forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 06, 2005 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ако желаете,можем да се опитаме да напишем историята на сектор"Б"! За това трябва да решим дали да пишем имена,според мен трябва!Всяко време има своите герои!Аз активно живеех с агитката от1977 до към 1990г.Казвам се Иван,някои ме познаваха като"Костюма".Решете и я правим!

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Чет Апр 20, 2006 9:35 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 06, 2005 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Ще бъде безценно, но аз, за жалост, сам от по-младите фенове и не мога да помогна. Дано се получи...
Ало... тия дето идвате от север и от юг... кво чакате :D

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 06, 2005 8:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Ми то имената се знаят, ама на пракори май е по-добре :lol:

Иначе пиши тук - http://forum.levski.bg/viewtopic.php?t=1003 Ще видиш много истории там, ще видиш, че се споменават хора, които не може да не познаваш :lol:

Аз чакам с интерес някоя история от теб там 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 06, 2005 9:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 6:53 pm
Мнения: 6
Аре, аз ще съм сценарист. (като дребен ми викаха "малкиО Спилбърг")

_________________
Treat me like a saxophone and blow me


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тъй като за една история най-важното са участниците в нея,аз ще започна от там!Периода 1977-1990 го разделям на 2 етапа,до 84г и след това.Знаете вече всички,че стадиона беше единственото място,на което човек можеше да говори по-смело,а "Б" сектор беше зона на свободата!Със всякакъв вид гонения,Власта се опитваше да ни разбие,но любовта към ЛЕВСКИ и СВОБОДАТА ни пълнеха с кураж! И така започвам с главните герои от онова време.Светльо Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят! Eто сега си спомних за Вафли с мустаци,беше почти талисман-продавачът на вафли в нашия сектор.

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:20 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 6:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Копнах го като цитат в http://forum.levski.bg/viewtopic.php?t=1003

Темата да остане викам аз, че да не вземем да загубим нещо интересно :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Ivan63 написа:
И така започвам с главните герои от онова време.Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят!.


Не може такъв списък без Светляка (най-вече!), Петела, Бастуна, Пейката......Мишо Мустака също имаше голям принос и авторитет.....
На Кьоравия, КольоЦина и Асята също лека им пръст.....
Ама като се замисли човек верно бяхме хиляди, една енциклопедия с размерите на Британика няма да стигне да се опишат всички......

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Запознат написа:
Мишо Мустака също имаше голям принос и авторитет.....

Тва не е ли оня капут дето продаде билетите на свинете ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Същия....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Запознат написа:
Ivan63 написа:
И така започвам с главните герои от онова време.Светльо Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят!.


Не може такъв списък без Светляка (най-вече!), Петела, Бастуна, Пейката......Мишо Мустака също имаше голям принос и авторитет.....
На Кьоравия, КольоЦина и Асята също лека им пръст.....
Ама като се замисли човек верно бяхме хиляди, една енциклопедия с размерите на Британика няма да стигне да се опишат всички......
Ето как с подсещане може и да стане!А нали имаме всякакви учени ще я подредат и това е.А за авторитета на Мишо съм с по особено мнение,много често Ушевите разбираха какво си мислим

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:20 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Запознат написа:
Същия....

:evil: Ми да му пикая на приноса и авторитета тогава...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 7:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Мишо Мустака си беше авторитет... И не до толкова отдавна даже... Няма кво да се лъжем... Ама след онаа свинщина... И даже го мернах скоро, нещо със строителство май е почнал да се занимава...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 9:39 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 9:35 pm
Мнения: 2
kvartal gerena period 87-99
Kufteto, Vujkata, Grafa, Kosuma, Kosio i mnogo drugi

_________________
GERENA.NEIGHBORHOOD.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 08, 2005 2:23 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
С пияната глава да добавя-Стоян, Пешо Челсито, Насо Съндърланда, Яни, Майора, Шамара,Лисугера и още безброй сини луди хулигани. Хубави времена, луда агитка и яко син терор навсякъде. Всяка махала вадеше яка банда. Кур за милиционерите и добри безредици. Има още много имена които трябва да се споменат но те едва ли ще бъдат забравени. Ако наистина се захванеме сериозно Британиката ще изглежда като Букварче.
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 08, 2005 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ами захванете се сериозно за да научат бъдните поколения кой е
живял за синята идея преди тях 8)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 08, 2005 1:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:32 pm
Мнения: 23
-


Последна промяна S.C.F. на Сря Май 03, 2023 3:21 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 09, 2005 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Не съм съгласен, агитката да се свързва само с побоища и къркане!Малко ли песни и стихотворения се появиха,тя беше единствената опозиция на Червената ком.власт,без да обиждам когото и да е,но без никакви фен клубове и фракции,успявахме да бъдем много по сплотени и организирани.Няма по-голям и по-малък Левскар,идеята е една!!!

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:21 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2005 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Ivan63 написа:
Не съм съгласен, агитката да се свързва само с побоища и къркане!Малко ли песни и стихотворения се появиха,тя беше единствената опозиция на Червената ком.власт,без да обиждам когото и да е,но без никакви фен клубове и фракции,успявахме да бъдем много по сплотени и организирани.Няма по-голям и по-малък Левскар,идеята е една!!!

Точно фенклубовете скапаха нещата......и безплатните телефончета и банкети покрай т.нар. фенклубове - фантоми......

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2005 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Запознат написа:
Ivan63 написа:
Не съм съгласен, агитката да се свързва само с побоища и къркане!Малко ли песни и стихотворения се появиха,тя беше единствената опозиция на Червената ком.власт,без да обиждам когото и да е,но без никакви фен клубове и фракции,успявахме да бъдем много по сплотени и организирани.Няма по-голям и по-малък Левскар,идеята е една!!!

Точно фенклубовете скапаха нещата......и безплатните телефончета и банкети покрай т.нар. фенклубове - фантоми......
Аз не се съмнявам,че някой го превърна в професия "фен"Но ние да се опитаме да си пишем по тази тема!Предлагам някой от малките да започне да копира вече появили се имена-техниката им е по ясна,аз съм комп.гюле,а след това и с всички истории,които ще се появат!Така може и да напишем!Да можеше и някой по стар от мен да се включи,те най много са го отнесли от комунягите,а е имало изключителни хора между тях!

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:21 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 4:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ivan63 написа:
Тъй като за една история най-важното са участниците в нея,аз ще започна от там!Периода 1977-1990 го разделям на 2 етапа,до 84г и след това.Знаете вече всички,че стадиона беше единственото място,на което човек можеше да говори по-смело,а "Б" сектор беше зона на свободата!Със всякакъв вид гонения,Власта се опитваше да ни разбие,но любовта към ЛЕВСКИ и СВОБОДАТА ни пълнеха с кураж! И така започвам с главните герои от онова време.Светльо Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят! Eто сега си спомних за Вафли с мустаци,беше почти талисман-продавачът на вафли в нашия сектор.
Първият етап за периода ,който ще се опитам да опиша,продължил някъде до към 1982-83г.,всякаш беше някак си по романтичен.Това чувство идваше от няколко неща.Първо нашето превъзходство над чорбарите по численост в София беше огромно.Това ни караше по често да си правим ташак с тях,отколкото злобно да ги мачкаме,e понатупвахме си ги честичко,но някак си родителски-за да слушкат и уважават!Иначе си имаше няколко абоната-като видеха някой от нас,сами се хвърляха в езерото.Така че с прасетата в София до 82г.кой знае какви търкали не е имало.А как и да има като от всяка махала се оформяше мощна тумба ,която си имаше своя си сборен пункт и се предвижваха към стадиона.София посиняваше и това не се случваше само на големите мачове.А чорбарите ,като се появиха шаловете през 79г.измислиха нещо най-накрая и те ,криеха си ги около кръста.Те нямаха нито една тяхна песен,всичко копираха от нас,променяха нещо в текста и си грухтяха с желание!Но през онези години и там имаше свестни копелета ,които не по малко искаха да живеят свободно,да им се чуди човек какво правят при генералските дечица!За днес стига-скоро още!

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:21 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 3:58 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 3:32 pm
Мнения: 5
Местоположение: БъЛгАрИя .. ТаМ нЯкЪдЕ ...
Бе аз мисла, че тая работа няма много голямо бъдеще щот участват само Ivan63 още 2-3-ма пък и хората които са запознати най-добре са старички и едвали ше влизат в интернет да постват !!!
Подкрепям това което правите, но мисля, че трябва да се записват имена на фенове и от близките години, не само до 1990 г. а и след това щот да четът и за тях бъдещите поколения фенове които още несъ родени щот фенове на ЛЕВСКИ има и ще има винаги !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
West написа:
С пияната глава да добавя-......Шамара.....,

Имаше банда ШНХ - Шамара и неговите хора...... в Младост! :lol:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
:roll: Знае ли някой кво стана с Пешо Челсито...Не съм го мяркал тоя шемет от доста време на стадиона...Да нема нещо проблемация след мача със свинете...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ceci_Pln написа:
Бе аз мисла, че тая работа няма много голямо бъдеще щот участват само Ivan63 още 2-3-ма пък и хората които са запознати най-добре са старички и едвали ше влизат в интернет да постват !!!
Подкрепям това което правите, но мисля, че трябва да се записват имена на фенове и от близките години, не само до 1990 г. а и след това щот да четът и за тях бъдещите поколения фенове които още несъ родени щот фенове на ЛЕВСКИ има и ще има винаги !!!
Точно това е идеята-да се включат различни поколения и да се опитаме да оставим спомените си !Това изисква и време, и нерви,но....А пич да питам,аз съм още от младите, нали?

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:22 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 05, 2006 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7228
Запознат написа:
West написа:
С пияната глава да добавя-......Шамара.....,

Имаше банда ШНХ - Шамара и неговите хора...... в Младост! :lol:


Хахах, и аз се сещам за тия шемети :lol: А от Младост си имаше доста стабилни момчета, въпреки, а може би точно защото, си имаше бая военни=чорбари в квартала :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 06, 2006 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
nazional написа:
Запознат написа:
West написа:
С пияната глава да добавя-......Шамара.....,

Имаше банда ШНХ - Шамара и неговите хора...... в Младост! :lol:


Хахах, и аз се сещам за тия шемети :lol: А от Младост си имаше доста стабилни момчета, въпреки, а може би точно защото, си имаше бая военни=чорбари в квартала :wink:

Още ги има, да знаеш!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2006 5:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 3:32 pm
Мнения: 5
Местоположение: БъЛгАрИя .. ТаМ нЯкЪдЕ ...
Ivan63 написа:
Точно това е идеята-да се включат различни поколения и да се опитаме да оставим спомените си !Това изисква и време, и нерви,но....А пич да питам,аз съм още от младите, нали?



Знаех си, че ше стане на въпрос за т'ва, нали неси се засегнал нещо !!!
Млад си споко, имаш още години да живееш близо до любимия отбор !!! :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2006 3:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ivan63 написа:
Ivan63 написа:
Тъй като за една история най-важното са участниците в нея,аз ще започна от там!Периода 1977-1990 го разделям на 2 етапа,до 84г и след това.Знаете вече всички,че стадиона беше единственото място,на което човек можеше да говори по-смело,а "Б" сектор беше зона на свободата!Със всякакъв вид гонения,Власта се опитваше да ни разбие,но любовта към ЛЕВСКИ и СВОБОДАТА ни пълнеха с кураж! И така започвам с главните герои от онова време.Светльо Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят! Eто сега си спомних за Вафли с мустаци,беше почти талисман-продавачът на вафли в нашия сектор.
Първият етап за периода ,който ще се опитам да опиша,продължил някъде до към 1982-83г.,всякаш беше някак си по романтичен.Това чувство идваше от няколко неща.Първо нашето превъзходство над чорбарите по численост в София беше огромно.Това ни караше по често да си правим ташак с тях,отколкото злобно да ги мачкаме,e понатупвахме си ги честичко,но някак си родителски-за да слушкат и уважават!Иначе си имаше няколко абоната-като видеха някой от нас,сами се хвърляха в езерото.Така че с прасетата в София до 82г.кой знае какви търкали не е имало.А как и да има като от всяка махала се оформяше мощна тумба ,която си имаше своя си сборен пункт и се предвижваха към стадиона.София посиняваше и това не се случваше само на големите мачове.А чорбарите ,като се появиха шаловете през 79г.измислиха нещо най-накрая и те ,криеха си ги около кръста.Те нямаха нито една тяхна песен,всичко копираха от нас,променяха нещо в текста и си грухтяха с желание!Но през онези години и там имаше свестни копелета ,които не по малко искаха да живеят свободно,да им се чуди човек какво правят при генералските дечица!За днес стига-скоро още!
Освен ,че в София бяхме значително повeче,ние живеехме и доста задружно.Почти не минаваше ден да не се заформи здрава група,Покойника беше едно от постояните сборни места-имаше и други -джагите при Синьото,Попа и др.Веселбата не преставаше,но нас ни свързваха много неща.Свързваше ни Левски,свързваше ни и rock музиката-много от нас постояно слушахме любимите си банди,никак не харесвахме политическия червен ботуш ,много от нас имаха дълги коси,обожавахме да се веселим,да поркаме достойно,чувствахме се свободни в робска държава-ето това ни отличаваше най-вече от много от прасетата!Младите вероятно не могат да разберат какви ги дрънкам и слава Богу,но Комунистическата власт преследваше за всяко едно нещо от описаните-но ние май повечето си бяхме пълни пердета и хич не ни пукаше! Не случайно много от нас активно се включихме от 1989г.в СДС,защото мразехме комунистите! За днес стига,скоро разни случки и някой от любими те ми песни от онова време!

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Апр 08, 2006 2:22 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2006 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ceci_Pln написа:
Ivan63 написа:
Точно това е идеята-да се включат различни поколения и да се опитаме да оставим спомените си !Това изисква и време, и нерви,но....А пич да питам,аз съм още от младите, нали?



Знаех си, че ше стане на въпрос за т'ва, нали неси се засегнал нещо !!!
Млад си споко, имаш още години да живееш близо до любимия отбор !!! :D
Не се гъзирай,аз имам още живи съученици!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2006 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Чакам с интерес следващата ти история! 8)

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 125 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com