forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 17, 2024 1:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е най- добрият син треньор последните години?
Анкетата свършва на Сря Дек 21, 2005 12:08 pm
Станимир Стоилов 51%  51%  [ 45 ]
Георги Василев 6%  6%  [ 5 ]
Люпко Петрович 28%  28%  [ 25 ]
Славолюб Муслин 13%  13%  [ 12 ]
Георги Тодоров 2%  2%  [ 2 ]
Владимир Федотов 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 89
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 12:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 11:31 pm
Мнения: 3
Местоположение: Герена ! Сектор А !
Levskar Zavinagi написа:
аз гласувам за Мъри без пари и трансфери с доста наложени юноши сме на 1/16 финал в Уефа :wink:
Евала !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Какви са тези изцепки,бе?Първо по времето на Иван Кючуков,ГОНЗО още не играеше в ЛЕВСКИ!Второ,ако стилът на игра при ГЕЛЕ СТАНКОВ е бил атрактивен и резултатен-значи аз съм ходил на някакви други мачове на ЛЕВСКИ!Що се отнася до Люпко,то мачът срещу хайдук например беше достатъчно атрактивен!Що се отнася до ХЕРО,моето лично мнение е,че щеше да постигне много с ЛЕВСКИ,ако го бяха оставили!От друга страна,обаче СИРАКОВ твърдо казва,че той не е никакъв треньор!За ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ...само аплодисменти!Освен супер отбора на ЛЕВСКИ,той създаде и големия отбор на Етър!Благодарение на него стана възможно лудото американско лято!Освен това той заведе петровците при четирибуквието!Това го споменавам за да се знае как мировянският стратег си присвоява заслуги!Но това е типично за червените!Иначе моят глас е за МЪРИ!


Последна промяна гил галад на Нед Яну 15, 2006 7:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
...а и решението да играем без трима титуляри в Холандия е изключително глупаво.


Да беше финал за ШЛ, бих се съгласил. В такъв мач без смисъл за нас защо да рискуваме? Нали имаме много защитници, защо да не пуснем Томашич с риск да пропусне 1/16 финалите? Хайде моля те... :roll:

гил галад:относно Гелето Станков - това беше казано на майтап за атрактивния и резултатен футбол, но явно малко хора тук имат чувство за хумор, де*ба :lol:

Относно Херо мога само добри неща да казвам, защото той беше един от първите (да не кажа първия) БГ треньор, който се осмели да играе с тия толкова прословути четирима защитници в линия (макар и да не можа да ги научи много-много как да го практикуват :lol: ). Гочето ме кефеше щото знаеше какво иска от отбора и знае как да го получи. Неговия голям и бих казал огромен минус е предпочитането на опитни кучета и пълно нехайство към юношите. Колкото и да е добър Боримиров, не е вечен. Между другото успех за Гочето при завръщането му в Унион Берлин, дано да ги докара и до 1ва Бундеслига тоя път! :D

А присъствието на Гошо Тодоров в тази класация е...интересно :roll: Освен трансфера на Букарев, той на практика нищо не свърши...не мога да кажа че е слаб треньор, но просто няма манталитета за Левски, нещо като Локо София или Славия е на неговото ниво и би имал успех с тях (той е треньор тип Стефан Грозданов - добър с малките, слаб с големите отбори...)

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 10:52 pm
Мнения: 1
Местоположение: София
Абе много се колебах...
С Мъри наистина имаме много сериозни международни успехи и играта стана Европейска. Обаче с Гошо Василев направихме най-силните сезони в А група в историята на отбора. Все пак гласувах за Мъри и надявам се не греша ;)

_________________
Не на простотията!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 2:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 6:53 pm
Мнения: 6
Много трудна анкета.
Люпко възроди Левски в Европа, след ред позорни отпадания. Страхотни мачове с Хайдук и Ювентус, в последствие и с Галатасарай, особено в Истанбул. Няма как да нямаме благодарност към него. Обаче е грешно да се смята, че евентуален трети престой в Левски ще бъде успешен. (понеже и такива подмятания имаше)

Муслин - каквото и да говорите, няма как човек, който е бил треньор на няколко ЕЛИТНИ френски отбора, да не внесе класа и европейско мислене в Левски! Нали и Мъри казва, че Муслин е един от основните му учители. Имаше хубави мачове, както и лоши. Просто, няма нищо ненормално в това, на един треньор да не му потръгне изцяло в даден отбор. Което не значи, че той не е бил достатъчно кадърен да го води. Факта, че сега подписа с Локомотив Москва, е показателен за това, дали е добър треньор. (бюджета на московските грандове позволява да имат който и да си поискат треньор на света)

Гочето - мисля, че анкетата е само за последните 5 години (или поне автора така казва), така че не виждам защо коментирате работата му отпреди 10 :?

Херо - ми, той си е средна работа за мен.. добър треньор, но не и за големи неща! Поне така смятам..

Мъри - и тук вече идва момента, в който се надявам думите за Херо един ден да не важат за Мъри! Този сезон Мъри постига наистина много, но пътя му тепърва започва.

_________________
Treat me like a saxophone and blow me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2005 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Аз много си харесвах Славолюб и Люпко, при единия играехме добре, и при двамата имахме резултати. Понастоящем обаче не може да не призная Мъримир, който, както каза някой, от нищо прави нещо. И не само защото налага младоците - нека предположим, че това е принудително. Мъримир успя да мотивира за важните мачове "старите" футболисти, които доста страдаха от липса на мотивация.
И, мамка му, нашите ми харесват как играят! Миналата година бяхме гола водица, но тази тодина направо си имаме стил и отбор, дори чорбари го признават.
Браво, Мъримире, ще гласувам за него, защото няма опит, мнозина го посрещнаха на нож и т.н., но човекът май наистина более за Левски.

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 17, 2005 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 10:55 am
Мнения: 25
Местоположение: София
За мен това е Мъри, при него отбора не само постига успех в Европа, а играе много хубав, нападателен футбол, а аз мисля, че точно това искаме да виждаме от ЛЕВСКИ!

_________________
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2005 6:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2539
Гласувах за Мъри, не защото е най-големия специалист, а защото има нещо,което другите нямат....а точно това нещо беше необходимо на Левски през последните пет години и едва сега успя да го намери. Не знам как да обясня какво имам предвид....Например Анелка го няма. Нямат го и бг футболисти като Сакалиев, Благой Георгиев, Бербатов, и повечето чужденци у нас. Ако говорим за треньори бих посочил Йешич, ван Гаал, Раниери...... Кой го има това 'нещо',което беше необходимо на Левски? Рой Кийн го има в най-голяма степен, Рууни, Джерард, Уайз, М. Петров....и Мъри. Това няма как да се обясни - то тече в кръвта на тези хора и е основната предпоставка отделяща успеха от неуспеха, триумфа от провала.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 21, 2005 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Между другото, резултата от тази анкета бе споменат в Мърда Мач... :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 28, 2005 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 5:05 pm
Мнения: 134
dany_m111 написа:
Люпко от мен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 29, 2005 11:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 12:12 am
Мнения: 64
Местоположение: Sofia
За мен най-добрия треньор в последните години е Люпко Петрови4. Мъри съ6то заслужава добри думи, но има о6те какво да у4и.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 02, 2006 9:43 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
Виктория написа:
всеки от тези треньори е допринесъл с по нещо за израстването на отбора и облика му в момента... и Люпко и Муслин и Гочето и Херо са оставили нещо в клуба, своя характерна черта, почерк... Мъри пък, за сравнително краткия период,в който е в Левски, създаде един силен и здрав колектив, който е в основата на успехите.. трудно ми е да определя кой точно е моят фаворит, защото всички те са дали много на отбора...

надявам се, Мъри да постига още успехи с Левски и занапред :wink:


Тоя сравнително кратък период на Мъри е вече сезон и половина, от изброените само Петрович се е задържал толкова:-))) Изключвам първия период на Г.Василев:-))

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 02, 2006 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
muffa написа:
Виктория написа:
всеки от тези треньори е допринесъл с по нещо за израстването на отбора и облика му в момента... и Люпко и Муслин и Гочето и Херо са оставили нещо в клуба, своя характерна черта, почерк... Мъри пък, за сравнително краткия период,в който е в Левски, създаде един силен и здрав колектив, който е в основата на успехите.. трудно ми е да определя кой точно е моят фаворит, защото всички те са дали много на отбора...

надявам се, Мъри да постига още успехи с Левски и занапред :wink:


Тоя сравнително кратък период на Мъри е вече сезон и половина, от изброените само Петрович се е задържал толкова:-))) Изключвам първия период на Г.Василев:-))

бързо измина този период от сезон и половина... не съм се замисляла до този момент за това, но Мъри си се задържа на треньорското място за рекорден период от време, при това нямаше дори сериозни дилеми и разговори дали трябва да си тръгне от Левски...което наистина си е постижение :lol: пък да не говорим,че постигна с отбора класирания и резултати, към които се стремим от години и то със скъпоплатени футболисти, а успяхме сега,когато отбора е съставен от млади момчета и няколко опитни футболиста....

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 02, 2006 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 3:45 pm
Мнения: 9
Местоположение: София
Ако това което казва LSFC Е вярно това за мен е поредното разочарование което ръководството поднася и то не защото Мъри се доказа,а поради простата причина,че много по-добри треньори от Мъри не бяха оставени да работят и да направят с Левски това което Мъри направи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 03, 2006 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
никой треньор на Левски не може да се чувства сигурен за мястото си...той е под постоянно напрежение и това е нормално - все пак работи в най-големия клуб на България... единствено и само след мачовете с Беверен имаше по-масирани приказки,че Мъри щял да си ходи от Левски,но те бяха отречени доста бързо от Наско... изобщо, откакто Мъри е начело на отбора може да се похвали с пълното доверие на ръководството...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 10:54 am 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 6:40 pm
Мнения: 7
Местоположение: rousse
az sum za fedotov
:))))
i negovata taktika kude gi be6e pusnal da napravqt edin ma4 na malki vrati4ki i ottam opredeli koi titulqr,koi rezerva:)))
p.s.a za6to the fuck v taq anketa go nqma vq4eslav grozni?:))))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 07, 2006 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Аз съм си за МЪРИ,защото той е млад,а и не разполагаше с бездънната кесия на Чорни,без трансфери,без пари,а сано с юноши почти той изгради един силен Левски,който играе правилен,европейски и най-важното Красив футбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 08, 2006 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 6:57 pm
Мнения: 2
Местоположение: ов4а купел
Аз съм за Бат Геле (Ангел Станков)
Полувин полусезон беше треньор и регистрирахме само едно равенство, сичко друго бяха победи. Въпреки че не станахме шампиони тва ни беше един от най-добрите полусезони.
Така и не разбрах що не остана още малко.
Изключително интелигентен треньор :!:

_________________
Истинска история,Истински отбор,Истинска любов
ЛЕВСКИ, ТИ СИ ВСИЧКО ЗА НАС!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 01, 2006 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 5:22 pm
Мнения: 2
Мъри си е най-добър! :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 02, 2006 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 3:00 pm
Мнения: 11
Местоположение: първата кофа в дясно
Станимир Стоилов според мен е най-добрия треньор за Левски(не че знам други де ама...)той наистина има огромната заслуга за това че стигнахме до 1/4 финал на UEFA и за спечелването купата на България.За това му благодаря искренно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 02, 2006 7:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
Аз съм на мнение, че Мъри има какво още да учи.
Също така, как можете да кажете че Мъри е по добър треньор от Любко, който има зад гърба си ШЛ, с отбора на Звезда, да не говорим за господин Муслин, нали точно от него за схемите за тренировки и подобни.НЕ отричам че Мъри направи доста за отбора, но заслугата НЕ е само негова, спомнете си как Наско го защити след Беверен, да си спомянте някога Наско да е защитавал някой друг треньор на Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 02, 2006 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
l3vsk1_for3v3r написа:
Аз съм за Бат Геле (Ангел Станков)
Полувин полусезон беше треньор и регистрирахме само едно равенство, сичко друго бяха победи. Въпреки че не станахме шампиони тва ни беше един от най-добрите полусезони.
Така и не разбрах що не остана още малко.
Изключително интелигентен треньор :!:


А,ебем ти победите с куфарчета за отбори и съдии... Не, че ЛатексО не купуваха 2 пъти повече, ама не стават така нещата...

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 02, 2006 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
garri1914 написа:
Аз съм на мнение, че Мъри има какво още да учи.
Също така, как можете да кажете че Мъри е по добър треньор от Любко, който има зад гърба си ШЛ, с отбора на Звезда, да не говорим за господин Муслин, нали точно от него за схемите за тренировки и подобни.НЕ отричам че Мъри направи доста за отбора, но заслугата НЕ е само негова, спомнете си как Наско го защити след Беверен, да си спомянте някога Наско да е защитавал някой друг треньор на Левски?
Естествео, че Мъри се е учил от други. Нали нямаше да поеме отговорността ако не беше го направил?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 03, 2006 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Някак си не ми се сравняват Мъри и Люпко.Единият отдавна е гражданин на света и е печелил всичко.Другият...ами ако е рекъл Господ ще го надмине,но още има време.Но и двамата направиха (Мъри тепърва ще прави още,разбира се) страшно много за "Левски".Всеки по своя си начин.Люпко постави началото на един процес,който Мъри сега продължава.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 03, 2006 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 6:25 pm
Мнения: 2
важното е че Мъри дойде с малката кошница и донесе голямата радост.Другите идваха и само говереха,а Мъри действаше :idea:

_________________
nEmIdREME


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 03, 2006 10:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 9:42 pm
Мнения: 33
От мене сащо Мъри,защото доказа на другите че не е нужно с мнооооо пари и големи зведи да се праииии отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 04, 2006 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13141
Местоположение: Града
Eстественно,че Мъри има още да учи.Но с това което постигна до сега, е първи сред треньорите ни.Успехите му

го поставят там.А,и Наско го подпря много яко. :wink: :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 06, 2006 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Мъри,Люпко,Муслин.Мъри познава отлично играта,футболистите,възможностите на всеки играч.Без гръмки трансфери направи отбора голям.Това е показателно за качествата на треньора.И понеже надскочихме последните 5 години,да не забравяме един голям треньор-Васил Методиев-Шпайдела.Три титли-84,85 и 88 година и 7 поредни победи над свинете-уникално.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 08, 2006 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
GENE-66 написа:
Мъри,Люпко,Муслин.Мъри познава отлично играта,футболистите,възможностите на всеки играч.Без гръмки трансфери направи отбора голям.Това е показателно за качествата на треньора.И понеже надскочихме последните 5 години,да не забравяме един голям треньор-Васил Методиев-Шпайдела.Три титли-84,85 и 88 година и 7 поредни победи над свинете-уникално.
И то постигнати във време,когато беше опасно да кажеш,че си ЛЕВСКАР,а камо ли да ги биеш седем пъти и то поред!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 15, 2006 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3954
Местоположение: София
Мъри,макар че и Люпко е доста заслужил:!:

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com