сезона докато разправяха, че съдийте ги рязали и търсеха някаква конспирация срещу тях.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Е как да сме различни от свинете като в същата помия газим...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
hidden767 написа:
Е как да сме различни от свинете като в същата помия газим...



А не, не .. много жалим, ама това със съдийте не се обеснява със "същата помия газим". Мъри можеше да си затрае за съдийските грешки вместо да ги подчертава така. Това е манталитет и ми се ще да го изкореняваме, а не ... :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Citizen_Kane написа:
bihme i evreite 2-1 s dva ludi gola na Ico Iovov....abe slabi behme,ama imashe kvo da se zapomni....


особено втория. колко жалка , че тогава немаше така компютри, ютюб ала бала да се запазат кадри...

а Мъри за засадите не е прав, повечето си беха засади, макар и съвсем тънки


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
На Деко и на Зе (мисля) има две положения,в които съм сигурен,че няма засада - особено на Деко когато излиза срещу вратаря.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Boyo написа:
Citizen_Kane написа:
bihme i evreite 2-1 s dva ludi gola na Ico Iovov....abe slabi behme,ama imashe kvo da se zapomni....


особено втория. колко жалка , че тогава немаше така компютри, ютюб ала бала да се запазат кадри...

а Мъри за засадите не е прав, повечето си беха засади, макар и съвсем тънки


Nekude 92-93 minuta v paiajinata na Zdravkov....poludehme deeba vuv V sektor a igraehme samo za chest :smt003 :smt003

Mai sledvashtata godina svurshihme 2-2 s evreite kato bat Muri ni nabuta duzpa i sled tva ni izravniha v poslednata minuta....nema go zabravim toia mach,purvata mi schupena sedalka...ot iad :oops:

A onia na nacionala trudno se chupeha :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
пропър 100% анти хуулз бакелит фронт седалки


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Tia sedalki osven che ne davaha zadna i si dopivaha kato pichove,beha i ebati pistata zimata...

Na edin mach s liteks 96-97 tochno sled purvoto derbi na Gonzo,igrahme na iak sneg....uj begahme s edni praiteli da se stoplim na pochivkata i stupih na edna sedalka....deeba nema zabravim kak litnah kato batman nekolko metra i se prizimih koravo-dovolno na guz :smt003 :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
това за деко не се виде добре, ама на Еньо всичките му (сигурно 10) си беха


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Имаше 1,2 дето ги покриваха с 2 метра

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
хехе, естонецо ме вкара в ебати спомените, на всичките тия идиотски мачове си бях и именно затова ме кефеше Левски, а и повечето ми приятели - беше луд, олигфренски отбор, от който може да се очаква всичко - и 2:2 с Шумен на националния и голове на иванков в последната минута и размазване с 5:0 на свинете, при условие, че си бяха як отбор тогава от доста добри футбалери, верно дърти, но много добри, а и в самия мач си имаха положения и всичко, само че при нас почти всичко си влезе :smt004
После ерата Чорни бепе ебати скуката, никаква интрига...сега поне като отида на Герена си ми е тръпка за всеки мач :lol:
Вчера мача беше куц, не бива чак мега генерални изводи да се правят...съгласен съм с почти всички критики и дано нещо се промени, но и да не се промени :roll: пак ще се избухва. Не знам за вас, но именно като сме толкова куци се надъхвам яко и не ми се мисли какво пеене ще с швайнщайгерите :smt006 :8) :8) .

Мощнооооооооо

Щом Левски стъпи здраво на терена
свинете свалят гащи до коленааааа :smt007 :smt007 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Abe pochti vsichki ni kefeshe ONZI Levski....nashia si Levski s provalite v evropa i zlobata s koito izlizahme sreshtu svinete,ne tva PFK deto e sega :smt006

Macha sus Shumen i az go pomnia...onia 2-0 povedoha...nakraia mai gosho borisov kubeto izravni ta shtehme da otkachim :smt003

I tva mai stana tochno sled edni pogromi ot kopenhagen ako ne burkam,hahaha


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Национал, верно и аз се върнах у спомените - шантав отбор имахме тогава. Ама пък все имаше човек какво да види на стадиона.
Па и като че ли по им пукаше тогава на играчите, не знам.
Абе всичко с времето си, тогава пък само си мечтаехме за походи из Европа.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
Май точно след втория мач в Дания беше тоя мач с Шумен :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Citizen_Kane написа:
Macha sus Shumen i az go pomnia...onia 2-0 povedoha...nakraia mai gosho borisov kubeto izravni ta shtehme da otkachim :smt003


и Кривие вкара май, за тоя мач се говореше, че беше първа част по гоненето на Грозни - втора беше Славия за купата или нещо такова

по това време некъде имаше и една контрола с Алжирския национален - дойдоха над 15к на стадионо. Горе долу двойно на това дето очаквам с чорбата тая седмица...

Друг култов мач беше с локо на техния стадион за купата - 5 на 2. Дончо Донев ги наши яката, целихме ги със снежни топки, а кокала го изгониха за два жълти - единия, че излезе извън очертанията на терена като вкара гол :) Мале и аз се вкарах в спомени, кви яки мачове си беха...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Ми от кой сезон беше мача, в който отстранихме лАтекс за КРБ...? Биха ни май в Ловеч с 2:0, а в София ние ги бихме с 4:1 с гол на Иванков(гола май го записаха на друг) в последната минута. Тогава Ловеч беха още в Б Група... :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
BaLkI написа:
Ми от кой сезон беше мача, в който отстранихме лАтекс за КРБ...? Биха ни май в Ловеч с 2:0, а в София ние ги бихме с 4:1 с гол на Иванков(гола май го записаха на друг) в последната минута. Тогава Ловеч беха още в Б Група... :)

май беше пролетта на 1997 1/4 финал :8)

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
nazional написа:
хехе, естонецо ме вкара в ебати спомените, на всичките тия идиотски мачове си бях и именно затова ме кефеше Левски, а и повечето ми приятели - беше луд, олигфренски отбор, от който може да се очаква всичко


Имаше некви циркове по едно време с Лафчис и Херо... :lol: Вече забравих точно кой-кого ритна и кой-кого напсува, ма беше култово :mrgreen:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Лафчис ритна Херо, в Ловеч. Бях на тоя мач :smt006
Както написаха по-горе...ех,спомени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Black Jack написа:
Лафчис ритна Херо


А Херо риташе некви преспи на тъча след гола на Йовов :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Boyo написа:
Citizen_Kane написа:
Macha sus Shumen i az go pomnia...onia 2-0 povedoha...nakraia mai gosho borisov kubeto izravni ta shtehme da otkachim :smt003


и Кривие вкара май, за тоя мач се говореше, че беше първа част по гоненето на Грозни - втора беше Славия за купата или нещо такова

по това време некъде имаше и една контрола с Алжирския национален - дойдоха над 15к на стадионо. Горе долу двойно на това дето очаквам с чорбата тая седмица...

Друг култов мач беше с локо на техния стадион за купата - 5 на 2. Дончо Донев ги наши яката, целихме ги със снежни топки, а кокала го изгониха за два жълти - единия, че излезе извън очертанията на терена като вкара гол :) Мале и аз се вкарах в спомени, кви яки мачове си беха...


Kontrolata s aljir mai beshe sled 5-0 za kupata....cel mach draznehme svinete s vikove Peeeeeet na nula....interesno te shto spreha da go izpolzvat tva v repertoara si :smt003 :smt003

Diadia Slava za men mojeshe da postigne mnogo,ama kude Jujo kude drugi faktori mu ebaha maikata....az takova machakane na svinete,kvoto po negovo vreme ne sum vijdal....a gi bihme samo 2-0,asan nikolov izpusna 2636376363 gola :smt005

I tometo beshe togava v igrata...sled macha sus Spartak vuv Varna slushahme v kolata navrushtane glupostite mu kak Grozni trealo da zima koraba kum ukraina i nekvi podobni :evil:

ps.macha s liteks beshe 96ta :!: Krum savov znae zashto :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Тогава ли го удариха с бутилката :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
...

_________________
Изображение


Последна промяна 240514 на Вто Фев 03, 2009 11:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com