forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Май 07, 2024 10:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 10:50 am
Мнения: 7
Само не разбрах защо някой тука беше сложил Вальо Дъртилов в класацията - това беше супер качествен защитник. Също така Чушката - ми за тогавашния състав на Левски играеше човека...
Иначе недоразумение номер "едно" е бил и ще бъде МоргАн! :) За Гаучо, Демба Нирен и тям подобните мисля, че няма смисъл да говорим, защото в този период в Левски се купуваше на килограм...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Fozzy написа:
Като стана дума за Чушката, той като резерва на Гонзо с по-малко минути игра от него имаше повече голове през първия сезон на Гонзо на Герена.


Фози, това май не беше Чушката :)

Говориш за Грозни като беше тренер? Тогава един наш юноша, ма сега не се сещам името, Петър ненам си къв, влизаше за по 20 мин и бележеше всеки мач - вкара 10ина гола есента. После ходи в Славия и в Сърбия :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аа тука както във всяка тема в която се изразяват предпочитания ще има и спорове.....
Дъртилов бил много добър ли? :oops: Мдаам много добър беше никога няма да забравя "великата" петичка на ДъртоБекенбауер към вратаря ни на мача с Аалст след което ни се еба мамата........и малко по-късно на мача с Националния отбор като ПОДАДЕ за гола на Германците :lol: Смешното беше че точно говорящото лайно Петър Василев казваше за Дъртилов "висока класа и невероятни футболни качества, О НЕ, О НЕЕЕЕ...." :lol: Само тия два момента могат да покажат какви "приноси" имаше той за отбора по тва време.......добре
че бяхме взели от Локо Горна ИВАН ВАСИЛЕВ - СУСЕТО та малко да си вържем гащите...

а Илиян Симеонов-Чушката наказа чорбата, тва си е верно....те тогава бяха толкова жалки и дори ЛокоСф ги размаза 5:1 :) Обаче си беше дръвче да еба, при това от най-големите(но не чак колкото Чиликов).........не изпусках мач в агитката тогава и бяхме започнали да му викаме "Пинокио"........доказателство за футболните му качества :).....е вярно вкара един запомнящ се гол със задна ножица на Олимпия-2рия път ама не беше достатъчен :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:55 pm
Мнения: 52
Местоположение: София
Андриян написа:
Тая тема ме наведе на спомени и размисли... Значи ще спомена няколко човека, но без да се съобразявам с постовете, на които са играли (много централни нападатели нещо се оказаха...), а също така не искам да се повтарям с колегите отгоре...

1. Преслав Гетов - гласения за заместник на Наско Сираков и Петър Курдов на поста център-нападател... Беше поне 195 см, но беше ходещ ствол......

2. Ясен Петров - сегашния треньор на Черно море... Взехме го от тракия пд, май през 1992 г. Беше една от най-големите млади надежди на българския футбол тогава, с невероятни надежди го посрещнахме... Периодът тогава беше не добър... Илиян Илиев беше любимеца ни, но като цяло слаби... Като дойде получи няква тежка контузия и беше около година у лазарета... След това пак много надежди, но Петров така и не успя почти нищо да ни даде...

3. Димитър Трендафилов - същий Преслав Гетов... Дойде от Стара Загора, пак някъде към 1991/2 год... Дойде с идеята да бъде поредния голям №9 в ЛЕВСКИ... Физически беше много добре сложен - и дълъг, и "налят"... Но... пълен провал на терена и много освирквания и псувни от трибуните отнесе...

4. Петър Янков - взехме го от Нефтохимик някъде през 1995 г., център-нападател... Правеше смях по трибуните...

5. Димчо Марков - дойде от Локо ГО... Някъв див селяк беше, играеше последен в защитата... остави ни едно дерби с 10 човека...

6. Ищван Ференци - дойде по времето на Рудигер Абрамчик... От МТК, които, с негово участие и гол, бяха отстранили щека през есента на 2001 г., май... Беше пак някъв дългуч, център-нападател, но същия като Преслав Гетов - дирек...

7. Йордан Терзиев - този май от Шумен го взехме, пак беше няква млада надежда, пак беше много дълъг, но също и толкова... да кажа, не у час, по-меко... Играеше дефанзивен халф, май някой треньор го беше пробвал и като център-нападател, но просто потъна и не стана нищо от него...

8. Светослав Бърканичков - дали от Шумен, дали от Монтана го взехме, не помня точно... Халф беше... Дойде с препоръката като много млад, но също и толкова талантлив и надежден за бъдещето... Тц... Кръгла нула...


7. - от Ботев (Враца)
8. - от светкавица (Търговище)

_________________
Изображение
SHE IS THE ONE!!! SHE`S MY NUMBER ONE!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Е той Сусето, добре че вкара оня гол на Динамо Букурещ, та да се запомни с нещо... :wink:

А иначе Дъртилов и Сашо Марков - Магарето си беха от секъде култов дует... :lol: Но тогава пък бехме сила в атака и това компенсираше... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2006 11:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 6:28 pm
Мнения: 3
Един от най-трагичните нападателни дуети които имахме през 90-те беше Здравко Лазаров от ляво и Гошо Борисов от дясно. Те двамата всяваха постояннен смут с безцелните си пробиви и неточни подавания. Въпреки че Гошето вкара 2-3 гола на Локомотив 97 от Беларус за 8:1. И то един с глава, още си го спомням! :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Boyo написа:
Fozzy написа:
Като стана дума за Чушката, той като резерва на Гонзо с по-малко минути игра от него имаше повече голове през първия сезон на Гонзо на Герена.


Фози, това май не беше Чушката :)

Говориш за Грозни като беше тренер? Тогава един наш юноша, ма сега не се сещам името, Петър ненам си къв, влизаше за по 20 мин и бележеше всеки мач - вкара 10ина гола есента. После ходи в Славия и в Сърбия :)

В първия сезон на Гонзо май Иван Кючуков беше треньор и точно Чушката му беше резерва... А Петър Шопов е този, за който говориш... спомням си, че на един мач (не си спомням с/у кого, но бихме 6-0) влезе 10тина минути преди края и вкара 2 гола :).

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Тая тема едно че се прави за втори път, друго че както и някой други споменаха не е за този раздел... :roll:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 12:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Ministry of Sound написа:
Boyo написа:
Fozzy написа:
Като стана дума за Чушката, той като резерва на Гонзо с по-малко минути игра от него имаше повече голове през първия сезон на Гонзо на Герена.


Фози, това май не беше Чушката :)

Говориш за Грозни като беше тренер? Тогава един наш юноша, ма сега не се сещам името, Петър ненам си къв, влизаше за по 20 мин и бележеше всеки мач - вкара 10ина гола есента. После ходи в Славия и в Сърбия :)

В първия сезон на Гонзо май Иван Кючуков беше треньор и точно Чушката му беше резерва... А Петър Шопов е този, за който говориш... спомням си, че на един мач (не си спомням с/у кого, но бихме 6-0) влезе 10тина минути преди края и вкара 2 гола :).


Гонзо и Грозни дойдоха през лятото на 1997 г... :wink:

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Грозни не дойде ли 98ма година, точно преди мачовете с небеизвестния беларуски колос Локомотив 96 :lol: .
А иначе едни от най-некадърните играчи в историята на Левски се изсипаха главно преди мача с БешикТашак 2000та година... на кило дойдоха някви измислени бразилци и украинци... Още ги помня тия бездарници Леонидас, Кайнов, Ковал... и пак като цяло бяхме равностойни на турците! А при по-добра трансферна политика по онова време, можеше отдавна да сме влезли в лигата...

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 3:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:28 pm
Мнения: 52
най-некъдърният треньор е оня смешко който дойде за два месеца и си отиде....абрамчик.... :evil:

_________________
КУР за хората,който стават путки заради путки!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Ministry of Sound написа:
Грозни не дойде ли 98ма година, точно преди мачовете с небеизвестния беларуски колос Локомотив 96 :lol: .


:oops: Вярно, Грозни дойде лятото на 1998 г., а през 1997/1998 г. треньори бяха Стефан Грозданов (тоест той дойде заедно с Гонзо... :oops: ) и след това Мишо Вълчев...

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44394
Местоположение: София
Аз ли бъркам нещо не знам ама ми се струва че на Петър Шопов се възлагаха големи надежди(същия случай и с Тошко Колев) а така и нищо не стана от него :lol: А Мъри докъто играеше все се молех да се контузи и да го сменят(да ме прощава сега :lol: ).Имаше и едно кеуеме Цихмейструк ли беше къв беше после у чорбата отиде за малко....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Май имаш предвид НемоДруг :lol: . Голяма звезда беше :).
А Цихмейструк е един от най-класните чужденци подвизавали се някога в отбора! Игра през есенния полусезон 2000 година :). Дори успя да накаже свинете на кочин парк :). След това Спартак (М) го взеха, ама така и не разбрах какво е станало с него :)

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Ministry of Sound написа:
Май имаш предвид НемоДруг :lol: . Голяма звезда беше :).
А Цихмейструк е един от най-класните чужденци подвизавали се някога в отбора! Игра през есенния полусезон 2000 година :). Дори успя да накаже свинете на кочин парк :). След това Спартак (М) го взеха, ама така и не разбрах какво е станало с него :)

Пф извинете ме..
Цихмейструк значи беше първия чужденец, вкарал във вечното дерби :)
И тогава си ги бърках..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Знам,че в отбора имаше някакъв Зайцев,който изпусна при дузпите срещу Олимпия през 1996! :evil:

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 10:50 am
Мнения: 7
Не знаеш какво приказваш - Тошко Зайцев беше много добър футболист! Той и Ван Бастен е изпускал дузпа!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Три в едно написа:
Не знаеш какво приказваш - Тошко Зайцев беше много добър футболист! Той и Ван Бастен е изпускал дузпа!



Добре де ,бях малък тогава! :wink:

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Valentin написа:
Три в едно написа:
Не знаеш какво приказваш - Тошко Зайцев беше много добър футболист! Той и Ван Бастен е изпускал дузпа!



Добре де ,бях малък тогава! :wink:


Бая малък си бил явно щото Тошко Зайцев беше като Кривия за ЛЕВСКИ през трудните 96 и 97-ма ;) ПЛЕЙМЕЙКЪР!
е верно изпусна срещу Олимпия ама тогава и други изпуснаха.....май пак любимецът ми Вальо Дъртилов :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2006 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ДипломатО написа:
Аз ли бъркам нещо не знам ама ми се струва че на Петър Шопов се възлагаха големи надежди(същия случай и с Тошко Колев) а така и нищо не стана от него :lol: А Мъри докъто играеше все се молех да се контузи и да го сменят(да ме прощава сега :lol: ).Имаше и едно кеуеме Цихмейструк ли беше къв беше после у чорбата отиде за малко....


Е те тоя Петър Шопов бележеше яко и играеше доста добре. Но Грозни си отиде, после не го пускаха и той се махна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 12, 2006 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2005 1:07 pm
Мнения: 17
Местоположение: някъде там
Андриян
Цитат:
7. Йордан Терзиев - този май от Шумен го взехме, пак беше няква млада надежда, пак беше много дълъг, но също и толкова... да кажа, не у час, по-меко... Играеше дефанзивен халф, май някой треньор го беше пробвал и като център-нападател, но просто потъна и не стана нищо от него...

Спомняш ли си мача със Спартак Вн от 2001г.?Е тогава Данчо ни извади.Митята се контузи и Гошо Петков го изгониха.Също и Драгич беше изгонен. Та тогава Данчо застана на вратата и мача във Варна свърши 1:2 след супер обсада пред наща врата
Мисля, че имам място за такъв като него.Да,само с тоя мач не се е доказал.Ама той и не игра толкова много в Левски за да можем да го сложим в която и да е от единайсеторките :roll:

_________________
Понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Тъй като тази тема не е в антифутбол,ще помоля оценките за даден играч да се дават въз основа на цялостното им присъствие в историята на ЛЕВСКИ!По отношение на ДЪРТИЛОВ-нямам думи!Това беше най-интелигентният и четящ играта защитник,който аз съм гледал в БЪЛГАРИЯ!Тука един човек му изкара всичките грешки накуп-БРАВО!!!Аз ако взема да си припомням всяка грешка на НИКИ ИЛИЕВ например-то трябва да го изравня със земята!За грешката в националния-не се ли усещате,че тогава мировянският стратег се подигра за пореден път с ЛЕВСКИ,като пусна попов за вратар вместо ПАЦО!ДЪРТИЛОВ му гардира топката,а оня не се усеща да я вземе,ами лапа мухи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
1. Олег Моргун
2.Данаил Бачков
3.Саид Ибраимов
4.Стефан Дончев
5.Емануел Баба
6.Батиста (тоя герой има около 20 мин в един мач с/у Нафтекс)
7.Раджерио Ботельо ГАУЧО (какъв важен гол с/у Пирин вкара само)
8.Костадин Башов
99.Ниогу Демба-Нирен ( с гол красавец с/у Локо Пд)
10.Джъстис Кристъфър (и той като Батиста,само че с/у Черно море)
11.Георги Боринаров

Един:Мисля, че Брент Рахим направилно някои са го потавили в тази класация.Момчето си остана недооценено.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
гил галад написа:
По отношение на ДЪРТИЛОВ-нямам думи!Това беше най-интелигентният и четящ играта защитник,който аз съм гледал в БЪЛГАРИЯ!


Извинявай за глупавия въпрос но ти ПЕТЪР ХУБЧЕВ гледал ли си как играе?.....да не говорим за Ники Илиев или Пламен Николов... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6948
Местоположение: Монтана
Тошко Зайцев вкара на с. Монтана от 40 метра сигурно... бият център ( мойте селяни беха вкарали от дузпа и беха намалили на 1-2 ), два паса назад, и един към левия фланг и може би 10 метра след центъра малко в страни като я "пляска" Тошко та публиката млъкна. :lol:

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
ULTRA_ЛЕВСКИ написа:
гил галад написа:
По отношение на ДЪРТИЛОВ-нямам думи!Това беше най-интелигентният и четящ играта защитник,който аз съм гледал в БЪЛГАРИЯ!


Извинявай за глупавия въпрос но ти ПЕТЪР ХУБЧЕВ гледал ли си как играе?.....да не говорим за Ники Илиев или Пламен Николов... :roll:
Така,значи за ПЕТЪР ХУБЧЕВ-той стана централен защитник в ЛЕВСКИ точно есента на 1993,когато ДЪРТИЛОВ беше контузен!Откакто дойде при нас от осъм,игра имено в центъра на защитата,но беше принуден да се преквалифицира в десен бек през 1990,защото тогава ДЪРТИЛОВ дойде и ХУБЧЕВ не можеше да се съревновава с него за този пост!Точно тогава на ПЕТЬО му излезе късметът след мачовете с Рейнджърс и Франция!Човекът излезе в чужбина и стана истинска звезда!ДЪРТИЛОВ беше предпочитан за централен защитник от всички треньори тогава,просто,защото си беше най-добър!За НИКИ ИЛИЕВ само респект!Дадох обаче пример точно с него,защото ако гледаме например издънките на сегашния супер-любимец ТОПУЗАКОВ-то трябва да го отпишем изобщо,че е някакъв футболист!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
vampirela написа:
Андриян
Цитат:
7. Йордан Терзиев - този май от Шумен го взехме, пак беше няква млада надежда, пак беше много дълъг, но също и толкова... да кажа, не у час, по-меко... Играеше дефанзивен халф, май някой треньор го беше пробвал и като център-нападател, но просто потъна и не стана нищо от него...

Спомняш ли си мача със Спартак Вн от 2001г.?Е тогава Данчо ни извади.Митята се контузи и Гошо Петков го изгониха.Също и Драгич беше изгонен. Та тогава Данчо застана на вратата и мача във Варна свърши 1:2 след супер обсада пред наща врата
Мисля, че имам място за такъв като него.Да,само с тоя мач не се е доказал.Ама той и не игра толкова много в Левски за да можем да го сложим в която и да е от единайсеторките :roll:


Да, спомням си вратарстването му, но нищо друго позитивно... Той не игра много, защото явно не е заслужавал и е нямал какво да даде... Те всичките играчи, които изброих, не са играли много и по-добре... Ако Терзиев ти е скъп, на мене двойно по-скъп ми беше Ясен Петров, но по различни причини, макар и талантлив у тракия, при нас не му се получиха работите и затова заслужава да присъства в една такава не престижна класация, което не значи, че имам лоши чувства към него/тях - едни успяват, други се провалят... живот...

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 5:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Последна промяна bagatur72 на Вто Дек 12, 2006 4:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Хубчев в Ловеч играеше като десен бек,като такъв го взехме,но заради проблеми в защитата мина в центъра и се оказа попадение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2006 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 5:04 pm
Мнения: 10
Един глас и от мен, против присъствието на Дъртилов в отбора на некадърниците :wink: Не беше супердобър, но не му е и мястото тук.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com