forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 7:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 12:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
За пореден път пиша по темата... Днес бях на гробовете на Апостол и Георги Соколови, и за пореден път се обеждавам, че не загубата от Славия или всички загубени финали през последните години са нещата от които трябва да се срамуваме или притесняваме... Трябва да се срамуваме от това което е на снимките - Ние и Клубът Левски. Всички се обедихме в последните дни, че Левски е не просто клуб, като повечето клубове, а един социален феномен, който обединява милиони. Този социален феномен наречен Левски, е такъв не заради купите и титлите, а именно заради играчи като Апостол и Георги Соколови, които са играли за Левски не за пари или титли, а за хилядите по трибуните, които са идвали на стадиона водени от чистата и неподправена любов към отборът. Именно такива играчи са запалили хиляди запалянковци на Левски, да станат от този отбор. Не е ли срамно такива хора да бъдат забравени от клубът, и гробовете им да изглеждат по този начин. Всички се бият в гърдите, че са от Левски, ама никой не си дава сметка, че Левски е Левски, именно заради такива, като хората на снимките... Срам е за Левски и привържениците му, срам...


Прикачени файлове:
IMG_20180513_114851.jpg
IMG_20180513_114851.jpg [ 5.85 MiB | Прегледано 38387 пъти ]
IMG_20180513_114851.jpg
IMG_20180513_114851.jpg [ 5.85 MiB | Прегледано 38387 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 1:09 pm 
Пич, много е грешно да вменяваш някаква генерализирана вина на клуб и привърженици. Няма клуб, няма и привърженици, които да могат да огряват навсякъде и за всичко. Особено в държавата като България, по причини милион. :wink: Ако всеки сам за себе си, или с приятели, като част от голямото общо семейство, подеме някаква локална кауза, която той самият е сметнал за важна, това вече ще направи разликата. Винаги можеш да помолиш за помощ и съм убеден, че хора ще се отзоват, но да се вменява ей така вина и "за нищо не ставаме", "трябва да се срамуваме и притесняваме", тва е тъпо. На мен например не ми е важно да се занимавам с гробове на хора, били те и наши легенди (макар да съм участвал и в такива инициативи). Точно защото сме много, всеки може да си има собствената малка левскарска кауза, негова и на приятели, с която да направи разликата в общността ни. И делото му ще бъде оценено от общността.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Също така, ако смяташ сегашното състояние на гроба за трагедия, мога да ти сложа снимки как изглеждаше преди “забравилите “ го привърженици да го оправят.

Всеки си навил на пръста нещо снима и пише.
Следващия път, го снимай преди и след като го оправиш ти (както по-нагоре) или вместо да пишеш квалификации направи организация да се направи необходимото според теб - не смятам няма да има откликнали.

p.s. За справка само
viewtopic.php?t=14243&p=1480021#p1480021


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11284
Нищо не пречеше вместо да го снимаш, за 1 час да го почистиш и приведеш в приличен вид.

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 8:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
Така, гробът е оправен, разбира се че няма да го оставя така... Да всеки може да поеме някаква самоинициатива. Аз не искам да се изтъквам какво съм направил и тн. Просто искам да кажа, че клубът освен за Георги Аспарухов, не се сеща за никой май...Говорил съм и с хора от клубът и винаги са обещавали да се заемат, да оправят и тн., но никога не са отишли дори до гробът.. За мен това е обидно, а и все пак говорим за най-талантливия футболист на Левски. Пращам снимките тук, защото мисля, че има смисъл и може да има някаква реакция и хората от клубът да се вземат в ръце и да се сетят, че има и други гробове освен на Георги Аспарухов. Това е..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 9:06 pm 
Братле, всяка институция у нас е загубена кауза. :wink: Левски не е изключение. Или ако е, то ще е в случай, че са бутани и ръчкани зверски, за да се задействат. И дори когато се задействат обикновено е единичен случай и всяко чудо за три дни. Такава ни е конюнктурата, манталитета, винаги други са ни проблемите и приоритетите. Обикновено не са ни никакви, просто е извинение, щото ни мързи или не ни се занимава, ако няма келепир.
Затова идеята, че сме най-голямата общност в България трябва да ни е единствената отправна точка. Остави го клуба. Ако всеки левскар с познатите/групата си се нагърби локално с някаква кауза, това ще направи огромна разлика. В пъти по-голяма от това да мрънкаме на клуба, за да оправи гроба на Соколето и след месец пак да им мрънкаме, че има и нещо друго, за което, за да стане, пак ще стане само ако им мрънкаме. И завъртаме един омагьосан кръг, в който достигаме до извода "няма смисъл, за нищо не ставаме", и не само клубът, ами и ние нищо не подемаме :roll:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
Абсолютно съм съгласен с теб и за това пращам снимките тук. Моя е грешката, че генерализирах нещата... Естествено, че не всички сме част от стадото... Казваш, че всяка институция е загубена кауза. Да съгласен съм, но проблемът е, че ние, хората сме позволили институциите ни да бъдат,, загубена кауза", защото сме оставили някои хора да си правят каквото си искат... Прав си, че сме най-голямата общност в България, но какво от това, като по-голямата част от нея е част от стадото и е убито всичко индивидуално у нея, а именно това е проблемът. Аз мисля, че тук има достатъчно хора, с които може са се направи нещо по глобално, което да рефлектира върху клубът. Така е общо взето и в живота, хората са заспали и на никой не му се занимава, по лошо, не се интересува дори, особено по младите. Мисля, че можем да направим така, че от клубът да се държат по отговорно към легендите си поне... Иначе е ясно, че все ще се намери някой от нас да пооправи някой и друг гроб на нашите легенди. За мен проблем е, че хората в Левски не ги интересува въобще за кво иде реч...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2019 10:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
Днес минах през гробищата на Бакърена. Гробът на Соколови имаше нужда от освежаване. Поокастрих колкото можех и сега гробът е в приемлив вид.... Нека всеки който има възможност и минава покрай гробовете на нашите легенди да хвърля по едно око и ако се налага да поосвежи . :levski


Прикачени файлове:
IMG_20190722_170215.jpg
IMG_20190722_170215.jpg [ 4.86 MiB | Прегледано 37397 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2019 10:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
Преди


Прикачени файлове:
IMG_20190722_165446.jpg
IMG_20190722_165446.jpg [ 5.52 MiB | Прегледано 37390 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2019 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Браво, че за пореден път си се погрижил! :levski

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2019 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
А като се сетя, че вместо да се караме кой е от УЛ и кой от С3, можеше да ..


Браво, абт! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 19, 2021 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
ДНЕС СЕ НАВЪРШВАТ 79 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ВЕЛИКИЯ И НЕЗАБРАВИМ ГЕОРГИ СОКОЛОВ - СОКОЛЕТО !
ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА СОКОЛЕТО,СИМВОЛ НА СВОБОДНИЯ И НЕПРИМИРИМ ДУХ,СИМВОЛ НА ЛЕВСКИ И ЛЕВСКАРЩИНАТА ! ИЗГОВОРИЛО СЕ Е МНОГО И МНОГО СЕ Е ИЗПИСАЛО ЗА НЕГОВИТЕ КАЧЕСТВА КАТО ФУТБОЛИСТ , НО Е ДОСТАТЪЧНО САМО ДА ОТБЕЛЕЖИМ, ЧЕ НА 15 ГОДИНИ ДЕБЮТИРА В ЛЕВСКИ, А НА 16 В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ И Е ИСКАН ОТ НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА БРАЗИЛИЯ.... (ДНЕС Е И ЧЕРЕШОВА ЗАДУШНИЦА,ТАКА СЕ ПАДНА ,НА РОЖДЕНИЯ МУ ДЕН , ТА ЧЕСТО МИНАВАМ НА ГРОБЪТ МУ И НА НЕГОВИЯ БАЩА,ПОЦО СОКОЛОВ,ВРАТАР НА ЛЕВСКИ ДА ПОЧИСТЯ АКО ИМА БУРЕНИ. БЕШЕ МИНАВАНО,ГРОБЪТ Е В ДОБРО СЪСТОЯНИЕ ГОРЕ ДОЛУ ) НЕКА ПОМНИМ ЛЕГЕНДИТЕ СИ ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 28, 2023 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 12, 2014 10:34 pm
Мнения: 495
Вчера се навършиха 21 години от смъртта на Георги Соколов. Невероятен талант, гений и футболист , един от онези великани , заради които хората са ходели и пълнели стадионите да зърнат таланта му. Поклон пред паметта му ! :levski


Прикачени файлове:
IMG_20230627_144039.jpg
IMG_20230627_144039.jpg [ 8.72 MiB | Прегледано 3239 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com