forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 11, 2006 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не зная какво е станало с него,дано е влезнал в релси,леле какви си ги написал,като бях по-малък понякога,много рядко го довеждаше някой за кратко в Б,но си личеше че на стадиона не се кефи,после се чуваше едно друго за него и аз поне нищо не зная

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: КОТЕ
МнениеПубликувано на: Нед Юни 11, 2006 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
В какъв смисъл "Леле какви си ги написал" :roll:
Сигурен съм, че с теб сме се засичали...Доста от изброените от теб имена са ми познати, а с мустака лично не само съм ходил на мач, но участвах и в разборите и подготовката преди мачовете(съчетани с алкохол, разбира се)но...след някой мач все ще пием по бира с теб:)))

ДАЙТЕ ИНФО ЗА СИНА НА КОТЕТОООООООООООООООО!!!

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 11, 2006 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не бе не е забележка,някакви сърцераздирателни :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 11, 2006 1:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ти за Мишо Мустака ли говориш,който за паничка леща продаде билетите на прасетата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 11, 2006 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
За него говоря, но откъде да съм го знаел какво представлява. Точно толкова съм го познавал, колкото и теб сега. Сорри. Иначе във всяко стадо си има по един Юда! Но преди това го даваше искрен - де да знам

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 11, 2006 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Четох внимателно мненията за символите в сектор Б и нещо се гъзирах,дава се акъл кое как да бъде,което е добре,но как не видях мнения,а защо не направиме еди как си.Едно време в огромната немотия и непрекъснати Ушеви своеволия ние успявахме да съберем пари за платове,които изключително трудно се намираха,преди важни мачове по цели нощи правихме знамена,които не знаехме дали Ушев няма да се направи на интересен и да се получи Кмета дава,пъдаря не дава,отделно че в много квартали се организираха и си правиха сами чудесни знамена,спомням си за групата на Франко,бяха си направили огромни знамена на синьо-бели квадрати,та толкова ли е трудно да си направи знаме всеки един от вас,ясно че трудно може да се организирате и Не да мислите как да го прострете на оградата,там е мястото за различните авторитетни организации,а то да е във вас на всеки мач.А шалове да не мислите че е имало,имахме десет човека и половина,ръчно плетени,които някъде през 78-79г.отидоха за мостри в някакво предприятие,което пусна отначало една кратка серия и малко след това комунягите разбраха че в тия шалове има мангизи и започнаха производство.
Та не чакайте някой да ви каже,някой да ви го направи,ами усетете сладоста в това вие да направите нещо,така и ще си ги пазите,а ако сте и по организирани,което във форум не става,просто ще имате повече спомени

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 12, 2006 3:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Това последното беше много добре казано , респект !

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 13, 2006 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 90
Местоположение: ПЕРНИК!
Леле, човече, направо ми стопли душата!!! :)

_________________
...но само един - ЛЕВСКИ - футболен тим!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 13, 2006 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
miki_ot_gerena написа:
Леле, човече, направо ми стопли душата!!! :)
Чак се очудих какво толкова съм писал и не забелязвам да съм открил топлата вода

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 14, 2006 9:20 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 90
Местоположение: ПЕРНИК!
Ivan63 написа:
Чак се очудих какво толкова съм писал и не забелязвам да съм открил топлата вода

Имах предвид, че в тоя форум много хора гледат или да се заяждат с някой, или да се занимават с Батков, или разни подобни и безподобни глупости... А ти каза нещо много вярно и поучително и съм на мнение, че повечето хора тук(включително и аз) можем и трябва да се поучим от това.

_________________
...но само един - ЛЕВСКИ - футболен тим!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2006 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Появи се една тема Песен,която ме подсети за мачове най вече с прасетата.В тия мачове много често се пееха или скандираха неща,които бяха насочени към отделни футболисти на Чорбата,и които нямаха някаква стойност,но сериозно повишаваха настроението и в Сектора,и на стадиона.Най-често споменаваните имена бяха на Жеков,Джевизов,Божил Колев,Денев-Кучето,а ето и какво си спомням:
-За Петър Жеков е следното парче
Тумбала,тумбала,тумбалалайка
Жеков се вози на таратайка
Гунди му вика спри бе свиня
вчера ви бихме 7:2
-За Божил Колев(Бодил Кожев)си спомням две парчета
1.Слънцето е в твоите коси,можеш с ръка да го докоснеш
2.Слънце сияе,Колев мечтае,отново да има коса
Пр.О бим бам буги,буги,бам буги,отново да има коса
-Георги Денев се посрещаше с гостопримното
Куче да го смуче
-А за дървото Спас Джевизов,който на всеки мач,джуджето Тошко Барзов го надскачаше по няколко пъти за висока топка,често се чуваше
Спасе,Спасе,птппр,птппр-това трябва да е звук за спиране на кон :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 31, 2006 4:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Абе можеш ли да разкажеш за потрошения влак Русе-София, когато е имало някакво гостуване на Дунав, мисля че беше 1990 или 1991..

Гледал съм изрезки със снимки от потрошения влак, мисля че беше в-к "Русенска правда"

Или нещо такова...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 01, 2006 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 8:06 pm
Мнения: 64
Местоположение: sofia
Мойте преживявания с агитката бяха през 80-те.Помня едно гостуване в Перник.Бихме ги не помня с колко.След мача ушевите ни ескортираха до гарата.Качихме се на влака ипотеглихме към София.На спирка металург обаче се качиха копелетата от миньоро.Стана яко меле.Ние бяхме повечето на по 16-18 години,ония бяха все яки пернишки шопари на по 30-40 години.Неравен бой.Беше много гадно...някой помни ли това"пътуване" :twisted:

_________________
...,че Левски,това е България го знаят по целия свят!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 01, 2006 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Перник е един спецефичен :lol: град,в който нещата често си приличат,но най-често се е стигало до замерване на влака с камъни от прилично разтояние,една година секторите на стадиона им бяха разделени с купчини въглища :lol: :lol: имаше кюмур за всеки

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2006 10:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:13 am
Мнения: 4
Местоположение: София
Бих бил доволен и на един танц с Любко Ушев.

Иван Божиков от 7-мо РПУ е дришльо скапан и естествено педерасТ.

_________________
JEDEM DAS SEINE
------A.C.A.B------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2006 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
В 7 РПУ всички са долна сган......то не че в останалите са свестни.....но в 7-о са Олигофрени с много голямо "О"

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 21, 2006 4:45 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 12:34 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Ivan63,разкажи нещо за култови гостувания в Пловдив,Перник и Благоевград.Навремето там са ставали доста интересни случки.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 21, 2006 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7254
Запознат написа:
В 7 РПУ всички са долна сган......то не че в останалите са свестни.....но в 7-о са Олигофрени с много голямо "О"


Тия верно са едно то най-гадните РПУ-та, едно време така бяха респектирали едно момче в Младост, че го бяха убили от бой(буквално убили). Естествено всичко се размина после :x


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 22, 2006 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:13 am
Мнения: 4
Местоположение: София
"Естествено всичко се размина после "-нормално,в България няма полиция а милиция,те могат да правят каквото си искат,могат да пребиват и убиват(дали някой знае какво стана с онзи милиционер,които застреля на Попа едно момиче?!?!?!?) хората безнаказано.
Трябва да им се признае обаче,че почти винаги бият които нетрябва-след боя в "Б" сетор на мача с ЦДНА-то биха отвън чичковци от В сектор и момичета(една майка се обаждаше в Канал 3 и каза,че са арестували 12 годишната и дъщеря-сигурно е пребила поне 3 служители на закона?!?!?),след мача със Сиони явно искаха да си го върнат и решиха на този мач с ЦДНА-то да пребият левскари и кой пребиха-НФК-то?!?!
Впрочем пожелавам приятно гледане на мача на всички "истински" фенове а аз и мойте другарчета наркомани и лумпени останахме без билети и ще ходим да се дрогираме някъде.Най-добре ще е ако хората от провинцията получават билети безплатно а ако си негър или китаец получаваш бонус към безплатния билет едно хубаво българско момиче а ако пък си и обрязан...

_________________
JEDEM DAS SEINE
------A.C.A.B------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 25, 2006 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Я,някой да опише случката с взетия пистолет на ушевия пред "СИНЬОТО" в началото на 90-те!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 1:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Да очакваме ли продължение на Историята на Сектор "Б" :?:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2007 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
B.W. написа:
Ivan63,разкажи нещо за култови гостувания в Пловдив,Перник и Благоевград.Навремето там са ставали доста интересни случки.
За Пловдив какво да ти кажа,не бяха трудни гостувания,разбира се,че по-голяма тръпка бяха мачовете с Тракия,майничките много им се искаше да ни скочат всеки път,дразнеха ни и най-многото беше да нервират Ирина :lol: :lol: и да накаже някой папагал показно,тя се биеше по добре от много мъже :lol: :!: ,а и Пловдив покрай нашите мачове обикновено локомотивци си разрешаваха местните проблеми с пловдивските армейци :lol: от Тракия,една година им стигна смелоста да ни чакат влака в гр.Септември май беше и никога не съм виждал така да се бяга,много бързи на задна бяха майните от онези поколения,в Благоевград на мен специално ми беше неприятно да ходя на мач,тия имаха "страхотна"публика,90 минути целия град викаше Уууу без значение какво става на терена,и те не бяха лоши майстори на хвърлянето на камъни и целеха и нас,и футболисти,за Перник този град на поети :lol: :lol: какво да ти кажа,там хората не се променят :lol: :lol: :lol: Иначе в годините в които много се говореше за нЕкакъв соц.морал и подържан най-вече от Ушев и е ставало дума вече как е имало години в които по цели редове гонеха от стадиона ,примерно за това,че викаш Левски,същият тоя Ушев в провинцията пак те гледаше теб на кръв и не се интересуваше от къде е тръгнал проблема,ти си виновния,местните юнаци не са такива хора :lol: ,може би и това допълнително ни правеше по-сплотени,всякакъв вид проблеми само ние можехме да си ги разрешаваме

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2007 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Ivan63,всичко дето го пишеш е просто перфектно ама само едно да уточним-коя е тази Ирина?Щото навремето ме бяха запознавали с една много бойна левскарка,дето ходеше редовно в "Б" и по провинцията ама не знам дали става дума за една и съща личност.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2007 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Anarion написа:
Ivan63,всичко дето го пишеш е просто перфектно ама само едно да уточним-коя е тази Ирина?Щото навремето ме бяха запознавали с една много бойна левскарка,дето ходеше редовно в "Б" и по провинцията ама не знам дали става дума за една и съща личност.
Не зная как да ти я опиша,беше страшен фен,не пропускаше мачове,търкаляше се като мъж,не беше някаква хубавица,но беше точна и ако си спомням добре,ето тая песен май я беше измислила тя

София плаче ,Витиня гори
че загинаха две големи звезди
Припев:
Отборът любимец е сирак,
Отборът любимец Левски е пак!
Плаче Герена,препълнен е той,
прощават се хората с любимците свои!
Припев:
Отборът любимец е сирак,
Отборът любимец Левски е пак!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2007 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Абе май е друга,тая дето аз познавах не знам да е измисляла песен.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 24, 2007 6:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:41 pm
Мнения: 320
Ivan63 написа:
Вероятно повторение,но ето някои от любимите ми песни :
И в Чили на власт са чорбари
и треньор е на тях Пиночет,
Доктор Божков навред все се хвали,
че и той му е пръв братовчед!
Припев:
Само Левски,Само Левски,Само Левски е пак шампион,
Само Левски,Само Левски,Само Левски е пак шампион!
Свинско робство на нас не ни пречи,
ще ги бием с 7:2,
и в Чили ще правим преврати
синя хунта сме ний на света!
Припев...........................
И в Библията Бог е написал
само Левски и синьо небе,
Дяволът с копита посочил
в казана червени свине!
ПРИПЕВ................
PS.През 1972-73г.в Чили военните,начало с ген.Пиночет извършват преврат в Чили,избити са много хора,военната хунта по подобие на нашите изроди ,унищожават всичко демократично в страната си!


За тази песен имам някои въпроси. Преди дооооста време в този форум имам спомени, че един друг човек беше написал, че е про-Пиночет, но ставаше въпрос за вариант без първия куплет. Ставаше въпрос, че Пиночет в крайна сметка сваля ляво управление и е един вид анти-комунистическа. И като се погледне тази част:
и в Чили ще правим преврати
синя хунта сме ний на света!
Не следва ли аналогия точно с военната хунта и преврата им. Та ако може да ми кажеш къде е истината.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 25, 2007 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 2:59 pm
Мнения: 36
Оф... именно за тая тема имах предвид, като на едно другомясто казах на Иван, че съм се регистрирал тук заради един негов пост който ме е накарал да се посмея дълбоко и от сърце.

Аз също не я знам точно по този начин песента, и точно първия коплет дето тука е даден го чувам за пръв път. В момента ми е избягала песничката от главата, но в нея се пее, че на стадиона в "Сантяго де Чили", там левскари на стража стоят и даже пиле не може да фръкне, щом треньор ни е сам Пиночет.

Което разбира се е про-Пиночет текст такто ти се изрази.

Още нещо което правилно си подчертал... как така аджаба песента ще е анти-Пиночет, пък ще се пее "И в Чили ще правим преврати, синя хунта сме нии на света".



Но наистина недоумявам каква е тая политическа неграмотност. Та хората от обща култура знаят, че Пиночет начело на военната хунта в Чили прави преврата който както е станало световно известно като клише: "спасява Чили от комунизма". Пиночет е националист и антикомунист до мозъка на костите си, и управлението му е точно такова. Да кажеш, че Пиночет е комунист, е точно толкова банално, колкото да кажеш че 2+2=5, например. Признавам, не съм експерт по въпроса, но поне знам в основи за какво става на въпрос. Така че в тоя ред на мисли, аз незнам дали Пиночет е "унищожил всичко демократично" в страната си, но със сигурност е унищожил всичко комунитическо. Ми да той е диктатор и националист, което предполага недемократичност до голяма степен, но това в никакъв случай не означава комунизъм. Няма комунизъм с частна собственост. Безпорен факт е и е признато това по цял свят, че по време на Пиночет Чили е в сериозен икономически и социален възход. Може да се каже, че Чили е от половината страни които са по-скоро добре развити, от колкото от другата половина страни които са супер зле в Латинска Америка. По Време на Пиночет Чили е трета икономическа , стопанска и военна сила във Латинска Америка след, Аржентина и Бразилия. И днес са що годе добре, именно защото подържат същия курс на управление. И аз не виждам нищо лошо попринцип в унищожаването на демократичноста, демокрацията си е комунизъм от най-висша форма. Демокрацията тъй както и комунизма са едни утопии неприложими. А когато се опитват да ги прилагат резултатите са трагични както при комунизма така и при демокрацията. Е ако трябва да избирам от двете бих избрал демокрацията разбира се.

Да Пиночет не си е поплювал с червените боклуци, да си го кажеме направо ебал им е мамицата и така си требве да се постъпва с тях. Просто въпроса е или ние или те. Нали не мислиш, че комунистите там са били по-различни от тукашните. Тукашните които са, убивали подло и мерзски, обира ли са мандри, тероризира ли са цели села и райони и за убивали много цивилни граждани. Да не говориме за сататнинското им дело с взривяването на Катедралата Света Неделя(Свети Кралъ) където избиват сума ти жени, деца и старци. Които на никого с нищо не са виновни и с нищо не са навредили. Ами убийството на генерал Луков в гръб пред домът му... един истински герой от войните за национално обединение. Всъщност да не забравяме, че червените боклуци убиват още един герой, генерал Константин Георгиев чието убийство е извършено точно, за да взривят църквата по време на опелото му. Тук ще направя едно лирично отклонение, някой може ли да си представи днес в изпълнителната власт да има човек истински вярващ който да ходи редовно на църква, а не когато ще го снимат там, по някой и друг повод. Червените комунисти убиват генерал Георгиев, който е депутат от "фашисткия" Демократичен Сговоръ, когато той се прибира от най-обикновенна всекидневна вечерна литургия от храма Свети Седмочисленици, на която литургия е завел и внучката си. Ето това са били българските "фашисти". Това го вметвам за някой демократи тук, които когато видят демократичен демократ да ходи редовно на литургия и да си води децата и внуците там, да ми се обадят по телефона. Това е толкова възможно, колкото и вица от червеното робство който гласеше "Двама министри се срещнали в трамвая".
Та как е трябвало да подходи Пиночет с изверги, терористи убиващи цивилно население. Престъпника се наказва, а ако престъплението е сериозно наказанието е смърт. Утрепал е 2-3 хилядарки червена измет, замен лошо няма в туй.

Ми той и професор Александър Цанков е избил комунистите тук след атентата 25-та година. Белия терор сигурно трябва да си чувал за него? Е и Алексанър Цанков по тая логика е "унищожител на всичко демократично" сигурно... но за мен Александър Цанков е човека избавил България от комунизма и комунистите през 20-те години. Иначе още тогава България щеше да отиде в небитието предвид събитията които провокират червените, като Войнишкото "възтание", което е по-скоро дело на дружбашите, ама за мен те са си комунисти кой каквото ще да ми разправя. Септемврийското възтание пък си е чиста проба гражданска война провокирана от червените парцали. Ми той и професор Александър Цанков идва след преврат именно начело с "военната лига" на 9-ти юни 23-та година. Идват, за да спасят Бългирия от дружбашкия комунизъм на Стамболииски, който се отказва от Македония, притиска и воюва с ВМРО и има намерение да прави някаква интернационална съветска Държава заедно със Сърбите. Дефакто той иска да унищожи и заличи българската държава. Много ясно, че националистите от военната лига и ВМРО ще го заколят като псе след деветоюнския преврат.
Всъщност в този момент като пиша това, осъзнавам убийствената прилика не само между фашиста Цанков и десния диктатор Пиночет, но и огромната прилика в събитията тогава в България и в Чили по-късно.

Слава на генерал Августо Пиночет, слава на фашиста професор Александър Цанков. Смъртъ на комунистите.


Искам да засегна и един друг въпрос в тая тема. Иване... от това да кажеш, че агитката на Левски е била единствената опозиция на комунизма в България, от това по-голямо лицемерие и тотално парвенюшка глупост не би могло да има.

Ако за теб опозиция на властта е да носиш дънки и да слушаш рок, то имай на предвид, че опозицията в това отношение далеч е надхвърляла рамките не само на синята агитка, ами и на всички взети на куп.

Опозиция е това де се опитваш да сваляш властта. И такава е имало през целия период на червения режим, но ти не си бил от нея. Ти си бил от стадото което си е мислило, че е нещо по-различно от ептен-стадото като слуша рок и носи дънки.

Ти явно не си чувал за горянските движения водещи въоражена борба със съветските болшевишки окупатори и със червените им български подлогжи в първите години след септемврийския преврат.

Ами за БНРП създадена от легионери през 50-те години... която комунистите разбиват, а доктор Георгиев още юноша влиза в затвора.

Да си чувал за Асеновградската конспирация? За бунта в Старозагорския затвор? За журналиста Заркин и неговата нелегална организация? За хилядите политически затворници, някой от които още юноши влизат в затвора защото разпрастраняват антикомунистически листовки и истински зоват народа на бунт срещу чарвените боклуци? Да не мислиш, че лагерите на смъртта и затворите са били пълни с хора които са носели дънки и са разказвали вицове? Да и такива е имало, но повечето са били там защото по една или друга причина наистина са били опозиция и по един или друг начин са правили опит да свалят от власт комунистите.

Да си чувал за легионера Илия Минев и за неговата организация Независимо Дружество за Защита Правата на Човека? А един от неговита млади и нови членове тогава, нарочно и демонстративно из Враца е лепял позиви против власта, защото е искал да влезне в затвора, понеже пък е искал да е като другите му членове, коитоса минали през там, поради антикомунистическите си ДЕЙСТВИЯ. Впрочем Илия Минев е един от малкото хора не-свързани с властта преди 9-ти които лично са се срещали с Хитлер, не е само лидера на легионите Дочев, това много малко хора го знаят. Вметвам това, защото днес някой анти-фашисти като Ифандиев се опитват да изкарат Минев голям демократ, но това са долни лъжи, Минев си е наш човек истински нацист и го е казвал в интервюта това след промените.

Ти като каза, че агитката на Левски е била еднствената опозиция в България на комунизма и по много долен начин се изхрачи на паметта на всичките тези истински борци за свободата на България, изплю се най-мерзски на делото им и на страданията които са понесли в името на своята СМЕЛА борба.

Аз съм си яко левскарче и признавам, че агитката ни тогава е била средише на инакомислещи хора, но не говори глупости моля ти се.

Аз не знам кои агиткаджии са се включили в Съюза на Държавна Сигурност наричан СДС след промените, но знам, че агитката ни винаги главно е била националистическа поне за Коко Бандев и за Ушко знам, че след промените не са отишли при мухльовците и ченгетата от СДС, а при БНРП на Доктора.

Това демократичния антикомунизъм е лицемерен антикомунизъм. Истинския антикомунизъм е подбуден от национализма. Защо демократичните държави нападнаха 3-тия райх който нахлу в Полша за даси възвърне населените с етнически герменци земи, отнети нечестно след 1-вата световна. Нападнаха тези демократични държави 3-тия райх уж за да спасяват Полша. Ми като са такива демократи, защо не нападнаха Съветските болшевики, които разграбиха другата половина от Полша, про това без да имат никакво основание, за рзлика от 3-тия райх.

И как така лицемерите демократи подпалиха една световна война, заради "свободата" на въпросната Полша, пък после оставиха половин Европа в оковите на комунизма със се въпросната Полша. Демократите са лицемери и антикомунизма на демократите е лицемерие.

Нямам какво повече да кажа.

_________________
Да Живее Победата! Ще разпънем комунистите на петолъчки!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 25, 2007 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Това за Доктора, БНРП и Ушко и Коко просто не е вярно.......Бъркаш БНРП с БНС "Нова Демокрация" на Иван Лазаров....там бяха и двамата, това, че се познават с Доктора, и с оня чорбар Митре Унгареца, който смени 100 националистически партии и след като беше дясна ръка на Иван Лазаров, отиде после при пернатия Доктор...не значи нищо, а със СДС всички имахме взимане-даване.....на неофициално ниво.....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 25, 2007 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 2:59 pm
Мнения: 36
Ми то и Доктора е чорбар. Не съм запознат в подробности каква им е била играта там, на знам че такава е имало, важното е че докато те са се лутали политически са залагали сериозно на БНРП, пък дали формално или не, това не е от такова значение.

Аз незнам Унгареца колко партии е сменял, това е версия която сега чувам, може и така да е, да е сменил някоя организация, ама за 100... това е тенденциозно казано като се има предвид, че е заместник на Доктора от 90-та година. По тая логика за една година трябва да ги е минал всичките 100 за които говориш. Пък и важното е, че са били националистически, а не демократични, ама аз сега няма да ставам адвокат на чорбарите...

_________________
Да Живее Победата! Ще разпънем комунистите на петолъчки!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 25, 2007 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Айде да оставим Митре сега да си продава чорапите от Русье.....щото темата е за Б сектор, а той до 1993 поне беше при бай Иван Лазаров, в това съм 1000% сигурен, познаваме се с него мноооооого добре....той беше известно прасе от 80-те, фактор в сектор Гей, бръмчеше с Ченцо, Секретаря, фризьори и прочие пасмина.....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 207 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com