forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Чак точно данни нямам, но на 13 май 1998 на Националният при 35 000 публика (най - малко) сигурно ония да са били не повече от 8000 в гейския им сектор и малко отстрани. Сметайте останалите поне 27 000 какви сме били :mrgreen:
То не че и преди не е било така, но това като най - близо до днешни дни.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
50 000 си имаше тогава и целият стадион беше пълен - свинете само в Г, естествено с войничетата да пълнят сектора, и много малко в другите 2 :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
То и аз мисля, че трябва да имаше 50 000 тогава - нямаше буферни зони, на правостоящите не правеха проблеми...Даже тръгна приказката "5:0 за 50 години пред 50 000" :mrgreen: Ама айде, посочвам занижени цифри за по - сигурно.
Войници не помня дали бяха вкарали. Аз самия тогава бях войник, ама в градска отпуска :8) Екстра си я изкарах.
Но при 50 000 на стадиона говорим за съотношение 43 000 наши и 8 000 (максимум!) чорбари, което ако не рекорд е едно от върховите ни постижения.
И е на 10 години по - късно докъде я докарахме...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 02, 2008 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Е не беше чак такова съотношението, но това са подробности - беше зверски претъпкано, по двама човека на седалка на някои места...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
на 5:0 съотношението беше 35 000 : 15 000 сметай за кво иде реч :lol:
иначе аз съм бил и на друго дерби с поне 30 000 наша публика - паднахме тогава с 0:1 през 1996.....беше точно след 9те поредни победи над комунистическото отборче.......просто гледката на СИНЬОТО МОРЕ заляло всичко от строителния до стадиона (тогава нямаше огради и строежи) беше възхитителна :lsfc1
а разбира се нищо не може да се сравни като съотношение с ----> ТОЗИ МАЧ но за него съм писал дори "очерк" :lol: в темата за история на сектор "Б" така че няма да се разпростирам отново :)

а разбира се в далечни времена 50-те, 60-те, 70-те когато съотношението НАИСТИНА е било 5:1, 7:2 :smt003 и дори 10:1 няма какво да се говори...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Дам, а в момента от кино и тв фенове станахме по-малко на стадиона :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
Мислиш ли,че е точно заради това? Причината далеч не е тва,но изброените неща са може би в основата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Добре, киното и телевизията са по-скоро следствията, които не оправдават изоставянето на отбора точно в дербито!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 1:08 pm
Мнения: 145
Местоположение: ВЪРШЕЦ/СОФИЯ
Слабата игра не довежда феновете по стадионите. И изобщо в това десетилетие мачовете Левски - лит(*кс-етрополе бихме ли ги нарекли "дерби" !? То мачовете между Левски и Литекс вече повече от 10 години ни правят свидетели на много по-добри игри, добри резултати ,та даже и обрати. Мачовете Левски- лит(*кс-етрополе е просто една разхотка на футболистите, играещи пред максимум 15 000 и резултатите са обикновенно 1:0 ;0:0 ;1:1 ;0:1.Но през 90-те не беше така, мачът Левски -ЦСКА се играеше на кръв...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 20, 2009 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Малко актуализация на темата, скоро пак :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Trooper написа:
..

@UL - в тази статистика, още когато беше пусната, липсваше онзи мач на Кочината 96-та ли беше, 95-та ли, който така и не се игра, когато Лафчис беше президент и отбора не излезе на терена, и се водеше 3:0 служебно за чорбарите. Та май оттам ще да идва разминаването. Иначе мачовете, завършвали с дузпи се взимат за равни.


между другото откъде си я взел тази статистика защото имам големи съмнения че точно аз съм я правил :mrgreen: с начина на номерирането на мачове, изписването на цС*ка и изпуснатия мач 3:0 служебно, щото мачове които не са се играли , сметах да не броя :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
И сега, какво става след 10-ти ноември? Общо мачове - 56 (вкл. изминалия): 28 победи, 17 равни и 11 загуби.

Оооо, червени господааари на свееетаааа.... :smt005

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Това е защото ние сме "отбора на всички власти" и "сините мафиоти на прехода" :lol: :smt005 които лишиха червения боклук ГА от пенсийка в любимия орган на партията майка - "Работническо дело"

Иначе през 90-те имаше една мощна серия от 9 ПОРЕДНИ ПОБЕДИ........просто са създадени за да ги ебем и си го знаят :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
А в началото на 21-ви век имаха ХИЛЯДА дни без победа над ЛЕВСКИ... :lol:

_________________
Изображение


Последна промяна 240514 на Сря Сеп 23, 2009 12:00 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 10:35 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44205
Местоположение: София
В началото на 20ти век не са били измислени още :smt003 Демек дните без победа са им повечко тогава, към 12 400 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 23, 2009 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
ДипломатО написа:
В началото на 20ти век не са били измислени още :smt003 Демек дните без победа са им повечко тогава, към 12 400 :smt003

:oops: :oops: :oops:
21-ви век имах предвид.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 23, 2009 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
15 години от 7:1 :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 23, 2009 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
UL написа:
Това е защото ние сме "отбора на всички власти" и "сините мафиоти на прехода" :lol: :smt005 които лишиха червения боклук ГА от пенсийка в любимия орган на партията майка - "Работническо дело"

Иначе през 90-те имаше една мощна серия от 9 ПОРЕДНИ ПОБЕДИ........просто са създадени за да ги ебем и си го знаят :)


Поредните победи щеха и 10 да станат ама некой беше решил да НЕ бием в онзи ден :smt006 Кво ли не направихме майка му да еба,тая топка така и не влезе в свинската врата :boisw

Никога не съм ревал толкова от яд дееба :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Citizen_Kane написа:
UL написа:
Иначе през 90-те имаше една мощна серия от 9 ПОРЕДНИ ПОБЕДИ........просто са създадени за да ги ебем и си го знаят :)


Поредните победи щеха и 10 да станат ама некой беше решил да НЕ бием в онзи ден :smt006 Кво ли не направихме майка му да еба,тая топка така и не влезе в свинската врата :boisw

Никога не съм ревал толкова от яд дееба :oops:


Така е и греда ударихме.....и аз имах сълзи от яд, толкова бях забравил какво е да паднеш от червеното комунистическо вечно 5-то отборче с което си оправяхме головата разлика...

G.B. написа:
15 години от 7:1 :smt006


ЧЕЕЕЕЕЕЕЕСТИТ ЮБИЛЕЕЙ :lsfc1
между другото много ме е яд че точно аз го отбелязвам но стикерчето от СекторБ.сом е сбъркано :?
http://www.sector-b.com/svmanager/g13/i ... G_4193.jpg
Датата е 23.IX.1994.......беше петък.....един велик петък :8)
Иначе стикерчетата са ОГРОМНИ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Никой не казва за мача за лигата през 1996, когато Гочето ги изведе за пръв път срещу нас!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 1:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
чушлето и моя съсед Веско Сърбаков май ги резнаха тогава :smt003

Помним само че дъждО който падна,беше подобен на тоя от Виляреал миналата седмица :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Весо Сърбаков (на когото съм спасявал дузпа като тренирах в "Славия" - поклон пред мен, а така, благодаря :mrgreen: ) го беха пуснали десен бек тоя мач. Атаката водеше един от многото забравени за дни трансфери на Желязков - казваше се Петър Янков, май и някакъв Костурков пречеше по терена. :shock: Абе щом след този мач решихме, че в Станимир Господинов има хляб...И резервният вратар пазеше, Краси Колев - точно неговите контузии дадоха път на Иванков месеци по - късно.
Резнаха ги Илиян Симеонов - Чушката и Ицо Йовов. Един от двамата (не помня кой) влезе резерва на почивката при 0 - 0 и си свърши работата, де. Бяхме в някакъв свръхекспериментален състав, Иван Кючуков - тогавашния треньор (само с хубаво го помня!) пазеше титулярите (поне някои) за един мач след четири дни, няма да напомням кой точно беше...
Вместо да бягаме от Съобщителния техникум на другия край на София, културно поискахме да ни пуснат и ни пуснаха. Бях аз, бъдещия ми кум и кръстник на сина ми и един много точен наш авер, ама...цесекарче. Тръгна си на полувремето, не видя разгрома. Заедно бяхме някъде във "В" към "Г" и там май беше малко омешано - наред с нашите имаше и едни уж леко безразлични типове, дето сякаш се стремяха много - много да не дават израз на емоциите и изобщо да не се набиват на очи...После, за второто си минахме в "Б"...ама как се добрахме в неистовата навалица, не помня. Защото...
Защото по онова време "Герена" беше руина и не играехме там, но хората комай бяха заваднели за митичниО и Лафчис като пусна вход свободен в работен ден някъде към два или три следобед...Толкова народ на мач съм виждал само още два пъти в живота - на една евроквалификация с Уелс година по - рано и като им турихме петица за юбилея с Мишо Вълчев начело, във финала през 98 - а. И излишно е да споменавам, че стадиона докъдето на човек му стига погледа представляваше синьо море - тогава го нямаше Додука да прави дудуци в полицията да му пазят "шествията" западно от "Плиска" и в онзи сектор колко да е имало...две хиляди?! А ние се събрахме ПЕТДЕСЕТ ХИЛЯДИ ДУШИ!!! Па дали не бехме и повече...абе из целия стадион абсолютно плътно, от пътеката долу и пътеките между блоковете до оградата по ръба на трибуните бяхме натъпкани като сардели. Висяха и по дърветата, растящи до самия стадион - каткто е било по времето на Гунди. В ония славни времена нямаше квоти, буферни зони, изисквания за седалки и правостоящи; нямаше организирани фенклубове, фракции, стюарди, хореографии, нямаше фенове. Имаше левскари - помня един, дето явно се беше дигнал сигурно с 40 градуса на мача и вече а - ха да припадне, аверите тръгват да го изнасят да не стане някоя беля а той запъва в хората и крещи да го оставят, защото на "Герена" се е родил и ако трябва - на "Герена" ще умре. Тогава сектор "Б" не беше нещо обособено - като подкрепа и викане той плавно и едва забележимо преливаше в "А", във "В"...абе навсякъде. И звезди кой знае какви нямахме, но имаше отбор. Дето като пусне два глупави гола от свинете вземе, че се отърси, хванат го лудите и им ушие четири парцала насред Кочината - та да режат греди по нощите.
Е след всичко това дори да помня нещо от самия мач...Добре де - помня как Йовов счупи кръста и върза краката на едно ренде, Енгибар Енгибаров и как го караше да лази по калта край тъча. Помня какви жестоки псувни отнесоха бившите ни юноши Попов и Донков, дето през "Ботев" стигнаха до измяна при враговете. Помня как Чушката като предвестник на един същи Гонзо пилееше като кегли де кого къде завари от ония по пътя между себе си и вратата. И помня, че тази победа беше СЕДМАТА от деветте поред в периода 1993 - 1996 г. Три селекции футболисти (от Гетов до Кънчо Йорданов), трима треньори (Вутов, Гочето и Кючуков - втория дочака да участва в тази серия и от двете страни!) и две поколения играчи (от поколението на Наско до това на Йовов, който е при нас и до днес) се смениха за тия три години ала серията не спираше...Помня усещането, че сякаш с война и победа сме си върнали запустелия, ала не и забравен дом. Ала в онези години всяка победа над враговете човешки имаше с какво да се запомни!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2009 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Уникален разказ на Анарион,изчетох го на един дъх.За съжаление не съм имал възможност да присъствам на този мач,но от всичко чуто и прочетено успявам поне за малко да си представя какво бушуващо море е бил пълния стадион.Иначе наистина в онзи период 1996-1998 не разполагахме с кой знае какви футболисти,напълно нормално след разпадането на големия син отбор навъртял доста поредни победи над свинете,спечелил 3 титли,отстранил Рейнджърс и играл като равен с равен с Вердер.Но като че ли тогава духът беше основното което беше водещо,спомням си невероятни мачове които сме печелили най-вече с хъс и непримиримост.Само ще дам пример с мача за купата с селяните от Ловеч на следващата година,когато при загуба с 0:2 в първия мач,и получен гол още до 20-тата минута мисля на реванша,сякаш от нищото се изправихме и буквално ги пометохме за едно полувреме,разбира се не без помощта и на късмета в последните секунди :smt003 Това днешния отбор цял живот да се напъва,няма да може да го направи.Просто повечето от сегашните футболисти не знаят какво е да носиш Синята фланелка,да я защитаваш с цената на всичко,да даваш всичко от себе си дори да си дърво.Ето това цени всеки истински привърженик на футбола,просто тези романтични времена никога няма да се върнат,но такива истории като на Анарион ще се препредават от поколение на поколение Левскари,които ще помнят че едно време е имало Левски,Левски които газеше мачкаше и унижаваше съперниците си без да се съобразява с името,публиката беше едно цяло и всеки имаше страха и уважението и,а отборчето от панчарево което бихме където срещнем можеше само да се моли такива серии от поредни победи да бъдат прекъснати от странични фактори.Както мнимия скандал през 1985,така и огромния малшанс през 1996.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 26, 2009 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Тази победа за купата на лигата остави дълбоки спомени в ума и сърцето ми, аз също съм написал
Кратък Очерк
за този мач и събитията преди, по време и след мача в темата за Историята на СЕКТОР Б.

Изключително съм благодарен на West , че излязоха на бял свят и снимки от този незабравим, уникален мач 50 000:2000........АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ЧОРБАР :lol: :8) :8)

Изображение

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2009 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Анарион винаги ни поднася несравними описания!Тук обаче за мен има лъжа-не мога да си представя как са минали към Б, когато едните бяха стъпили на седалките, а другите на редовете! :D От този мач помня само, че някъде 15 минути преди срещата броих свинете и бяха точно 12 човека!В този момент изведнъж усетих как започнахме да се притискаме отвсякъде и аз просто стъпих на седалката и така си и останахме, ред на седалките, ред между тях!Помня, че като започвахме да скачаме имах чувството, че не скачам, а ме издигат опрените до мен!
И преди да стане навалицата, праслето нанков се появи в А и искаше да влиза в ложата, но войнствените дядковци, го подгониха с бастуните и чадърите и онзи се скри някъде!
Като се сетих това, не мога да си спомня на някакъв приятелски мач, ГИБИ доведе барселонската звезда на Герена и старците като наскачаха с бастуните на свиничков не му се вярваше!
И последно, ако може някой да даде снимка на червената агитка, защото аз имам чувството, че повече от двеста няма как да са били!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 29, 2009 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ама верно бяха един икарус агитка свинете,един от малкото мачове с прасетата в които съм бил в А сектор

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
гил галад написа:
И последно, ако може някой да даде снимка на червената агитка, защото аз имам чувството, че повече от двеста няма как да са били!


Снимки на прасетата от тоя мач мисля че няма,но ето на какво се натъкнах,някой ако иска може да коментира : http://vbox7.com/play:447d3c23 .Отдолу на клипа пише : macha e na gerena - 96 god.. levski - cska ,просто се учудвам при такова смазващо наше превъзходство по трибуните,как толкова ясно се чува свинското грухтене,и дали видеото е снимано от ушеви или любителска камера,както се знае за времето си такива кадри си бяха кът,не е като сега 18348479 сайта за снимки и видео.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Снимки на прасетата от тоя мач мисля че няма,но ето на какво се натъкнах,някой ако иска може да коментира : http://vbox7.com/play:447d3c23 .Отдолу на клипа пише : macha e na gerena - 96 god.. levski - cska ,просто се учудвам при такова смазващо наше превъзходство по трибуните,как толкова ясно се чува свинското грухтене,и дали видеото е снимано от ушеви или любителска камера,както се знае за времето си такива кадри си бяха кът,не е като сега 18348479 сайта за снимки и видео.


Това първо не е на Герена, второ не е ЛЕВСКИ-цС*ка
:smt018 :smt018

Бях и на двата мача с цС*ка на Герена през 1996 и мога да те уверя че около тях имаше празно пространство с кон да играеш.... :smt006 тва така да посягат да бият някой ЛЕВСКАР........не полицията тях да ги бие а немаше да ги спаси........те веднъж ядоха бой и на самия стадион Герена но мача беше Цървена Звезда - Монпелие или нещо подобно.....West да каже ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 08, 2009 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
UL аз бях на единия от мачовете,този в които бихме с 1:0 (първия в живота ми) но също не си спомням да е имало някакви неща вътре в секторите.Просто ми стана чудно откъде изскочи този клип след толкова много години,иначе ясно се виждат на едно място червени шалове което значи че единия отбор които играе са свинете,но наистина стадиона май не е Герена,и този които го удрят в началото не е левскар.

P.S - Бях също и на Звезда - Монпелие,от тогава според мен започна чупенето на седалки на клубни стадиони,понеже в агитката на сърбите имаше прасета,така че да си затварят смърдящите усти че всичко е почнало от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 3:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 6:16 pm
Мнения: 371
Местоположение: в жилището на Батков
http://vbox7.com/play:b48623b7 http://vbox7.com/play:2c2a3c4e 2000г. за купата , атмосферата е уникална ,стадиона се = пръска по шевовете просто :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com