forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 6:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
The Associate написа:
Тогава ли го удариха с бутилката :smt005


Nikoi ne go e udrial...tia butilkata sama padna :smt003 :smt003 :smt003

Tva sus shuta na Lafchis beshe na edin Velikden i Topcho osven che igra napadatel,vkara i gol....togava durtite pomniat,vse 1-1 pravehme sus seliacite :smt006

Deeba malkite ne pomniat alban bushi i altin hadji....tia subujdaha u nas jivotinski strasti :smt003 :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
Имаше един култов мач с Литекс в Ловеч 1:1 - Захари Сираков изравни в продължението и настана невъобразимото избухване :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
Яж суши от гъза на Албан Буши..

на мен обаче любимата ми снимка е Мъри да прегръща Йеленкович,след като србина си вкара тука автогол и се класирахмеза финал-а на КБ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Димчо Беляков ми беше "любимеца" от оня отбор на Латйекса...Само Методи Стойнев мое да се сравнява с него :boisw

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
FLAME написа:
Имаше един култов мач с Литекс в Ловеч 1:1 - Захари Сираков изравни в продължението и настана невъобразимото избухване :smt006


Tva beshe macha sus srednite prusti na hadji i kogato macha pochna po-kusno shtoto behme pristignali poveche otkolkoto gadnata kletka subirashe....ivankov izpusna duzpa,a v 90tata minuta kukite izpunaha nas :smt006 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
The Associate написа:
Яж суши от гъза на Албан Буши..

на мен обаче любимата ми снимка е Мъри да прегръща Йеленкович,след като србина си вкара тука автогол и се класирахмеза финал-а на КБ

:smt005 Пазя списанието от 1999 със тая снимка

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
The Associate wrote:
Яж суши от гъза на Албан Буши..

на мен обаче любимата ми снимка е Мъри да прегръща Йеленкович,след като србина си вкара тука автогол и се класирахмеза финал-а на КБ

Пазя списанието от 1999 със тая снимка

Като се отворихме на спомени на тоя мач на "Герена" първо помислихме, че Краси Димитров е вкарал директно то корнер. Дни преди това замалко да извърти тоя номер на "Ювентус" на "Делле Алпи" при 1 - 0 за нас. Печен играч беше, а и го биваше в далечните тупалкии разни такива фалцове.
Абе смешно ни беше, ама реванша увисна на косъм - при 1 - 1 на почивката в Ловеч мутрафона Ганчев с горилите си нахълта при съдията и го биха, та им даде две дузпи и стана 3 - 1 малко преди края. Удържахме обаче, въпреки че Веско Вачев го уцелиха с бомбичка ония биволи от трибуните.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Citizen_Kane написа:
Kontrolata s aljir mai beshe sled 5-0 za kupata....cel mach draznehme svinete s vikove Peeeeeet na nula....interesno te shto spreha da go izpolzvat tva v repertoara si :smt003 :smt003


Аааа тая беше с некви други смешници. Аз говоря за мач Левски - Алжир, бихме 2:1 май :)

ЕDIT: директно от корнек вкарахме на Динамо в Букурещ,а на реванша Сусето в продължението... Тея милите всеки път колко мазно им влиза :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Кога за последно сме имали толкова слаб сезон?
Не търсете нови играчи, а нов трен'ор :!:

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1546
Местоположение: София,България
Boyo написа:
Citizen_Kane написа:
Kontrolata s aljir mai beshe sled 5-0 za kupata....cel mach draznehme svinete s vikove Peeeeeet na nula....interesno te shto spreha da go izpolzvat tva v repertoara si :smt003 :smt003


Аааа тая беше с некви други смешници. Аз говоря за мач Левски - Алжир, бихме 2:1 май :)

ЕDIT: директно от корнек вкарахме на Динамо в Букурещ,а на реванша Сусето в продължението... Тея милите всеки път колко мазно им влиза :)

ее и за баща ми да напишете нещо :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Ееее верно ли бе, железарка беше Сусето... тва е първият отбор на Левски, който е ясен в съзнанието ми! Много поздрави, не сме го забравили!

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Сусето верно беше железен. Даже една изгора тогава ме беше пратила да му взимам автограф... :smt003

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Citizen_Kane написа:
Tva sus shuta na Lafchis beshe na edin Velikden i Topcho osven che igra napadatel,vkara i gol....togava durtite pomniat,vse 1-1 pravehme sus seliacite :smt006


За съжаление шута в гъза :lol: го нямам на снимка.......имаше го хванато от камерите на "Спортен свят" тогава някой ако го има на касета да свирка........но от същия мач имам това :smt006 :
Изображение
(ръцете на Лайфчойс показват комбинация от 3 пръста ако не се вижда :smt003 )

Citizen_Kane написа:
ps.macha s liteks beshe 96ta :!: Krum savov znae zashto :smt006

мисля че беше пролет 97.....после играхме злополучния финал 1:3 с прасетата

Citizen_Kane написа:
....ivankov izpusna duzpa,a v 90tata minuta kukite izpunaha nas :smt006 :smt006


добАр пост :mrgreen:
:arrow: Изображение


П.С. и някой модератор да отдели всички постове свързани с мачовете от 90-те в нова тема "Спомени от 90-те" :wink:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4552
...

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Последна промяна 3941 на Вто Май 06, 2008 1:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
UL написа:

Изображение



Момчето с шапката и раницата се казва Мартин, викаха му Кубето. Бяхачме съученици, в един клас. Изключително ненормален тип! Куп простотии сме вършили с него по мачове, бяхме неразделни. За съжаление му изгубих дирите, а и в сектора не съм го виждал. Ако пише или чете тук, да драсне едно ЛС.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 3:13 pm
Мнения: 384
а аз си спомням два страхотни мача: Левски - Ювентус 1:3 и Ювентус - Левски 1:1
Двама блестящи: Кривия и Йофу. Втория мач целия отбор игра много добре... но след влизането на ЗИДАН :( тогава го намразих тоя!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Точно в началото на 90-те никак не са ми приятни спомените,и то точно от 89 година та до към 91 включително,сега като ги псувате сегашните футболисти си спомням какви тотални недоразумения минаха през отбора,имаше един Преслав Гетов е тоя беше моя "любимец",ааа имаше и един къв беше,май Динко Господинов,Данчо Мурлев ,едно друго чудо Сашо Начев,друго едно явление имаше Панчев,много дървета много нещо имаше,на много съм им забравил и имената,треньорите се сменяха като носни кърпички,даже и на мен,дето много,много не гледах мачове,ми правеха впечатление колко дървета събираме,добре че имаше и хора в отбора с големи сърца и един Гибон,иначе можеше и да изпаднем

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
NIKSANA написа:
а аз си спомням два страхотни мача: Левски - Ювентус 1:3 и Ювентус - Левски 1:1
Двама блестящи: Кривия и Йофу. Втория мач целия отбор игра много добре... но след влизането на ЗИДАН :( тогава го намразих тоя!!!

Помня, че ония убитаци от БНТ не даваха реванша на "Деле Алпи" та го гледахме по "Рай Уно"... Тогава Топчо ми стана любимия играч, защото коментатора цял мач викаше "ТопуЦаков" и аз почнах все него да следя. :mrgreen: :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аааа, Преслав беше уникален просто. След време чак един Димитър Трендафилов го доближи по нескопосаност.
Бай Иване, ако си го виждал Панчев в игра нищо чудно да си бил единствен. Аз го бях запомнил него с едно - единствено нещо - все на пейката беше...
Верно имаше един Мурлев, той се помота малко в отбора баш преди да си върнем името. Ама Сашо Начев и Динко Господинов...те сега ако са в отбора да не кажа голяма дума, ама по - младите фенове сигурно ще ги тачат поне колкото Букарев или Виторио Павлов, да кажем. Обаче на фона на ония играчи верно ни се виждаха дървета тогава.
Бе на мен и тогава все нещо ми харесваше в отбора, ама нали съм си оптимист по природа...
Имахме един култов защитник Стоил Георгиев, дето където и да го сложеха за нищо не ставаше ама откара няколко сезона в отбора отнемай - къде. Та него с едно съм го запомнил - на онзи мач, дето КСП излезе с N 4 първо Краси Коев се беше скъсал да го рита, обаче тварта още мърдаше по терена. Влезе наш Стоил, настъпи Кюрда само веднъж и го изнесоха с носилката.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Стига бе,тоя Панчев съм го запомнил,че всякаш някой нарочно го пускаше,не зная защо дали за да ни дразни,или да ни развеселява,те и двете неща при тоя Панчев си вървяха ръка за ръка,в много мачове игра,май за наш късмет само една година,не си спомням,но май от Пирин го бяхме натоварили заедно с Мурлев,нещо такова беше.Повтарям се,но Преслав Гетов беше единствен,на Митко Трендафилов,а и на Пламен Тимнев поне жените им се радваха,че били готини :lol: ,а Преславчо и тая радост не им носеше.Ташака беше,че си спомням че го взехме от Етър като голяма звезда,но нЕмаше такъв.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44232
Местоположение: София
Абе на 5:0 ли наградиха некой от Литекс за играч на годината и му подариха чисто ново мондео с което трябваше да направи почетна обиколка на пистата :lol:
Мощно седалки(бакелитени) и миниумки :mrgreen:

Друг незабравим момент беше втория мач за купата със Славия на Овча Купел в -15 градуса студ дето се закопахме с автогол(не помня Топузаков или Захари Сираков си го наниза).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
...

_________________
Изображение


Последна промяна 240514 на Пон Окт 13, 2008 12:23 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
То даже за Пресли разни индивиди тайнствено шептяха, че бил незаконен син на Гунди (!!!) и от него бил наследил ръста и таланта си. На ръст докарал го беше, обаче за другото...не, просто немаше такава трагедия като него, чудили сме се в дадени моменти дапсуваме ли, да се хилим ли...или и двете. Веднъж срещу "Славия" за Купата в отчаянието си един от наш'те с все сила изрита топката право в кокилите му - белким така стане и комай Преслав последен разбра, че макар и по този начин все пак е вкарал.
Иначе девойките си спомням колко много му се радваха на Ицо Йовов като малък - викаме си ние в "Б" каквото там си викаме и по некое време се чува нестройни писъци на ученички "Ииицо Йовов!" :smt044
А за мача с "Ювентус" верно гледахме някакъв кодиран сигнал и за по - сигурно бях пуснал до мен и радиото - да ми обясняват какво всъщност гледам. Бисер Иванов ъогава изнесе страхотен мач като либеро, а Чаво Атанасов си спечели своите 15 минути слава. Е, с тях си и остана де.
Онзи провал за Купата на "Овча купел" стана с автогол на Топчо в последната минута от абсолютно безобидна ситуация. Онзи предател Желязков после го нарочи, че бил продал мача и го засилиха под наем в "Пирин". Добре, че после Петрович си го дръпна пак при нас.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
ДипломатО написа:
Друг незабравим момент беше втория мач за купата със Славия на Овча Купел в -15 градуса студ дето се закопахме с автогол(не помня Топузаков или Захари Сираков си го наниза).

Помня го този мач. Бях малък още и го слушах в една кръчма - не мога да си спомня как, аджеба, бях попаднал там де. :smt003 Топчо си набута автогола, а след мача Грозни обвини отбора в предателство и изчезна. :?

_________________
Изображение


Последна промяна 240514 на Вто Май 11, 2010 7:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44232
Местоположение: София
Ти си бил на кръчма а аз мръзнех като снежен човек спомена е много трудно изличим :cold


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Finala za kupata 5-0 na pochivkata na stoicho stoilov kurshuma mu beha podarili nekuv ford...picha mina prez G,kude mu pliaskaha kude mulchaha...stigna kum V sektor i se pochna kamAni,durvje....ne sum mnogo siguren,ama mai pokrai B se otkaza da minava :smt003 :smt003

Kolkoto do toia mach sus Slavia 3-0....ebahti studa beshe,Ursula i Martin Stankov sled macha iziadoha dovolno snejni topki kato doidoha da ni drazniat....to ottogava Stankov ima belo petno na kosata si :smt005

Suseto golem pich,kato izravnihme na mamaligite 3 kila semki mi se izsipaha vuv vratO....a platen blagoev pri 3-3 kva duzpa mu sviri ne e istina :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
А помните ли култовия нападател на цфка Жабов? :lol: На финала, в който ги бихме 5:0 още в началото изпусна некво чисто положение и изобщо в началото играта си беше двуостра... Даже свинете две греди удариха. При втория гол на Кривия обаче свалиха гащите и натам беше лесно... После същия Жабов(не знам що се сетих за него, ама беше емблематичен в онова отборче тогава) отиде некъде по селските дивизии на Италия. :mrgreen: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Black Jack написа:
UL написа:

Изображение



Момчето с шапката и раницата се казва Мартин, викаха му Кубето. Бяхачме съученици, в един клас. Изключително ненормален тип! Куп простотии сме вършили с него по мачове, бяхме неразделни. За съжаление му изгубих дирите, а и в сектора не съм го виждал. Ако пише или чете тук, да драсне едно ЛС.


в кое училище? познат ми изглежда, доколкото се вижда от снимките


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Toia Kubeto da ne beshe ot FSG-to? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44232
Местоположение: София
Некой от вас да е бил в Надежда на Локо Сф - Литекс :oops: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com