forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
не ама съм бил на култовото плевенско дерби на В група - Белите орли - Сторгозия :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 3:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
ДипломатО написа:
Некой от вас да е бил в Надежда на Локо Сф - Литекс :oops: :lol:


hahahahahaha....1-0 s gol na ico iovov....ot 20hilki na stadioni sigurno 10-12 behme sini :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Citizen_Kane написа:
Toia Kubeto da ne beshe ot FSG-to? :smt006


Съмнявам се честно казано :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44120
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
ДипломатО написа:
Некой от вас да е бил в Надежда на Локо Сф - Литекс :oops: :lol:


hahahahahaha....1-0 s gol na ico iovov....ot 20hilki na stadioni sigurno 10-12 behme sini :oops:


Май Иво Андонов ги резна бе :smt006 Точно го беха взели от шопарите и отиде да кузирува след гола :smt005 Земи тия седалки мама ти дееба чорбарскааааа :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo написа:

в кое училище? познат ми изглежда, доколкото се вижда от снимките

128-мо СОУ в "Младост 2". Там завършихме 2000г. :smt006
Citizen_Kane написа:
Toia Kubeto da ne beshe ot FSG-to? :smt006

Не знам за кво говориш въобще :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Let There Be Rock написа:
Citizen_Kane написа:
Toia Kubeto da ne beshe ot FSG-to? :smt006


Съмнявам се честно казано :mrgreen:



Abe imashe edin podoben ekzempliar ot FSGto kraia na 90te...ama imena slojno pomnia :wink:

Imam edin poznat tuk,ritame seka sedmica i vse mu vikam Valio....chak taia subota razbrah che vsustnost e Niki :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
micho_veseliaka написа:
Citizen_Kane написа:
Finala za kupata 5-0 na pochivkata na stoicho stoilov kurshuma mu beha podarili nekuv ford...picha mina prez G,kude mu pliaskaha kude mulchaha...stigna kum V sektor i se pochna kamAni,durvje....ne sum mnogo siguren,ama mai pokrai B se otkaza da minava :smt003 :smt003



Май подариха фордче на Светльо Тодоров за голмайстор на първенството :smt006
Тогава беше голем спортен празник :smt005 ,имаше нек'ви манекенки + Пламен Николов ,които ритаха топки в публиката :mrgreen: Даже още си пазя програмката от мача,залепена на странички в некъв тефтер,култова е :8)
Велик мач и честит юбилей на прасюгите :D
Изображение


Razdavaha i nekvi maloumni shapki,ta V sektor sichkite prilichaha na geroi ot Lubimec 13 :smt003 :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Преди началото на мача манИкенки биеха дузпи на Джони Велинов и Пацо Николов... абе организация като за голям мач ... и такъв си беше... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
micho_veseliaka написа:
Citizen_Kane написа:
Finala za kupata 5-0 na pochivkata na stoicho stoilov kurshuma mu beha podarili nekuv ford...picha mina prez G,kude mu pliaskaha kude mulchaha...stigna kum V sektor i se pochna kamAni,durvje....ne sum mnogo siguren,ama mai pokrai B se otkaza da minava :smt003 :smt003



Май подариха фордче на Светльо Тодоров за голмайстор на първенството :smt006
Тогава беше голем спортен празник :smt005 ,имаше нек'ви манекенки + Пламен Николов ,които ритаха топки в публиката :mrgreen: Даже още си пазя програмката от мача,залепена на странички в некъв тефтер,култова е :8)
Велик мач и честит юбилей на прасюгите :D



Манекенките биеха дузпи на Пацо Николов, после той дойде да ни поздрави и Сектор Б изригна мощно. А иначе мачът си беше на кантар до 2-0 за нас; чорбарите удариха греда при 1-0 и едно прасе изтърва сам срещу Иванков. Но след 2-0 вече се предадоха.

П.С. Извинявам се за повторението, колегата ме е изпреварил.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Black Jack написа:
Boyo написа:

в кое училище? познат ми изглежда, доколкото се вижда от снимките

128-мо СОУ в "Младост 2". Там завършихме 2000г. :smt006


явно е друг, а и сега се сещам, че тоя, на който ми прилича, май се казваше Станислав :)

иначе с теб сме набори като гледам :)

п.с. Що никой не коментира как кюрда мошно даде задна преди тоя мач пет на нула, явно усетил накъде вървят нещата :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Svinete togava se predadoha vednaga sled pochivkata kogato Doncho Donev gi napravi ludi pred B sektor :smt006 i vednaga pochna izselvaneto ot Gei sektor :smt003

Inache naistina macha si beshe mnogo ravnostoen purvoto...az pomnia che mai 2 gredi udariha,moe i da burkam :wink:

ps.ksp togava izleze da zagreva sus svinete,ta malko se pouplashihme....ama nekude vtoroto pri 3-0 trugna da si hodi i iziade shamarite ot A sektor :boisw


Последна промяна Citizen_Kane на Вто Май 06, 2008 6:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Две греди удариха, а после и ние една. Иначе Дончо Донев им вкара ебати гола. На Кайзера гола също беше много добър. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
На тоя мач от радост при петия гол с целувах с некво напознато момче в сектора уста в уста :oops:
Такава радост беше


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Black Jack написа:
На тоя мач от радост при петия гол с целувах с некво напознато момче в сектора уста в уста :oops:
Такава радост беше



Hahahahaha...Gena oshte togava si bil moderno-mtreoseksualen :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Местя темата за да не се затрие

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
За Преслав Гетов наистина приказваха,че уж бил син на БЕЗЦЕННИЯ!Йордан Мурлев пък преди това беше при свинете!Доколкото си спомням единствената добра работа,която свърши беше,че направихме 2:2 със прасетата в силната година на кюрда!Стоил Георгиев все пак беше часто от големият отбор от средата на 80-те.Струваше ми се,че няма грам акъл,играеше отляво мисля и все си оголваше зоната.Можеше да направи всякакъв гаф по всяко време на мача.Действително,обаче,тогава беше трудно да играят такива недоразумения,както се получи след 1989.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Изображение
Снимката е правена преди 5:0. Знамето го донесоха варненци и това му беше първия мач /какъв мач само :lol: / Синия плат за знамето са всъщност сини пердета и ги бяха свалили от кино залата на някакъв варненски университет.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Не знам, може и да се бъркам, но май преди да им честитим любилея '98 година на текста на "на площад Сан Бабила" накрая вместо "еееееей честит любилей" се пееше нещо друго ? Някой да се сеща как беше или се бъркам нещо ? Не че е толкова важно де.

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 9:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Black Jack написа:
На тоя мач от радост при петия гол с целувах с некво напознато момче в сектора уста в уста :oops:
Такава радост беше


Изложи се Жоре :lol: :lol: :lol:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
sct02 написа:
Не знам, може и да се бъркам, но май преди да им честитим любилея '98 година на текста на "на площад Сан Бабила" накрая вместо "еееееей честит любилей" се пееше нещо друго ? Някой да се сеща как беше или се бъркам нещо ? Не че е толкова важно де.

Аз лично не помня такова нещо :smt003 Помня обаче, че след "синьо знаме ще се вей" се пееше "само Левски ще се пей", което за мен е и по-правилното и по-връзващо се с предходния ред, а не "само Левски шампион се пей"...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 21, 2009 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
West написа:
Изображение
Снимката е правена преди 5:0. Знамето го донесоха варненци и това му беше първия мач /какъв мач само / Синия плат за знамето са всъщност сини пердета и ги бяха свалили от кино залата на някакъв варненски университет.


Това знаме къде се изгуби м/у другото,отдавна не съм го виждал на големи мачове,както и едно друго на което пишеше Сини Шампиони със Емблемата.А иначе по темата 90-те си бяха култово време,Лавината мачкаше наред свинете където и когато ги хване,3 пъти поред Шампиони,сумати запомнящи се мачове,единствено в Европа не успяхме да направим нещо по-значимо освен отстраняването на Рейнджърс и похода в Уефа 1999.Като цяло и българския футбол,в частност националния отбор постигна едни от най-големите си успехи точно когато гръбнака,беше съставен почти изцяло от играчи на Левски + отишлите по чуждестранни отбори звезди на четирибуквието.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 21, 2009 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Спомням си уникално тормозене на свине, ама наистина уникално, буквално след всеки мач, най-вече на един мазохист с прякор Маймуната, спомням си сервиране на чорбар върху маса в пицария директно през витрината, спомням си 15-20 души как слизат на Царевец от младостките рейсове преди мач с грухтящите, минават си през подлеза и отиват до Синьото през езерото Ариана и Г сектор...хубави спомени.... :smt006

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Аз пък в този ред на мисли си спомням,как един от нашите сериозни хора,беше много изненадан, че както си вървял след някакъв мач,някакви червенички,сигурно без да го познаят, се осмелили да му скочат!За съжаление човека вече от бая години не е между нас!Колкото до случката...ами първите двама дето стигнали до него имали контакт със земята, а останалите естествено-задна!
Между другото трябва да се спомене,че най-голямото геройство от червените отрепки беше да се скрият някъде далеч от стадиона и да хвърлят бомбички по движещ се автобус,трамвай или тролей!След което веднага се омитаха.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Сами сме си виновни за това положение, прасетата да надигат глава, да се множат и да имат наглостта да скачат, да правят засади и ОСОБЕНО НАГЛИЯ случай на последното дерби, когато си пиехме бирата с Кози, Омразо и още 3 провала, и 3 чорбета с шалове и фанелки минаха най-преспокойно по графа към синьото, окрилени от нашата апатия към тях, многото куки и самочувствието, че нищо нема да им направим.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 8:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Понеже темата е Спомени от 90-те,а и напоследък нямаме много поводи за радост,да разкажа за един от първите големи мачове на които съм бил,Левски - Хайдук есента на 99-та.Бяхме стартирали супер в първенството и след равния в Сплит в първия мач (Гонзо изпусна невероятно положение мисля че в 90-тата минута) имаше всички предпоставки да ги отстраним.Самия ден на мача никога няма да го забравя,беше някаква уникална жега,и си спомням че още Герена нямаше осветление и се игра в най-големия пек,май 15:00 следобяд.Аз бях избягал от училище (тогава учех в спортното на Левски) и точно пред входа на стадиона виждам треньора ми.Пита ме кво правя там,аз му викам на мач :smt003 и той ама как така,да не се повтаря това и т.н :smt003.Бях с майка ми и брат ми,имахме билети за Б,но незнайно как влезнахме във В,на реда които стояхме,пред нас някви пичове мъртво пияни при головете едва не ни смазаха падайки назад,абе изобщо лудница.Мачът си мина екстра,набързо поведохме с два гола,второто с убийствени контри можехме да ги качим и на по-голяма разлика,но ги пожалихме благородно по Левскарски с крайното 3:0.Тогава отбора играеше лично за мен страшно грамотно и технично,ако Люпко не си беше отишъл зимата,смятам че можехме още през 2000 г. да играем в Шампионската Лига.Друго което си струва да отбележа от този невероятен ден е изключителната атмосфера на стадиона,на полувремето oгромен балон летеше над сектор Б,изобщо всичко което разказах си остава незабравим спомен за мен.Ще се радвам ако някои също разкаже някаква интересна история около мач от 90-те на които е присъствал,все пак повечето от тези които пишем тук сме били свидетели най-вече на тези години и както се вижда май с умиление си спомняме за тия времена,предвид ситуацията в момента като цяло.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 17, 2009 4:26 pm
Мнения: 89
90те са моята класика за ходене по мачове. Непрекъснато имаше нещо ненормално. Ходя от
91-ва, която беше трагикум. Но незабравимо си остава сезона 93-94 или не помня 94-95 абе и двата.
Унищожение на всички, на стадиона и извън него. Жестока работа. Спомням си 1/2 финал з а купата на България срещу Марица Пд, дори не помня как свърши. Отиваме на гарата за влака 20 човека най-големия на 16г. Чупиме, повръщаме, унищожаваме всичко по пътя и не плащаме билети. А на гарата ни чакаха 50 полицая, не човешко. На връщане бяхме с маршрутка до гарата в Пазарджик, не човешка история. И накрая на Централна гара, унищожение на прасета, които си тръгваха от некъф мач.
Не искат да споменавам
8:0
1:7
6:0
Срещу първите три отбора. Не им помня дори имената.
90те са класика!!!

_________________
Митрев :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 06, 2009 12:32 am
Мнения: 484
Местоположение: Canterbury,Kent,United Kingdom
Жалко че не съм имал възможност да ги гледам тия мачове на живо (набор 90 съм).Особено за онова 7:1 срещу прасетата и задната ножица на Илиев,или отстраняването на Рейнджърс ( с Пол Гаскойн (ако не се лъжа) и Али Маккойст в състава ) ме е яд че не съм го гледал.Обаче си спомням как Гонзо,целия потънал в кръв,спринтираше към чорбарската врата -удар - ГОЛ и Довижданее,довижданее.Каква луда радост беше после...

_________________
I'd love to change the world,
but I don't know what to do,
so I leave it up to you...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
The Rascal написа:
240514 написа:
А помните ли култовия нападател на цфка Жабов? :lol: На финала, в който ги бихме 5:0 още в началото изпусна некво чисто положение и изобщо в началото играта си беше двуостра... Даже свинете две греди удариха. При втория гол на Кривия обаче свалиха гащите и натам беше лесно... После същия Жабов(не знам що се сетих за него, ама беше емблематичен в онова отборче тогава) отиде некъде по селските дивизии на Италия. :mrgreen: :lol:


Жабов и Митко Трендафилов бяха "атомното нападение" на Берое :smt003 Трендо завърши кариерата си в ЛЕВСКИ като десен бек и честно казано..отиваше му :wink:

Атомното нападение на Берое беше Трендафилов и Шишков, а Жабов беше от Черноморец!Голяма работа беше този Жабов, след един мач с нас каза:Абе ние в цеца сме си селски момчета, по-добре да си ходим да си ритаме откъдето сме!Голям кеф ми правеше да му гледам подтиснатата физиономия!
Шишков отиде при червените, а този Трендафилов само дето ни вкара гол та направи свинете шампиони през 1992!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Ха, Трендафилов поне в спомените ми си остава яростен конкурент на Преслав Гетов за званието "най - голям провал в "Левски". Подобно на него качества и физика имаше, ала манталитет за отбора ни - не.
Онзи Ваньо Шишков се затри на пейката при свинете в периода, в който ги унижавахме тотално - веднъж набута четири ли, пет ли на някакви лихтенщайнски аматьори и това му беше. Откъде го взеха, не помня.
А Жабов, както казва Гил - Галад наистина дойде от "Черноморец" и докато беше там, веднъж дори ни биха с негов гол. Водеше се и той млад и перспективен, но в чорбата естествено се развали, освини и разви пасивно - пораженската психика на резерва и загубеняк - впрочем, нещо неизбежно за играч на цура, хеле па по онова време.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 09, 2009 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
Жабов направи успешна кариера в Италия в петодивизионните Козенца, Чезена и Пистойезе :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com