forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 17, 2024 2:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2007 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
http://www.european-football-statistics.co.uk/league.htm

БЪЛГАРИЯ

Класиране за последните 25 сезона:

1. ЛЕВСКИ - 744 мача, 496 победи, 151 равни, 97 загуби, г.р. 1665-627, 1639 точки, 25 сезона, 12 пъти ШАМПИОН, 9 пъти втори, 11 Купи на България

2. Цица - 744 мача, 464 победи, 152 равни, 128 загуби, г.р. 1629-668, 1544 точки, 25 сезона, 7 пъти шампион, 11 пъти ВТОРИ, 3 пъти трети, 9 Купи на България

===========

European Club Ranking:

За последните 5 години:

1. ЛЕВСКИ - 86,89 точки
2. Цица - 81, 97 точки

За последните 25 години:

1. ЛЕВСКИ - 1051,21 точки
2. Цица - 1048, 29 точки

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 14, 2008 12:51 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
:smt026 :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 14, 2008 1:13 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Кой сега е номер 1 ?

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 14, 2008 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Все ми е тая първи ли сме, втори ли сме. То общо взето и с просто око си личи последните години кой го бива повече в Европа. Честно казано уважавам съперниците ни в България, така съм възпитан, обаче тия червените просто не мога да ги понасям :x . Те не са футболен отбор, като футболен отбор ми са измишльотина ... тъпа комунистическа измищльотина. Остави, че се пишат номер едно в България с 30 си титли, всички знаем как спечелени, ми и тръгнаха АС-23 да си присвояват. Свинската простотия край няма, ми лошото е, че като една лъжа се повтори определен брой пъти става истина и само от това се опасявам.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 14, 2008 3:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
дългиО...до сега ти се кефих...но тоя път си пуснал много тъпа тема...по същата логика може да се направи тема...първите или средните 25 години...и кво от това...факт е..че имаме повече втори места в първенството...и по слабо представяне като цяло в ЕКТ...но на мен ми дреме от това...както и на повечето левскари...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 14, 2008 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Значи на мен нещата са ми прости и ясни без всякаква статистика. "Левски" е най - успешният български отбор в страната и в Европа. Няма друг с нашите успехи.
Ако някой се присети за едно недоразумение от Борисовата градина да уточня - става дума за български отбор. Онова там - със съветски произход, комунистическа емблема, интернационалсоциалистическа идеология и привърженици с предимно турско самосъзнание не се числи в тази категория.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 01, 2008 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Да идеята е хубава и статистиката я бива!Обаче не е ли време вече да си направим пълният наш международен баланс на всички нива - от евротурнирите до контролите и приятелските международни турнири - все пак играем международни срещи от 1919г.Чух,че червената гилдия вече била съставила своя и скоро той щял да се появи някъде си.Все пак и ние трябва да знаем нашите международни срещи и да си правим статистика и изводи от тях.
Първи международен мач на Левски:
1919г.-Левски - Кубански белогвардейски отбор/Русия/ 6:0.
А що се отнася до Жилина - през зимната подготовка на 2005г. ги бихме без проблеми в една контрола с 3:1,но защо на втори не се получи и до сега не мога да си отговоря!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2008 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Значи да се изясним окончателно!Свинският тим е национален отбор на комунистическата диктатура!Тези псевдоуспехи,които му се водят,трябва да се разделят между всички онези отбори,чийто играчи свинете насилствено взеха!Имено висшите привърженици на този червен комунистически състав,превърнаха всички останали отбори,без ЛЕВСКИ в тимчета втора ръка,които не смееха да погледнат първото място!В един момент на най-черната диктатура и ЛЕВСКИ не успяваше да стигне до него,въпреки че в директните двубои все някак успяваше да побеждава отвреме-навреме!Българският футбол дължи на ЛЕВСКИ всичко!Това,че успя дори в онова време да има отбор,който по някакъв начин да запази някакво нормално съществуване!Всички други се бяха предали!Повтарям:ВСИЧКИ ДРУГИ СЕ БЯХА ПРЕДАЛИ!Лошото е,че сега ги е срам от този факт и искат да изкарат и ЛЕВСКИ такъв!Е,не стана и няма да стане!Да го духат всички безгръбначни плазмодии,истината е една!Тя е:И преди,и сега ЛЕВСКИ значи свобода!Докато другите кротко чакаха бурята да премине,подобно на сгушили се храсти,ЛЕВСКИ е дървото,което единствено оцеля!ФАКТ!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2008 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Да го духа статистиката! Дреме ми за последните или пък за първите 25 години. Статистиката е просто купчина числа, не това остава в сърцата на хората!!

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com