forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Май 11, 2024 7:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 6:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2546
Гонзо....? :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Като стана дума за Чушката, той като резерва на Гонзо с по-малко минути игра от него имаше повече голове през първия сезон на Гонзо на Герена.
Чушката е голям, един от тези играчи, които компенсират липсата на кой знае какви невероятни качества с желание за игра и любов към отбора (наш юноша). Още помня как наказа прасетата за 2-0 на Националния стадион, и то точно когато си мислеха че са много велики и ще ни бият с много.

Иначе по темата - Димитър Трендафилов е силна конкуренция на Дембата за No9. Беше феноменален.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 5:04 pm
Мнения: 10
Мале мале, направо ми призля като се сетих за толкова много некадърници.
Преслав Гетов-не само за наследник на Наско, ами и за такъв на Гунди го смятаха. В подготовката се накъса да вкарва голове с глава и всички бяха сигурни че ще кърти отвсякъде, но после беше ужасен.
Имаше един защитник-Йордан Мурлев. На кой мач не се сещам, без малко да вкара гол на Боби Михайлов със задна ножица, та Мичмана(Бог да го прости, дано е видял какво направихме) изръси нещо от рода на: "Боби Михайлов трябва да е много внимателен не само след отиграванията на противниковите нападатели, но и след тези на няки от своите защитници." :lol:


Ясен Петров също разочарова много. Като голям талант беше доста трудно да го вземем от Ботев, но след като дойде нищо не направи, освен да си развява голямата черна грива по терена.

А на Димитър Трендафилов слисаната физиономия, при гостуването ни на Рейнджърс на Айброкс Парк, се е запечатала в съзнанието ми. И той нищичко не направи за престоя си в Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 4:26 pm
Мнения: 213
Местоположение: София
Никога няма да забравя Демба ама никога ахахаха колко съм го псувал тоя не е истина :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Да допълня списъка с - Станимир Господинов, Игор Харковченко, Ковал, Савич, Зимунич, Гаучо, Брент Рахим, Вава. Леонидас, Баба, Иво Тренчев...следва продължение... :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:28 pm
Мнения: 52
абе демба нирен....тоя беше най-трагичният :x

_________________
КУР за хората,който стават путки заради путки!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Последна промяна bagatur72 на Сря Дек 13, 2006 2:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
M@rtini написа:
Сещам се за човека Пумпалов, а също и за Боби Димитров. По-скоро си струва да се отвори тема> големите провали в Левски. Веднага наизлизат едни имена - Григораш, Тодор Колев, Чушката, Гаучо, Ясен Петров, Преслав Гетов, Нирен, Зимунич. Даже играеха хора като... Андрей Аспарухов (сина на Гунди игра едно полувреме) и Вили Вуцов (той игра май само в Славия). Иначе за Мануел Мендоса дума да не сте казали! Човека дойде с мисия и я изпълни - завинаги един от нас!!!
За Андрей Аспарухов никак не коректно да се намесва името му,журналисти,публика очакваха да е едва ли не по-добър от Гунди и той не можа да издържи на това напрежение,поигра малко,май във Варна и приключи с футбола

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
b23569 написа:
абе демба нирен....тоя беше най-трагичният :x

ШШШШШШШШШШ нема да се ебевате с Дембата .Вкара красив и единсвтен гол срещу Локото . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А по темата сещам се за другата казанлъшка роза / не Янев / Кънчо Йорданов , Джъстис Кристофър или обратно беше май имаше най скъпата минута футбол в света .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Забравихме друг мой идол - Саид Ибраимов :lol: Стефан Дончев...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз с чиста съвест бих добавил Алексей Дионисиев, Гошо Марков - Рендето(имаше и силни моменти, но като цяло трудно го понасях тоя), Йордан Маринов...Тая тема почва да ми става любима... :lol:

:idea: Некой да разкаже повече за египтянина Магди Толба, не го помня, но съм чувал, че бил завършен некадърник... :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Хах, Магди Толба си спомням, че беше също голяма надежда. Тогава тъкмо баща ми почваше да ме води по мачове в сектор "А" и помня, че там старите наричаха египтянина "мекия глезен" 8) .
А всъщност се оказа пълен некадърник. Щом не го помня много много, значи не е блеснал с кой знае какво.


Като споменахте Толба се сетих и за Петре Григораш; тоя късаше стабилно нервите на хората; помня, че игра срещу Рейнджърс на реванша и отнесе доста клетви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
SharkyTT написа:
Абе Милованович не центрира ли за кървавият гол на Гонзо ?

Центрира Мечо!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 1:04 pm
Мнения: 9
M@rtini написа:
..Гаучо..

тоя поне поигра и го има и в мениждъра. Много ме кефеше един Леонидас дето си навехна ръката докато пробваше странична ножица срещу Бешикташ.. :lol:

за Гошко Бачев не съм съгласен - за мене той е просто с пропилян талант. Като малък съм му гледал много тренировки на Славия и правеше големи щуротии.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Срещу Вава да не сте казали нищо. Беше голям играч, но се осра срещу Щурм(Гра-грац), иначе още си играе във великия еврошампион Белацица.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Последна промяна bagatur72 на Сря Дек 13, 2006 2:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Олег Моргун ни закопа в Глазгоу срещу Рейнджърс! :evil:,така че той води класацията.Демба Нирен,Гаучо,Зимунич,Леонидас и ощи и още- пълни провали! :x А относно Чиликов.-той играеше добре и бележеше,но не му пукаше за клуба! :wink:

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 08, 2006 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:51 pm
Мнения: 20
1попов 2вергилов 3эдравков 4генчев 5крумов 6у.роша 7терэиев 8пре.гетов 9симеонов ............10симеонов 11 симеонов :wink:

_________________
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=OTMwNzU=


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 8:28 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 6:28 pm
Мнения: 3
Алексеи Дионисиев беше железен защитник и несменяем титуляр поне три-четури сезона. Смешно е да му се споменава името тук. Освен хората които вече споменах по-горе не трябва да пропускаме черната перла Квaрши!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 11:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Серж Йофу с педерастиите му
Иначе мн играеше тая 'пекча' (не печка ми пекча)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
HeavyDuty написа:
Хах, Магди Толба си спомням, че беше също голяма надежда. Тогава тъкмо баща ми почваше да ме води по мачове в сектор "А" и помня, че там старите наричаха египтянина "мекия глезен" 8) .
А всъщност се оказа пълен некадърник. Щом не го помня много много, значи не е блеснал с кой знае какво.


Като споменахте Толба се сетих и за Петре Григораш; тоя късаше стабилно нервите на хората; помня, че игра срещу Рейнджърс на реванша и отнесе доста клетви.


Не съм много съгласен :)

Толба игра много малко, че да бъде оценяван и пак имаше добри прояви. Беше и национал даже :)

А Григораш си беше добър футболист. Мисля, че срещу Ренджърс вече не беше в Левски - тогава Моргун отнесе критиките в първия мачч :) Иначе Григораш вкара много голове за Добруджа, после и в Левски вкара десетина


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Един забравен герой е Данаил Бачков - той дойде от Локо Пд с репутацията на национал, платихме за него към половин милион ако не се лъжа. А остана в спомените ни с безмисленото си тичане по тъча със забита в земята глава и изпуснатата срещу Щурм Грац дузпа.

Сега ритка някъде в Черно Море или Спартак Пловдив.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Angeloff написа:
Срещу Вава да не сте казали нищо. Беше голям играч, но се осра срещу Щурм(Гра-грац), иначе още си играе във великия еврошампион Белацица.

Като стана въпрос за Вава , си спомням едно предаване на Крумчо по Нова .Зрител на линията .
К " Здравейте ,казвайте , в ефир сте "
З " Круме здравей , дате питам как се казваше онова черничкото момче от Левски Марсело...........Ч
К " Вава ?"
З " Същият да му ядеш черната глава" :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Fozzy написа:
Един забравен герой е Данаил Бачков - той дойде от Локо Пд с репутацията на национал, платихме за него към половин милион ако не се лъжа. А остана в спомените ни с безмисленото си тичане по тъча със забита в земята глава и изпуснатата срещу Щурм Грац дузпа.

Сега ритка някъде в Черно Море или Спартак Пловдив.

Тоя ми прилича малко на оная свиня Данчо Мангалчо :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 7:05 pm 
ами букарев на моменти прави или правеше по-скоро "звездни" ма4ове.Помня ма4а с латекса


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Чух,че Лавал играе в Ираклис и е една от звездите на тима :shock: А кристофър в някакъв руски отбор и също се представял добре. :roll:

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Boyo написа:
HeavyDuty написа:
Хах, Магди Толба си спомням, че беше също голяма надежда. Тогава тъкмо баща ми почваше да ме води по мачове в сектор "А" и помня, че там старите наричаха египтянина "мекия глезен" 8) .
А всъщност се оказа пълен некадърник. Щом не го помня много много, значи не е блеснал с кой знае какво.


Като споменахте Толба се сетих и за Петре Григораш; тоя късаше стабилно нервите на хората; помня, че игра срещу Рейнджърс на реванша и отнесе доста клетви.


Не съм много съгласен :)

Толба игра много малко, че да бъде оценяван и пак имаше добри прояви. Беше и национал даже :)

А Григораш си беше добър футболист. Мисля, че срещу Ренджърс вече не беше в Левски - тогава Моргун отнесе критиките в първия мачч :) Иначе Григораш вкара много голове за Добруджа, после и в Левски вкара десетина



Сигурно си прав, не споря. Както казах тогава съм бил на около 12-13 години и нямам чак такива ясни спомени. Иначе споменах, че Григораш игра на реванша, не в първия мач. Някъде около 70% съм сигурен. Но все пак някой от по-старите ако помни може да ме опровергае.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2006 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 221
Имахме едни балерини Трендафилов, Преслав Гетов като се сетя какви надежди кво чудо лелеле. И уникално безмозъчното същество Дъртилов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Магди Толба няма място в тази тема, също и Петре Григораш 8)

И двамата бяха добри футболисти, просто тогава имахме много силни играчи и те бяха повече резерви. Специално Петре мога да кажа че изнесе чудесни мачове точно тоя сезон с Рейнджърс и Вердер, когато трябваше да имаме дълга резервна скамейка, мисля че мушна 10-тина гола ;)

а Магди мисля че блесна на турнира "Георги Аспарухов" 94-та година
(още се провеждаше тоя турнир) когато на финала направихме смешни "брокерските" Ботяф като ги смазахме 6:0

колкото до плешивия педераст Моргун, не ми пречи толкова заради вратарските голове във Глазгоу щото все пак Рейнджърс ги отстранихме (на реванша пази Пламен Николов :))
а по-скоро година по-късно......Олимпия-1 :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:28 pm
Мнения: 52
weed_hammer написа:
ами букарев на моменти прави или правеше по-скоро "звездни" ма4ове.Помня ма4а с латекса

не само тоя мач....също решителният миналата година за титлата с чорбата :x

_________________
КУР за хората,който стават путки заради путки!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com