forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 6:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Той му беше любимец в Левски.Дано да си го прибереме ние :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
Голям беше, много голям ... яд ме е и мене, че не го запазихме тогава и много тъпо, че не игра в национала

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
В Литекс при Люпко, ако отиде - нема да ме е яд, ама у чорбата - нема да го преживея...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 8:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 2:11 pm
Мнения: 11
Местоположение: Sofia
thegboy написа:
В Литекс при Люпко, ако отиде - нема да ме е яд, ама у чорбата - нема да го преживея...


Споко, Кривият никога няма да отиде при прасетата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
thegboy написа:
В Литекс при Люпко, ако отиде - нема да ме е яд, ама у чорбата - нема да го преживея...

Ако не е в ЛЕВСКИ по-добре да не е никъде , не си го представям да играе срещу нас!

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Ако случайно се върне в България сега (смятам че все още в Турция футболистите взимат МНОГО по-добри пари ) едва ли ще е в друг отбор освен ЛЕВСКИ! А ако все пак премине в друг отбор (освен цС*ка ест.)
ние сме длъжни да го посрещнем с много аплодисменти и да скандираме името му.......защото го заслужава!
Кривия завинаги един от нас!

Изображение

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 28, 2007 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
напълно подкрепям мнението на UL !!
между другото,миналата седмица тръгна някакъв слух тука с Стара Загора ,че щял да играе в берое :shock: .имало някакви разговори с Илиян Илиев и Кривия.....ама не ми се вярва де!

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2007 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 9:22 pm
Мнения: 83
Местоположение: София, Стадион "Георги Аспарухов"
Цитат:
Александър Александров-Кривия подписа с Черно море

Бившият играч на Левски и националния отбор на България Александър Александров-Кривия подписа договор с Черно море, съобщи Дарик радио. Контрактът му е за 1 година с опция за удължаване на още една. Последният отбор на халфа беше турския Анкарагюджу. Той прекара седем години в южната ни съседка. Александров беше избран за футболист номер 1 на България за 1999 година. Очаква се Кривия да играе утре срещу Светкавица и да направи дебют за “моряците”.


отново ще видим Кривия по стадионите в България ;] нашия любимец трябва да получи аплодисменти на мача ни с тях :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 03, 2007 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Едно шокиращо интервю на Кривия пред Дон Балон от 29.01.2007г.

Цитат:

Александър Александров - Кривия: Отказвам се от футбола



Една клубна легенда си отиде. Друга не иска и да чуе за връщане в своя любим тим – Левски. Това е тъжната равносметка за миналата седмица. В този период Гонзо за пореден път напусна сините, а един от най-големите любимци на сектор “Б” Сашо Александров-Кривия призна пред don balon, че предпочита да се откаже от футбола, вместо да се върне в Левски. Разбира се, с условието, че от клуба проявяват интерес към него. Това накара нашето издание да се свърже със Сашо, който си почива в къщата си в Пловдив, за да разбере неговата истина за Левски, Христо Стоичков, за проваления трансфер в Ювентус и за седемгодишния му футболен период в Турция.


– През последните дни се изписа доста за теб в българската преса. Били са те изгонили от Турция заради бой със съотборник. Ще обясниш ли защо напусна Коняспор?
- Вече го казах на ваши колеги. Заради пари. Обадих се на моя мениджър Лъчо Танев и двамата преценихме, че за мен е по-добре да напусна. Но не съм се бил, нито карал. Ако искате, звънете на шефовете в Турция. Разделихме се съвсем приятелски, без скандали. Разбрахме се аз да се откажа от известна сума пари, а те да ми върнат жълтата карта. Това е всичко. Ако исках, можех и да продължа в този отбор, но прецених, че няма особена полза лично за мен.
– Тогава откъде се появи информацията за побоя?
- Откъде да знам? Не е от турските вестници, защото в тях не пише нищо такова. Измислиха я ваши колеги.
– В кой отбор ще продължиш кариерата си?
- Нямам представа. Ще почивам още една седмица и тогава ще мисля.
– В Левски...
- Не ми се вярва. Със сигурност няма да е в България.
Феновете на Левски те обичат, защо изключваш възможността да приключиш кариерата си на “Герена”?
- Защото така съм решил. В момента това е моето решение и не виждам причина да го променя.

– Това е окончателното ти решение. Така ли?
- По принцип няма нищо окончателно, но вероятността да се озова в Левски е изключително малка. Да не кажа нищожна.
- А ако не намериш клуб в чужбина, какво ще правиш?
– Най-вероятно ще се откажа от футбола.
– Отново действаш емоционално, а като че ли в твоите думи има и някаква тъга....
– Винаги така действам. Знам, че ми пречи, но съм си такъв. Не мога и не искам да се променям.
– Тази емоционалност обаче ти спечели любовта на синята публика...
- Така е, но ми спечели и много врагове. Имам такива както сред началниците в БФС, така и сред тези на клубно ниво
.
– Кого визираш в Левски? Наско Сираков, Станимир Стоилов, някой друг...
- Не искам да коментирам повече този въпрос. Благодарен съм на Левски за това, че ме изгради като футболист. Три години и половина са дълъг период и никога няма да чуете от мен лоша дума срещу клуба. Знам, че в момента съм това, което съм, благодарение на този клуб. А постигнатото от мен не е никак малко. Доволен съм от своята кариера и по тази причина се смятам за успял футболист. Най-малкото заради тези седем години, прекарани в турското първенство. Повярвайте ми, това не е никак лесно постижение. Много българи си опитаха късмета в Турция, но малко се задържаха за по-дълъг период.
– Защо заяви, че нямаш приятели сред настоящите играчи на Левски?
- Така е. Футболистите, които ми бяха съотборници, вече не са в тима. Изключвам Телкийски и Топузаков. С тях сме приятели.
– А със Станимир Стоилов...
- Играх заедно с него, но в момента той не е футболист, а треньор. Това е съвсем различно нещо.
– Предполагам следиш изявите на твоя бивш отбор. Какво мислиш за неговото представяне?
- Какво мога да кажа? Левски постигна изключителен успех. Успя да набере необходимото самочувствие с достигането до ¼ финал в турнира за купата на УЕФА и след това се възползва максимално от открилия се шанс в ШЛ. Вярно, в групите тимът загуби всичките си срещи, но това не трябва да омаловажава успеха. Радвам се, че най-накрая моят клуб достигна до заветната цел. Очаквам и през настоящия сезон да дублират успеха.
– Как ще коментираш твърдението: Сашо Александров – любимецът на Стоичков?
- Щеше да е прекрасно, ако бе вярно. Никога не съм бил любимец на треньорите, включително и на Стоичков. Както казах по-горе, в България повечето началници не търпяха моето мнение и затова си създадох доста проблеми. Що се отнася до играта ми на терена, винаги съм се борил за мястото си в отбора и съм разчитал единствено на собствените си сили. За Стоичков ще кажа, че беше великолепен футболист. Постигна много и заслужава уважение.
– Какво мислиш за треньора Стоичков?
- Не знам. Не искам да се бъркам в неговите дела. Отдавна съм далеч от отбора и нямам представа какво се случва в него.
– Да се върнем по-назад, в ерата “Чорни”. Какво ви попречи тогава да завоювате мястото си в групите на ШЛ?
- Опит и време. Аз лично участвах само през първата година. След това дойде офертата от Коджаелиспор и ръководството на тима ме продаде.
– Защо избра Турция, нали се говореше, че имаш оферта дори от Ювентус?
- Тя беше реална. Но тогавашното ръководство на Левски реши, че има нужда от мен и я отхвърли. Следващата година си промениха решението, но Ювентус вече бе минало. Между другото не само аз, но и доста мои колеги не бяха продадени поради същата причина. Мотивът на управниците бе “жизненоважен за целите на клуба”.

– Значи се озова вместо в Ювентус в Турция...
- Така ми е било писано. Не се сърдя на никого. Знам, че ръководството е в правото си да защитава интересите на клуба и ги разбирам. Получиха добра оферта за мен от Турция, аз се съгласих на нея и така вече цели седем години се подвизавам в местното първенство.
– В България гледат леко скептично на турското първенство...
- Това е голяма грешка. Техният шампионат е изключително силен и е много по-добър от българския. Клубовете разполагат с огромни финансови средства. Във всеки тим играят по пет-шест чужденци, най-вече от Бразилия. Ако не им изнася, те първи щяха да си тръгнат. Но стоят. Значи всичко е наред.
– Знаем, че животът в Истанбул е добър, но разкажи как стоят нещата в дълбоката турска провинция...
- Не съм пребивавал в тимове от Анадола, но знам, че там животът е изключително тежък. Трудно се свиква, но пък условията за игра са прекрасни. Всичко е на професионална основа и скоро местните клубове ще се приближат съвсем близо до западноевропейските. Е, някой път стават грешки. Има клубни босове от тези градове, които се изхвърлят с парите, решават да се мерят с Фенербахче, Галатасарай и Бешикташ, заради което впоследствие закъсват. Но в общи линии насажданото в България мнение, че турците лъжат с парите, е погрешно.
– Колко плащат в местните тимове?
- Доста повече, отколкото в Левски и лит(*кс-етрополе по мое време. И в Коджаелиспор, и в Истанбулспор, и в Кайзериспор, и в Коняспор финансовите условия са несъизмеримо по-добри от тези в България.
– Да предположим, че Левски ще се срещне с Фенербахче или Галатасарай в следващата надпревара на ШЛ. Кой е твоят фаворит?
- Нещата са несъизмерими. Левски постигна невероятен успех, но все още е далеч от Фенербахче и Галатасарай. Тези два клуба могат да си позволят почти всеки футболист по света. Например фенерите. Купиха Кежман от Атлетико Мадрид, купиха Анелка. Дали подобен трансфер ще се осъществи в България? Ще ви кажа и още нещо. Доколкото може да се вярва на турската преса, бюджетите на тези отбори са в пъти по-големи от този на Левски. Горе-долу от порядъка на 50-60 милиона евро. На Левски е около три пъти по-малък..
– Невъзможно. Бюджетът на Левски не е толкова голям...
- Говоря за този по мое време.
– Защо все по-малко футболисти от България се подвизават в турското първенство?
- Заради високите цени на нашите играчи. Лично аз съм препоръчвал няколко млади момчета от България, но техните президенти им слагат огромни цени. От порядъка на милиони евро и средните турски тимове се отказват.
– Кажи имена?
- Например Домовчийски. Тамошните тимове го следят, както и това момче от Локо Сф – Цветан Генков. Ако са бразилци – ще платят, но те са българи и турците се дърпат.
– Славиш се като човек с широко скроена душа. Посещавал ли си дискотеки и ресторанти в Турция?
- Разбира се. Особено в Истанбул. Градът е прекрасен. Огромен, с 24-часов живот. В другите градове е малко по-сложно. Там все още действат религиозни порядки и на дискотеките не се гледа с добро око. Общо взето, Турция - това е Истанбул. Грешката им е именно тази, че с един мегаполис искат да влязат в Европа. Така не става. Разделението е прекалено голямо.
– Да се върнем към българския футбол. Ти си един от последните родни играчи, които успяха да спечелят наградата “Футболист №1 на България”. През последните години това е невъзможно. Защо?
- Обяснението е просто. Футболистите, играещи в чужбина, са по-добри от тези в родния шампионат. Логично призът трябва да отиде в някой от тях. Всичко останало са спекулации и нереални неща.
– Кажи няколко думи и за отбора на лит(*кс-етрополе. Ти често влизаше в словесни схватки с тях...
- Ами да ти кажа, не мога да си направя генерални изводи за тяхното състояние. Гледах ги срещу Бешикташ. Хванаха ги в трагична форма и пак не можаха да ги отстранят. В този сблъсък най-добре се видя разликата в класите между турските и българските тимове. Мога да им пожелая познатия рефрен “вечно да са втори”. Това в кръга на шегата. И щом пожелах нещо на лит(*кс-етрополе, ще го направя и за Левски. Силно се надявам отново да са първи в България, а след това е ясно. Пак в групите на Шампионската лига.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2007 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
Еми вече е в ЧМ. Жив и здрав да е - никога няма да го освиркам. Сигурен съм, че на Герена освен аплодисменти друго няма да се чуе.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2007 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
То пък остава и някой да освирка Сашо Александров в Б... ще има после бой и ритуално изхвърляне през оградите към сектор В.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2007 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:15 pm
Мнения: 212
aquadark написа:
То пък остава и някой да освирка Сашо Александров в Б... ще има после бой и ритуално изхвърляне през оградите към сектор В.


направо към тартана бих казал!!! Kривия е пич!

_________________
СИНЯ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2007 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
КРИВИЯ ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2007 6:54 am 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 2:04 pm
Мнения: 12
Местоположение: неопределено
'' Какво мога да кажа? Левски постигна изключителен успех. Успя да набере необходимото самочувствие с достигането до ¼ финал в турнира за купата на УЕФА и след това се възползва максимално от открилия се шанс в ШЛ. Вярно, в групите тимът загуби всичките си срещи, но това не трябва да омаловажава успеха. Радвам се, че най-накрая моят клуб достигна до заветната цел. Очаквам и през настоящия сезон да дублират успеха. ''

Мисля че това говори достатъчно :!:
Винаги добре дошъл в Левски!!!

_________________
LEVSKI TILL I DIE


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2007 11:51 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 9:12 am
Мнения: 16
RULZ!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2007 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Kalts написа:
'' Какво мога да кажа? Левски постигна изключителен успех. Успя да набере необходимото самочувствие с достигането до ¼ финал в турнира за купата на УЕФА и след това се възползва максимално от открилия се шанс в ШЛ. Вярно, в групите тимът загуби всичките си срещи, но това не трябва да омаловажава успеха. Радвам се, че най-накрая моят клуб достигна до заветната цел. Очаквам и през настоящия сезон да дублират успеха. ''

Мисля че това говори достатъчно :!:
Винаги добре дошъл в Левски!!!

И на мен тва ми напрваи впечатление - "моят клуб"... ама с Дон Насо на глава не се излиза. Или целуваш ръка, или гората... Повечето пъти е хубаво за Левски, но понякога става като с Кривия. Иначе толко го обичах Сашо, направо полудявах като го видя да излиза от тунела - любимия ми тип играч, но... съдба дееба. Ако има и минимален шанс да се върне, искам това да стане.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Александър Александров: Офертата на Черно море ме остави в играта

08 август 2007 | 07:33

След 7-годишно прекъсване халфът Александър Александров - Кривия се завърна в България. Футболист №1 на 1999 г. игра в пет различни клуба в Турция. Това лято Кривия подписа договор с Черно море. 32-годишният Александров даде интервю пред "7 дни спорт", след като получи разрешение от ръководството на новия си клуб.

- Сашо, как се озовахте в Черно море?
- Имах договор с Анкарагюджю до лятото и след като той изтече, реших да се прибера в България.

- Нямахте ли оферти от Турция?
- След 7 г. извън България вече бях взел твърдо решение да се върна. Желанието ми бе да съм по-близо до семейството си. Бях на крачка от отказване и сигурно щях да съм спрял с футбола, ако не бе офертата на Черно море.

- Нямаше ли да е твърде рано да се откажете на 32 г.?
- Говорих с мениджъра ми Лъчезар Танев и разбрах, че във Варна имат сериозни амбиции, а и аз съм човек, който си поставя високи цели. Затова реших да приема офертата на Черно море.

- За мнозина бе сигурно връщането ви във вашия роден клуб Марица.
- Имаше такъв вариант, но предпочетох възможността да помогна с каквото мога на Черно море, тъй като целите на този клуб са високи.

- За какъв срок подписахте?
- Договорът ми е за 1+1 години.

- След една седмица край морето какви са първите ви впечатления? - Не мога да бъда недоволен. Хората са амбициозни и сериозни, а това е нещо, което не остава незабелязано. Треньорът е бил в Португалия и виждам, че тук се работи професионално.

- Как намирате обстановката в България след 7 години?
- Има доста промени. За дълъг период бях извън страната и сега тепърва ще се запознавам с атмосферата и футбола в България.

- Едва ли условията, предложени ви от Черно море, са толкова добри, колкото бяха преди в Турция.
- За условия не искам да коментирам, но съм доволен от предложеното ми в Черно море. Отдавна съм осигурил семейството си за да мисля каквото и да е. Искам да поиграя и ако мога, да помогна с опита си на Черно море. В момента въобще не става въпрос за пари.

- Нямаше ли вариант да останете в Турция?
- Имах предложения - не само от Турция, но и от още две държави, но исках да се върна в България заради семейството си и сина ми, който направи 8 дни.

- По какъв начин гледате на футбола и каква е разликата между играта в България и Турция?
- По-спокоен съм. Така разсъждавам за футбола, но и за живота като цяло. За мнозина първенството в Турция е смешно, но аз не мога да се съглася с това. Смея да твърдя, че в южната ни съседка игрят много качествени футболисти, а и привличат добри чужденци за треньори. За съжаление последните години има отлив на български футболисти. Вратарят Здравков вероятно ще прекрати кариерата си, а Здравко Лазаров като мен реши да се прибере в България, за да е по-близо до семейството си.

- Къде ще живеете - в Пловдив или във Варна?
- Семейството ми ще е в Пловдив, аз във Варна, но аз след всеки мач ще се прибирам.

- Имате дете от дългогодишната си приятелка Миглена. А брак?
- Ние сме 17 г. заедно, но не бракът е най-важното. По-ценно е да се разбираме, а между нас това нещо го има.

- Имате ли турски паспорт?
- Това е глупост, която тиражираха ваши колеги. Нито съм имал, нито имам намерение да вадя такъв. Не съм човек, който си създава врагове. Едни ме мразят, други уважават. Такъв е животът.

- Какво ще правите след края на кариерата си?
- Същия въпрос ми зададе и мениджърът ми Лъчезар Танев, но все още не съм решил. Едва ли обаче ще стана треньор. Трудно ще е да се оправяш в съблекалнята с 24 характера, а аз не съм човек, който си върти задника наляво и надясно.

- Най-големият ви успех в Турция?
- Горд съм с всичко, което съм постигнал до момента. Със Здравко Лазаров и Коджаелиспор спечелих Купата на Турция, след като на финала бихме 4:0 Бешикташ. Не се срамувам от нищо и не съжалявам. Не всеки българин може да успее да играе в силен европейски отбор.

- Синът ви носи вашите имена. Искате ли да стане футболист?
- Няма да го насилвам за каквото и да е - с каквото той реши, с това ще се занимава.

- Поддържате ли връзка с някого от Левски, където играхте, преди да заминете за Турция?
- Не. По една или друга причина пътищата ни се разделиха, а и аз се откъснах от България. Разбира се, следя изявите на Левски в интернет и знам за постигнатото в европейските турнири.

- С кой номер ще играете в Черно море?
- С №30 - на тази дата се роди синът ми, а рожден ден има и Миглена. Аз съм вярващ, но не ме гони дълбоко суеверие.

- Харесва ли ви турската кухня?
- Аз свикнах с всичко - тяхната кухня много се доближава до българската. Единствено някои ястия ги правят по-люти. В Турция оставих и много приятели. Във всички отбори, в които съм играл, не съм имал проблеми с никого.

- Как ще се чувствате, когато ще трябва да играете срещу Левски?
- Не виждам какъв е проблемът. Аз съм професионалист и ще защитавам екипа на Черно море.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 10, 2007 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Към Кривия винаги ще бъда само с най-светли и приятни спомени & чувства. Навремето ми беше без съмнение любимия играч на Левски (както и на много други левскари, естествено)

В смисъл - той е един от онези футболисти, заради които хората пълнят стадиони. Техника, фантазия, импровизация .. беше истински кеф да го гледаш. Да не говорим и за мача срещу Юве. 8)

Много се радвам, че ще можеме да го гледаме в 6-тия кръг. Макар и с екипа на Черно Море, надявам се хората ще го посрещнат с аплодисменти, нищо че точно в този ден ще играе срещу нас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 22, 2007 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:43 am
Мнения: 80
Кривия е един от малкото футболисти на Левски,които хората винаги ще обичат дори и да премине в друг български отбор,защото доказа с играта си че се раздаваше и осттавяше цялото си сърце на Герена.Да не говорим колко е човечен и как никога не продума лоша дума срещу Левски въпреки лошото и направо безочливо отношение срещу него.За таланта пък да не говорим.Гледал съм го още като беше юноша на МарицаИзвънземен..Просто жалко че му развалиха бъдещето с този тъп трансфер в Турция.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2007 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Кривия задължително трябва да го посрещнем с аплодисменти и скандиране на име :!: :!: :!:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 24, 2007 5:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Гледахте ли го срещу столичното Локо ?

Ей деба, все още я пипа проклетата топка.. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 24, 2007 7:43 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Кривия форевър ин ауър хартс :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 04, 2007 4:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
на мача с-у Черно море на 22ри мисля,че един траспарант за Сашо ще е много удачен
отделно,че това ще ни е първия домакински мач(с публика имам предвид) и ще има бая хора

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 06, 2007 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10726
Еми незнам вече за кой мач Сашо им е най-добрия в ЧМ... кво повече да кажем. Аз бях на Славия - ЧМ и трябва да ви кажа, че още си го може "стария" :lol: . Сашака точно в тоя момент щеше да ни е много полезен най-вече заради хъса, който явно сме изгубили.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 11, 2007 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
В новия Дон Балон има голямо интервю със Сашо, ето някои по-интересни извадки:

Цитат:
...
db - А не те ли търсеха други български отбори. Все пак нямаше да струваш никакви пари?
- Не, нямах никакви запитвания. Така било писано. Държа да отбележа, че в лит(*кс-етрополе не бих играл, а Литекс едва ли биха се сетили за мен, тъй като селекцията им е ориентирана към млади футболисти и това е правилно.
db - А Левски?
- E, Левски си ми остава на сърцето, признавам си. Цял живот ще съм си от Левски.
...
db - Ти имаше лични контакти с прочулия се по-късно Лучано Моджи. Дори той лично беше посрещнал приятелката ти Миглена на летището, когато преговаряхте. Защо с Юве нищо не се получи?
- Това с Лучано Моджи е самата истина, но нали знаете, че в България никой не признава дори фактите. Не искам да се хваля сега с кого съм вечерял, какво сме си говорили и така нататък. Сърцето не позволи да напусна Левски като свободен агент, а условието на Ювентус беше такова. Аз обаче преподписах и казах двата клуба да се разберат. И след като не са се договорили, аз си продължих с Левски. Това е.
...

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 11, 2007 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
ГолЕм :!:
:fgod :fgod :fgod

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 11, 2007 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Кривия ми е любимия играч, който съм наблюдавал на живо в Левски, направо го обожавах... ОГРОМЕН Е! Единствено Гонзо като че ли може да се доближи до него в сърцето ми...

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2007 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Любимия ми играч по онова време в Левски.
Когато един футболист обича публиката и тя ще го обича :!:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2007 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Компилацийка от голове на Сашо : http://losttribe.data.bg/Temp/sasho_ale ... lation.avi

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 12, 2009 8:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Аз питам: КОЛКО ОЩЕ САШО ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДЛАГА, ЧЕ ДА СИ ГО ВЗЕМЕМ НАЙ-НАКРАЯ!!!

КРИВИЯ Е ВЕЛИК! ИСКАМЕ СИ ГО!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com