forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 8:08 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 10:50 am
Мнения: 7
Айде тука хората с повече статистика подръка и с повече свободно време да направят един профил на Велко Йотов - кога е роден, колко мача и гола има за Левски, кой му е първия мач за сините, колко мача и гола има в Аржентина, както и всякакви отзиви от тези, които го помнят!
Благодаря предварително!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 8:05 pm
Мнения: 1
Велко Йотов е роден през 1970 г. Юноша на Левски, републикански шампион с отбора старша възраст през 1989 г. В мъжкия отбор играе от 1988 до 1993 г., общо 5 сезона. Участва в 113 шампионатни мача с 31 гола, 21 мача за купата на България с 14 гола, 37 международни мача с 10 гола и 34 други срещи с 11 гола. Шампион на България през 1993 г., носител на купата на България през 1991 и 1992 г. За младежкия нац. тим има 11 мача с 2 гола, за Б нац.тим- 13 мача с 8 гола, а за А нац. тим- 7 участия. След 1993 г. играе в Еспаньол(Испания) и Ню Уелс Олд Бойс (Аржентина).

_________________
Левскар съм се родил, Левскар ще умра!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Отзиви ли?

Дееба и предателя нещастен - но то му се върна - знаят го само ИНДИАНЦИТЕ в Аржентина а можеше да стане много повече... :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 9:06 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 8:45 am
Мнения: 36
Местоположение: Тук и там...в момента Джорджия
ULTRA_ЛЕВСКИ написа:
Отзиви ли?

Дееба и предателя нещастен - но то му се върна - знаят го само ИНДИАНЦИТЕ в Аржентина а можеше да стане много повече... :evil:


Ами и аз вчера мислех да пусна няколко реда за него, че все пак ме кефеше най-много от "детската градина", ама после се сетих за оня маскарад с "брокерите" и ми се отщя... :(

_________________
Честита първа поредна година в Шампионската Лига!
И даже в Библията Бог е написал...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 9:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
ULTRA_ЛЕВСКИ написа:
Отзиви ли?

Дееба и предателя нещастен - но то му се върна - знаят го само ИНДИАНЦИТЕ в Аржентина а можеше да стане много повече... :evil:


Какво е станало ?

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А за Георги Донков спомняте ли си ? :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 16, 2006 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Carthagen написа:
ULTRA_ЛЕВСКИ написа:
Отзиви ли?

Дееба и предателя нещастен - но то му се върна - знаят го само ИНДИАНЦИТЕ в Аржентина а можеше да стане много повече... :evil:


Какво е станало ?


Нищо особенно за един ПРЕДАТЕЛ...........вместо да помогне на родния си ЛЕВСКИ където щеше да му се отвори място точно до 1 година
той предпочете да подпише договор с най-силните ни врагове тогава - БОТЯФ (щото чорбата ги биехме като шкембе у дувар) и без да е изиграл 1 минута за тях го продадоха в Аржентина на "световноизвестният" НЮЕЛС ОЛД БОЙС и дотам с "младата надежда" Йотов

Каквото сам си направиш няма кой друг да ти го направи

през това време НАШИТЕ МОМЧЕТА подписваха с престижни отбори като Хамбургер, Бенфика малко по-късно Кайзерслаутерн....
във всеки случай не с ИНДИАНЦИ ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 17, 2006 4:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Малко излишно остро... С този ашин ако ги замериш...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 17, 2006 10:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
Брокерите го продадоха на Еспаньол за 3 милиона долара. И хапката за Велко си беше голяма щото той взимаше половина сума и затова заряза отбора. Същото направи и Георги Донков но той поне игра при папагалите, даже мисля че има 1-2 гола срещу нас. После беше и в чорбата.

_________________
Изображение


Последна промяна interSAN на Пон Апр 17, 2006 11:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 17, 2006 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:51 pm
Мнения: 20
бяха много бърэи идвамата;и имам лоши спомени от тоэи период.нямаше единомислие в левски. :roll:

_________________
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=OTMwNzU=


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 17, 2006 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
interSAN написа:
Брокерите го продадоха на Еспаньол за 3 милиона долара. И хапката за Велко си беше голяма щото той взимаше половина сума и затова заряза отбора. Същото направи и Георги Донков но той поне игра при папагалите, даже мисля че има 1-2 гола срещу нас. После беше и в чорбата.


Мисля че най-големия предател Donkey-off има по един гол с Ботяф и Чорбата срещу нас.... :wink:

само че гола му с прасетата беше в знаменития 1/2 финал за купата 1996
когато ги обърнахме от 0:2 до 4:2 на кочината та малко му се стъжни
отделно цял мач колко отнесе от публиката ни... :wink:
ЮДА! :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2006 7:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
E,аз Велко предпочитам да го помня с добро.Както и Донков.Направиха много добър сезон през 1992/93,когато си върнахме титлата след пет години.
Верно-полакомиха се за пачките в "Ботев",обаче не знам дали си спомняте-точно след Световното в САЩ Дани Боримиров и той за две бройки да иде при жълтурите,даже май предварителен договор сключи!
И въобще онези момчета-Здравков,Попов,Донков,Йотов,Славчев,Груев-ги помня повече с хубави неща.Тогава "Левски" мъчително се опитваше да изгради нов силен отбор.Имаше поражения,провали,но на стадиона с тия играчи съм имал и хубави моменти.Вярно-после някои от гореспоменатите играха и срещу нас,и даже разни изцепки имаха.Но...станалото-станало.
Специално Йотов игра в "Еспаньол" два сезона и през първия имаше голяма заслуга те да се върнат в Примера.После в Аржентина журналята направо го забравиха.Защото-о,ужас!-баща му беше изригнал срещу Стратега от Мировяне.За родните драскачи подобно светотатство беше достатъчно да го отпишат като играч.Точно както се правеха,че в "Бенфика" няма играч на име Илиян Илиев.
За другия път ще гледам да намеря повече инфо за кариерата на Йотов извън България.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2006 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
От периода на йотов в Испания си спомням негов хубав гол срещу Реал Мадрид!Иначе и двамата с донков доказаха,че не е критерий да си от школата за да обичаш ЛЕВСКИ!Това тяхното тогава си беше предателство!Сегашните футболисти могат само да си мечтаят за любовта,която тези двамата получаваха от публиката,така,че най-добре да не си ги спомняме!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2006 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Йотов и Донков бяха супер играчи, много талантливи. Особено Йотов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2006 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 11:32 pm
Мнения: 52
Местоположение: Габрово, бул. "23-ти Cептември" №7, вх. Б
Спомням си за Велко Йотов. Той беше част от първият отбор на Левски, който съм запомнил.:D
А в САЩ'94 беше с 21-ви номер, но малко влезе в ролята на турист тогава. :)

_________________
Изображение - Последно посещение: Съб Мар 21, 2009 8:54 am!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 19, 2006 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
А в САЩ'94 беше с 21-ви номер, но малко влезе в ролята на турист тогава.

Е баш по тоя повод на Велко баща му се изцепи,че мировянския "Стратег" е "един нещастен селянин".И оттогава за Йотов ни вест,ни кост.А като се сетя после вместо него какви викаха в "А" отбора (пак като туристи,де),още ми става смешно.[/code]

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Спомням си периода само с лошо.Това беше набор-69-73 от добри футболисти-Донков,Йотов,Г.Славчев и т.н. който се отличаваше със слабохарактерност,нищо общо с предишното поколение-61-66-Гиби,Наско,Боби и т.н.Не напразно никой не се разсърди на вторите ,които също ходиха при брокерите,а Гиби/най-великия/ дори и при чорбата.Просто става дума за възможности,а това /първото/беше от най-слабите поколения и според мен за това и от най-необичаните.Играта и представянето като цяло беше мъка,без стил,мисъл.Като качества Велко не беше лош,даже напротив,но никой няма да го запомни.Другите също.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 4:14 pm
Мнения: 34
Още един от синовете на вятъра. Заедно с георги донков бяха "ужасно преспективни" юноши на Левски, който имаха честта да участват в малкото унижителни за отбора ни мачове.И двамата без да им мигне окото предадоха Левски.

_________________
LET'S KICK RACISM OUT OF FOOTBALL!Ганя ВЪН ОТ ЛЕВСКИ !!!
http://www.kickitout.org/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 10, 2006 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
ще бъда кратък: ЮДА

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 13, 2006 1:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 6:15 pm
Мнения: 1
По-голяма курва излезе Донков. Към Велко Йотов нямам някви анти-чувства, ама тогава ми стана гадно, като отиде в Ботев. Иначе, докато беше в Левски, определено михаресваше доста. Но верно сам си го направи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 06, 2006 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 8:06 pm
Мнения: 64
Местоположение: sofia
Когато играеха тия,беше лош период за ЛЕВСКИ!Споменахте и Груев...и се сетих за кошмара в Андверпен :x Заслужават пълно забвение!

_________________
...,че Левски,това е България го знаят по целия свят!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 06, 2006 2:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:32 pm
Мнения: 23
najden написа:
А за Георги Донков спомняте ли си ? :evil: :evil: :evil:




Мога да ти кажа къде живее ;) Съседче ми е ..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 06, 2006 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
S.C.F. написа:
najden написа:
А за Георги Донков спомняте ли си ? :evil: :evil: :evil:




Мога да ти кажа къде живее ;) Съседче ми е ..


Пие ли, пие ли?
:lol:

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 06, 2006 3:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:32 pm
Мнения: 23
Majdak написа:
S.C.F. написа:
najden написа:
А за Георги Донков спомняте ли си ? :evil: :evil: :evil:




Мога да ти кажа къде живее ;) Съседче ми е ..


Пие ли, пие ли?
:lol:


xax, оди от време на време до леля Лидка... ама тая цероза умори много набори, та май се пази повечко....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 21, 2006 10:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 1:07 pm
Мнения: 1
Виждам, че от доста време не е писано тук, но вие не познавате този човек, а говорите само и само заради тъпите журналистически присания..

Познавам лично, до преди малко бях с него, ритахме в една зала, не ви ли е писнало да храните човек, които дори не знаете как се казва баща му ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 21, 2006 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
foursquare написа:
Виждам, че от доста време не е писано тук, но вие не познавате този човек, а говорите само и само заради тъпите журналистически присания..

Познавам лично, до преди малко бях с него, ритахме в една зала, не ви ли е писнало да храните човек, които дори не знаете как се казва баща му ?


:oops: О, прости ни ти, свещени прасюнгеле!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 22, 2006 2:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2006 4:42 am
Мнения: 86
Местоположение: gerena.hood
Велко Йотов: Пената никога не прости на баща ми
Бившият национал учи американците на футбол, надява се някой ден да се върне в България



Велко Йотов започва кариерата си в Левски, където е до лятото на 1993 г. Когато договорът му изтича, той преминава в Ботев. Така и не записва участие в официален мач за пловдивския тим, тъй като след 20 дни е продаден на испанския Еспаньол. След две години в Барселона Йотов заминава за Аржентина. После се връща за кратко в Берое, а от 6 години е в Америка. Миналата седмица Йотов се върна в България за празниците. "7 дни спорт" го откри на Герена.

ЛЕВСКИ
Моментът с моето напускане на Левски е много тънък. Като юноша на клуба ми предложиха договор, който не ме удовлетворяваше. Водех разговори с тогавашния президент Томас Лафчис и с техническия директор Андрей Желязков. Предложиха ни апартаменти и коли. Исках да взема кола - Лада Нива, докато Жоро Донков, който като мен премина в Ботев, настояваше за апартамент. В крайна сметка взех въпросната кола, но се наложи да си я платя. Имаше интерес към мен от страна на Вердер, Борусия, но те ме искаха на проби. Водех разговорите с Левски, защото нямах нищо против да остана. Бях млад, но не и загубен. Разговарях с Левски, а Донков след изтичане на договора му направо премина в Ботев. Дадох срок до четвъртък и чаках да се обадят. Не го направиха, след което отидох и се разбрах с Ботев. Не мога да се съглася, че съм предал Левски, защото до последно чаках да се разбера с клуба. Тогава всеки, който идваше от провинцията и стоеше резерва, взимаше по 50 000 долара. Бях обиден на Лафчис и Желязков след всичко, което наприказваха за мен по вестниците. Сега, ако ги видя, ще ги поздравя, но не им прави чест начинът, по който изкараха нещата. Заболя ги, че ме изпуснаха и загубиха пари, но това не е по моя вина.
Сега продължавам да следя изявите на Левски и се радвам на това, което се случва. Отново се залага на юноши, това е пътят. Чувам се с Цанко Цветанов, Мъри Стоилов. Желая им успех от сърце.

БОТЕВ
Там бях точно 20 дни. Разговарях с т.нар. брокери, след като изчаках до последно Левски. Разбрах се бързо за условията, но в договора ми имаше клауза при интерес от чужбина да си тръгна веднага. Еспаньол ме поискаха и аз приех. Ботев взе за мен 1,25 млн. долара. Преговорите тръгнаха от 800 000, а можеше да вземат и повече. По договор трябваше да получа от Ботев 300 000 долара за две години плюс 50 000 за баща ми, който ми беше мениджър. След като подписах с Ботев, върнах парите, които ми бяха дали за първата година. Единствено баща ми взе неговата комисиона. Христо Данов ми обеща 20 000 долара премия след трансфера, но така и не ми ги даде. Виждахме се преди години, но пак се измъкна.

НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР
Съжалявам, че не записах и минута игра на световното в САЩ през 1994 г. Бях изключително горд, че твърде млад попаднах сред 22-ата в разширения състав. Всички бяха имена в Европа, а аз се учех от тях. Наско и Боби, с които сме били съотборници в Левски, ми помогнаха много. Бяхме единни, колектив и затова вероятно се представихме добре. Всички бяхме мотивирани след 0:3 с Нигерия на старта. Тогава бе такава жега, че на пейката имаше климатици. Радвах се като малко дете на всяка победа, не изпитвах грам завист. Бях резерва на Стоичков и Костадинов. Нямаше как да пробия в състава. Само аз, Петьо Александров, Георги Георгиев, Николай Илиев и Ивайло Андонов не записахме и минута игра. Михтарски има една минута. Изненадахме целия свят. Срещу Италия имаше подпиране, иначе можеше да играем финал.
Бях в националния до една контрола с Аржентина. Загубихме с 1:3 в Мендоса. Подадох за гола на Наско Сираков. С Димитър Пенев никога не съм се карал, но после той спря да ме вика в отбора. Вероятно се е обидил на думите, казани от баща ми по време на световното. Така и не успя да прости, а баща ми е фен (б.р. - в интервю за "7 дни спорт" през 1994 г. Николай Йотов нарече Димитър Пенев "див селянин").

ЕСПАНЬОЛ
Не съжалявам за престоя си там. През първия сезон станах голмайстор на отбора. След трансфера на Радочою от Милан, за когото платиха 4 млн. долара, разбрах, че трябва да си търся късмета другаде. Треньор бе Камачо и той ме харесваше, бях първа резерва, влизах всеки мач, но това не ме устройваше. Казах на Камачо, че искам да се махна, и го направих. Искаха ме Тенерифе и Албасете, но мениджърът ми каза, че има оферта за мен от Аржентина. В Еспаньол имах притеснение в началото с езика и затова комуникирах с четиримата руснаци в отбора - Корнеев, Кузнецов, Мох и Галямин. С Кузнецов станахме семейни приятели. Няма да забравя един разговор с Камачо. Сядах на лагерите на една маса с руснаците. Тогава Камачо ми каза - не искам групички в отбора, от утре сядаш другаде.

НЮ ЕЛС ОЛД БОЙС
Играх четири години в Аржентина и съм доволен от времето там. Пътувах за четири дни до Росарио, за да видя на място условията. Всичко бе отлично, а и щях да съм първият българин в Аржентина. В началото имаше известно притеснение. Росарио е на 12 000 км от България, но пък преживяванията не могат да се сравнят с нищо. Футболът там е религия. Всички стават и лягат с играта. Всяка победа е празник до зори. Давах всеки ден интервюта и ме питаха за всичко. Европеец в отбора бях само аз, но играх заедно със световния шампион Рикардо Роча, с Гойкоечеа, Луис Сисла, Бусуалдо. Всички отбори тогава играеха с типичен плеймейкър. Имах свобода на действие, макар че бях ляво крило. Градът, в който живеех, е на река Парана, с 1,5 млн. жители. Любимото ми ястие беше асадо - месо на скара, но с много специфичен вкус. Единственото неприятно е, че аржентинците все още ми дължат пари. Това бе и причината да се махна. Сега ги съдя за шестцифрена сума и вярвам, че ще си я взема.

ДИЕГО МАРАДОНА
Два пъти играх срещу него и единия го победихме. Той е повече от Бог в тази страна. Има някакво особено излъчване, страхотен ореол, но това трябва да се усети, не може да се опише. Два пъти съм разговарял с него. Представиха ме като "Ел булгаро" или българина. Диего се държа възпитано и любезно. После всички искаха да се докоснат до мен, защото съм разговарял с Марадона. За мен той остава най-добрият футболист, срещу когото съм играл.

САЩ
От 6 години съм в Америка. Прекратих кариерата си през 2005 г., а преди това играх футбол в Южна Каролина и Атланта. Сега съм треньор в частна школа в Атланта. Имам четири отбора от 10 до 17 г. Ентусиазмът е голям, но всичко е спокойно - биеш, падаш и ти казват супер е. Синът ми Николай е на 11 г. и тренира, но не при мен по мое настояване. Има качества, дано успее. Малкият ми син Аксел е на 2,5 г., а дъщеря ми Стефани е на 14. Жена ми Анна започна работа, след като децата пораснаха. Искам да напредвам в кариерата и един ден да се върна да работя тук. Всеки трябва сам да изкачва стъпалата. В Америка организираме с един партньор и т.нар. летни кампове с деца. Участвах и в турнири за аматьорски футбол, спечелихме три. Старая се всяка година да си идвам, за да не губя връзката с България. Не мога да не бъда доволен от съдбата си, след като навсякъде като човек и футболист съм печелил уважението на хората.

http://www.7sport.net/archive7ds/2006/1 ... 4544_5.htm

_________________
gerena.hood


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
велко йотов не го помня
ама си спомням предателя Георги Донков
[Олио да го попари дано]

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 25, 2008 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Естествено,че да.Между другото той не беше ли играл в Аржентина,и по точно в Нюелс Олд бойс,или нещо грешно си спомням?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2008 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
и аз си го спомням много ясно при това......дори съм го гледал ,ама кофти ни изпържи с маймуните после..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com