forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Яну 29, 2010 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
гил галад написа:
Човек как си спомня нещо изневиделица!Този мач, ако не е в първи пролетен кръг 93-94 и в сектор В, се разгоря голям спор какви са тези хлапета!Някой каза, че били от някакво училище или дом за изоставени деца и някакъв даскал ги организирал!


:smt003 :smt003 :smt003

Иначе мачът е точно този да! аз лично преди тва не си спомням нещо демонстрирано, затва по-дъртите да кажат ако има неточност. Иначе не точно голите тикви са за обсъжане специално за онези години :smt007

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 04, 2010 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Като се спомена Локо Горна Оряховица,да питам вярно ли е че преди години е имало приятелство м/у нашата агитка и тази на Етър ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 06, 2010 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Не мога да разбера за какви приятелства става на въпрос!До средата на 90-те, който в България разбираше от футбол и беше поне донякъде нормален човек, и обичаше в действителност да ходи на мач-беше от Левски!Факт е, че привържениците на Левски от Велико Търново и Горна Оряховица, формираха техните агитки!Същото беше напремер и с привържениците в Габрово и Ловеч!За цяла северна България само из Търговищко мисля, че можеше да се говори за някакви свине, които естествено не съм ги виждал по мачове, просто така съм чувал!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 07, 2010 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
В Търново беше по-различно,там беше отишъл наш човек за известен период и не случайно всички песни и скандирания на Етър са съвсем като нашите

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 07, 2010 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:smt045

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 12, 2010 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Прикачени файлове:
DSC00142_.jpg
DSC00142_.jpg [ 99.18 KiB | Прегледано 5556 пъти ]

Сини провали от 1934 година насам. :smt003

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2010 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
Ivan63 написа:
В Търново беше по-различно,там беше отишъл наш човек за известен период и не случайно всички песни и скандирания на Етър са съвсем като нашите

А интересно кой е бил тоя Човек???Дали брат ми К.

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2010 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Че е К.е К.,стани ми интересно,кой си бе Стоев :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 14, 2010 4:33 pm 
Много от така наречените скинхеадс преминаха към свинете,което доказа че не са нито Левскари нито чорбари!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 16, 2010 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Определено ми стана интересно, ех как не ви се пише по тия форуми обачеее :mrgreen: Ще вземем да организираме една среща в Синьото тогава, да ви хванем на тясно, пък да разказвате, мамка му стара! И цивилката Крайтен ще снима с камерата за поколенията :D

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Това е от клубното списание,от брой 5 2009.Някой май го беше сложил във форума, но мисля,че трябва да го има и в тази тема.

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 03, 2010 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
бе с Търново, много не сме били приятели...помня на един мач....някъде 90 или 91 година да е било....доста битки имаше извън стадиона....а тогава ми се случи и следната история...имаше доста хора на и пред стадиона...влизам аз от "в" сектор...със синьо шалче...блъсканица отвсякъде...и в един момент гледам съм точно в агитката на Етър....те тогава стояха точно от ляво до входа...е не ми се вЕрваше просто... :lol:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 06, 2010 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Не знам на какви мачове си бил, но аз точно пък този период съвсем спокойно си ходих в Търново!Сега, ако си се нацепил точно вътре, то от кумова срама трябва поне нещо да ти скочат там. Все пак си е техен стадиона.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 07, 2010 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Беше 90 година май...защото тъкмо ни бяха върнали името...свършихме тогава 0:0, после и аз си минах през целия стадион и гледах мача в "А" сектор...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Така и така говорите за Търново, разкажете за финала за купата 91 ако сте били на мача ;)
Имаме вече "репортажи" от няколко човека, но никога не са излишни и вашите гледни точки :8)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Аз си имам няколко жълти ресни от шал за спомен от тоя финал :smt005 А с влака на връщане беше такъв трилър,бедна ви е фантазията :smt006 Абе това ми е един от най-запомнящите се мачове и сигура не само на мен


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:57 pm
Мнения: 18
ИНТЕРВЮ С ВЛАДО ТРОЛА



- Какво мислиш за хулиганството?

- Аз самият спрях да се бия по мачовете, защото вече съм на повече години и ми писна да лекувам травми, както и да ме прибират по районни. Имам и досие. Но нямам нищо против хулиганството, трябва да го има. Както го има в Англия, в Германия, в Испания, в Италия особено.

- Как оценяваш нивото на българския хулиганизъм?

- Българският хулиган е на добро ниво. Може би има още какво да се желае, съвсем малко. Но не отстъпваме на водещите страни. Мисля, че в Италия в момента е най-голямото хулиганство: какви неща стават там - убити полицаи, фенове, прекратени мачове!

- В Полша хулиганите са много силни...

- Говоря за Западна Европа, но, да - в Полша, в Чехия сега има много мощна вълна на хулиганизъм, на бръснати глави...

- Как гледаш на расизма във футбола?

- Нямам нищо против фашистите. Аз също съм с такива крайнодесни разбирания - не харесвам негрите, циганите, турците, арабите, евреите. От чужденците ме кефят само германците и скандинавците. Сега, футболистите в Левски, които са черни - като Жоазиньо, като Лусио доскоро, нямам нищо против тях.

- Каква е разликата - след като приемаш едни, как не приемаш други?

- Защото играят в Левски ги уважавам като хора.

- А тези в лит(*кс-етрополе?

- Тях още повече ги мразим - например оная спинозна маймуна Неи, дето беше навремето, или кретенът, който се правеше на голям бабаит, Гарсес. Ако ги хвана, ще са особено колоритни в ръчичките ми.

- Кога започна да се биеш по мачовете?

- Още през 80-те години - около стадиона, на самия стадион, на гарата. Тъй като голяма част от привържениците на лит(*кс-етрополе са от провинцията - бих казал, 90% са селяни, и редовно си пътуваха колонии от Пазарджик, от Пловдивско, долу от Македонията. Особено модерно беше да ги причакваме на гарата и ги правехме на пух и прах. Вярно, и ние сме яли бой понякога, имал съм 2-3 случая, когато буквално са ме пребивали. Има и такива моменти, в които ядеш бой, но шал и знаме никога не са ми взимали!

- А ти колко шала си взел?

- Не съм ги броил, но по едно време имах цяла колекция от червено-бели шалове тип „зебра" и ги горях демонстративно, за което имах големи разправии с моята баба, Бог да я прости. Живеех на „Авицена", близо до Орлов мост, където се събираха чорбарите и редовно им правехме хайки. Даже някои от моите приятели се маскираха с червени шалчета. Аз никога не съм си слагал и се гордея с това. Причаквахме ги редовно след техни мачове. 3-4 пъти сме им правили атаки в пуш-кома до 12-то училище на „Иван Асен", където ходеха, защото там идваха хубави момичета от Класическата гимназия. От гимназията повечето момчета също бяха левскари, защото знаем, че интелигентните хора в България са от Левски, от лит(*кс-етрополе са по-простите. След като ги нападнем, който успееше да избяга, прескачаше оградата на полиграфическия комбинат и ходеше да се крие при полицая.

- Освен покрай футбола, бил ли си се и по повод на други спортове?

- Един път играхме с лит(*кс-етрополе баскетбол в тяхната зала и от Левски бяхме само двамата с Ицо от „София запад". На полувремето ни обградиха техните фенове и ни заплашваха какво ще стане след мача. След това обаче Ицо успя по някакъв начин да се свърже с нашите, въпреки че тогава още нямаше мобилни телефони и дойде цялата ни агитка и много ги бихме. Всичките избягаха и остана само Буземеца, който яде много бой, но Насо Съндърланда от нашите го спаси, тъй като били служили двамата, и хубаво направи, защото аз съм против това да се бие сам човек. Може да мразя „чорбата" и бих ги затрил от лицето на земята, но 30 човека на един просто няма никакъв смисъл.

- Тоя прякор Трола откъде дойде?

- Пътувахме за Лондон за мача с Челси през 2001 г. и минахме през Париж. Аз по принцип съм по-колоритен, по-бърз, буен. Дори когато съм спокоен, вървя бързо, почти тичам, и така в бързината се сблъсках с едно скандинавско семейство и бащата ме нарече трол и така си ми остана прякорът.

- Преди или сега има повече екшън по стадионите?

- И преди си имаше, но просто не се пишеше толкова за това. Така например в Дупница си ходеха с огромни дамаджани вино и ракия на мачовете, което знаеш до какво води. В Перник също винаги е било много трудно, не само за нас, но и за футболистите да играят дори. През 1977 баща ми ме беше завел на мач там, свършихме 3:3 и като почнаха да хвърлят камъни по нас... Аз на 5 години, изкарах си акъла! Добре, че тогава известният навремето фен Таци, Бог да го прости, откърти една пейка и ги почна с дървото, така че ситуацията беше овладяна.

Миньорци през 1988 ни нападнаха в гръб с камъни, както и Локо (Пловдив) скоро нападнаха чорбата, за което им казвам едно голямо благодаря. Трябваше само да им изпочупят и рейса така, както им го счупиха хасковци през 1982 г., за което се пее в песента. За мене Локо са си едни страхотни фенове! Та тогава, през 88-ма, перничаните му счупиха главата на Цецо Главата с паве. След лит(*кс-етрополе най-много ги мразя мръсните гадни кюмюри.

Спомням си и един мач с Пирин на „Герена". Бяха дошли два автобуса с мъже на по 40 години, а ние само дришльовци на по 18. Направихме им първа, но в един момент ни свършиха камъните и бомбите и те тръгнаха към нас и им избягахме позорно.

- Какво мислиш за бомбите?

- Колкото и да съм бил хулиган, съм против бомбите. Камъни, дървета, ръкопашен бой - да, но бомби и ножове - не! Макар че бомбата си е голяма хитрост, защото цялата агитка се разпръсква. Доста хора изпитват страх, включително и аз съм го изпитвал - на един хокеен мач. В момента, в който падне бомбата, трябва да сте невероятно луди глави всичките, да има двама-трима яки лидери, каквито бяха Кьоравия и Къро например, каквито са Главата, Ицо и т. н. Тогава трябва да се събере групата и да си каже: „Бомби, бомби, ама ще ги бием", защото разпръснете ли се, битката е загубена.

- Какво мислиш за младите лъвчета в агитката на Левски?

- На мен момчетата от „София запад" например много ми харесват, защото са единни и на всички скачат на първа.

- Ти член ли си на някоя от фракциите?

- Бях един от първите членове на „София запад", но не ходех редовно на сбирките и престанаха да ме канят. Но си пазя членската книжка, имам и техни фенски артикули. За мен всички левскари са равни - не може едни да са повече левскари от други, няма значение кой от кой клуб е или член ли е изобщо. Всички сме левскари и трябва да ни обединява една обща цел - смърт на лит(*кс-етрополе и смърт на Стоичков!

- Колко пъти са те арестували?

- Много. Най-вече в провинцията. В София винаги съм имал късмет да се измъкна, но тук и керемидите помагат. 1992 в Стара Загора играхме с Берое и при победа имахме шанс да станем шампиони и поведохме през първото полувреме, но накрая паднахме 1:2. Аз съм много суеверен и си имах традиция тогава, ако водим на почивката, да отида зад противниковия вратар и да го ругая. За тях пазеше Ивко Ганчев, добър вратар и симпатяга, но нямаше какво друго да направя, освен да го псувам просташки - „да завариш жена си с негър" и т. н. И дойдоха двама от местните и почнаха да ме гонят оттам, запсувахме се, единият дойде по-близо и аз го ударих. Тръгнах към другия, но първият успя да откъсне едно дърво от пейките и замахна, а аз от леката атлетика имам страхотен рефлекс и го блокирах. Той изпусна това дърво и аз хванах едно друго и ги нашарих, може би в продължение на 30 секунди ги бих, след което на бегом се прибрах в нашия сектор, но дойдоха полицаи и ме прибраха. 3-4 пъти са ме заключвали само в Стара Загора!



ПС:Някой да е чувал за Младен-Тафа? Голям Левскар


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Пародийно интервю :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:57 pm
Мнения: 18
Тея скинхеади ги направихте некви извънземни :D били сами в сектор Б ... минали към чорбарите ... умствено изостанали деца ... :D някой който знае повече да напише до колкот знам първата скин бригада на Левски е "Butchers"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 19, 2010 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
Някой да знае за Валтер и оня знаменит бой който са метнали на свинете пред царевец? аз самия съм бил свидетел как прасетата го отнасят на царевец :D и е верно, че около централна гара ядеха много бой свинете от провинцирта и на тва съм бил свидетел. некой помни ли даниел русия от 8-ми: бомбаджията дето гръмна в мазето си и после го даваха по БНТ :D а някой да познава или да е чувал за гуцата?

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 25, 2010 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Досега никой не е споменал за посещението на Ариана през 99-та година... в отговор на това, свинете дойдоха на синьото на следващото дерби...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 25, 2010 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Друго не знам,но от 20-на години,визитите царевец-Синьото са 5-6 на 1 за нас :smt006
Обаче мисля,че тези неща са безвъвратно в историята и скоро надали ще има подобно нещо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 12, 2010 9:02 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Let There Be Rock написа:
Досега никой не е споменал за посещението на Ариана през 99-та година... в отговор на това, свинете дойдоха на Синьото на следващото дерби...


Не беше на Ариана а на Царевец. Те тогава преди дерби там се събираха.
После едно прасе от махалата ми обясняваше как до Ромънското посолство били бягали от нас, а в интерес на истината ние тогава по голям пердах с куките си спретнахме от колкото с тях. После по канал3 при СДП жалващи се прасета как сме ги били нападнали на тяхна територия. Някой ако го извади това предаване от някой архив ще е безценно.





Makedonija написа:
Слован Братислава-Левски (1997год.

Изображение




В сектора за гости бяхме около 150 човека тогава.
Трябваше да има два рейса , но неможахме да напълниме втория и отивайки на срещата с ужас установихме, че рейса е само един. Лумпените тогава които бяхме за втория рейс и нямаше с какво да пътуваме направо си нахлухме в единствения рейс и обявихме, че не ни ли вземат чупиме джамовете на рейса и никой няма да пътува. Организатора /Бате Сашо Манолов бивш футболист на Левски/ се видя в много голямо приключение и се почнаха едни невиждани пазърлъци. Опитва се тогава човека да ни върне кинтите и да ни разубеди да не правиме зулуми и трошиме стъклата/все пак ставаше въпрос за старата Сетра на Левски/ , пробва и некви други хитрини но ние не се дадохме. Накрая тръгна рейсчето с +12 човека извън списъка. На всяка граница слизахме и минавахме пеша за да не стане некъв проблем че сме повече хора. Носехме и спрейове и на всяко спиране драскахме. Голямо цирк пътуване беше. В Братислава пристигнахме сутринта и веднага налазихме кръчмите с евтината бира. През деня много кафяви изпълнения. Пешо Перника беше на косъм охраната на една банка да го гръмне и какви ли не още "български" случки имаше. До конфликти с тея от Слован не стигнахме които в интерес на истината ни приеха доста приятелски и не ни правиха никви проблеми, а имаха поводи за това. Единствено пред стадиона за малко с някви тяхни скинчета да се увъртиме, но мацката която беше с тях и беше българка спря боя. ...................................


P.S. Ще дописвам друг път.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 12, 2010 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
Изображение

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 14, 2010 1:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
искам да попитам зашо феновете на другите отбори ни мразят толкова, а не мразят чорбата, създадена от партията?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 14, 2010 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да се хванем на бас, че свинете са повече мразени :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 14, 2010 8:59 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Nie sme takuv tashak v momenta,che veche ne ni i mraziat,a po-skoro ni se smeiat :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 14, 2010 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това е най-лошият вариант :smt090

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 14, 2010 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Veche izpolzvame i lozunga na slavia "malko no kachestveni" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 15, 2010 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Да се хванем на бас, че свинете са повече мразени :smt006

Във всяка страна е правило най-популярният или титулован отбор да е най-мразен.
В Германия, например, абсолютно навсякъде извън Мюнхен мразят Байерн. Може да са всекви (не им знам там причините), но са символа на немския футбол и са най-силният клуб.

За нас забелязвам, че всички в провинцията мразят предимно нас.
Свинете, на места, даже са им втори любим отбор.
И не само в провинцията. Имам позанти буфери от агитчицата им. Те не ни мразят, но говорят с някакво абсурдно уважение за ЦУРА :ohmygod Поне в последната година. Вдигнах с ръце и ги обявих за егати дебилите да ми твърдят, че свинете били на по-високо ултрас ниво от нас. :ohmygod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 224 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com