forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Изображение



Легендарният футболист на Левски навършва днес 70 години




Сашо Костов е роден на 5 март 1938 г. в София. Носи екипа на Левски от 1954 до 1959 г. и от 1960 до 1970 г., а другият отбор, в който е играл, е Ботев (Пловдив) през сезон 1959-60, когато отбива там военната си служба. За Левски има 417 мача и 97 гола, а в "А" група е участвал в общо 301 срещи и е отбелязал 77 гола. Национален състезател, участник в световните първенства през 1962 и 1966 г. Един от съратниците на Георги Аспарухов - Гунди и Никола Котков.
След края на кариерата си е помощник на Васил Спасов - Валяка, Димитър Дойчинов и Иван Вуцов в Левски. Бил е треньор в Хасково и за пръв път вкарва отбора в "А" група през 1980 т. В България е водил още Монтана, с който постига историческо равенство 1:1 като гост на Левски в София през 1994 г. Дълги години е бил треньор в Кипър, Тунис и Индонезия. Един от най-техничните играчи в историята на българския футбол за всички времена.



Неповторимият финт на Сашо Костов

Навремето Кирил Ивков се беше пошегувал със съотборника си Сашо Костов така: "Сашо го държахме в Левски само заради майтапите."
Когато Костов облича синия екип, Левски се сдобива с една от най-колоритните фигури в историята си. Изобретателен нападател, притежаващ невероятен финт, този човек остава в историята на клуба не само с 417-те си мача и 97-те гола, а и с неизброимите си шеги. Днес Сашо Костов навършва 70 години, но и на тази възраст пази чувството си за хумор.
Цецо, бягай за таблото
Емблематична е случката от мача с лит(*кс-етрополе, завършил 7:2 през 1968 г. на стадион "Васил Левски". При 6:1 Костов се приближава до Цветан Атанасов от лит(*кс-етрополе и пита запъхтян: "Цецо, ти ли беше най-бързият от вашия отбор?" "Аз, та кой друг?", отвръща Атанасов. "Бягай тогава до вашия стадион да донесеш таблото, че това тук свърши...", майтапи се Костов. След мача е не по-малко язвителен към вечния враг: "Нaрочно им дадохме да вкарат първия и последния гол в мача. Първият беше, за да разберем колко от техните са дошли на стадиона, а последният - да видим колко са останали."
Любимият му момент в мачовете с армейците бил, когато реферът отсъждал пряк свободен удар за Левски и червените започвали да стpоят стената. Сашо Костов заставал отстрани и командвал военния отбор: "Внимавай всички! Равниииис! Мирноооо!" Тъй като през 60-те години все още картоните не били въведени, всичко се разминавало най-често със забележка от съдията.
Закачки със славистите
В Славия също са му сърбали попарата. В един мач Левски води 3:0 на белите, а Костов казал на бързоногото крило Мишев: "Абе, Мишка, някой май бъзика таблото. Цели три гола - откъде ги измислиха?" По-старите левскари още помнят и мача, в който двамата с Георги Соколов издебнали Александър Шаламанов от Славия и започнали да играят на пиян морков с него. И така 5-6 пъти. В един момент Шами се обърнал към своите: "Хей, няма ли кой да ми помогне, бе, да ви се не види!"
Витлачил и цигарите
През 60-те години треньор на Левски става чехът Рудолф Витлачил. Специалистът от чужбина се видял в чудо от двама души - своенравния Георги Соколов и готовия да се шегува по всяко време Сашо Костов. На тренировките сериозният чех винаги излизал преди всички футболисти, облечен в официален костюм, заставал в центъра на игрището и там чакал отбора. "По това време се появиха цигарите дъвки, разказва Сашо Костов. И веднъж излизам аз от съблекалнята с... цигара в уста. Приближавам спокойно до треньора и на метър от него разкъсах хартията и лапнах дъвката. Гледаше ме с разширени очи и не знаеше как да реагира."
Стотинките на Кръстьо Чакъров
Друг треньор на Левски - Кръстьо Чакъров, също се убожда на хумора на Само Костов. Чакъров имал навик да прави разборите със стотинки. Нарежда ги по масата и обяснява кой къде да играе.
Веднъж обаче го извикали на телефона. Сашо Костов му събрал монетите и ги подредил под стъклото на масата. Връща се Чакъров, посяга към стотинките да си довърши разбора, но те не помръдват. Треньорът веднага разбрал кой му е погодил номера, но тъй като е добродушен, не наказва виновника.
Сомнамбул с Иван Колев
Пътуванията на Левски в чужбина се превръщали в невероятна забава заради шегите на Сашо Костов. Преди едно турне в Италия излъгал масажиста на отбора, че червеният пипер е много дефицитна стока на Апенините. Без да се усети, пишман бизнесменът помъкнал в самолета за Рим над пет килограма пипер за смях на останалите.
Най-известната му шега зад граница обаче е онази, която си направил с Иван Колев от лит(*кс-етрополе. "Бяхме на подготовка с националния отбор в Египет - разказва самият Сашо Костов години по-късно пред в. "Левски". - Съотборникът ми Иван Здравков беше в една стая с Иван Колев. Предварително се бяхме разбрали със Здравков да каже на Колев, че съм сомнамбул и нощем обикалям коридорите, ходя по двора и понякога дори влизам по стаите. Иван не повярвал. По едно време обаче се намъкнах в стаята им и започнах да бродя с разперени ръце над креватите. "Не го закачай", шептеше Здравков в тъмнината, а Колев се озъбил от страх, гледа като препариран и не смее да шукне."
Сашо Костов чете Корана
Когато бил треньор в Тунис, най-важният мач на отбора му за сезона се паднал точно по време на мюсюлманския празник Рамазан Байрам. Футболистите спазвали изискванията на Корана да не се хранят, което щяло да влоши формата им. Предстояло гостуване в друг град, който бил на 600 км. Сашо Костов събрал футболистите и казал: "В Корана пише, че ако пътуваш повече от 500 км, се позволява ядене и пиене." Те му повярвали и се подкрепили с храна, след което спечелили с 1:0. "И до днес мисля какво ли щеше да ми се случи, ако бяха усетили номера...", казва Костов.
Четворка с москвича
Едно от известните му изпълнения е онова с москвича на известния цесекар проф. Бобев от ВИФ. "Преподаваше ни по обща физическа подготовка - разказва Сашо Костов. - Беше скъсал Гунди четири пъти на този изпит, а мен - шест. Хрумна ми страхотна идея. Хванах един милиционер, наше момче, левскарче. Показах му москвича на професора и му казах: "Трябва да му намериш колкото може повече дефекти." Когато професорът излезе, милиционерчето му прибра книжката заради неизправности в автомобила и му каза да се яви в КАТ. Другата част от плана изпълни един мой приятел в катедрата по колоездене. Той се срещнал с Бобев и му обяснил, че от тези неприятности с КАТ може да го избави само Сашо Костов. Така си взех този изпит. Професорът искаше да ми постави тройка, но се заинатих и върлият цесекар ми писа 4."
Вуцов и крем-карамелът
Антон Антонов - Тонич описа навремето една от най-забавните случки в стола, където се хранили футболистите на Левски. На Сашо Костов му направило впечатление, че порциите на Иван Вуцов винаги са най-големи. Чашата преляла, когато Вуцата се появил с чиния, където бил сипан двоен крем-карамел. Сашо Костов веднага решил да разбере каква е работата. Не се наложило да пита много. Всеки футболист на Левски получавал по няколко билета за мачове, които давал най-често на близки и роднини. Хитрият габровец обаче снабдявал с билети готвача, в резултат на което получавал по-голям порцион.
Приятно ми е, Костов
Престоят му в Ботев (Пловдив) също се запомнил с шегите му. На тържеството по случай Нова година треньорът на Ботев Георги Генов - Джогата извикал Сашо Костов, за да го представи на генерал Стоянов от щаба на армията. Вместо да удари токове, както било по устав, футболистът с цивилни дрехи и вдигната яка подал ръка и казал възпитано" "Приятно ми е, Костов..." Последвалата строева подготовка се помни от Сашо Костов и до днес.
С червения екип
Малцина знаят, че Сашо Костов е започнал като ученик в лит(*кс-етрополе, въпреки че бил върл привърженик на Левски. Училището му обаче се падало в района, който се водел към лит(*кс-етрополе. Младият талант се чувствал толкова неуютно в чуждата среда, че в единия от малкото си мачове излъгал защитата на противника, излязъл сам срещу вратаря и вместо да бие, се обърнал и изритал топката към центъра. След това сменил училището, за да влезе в историята на Левски като един от най-интересните играчи, носили някога синия екип.


7 Дни Спорт




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
ЧРД на една от многото сини легенди . Още много години живот и здраве.Благодарим ти за всичко

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
"Нaрочно им дадохме да вкарат първия и последния гол в мача. Първият беше, за да разберем колко от техните са дошли на стадиона, а последният - да видим колко са останали."

:smt005

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Сашо Костов е култов.Имаше една тема с много негови лафове но сигурно се е затрила.Жив и здрав да ни е и дано скоро се роди още един като него :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Жив и здрав да си, бате Сашо!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
ГолЕм,имал съм късмета да ме водят да го гледам на живо,заради него,Гунди,Котето и Патрата стадионите се пълнеха до дупка

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Честит Рожден Ден! Дано да има повече хора като теб! :smt006

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2008 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
ГолЕм,имал съм късмета да ме водят да го гледам на живо,заради него,Гунди,Котето и Патрата стадионите се пълнеха до дупка

Блазе ти, бай Иване...
А на Сашо Костов ЧРД, да иляди и да се не отърве от здраве! Просто не мога да си представя в днешни дни такъв футболист и зевзек.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
anta написа:
Честит Рожден Ден! Дано да има повече хора като теб! :smt006

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 7:57 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Попара написа:
anta написа:
Честит Рожден Ден! Дано да има повече хора като теб! :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
днес сме 2-ри, а Сашо Костов е роден на 5-ти :smt006 след 3 дни ще му честитим

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
незнам .. в статията по горе пише 5-ти, wikipedia също е на това мнение.

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
2010 - 1938 = 70 :roll:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
В грешка си, точно 72 години са :smt006

Жив и здрав да е :!:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Заглавие: САШО КОСТОВ НА 70 ГОДИНИ!
Ново мнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2008 12:54 am

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 02, 2010 9:49 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Темата да се обнови :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 2:19 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Сашо Костов навършва 73 години. Да е жив и здрав!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 2:38 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Да е жив и здрав :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Желая му дълголетие и много радост покрай Левски ! :lsfc1

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Жив и здрав да е, да го зарадват малко нашите хубавци! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Да е жив и здрав :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Честит му рожден ден ! Много здраве, щастие и късмет му желая ! :smt006 :levski :levski :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 06, 2011 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
http://7sport.net/7sport/fo_1forum/d6033_5.htm


Рожден ден

73 години майтапи със Сашо Костов



И сега Сашо Костов си е същият майтапчия


Бившият футболист на Левски остава в историята като цар на финтовете


Той е човек от времето, когато футбол се играеше повече заради топката, по-малко за пари, на мач се ходеше с претъпкан трамвай, вътре вонеше на пот, смърдеше на крака, но всички се търпяха, понеже нали са от един отбор. По-старите ценители казват, че когато е престанал да играе, с него си е отишъл и хуморът от стадиона. Днес, вече на 73 години, бившият левскар Сашо Костов си е същият майтапчия. Ако е бил на мача с лит(*кс-етрополе, сто на сто е казал нещо от сорта на: „Добре че ги изведоха техните още на полувремето, та нямаше кой да ни се смее след края”.
Парче левскар, син и в червата, дето има една дума, Сашо Костов остава в историята на футбола ни като цар на финтовете. Нямал равен, когато трябва да се прокара топката между краката на някой нещастен бек. А пък да те финтира с майтап – в това бил направо бог. Дори навремето Кирил Ивков се шегувал с него: „Сашо го държахме в Левски само заради майтапите”. Това, разбира се, е майтап – бате Сашо е играл в най-великото нападение на Левски за всички времена, заедно с Гунди, Патрата и Соколето.
Но и на терена бил същият шегобиец. Старите левскари още помнят онзи мач с Марек, където оставил топката на метър от себе си и посочил с ръка на защитника да си я вземе. Онзи обаче забъркал гипса и не мърда. Костов тръгнал наляво без топката, защитникът – след него. Сменя посоката надясно – този пак след него, а топката така си стои неподвижна. По трибуните изпокапали от смях.
Когато Левски разби лит(*кс-етрополе със 7:1 преди 17 години, не се чу някой от сините да е избудалкал нещо тези от червения отбор. Виж, със Сашо Костов при 7:2 през 1968 г. нещата стоели по друг начин. При 6:1 таблото на „Васил Левски” вече нямало къде да отчита голмайсторите за Левски. Костов се приближил до Цветан Атанасов от лит(*кс-етрополе и му казал: "Цецо, ти ли беше най-бързият от вашия отбор? Бягай тогава до вашия стадион да донесеш таблото, че това тук свърши." След мача продължил с разбора: "Нaрочно им дадохме да вкарат първия и последния гол. Първият беше, за да разберем колко от техните са дошли на стадиона, а последният - да видим колко са останали."

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 26, 2011 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 7:31 pm
Мнения: 379
Местоположение: Варна
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:33 pm
Мнения: 54
Местоположение: София
Легенда :idea:
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2012 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
74 :!: Жив и здрав да е! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2012 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Да му е честит рождения ден!
Здраве, здраве и пак здраве му желая!
И аз съм имал щастието да го гледам много пъти на живо и по телевизията във великия тим с Теко, Патрата, Соколето, Гунди и Котков.
Невероятен дрибльор и зевзек:)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 03, 2012 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
hixxtam написа:
Да му е честит рождения ден!
Здраве, здраве и пак здраве му желая!
И аз съм имал щастието да го гледам много пъти на живо и по телевизията във великия тим с Теко, Патрата, Соколето, Гунди и Котков.
Невероятен дрибльор и зевзек:)


Човек, я кажи кога ще се видим да се запознаем с теб и да поговорим :smt006 В Плевен живееш, доколкото съм чел, аз също... няма да е лошо да пообменим инфо :wink: , най-вече ти да ми поразкажеш това онова, че то и аз не съм първа младост (38), но ти определено имаш повече да разказваш като чета из форума :)

Едит ЧРД на Сашо Костов :levski Голям футболист и човек, баща ми го е гледал доста, заедно с Гунди и другите от това огромно поколение :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 02, 2014 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
ЧРД Бате Сашо!

Да ти е честита 76-та година, и много още години напред!

Жив и здрав и САМО ЛЕВСКИ!

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2018 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Редактирайте името на темата. Сашо Костов стана на 80 години!

Цитат:
“От шест милиона българи, седем милиона са левскари”, казва Сашо Костов и уверено твърди, че левскарството никога няма да умре.


Честит юбилей, г-н Костов! Бъдете здрав и дано скоро видите любимия отбор шампион!

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com