forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 18, 2006 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 11:32 pm
Мнения: 52
Местоположение: Габрово, бул. "23-ти Cептември" №7, вх. Б
ULTRA_ЛЕВСКИ написа:
1.Моргун (без конкуренция)
2.Петър Пенчев
3.Валентин Дъртилов - Дъртото
4.Красимир Димитров
5.Димитър Трендафилов
6.Костя Головской
7.Милен Радуканов
8.Нешко Милованович
9.Георги Чиликов и Илиян Симеонов - Чушката
10.Кънчо Йорданов
11.Демба Нирен (най-великия)


Състава ми е подобен, но на вратата слагам Здравков, а на 9-ката оставям само Чушката.

_________________
Изображение - Последно посещение: Съб Мар 21, 2009 8:54 am!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
imaginap0lis написа:
Андриян написа:
Тоя Савов, дето го взехме от Миньор и играеше стопер, и се контузи тежко, се казва Михаил... Този Богомил Савов е явно некой друг...

Еми нали ставаше дума за проверяване? Или за говорене наизуст?
http://www.levski.bg/champ-old.asp?SeasonID=8
А тук
http://blue-radicals.hit.bg/Statistic.htm
той дели 220-то място. Виж Михаил Савов няма.
Плюс това е 100% сигурно че именно него взехме от МиньорО


:oops: :oops: :oops: Тъй е, прав си, казва се Богомил, но поне другите ми спомени относно него са си верни... -

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Мисля,че някъде по-горе помолих да се взема впредвид цялата кариера на даден играч в ЛЕВСКИ!След моя любимец ДЪРТИЛОВ,сега се намеси и МАРИЯН ХРИСТОВ!Е,вече ако и той влезе в отбора на издънките,не знам докъде можем да стигнем...до ГИБИ?В този дух си спомням,че много го освирквахме,за което аз лично му се извинявам най-искрено!С двата си гола в Шумен,обаче според мен човека се отпуши и тръгна нагоре!Даже си спомням,че на връщане от мача си говорехме с разни хора из влаковете и не можехме да повярваме,че точно той заби и двата гола.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
:idea: Мариян Христов е футболист с невероятен спортен дух и страхотна физика, след контузиите, които преживя, един обикновен човек щеше да е на инвалидна количка... :shock: Да не говориме, че докато играеше при нас, носеше почти сам целя отбор на гърба си...Силно се надявам и той като дедо Боре да завърши кариерата си в Левски... :wink:

Изображение
Бий чорбата по главата, бий, бий, бий... :twisted:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Мариан първата му година в ЛЕВСКИ беше кошмар за отбора.......не си спомням толкова псуван футболист от ЛЕВСКИ...Бъркаше почти всяко отиграване и пропускаше невероятни голове по-зле и от Чиликов...
може би не беше свикнал да играе пред толкова взискателна публика като нашата (предвид това че преди изобщо не беше играл пред публика в СлаГия)...
след това като посвикна и тръгна нагоре......мисля че след един красив гол под гредата на Ботяф и след гола с разперени ръце като самолет по пистата 8) ......след този мач следващите 1.5 години наистина ни носеше на гърба си и беше най-добрия както в ЛЕВСКИ, така и по-късно в Германия (ЕДИНСТВЕНИЯТ БЪЛГАРИН - ШАМПИОН!)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Според мен до мача с Шумен не се беше адаптирал,след това се разигра.В мача с панчаревци игра добре!Това е онзи мач в дъжда,дето бяхме много малко по трибуните заради калпавото време и в който ДЪРТИЛОВ си наби прословутия автогол.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
гил галад написа:
Според мен до мача с Шумен не се беше адаптирал,след това се разигра.В мача с панчаревци игра добре!Това е онзи мач в дъжда,дето бяхме много малко по трибуните заради калпавото време и в който ДЪРТИЛОВ си наби прословутия автогол.


Много добре го помня дето Илиян Симеонов (въпреки че си е Пинокио)
така развъртя две прасета с два финта че паднаха на земята да търсят стотинки :lol: и бихме 3:1 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
В интерес на истината Чушката в този период вкара доста голове на цеца.Мисля,че вкара и за онова 2:0 с резервите на ГЕРЕНА при дебюта на Гочето начело на мултигрупският отбор!Вторият гол го вкара ЙОВОВ,ама за първия не съм сигурен.Този мач беше апотеоз на доминацията на ЛЕВСКАРСКАТА над онази публика,заедно с онзи след преименуването на отбора на стадиона в парка на свободата.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
гил галад написа:
В интерес на истината Чушката в този период вкара доста голове на цеца.Мисля,че вкара и за онова 2:0 с резервите на ГЕРЕНА при дебюта на Гочето начело на мултигрупският отбор!Вторият гол го вкара ЙОВОВ,ама за първия не съм сигурен.Този мач беше апотеоз на доминацията на ЛЕВСКАРСКАТА над онази публика,заедно с онзи след преименуването на отбора на стадиона в парка на свободата.


Ако все още говорим за онова 3:1, тогава и Кокала се разписа с една доста добра тупалка извън наказателното поле... 8)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
За 3:1 така си беше!Аз говоря за мача с безплатен вход на ГЕРЕНА,за купата на лигата,когато имаше 50 000 ЛЕВСКАРИ и 200 чорбари!Броих ги 15 минути преди мача-бяха точно 12 индивида!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
гил галад написа:
За 3:1 така си беше!Аз говоря за мача с безплатен вход на ГЕРЕНА,за купата на лигата,когато имаше 50 000 ЛЕВСКАРИ и 200 чорбари!Броих ги 15 минути преди мача-бяха точно 12 индивида!


за тоя мач съм описал подробно положението по трибуните преди, по време и след мача 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 21, 2006 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Е, Чушката верно много голове им вкара на свините, а после Жужо къв трансфер му уреди - за 300 000 долара във Ватеншайд! За дърво толко пари?!?! :shock:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 22, 2006 12:32 am 
е добри времена са били,за вас де.Ние младите можем само да попиваме тва дет 4етем и да ходим да гледаме та да разказваме некой ден и ние кат одъртеем


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 22, 2006 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Е ние още попиваме и по акъл хич не сме остарели,мене като гледам май пуберитета ме подгони

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 22, 2006 1:24 am 
е да ма тия времена дет вие сте били по стадионите са от най-великите на публиката.едва ли ние ще можем да ги изпитаме тия неща дет вие години наред сте изпитвали по стадионите в софия и страната.аре стига 4е мн педалски по4нах да зву4а :D


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 10, 2006 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Най слабия състав на Левски беше някъде след 88,след като станахме шампиони та чак до към 1991 година.Капитан беше Краси Коев, Кирчо Вангелов също,ужас.До него в защитата Стоил Георгиев,появи се и Богомил Савов.Биха ни чорбата с 5 на 0,а и регистрирахме срамни класирания и игри-4 и 6 място.Дано не се повтарят тия времена,голям срам беше.Извинявам се ,че малко промених съобщението,но след кратка справка се наложи,бях допуснал неточности.Бях посочил 88 година,а тогава станахме шампиони,но нещо ми се мътеше в главата и направих справка.Като видях какви сме ги творили в следващите 89,90 и 91 година лошо ми стана.Та затова натоварих и Краси Коев вътре.Иначе Краси беше голема моторетка,ама по-рано.И изобщо до 93 година когато се върна Наско,включиха се Кайзера,Боримиров,Цанко,Фара,Пепи Александров, не бяха хубави години.За сметка на това обаче след 93 дойдоха може би едни от най-силните и беше супер-3 титли подред-93,94 и 95 и на чорбата им скъсахме шортите.Кеф,та кеф.После пак имаше спад до 2000г.и после пак 3 титли-2000,2001 и 2002.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Последна промяна Gene-66 на Чет Юни 01, 2006 5:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Е на Краси Коев какво му беше,може и да не беше блестящ,но си вършеше работата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Според мен беше и блестящ понякога,ама голяма кратуна беше,във всеки един момент можеше да направи грубо нарешение или дузпа,и да срине усилията на целия отбор!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 10:19 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 8:45 am
Мнения: 36
Местоположение: Тук и там...в момента Джорджия
В моя кръг на Краси му викахме Ортопеда.
И се шегувахме че с Шойлев са като Хлапето и Чарли Чаплин - единия чупи, другия след него оправя... :twisted: :twisted: :twisted:
Абе грубичък беше на моменти, ама дори не трябва да се споменава в тази тема.

_________________
Честита първа поредна година в Шампионската Лига!
И даже в Библията Бог е написал...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 11, 2006 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Също съм на мнение че Краси Коев не е за тази тема ;)

не беше най-добрия защитник който сме имали, но в никакъв случай не беше слаб или дупка за отбора.......златната среда за него 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2006 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Говорех за отбор с изпълнители.Малко му беше минало времето на Коев,но представете си Киро Вангелов,Стоил Георгиев,Богомил Савов и Краси Коев в една защита и по едно и също време в един и същи мач.Гарантирам,че по-лоша отбрана не може да се измисли и не сме имали.Иначе Коев тичаше много,ама футбол е това не бягане без полза.Бая треперехме по негово време и в предишните му добри години,ама имаше покрай него големи защитници-Пацо Николов,Ники Илиев,Пепи Петров.Абе мнението ми е ,че не трябва да се взимат в Левски играчи средна ръка,па били те и големи левскари.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 15, 2006 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
kosjo написа:
костя и легендата нямат място тук
аз се сещам за Баба и оня "Тапата"
Костя беше добър футболист,но само за едно полувреме,второто просто беше движещ се труп.Легендата беше добър според мен-поне в началото на престоя му в Левски.
Shakespirt написа:
Забравихме друг мой идол - Саид Ибраимов :lol: Стефан Дончев...
Саид Ибраимов имаше потенциал,ама треньорите само го оставяха да търка скамейката
Змей Горянин написа:
Аз с чиста съвест бих добавил Алексей Дионисиев, Гошо Марков - Рендето(имаше и силни моменти, но като цяло трудно го понасях тоя)...
При всяко отиграване на рендето изтръпвах,защото осъзнавах колко е реална опасността да останем с 10 души на терена

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 19, 2006 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:09 pm
Мнения: 1
Местоположение: София
А може да се добави и Гошо Марков

_________________
СМЪРТ НА МИЛКО БАЛЕВ, СМЪРТ НА ЦС*КА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 27, 2006 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 12:53 pm
Мнения: 2
много - много не е хубаво да мислим такива единадесеторки, защото всеки, който е облякъл синия екип е искал да направи нещо хубаво за клуба. естествено невинаги и не със всеки се е получавало. Ето я и моята единадесеторка, но уточнявам, че това, че са играли слабо в Левски не значи, че ги мразя. Може би толкова са могли.
1. Моргун
2. Савич
3. Харковченко
4. Радостин Русев
5. Георги Попиванов
6. Бърканичков
7. Гаучо
8. Нешко Милованович
9. Демба-Нирен
10. Кънчо Йорданов
11. Георги Варадев


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 03, 2006 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Моята категорична номинация :димитър телкийски(мечу)-за най-голяма мърда в историята на нашият футбол!Уникалното в случая е,че толкова време го търпят във футболен гранд!Моят съвет е всички да се наслаждаваме на мъкнененето му по терена,защото втори такъв просто няма да има никога вече!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 05, 2006 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 8:46 pm
Мнения: 3
Местоположение: София
гил галад написа:
Моята категорична номинация :димитър телкийски(мечу)-за най-голяма мърда в историята на нашият футбол!Уникалното в случая е,че толкова време го търпят във футболен гранд!Моят съвет е всички да се наслаждаваме на мъкнененето му по терена,защото втори такъв просто няма да има никога вече!
:shock:

_________________
Алчен за Гол


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 16, 2006 11:47 am 
гил галад написа:
Моята категорична номинация :димитър телкийски(мечу)-за най-голяма мърда в историята на нашият футбол!Уникалното в случая е,че толкова време го търпят във футболен гранд!Моят съвет е всички да се наслаждаваме на мъкнененето му по терена,защото втори такъв просто няма да има никога вече!

Бедни ми Мечо,стига си се мърдосвал ами бягай,4е Гил Галад те преследва из целия форум и ако те стигне тутакси ще те намушка с Аиглос:)


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 16, 2006 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Абе ако бях с манталитета на дученцата досега да съм го убил!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 17, 2006 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Георгиев ме изпревари с Бърканичков а според мен в 11-ката може да влезе и лявото крило дето вкара 1 гол за 1 сезон Лавал а Краси Коев през 82 година е направил доста добър сезон с доста голове и се сещам за още едно име което може да се нарече трагично Саид Ибраимов който си гледаше ланеца не работата на всички снимки на които съм го видял му се вижда златния ланец та даже и от Диадорите с големите яки изпъкваше,освен него Дани Пеев(брата на Гошо Пеев) тях двамата с кво сте ги запомнили аз с нищо :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 11, 2006 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
mr.Jh0nY написа:
Георгиев ме изпревари с Бърканичков а според мен в 11-ката може да влезе и лявото крило дето вкара 1 гол за 1 сезон Лавал а Краси Коев през 82 година е направил доста добър сезон с доста голове и се сещам за още едно име което може да се нарече трагично Саид Ибраимов който си гледаше ланеца не работата на всички снимки на които съм го видял му се вижда златния ланец та даже и от Диадорите с големите яки изпъкваше,освен него Дани Пеев(брата на Гошо Пеев) тях двамата с кво сте ги запомнили аз с нищо :!: :!: :!:


Аз саид Ибраимов съм го запомнил с оная грека срещу Славия дето ни коства първа загуба от незнам си колко време - 10 години маи, а за Даниел Пеев имах големи очаквания, ама нещо не стана, тои къде е в момента ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 203 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com