forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юни 15, 2010 8:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Всички мразят София :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 15, 2010 1:57 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20417
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
да бе :lol:

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Goviado написа:
Mr. Smith написа:
Да се хванем на бас, че свинете са повече мразени :smt006

Във всяка страна е правило най-популярният или титулован отбор да е най-мразен.
В Германия, например, абсолютно навсякъде извън Мюнхен мразят Байерн. Може да са всекви (не им знам там причините), но са символа на немския футбол и са най-силният клуб.

За нас забелязвам, че всички в провинцията мразят предимно нас.
Свинете, на места, даже са им втори любим отбор.
И не само в провинцията. Имам позанти буфери от агитчицата им. Те не ни мразят, но говорят с някакво абсурдно уважение за ЦУРА :ohmygod Поне в последната година. Вдигнах с ръце и ги обявих за егати дебилите да ми твърдят, че свинете били на по-високо ултрас ниво от нас. :ohmygod

Нали сме отбора на народа, стига сте повтаряли едни и същи клишета :!:
Само Румен Пайташев и политологнула могат да дадат точна статистика колко са левскарите в България, по градове, села, квартали и улици :bigok и къде обичат Левски и го мразят :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Байерн ги мразят доволно и в самия Мюнхен :smt006 Само дето колкото ги мразят,толкова и ги обичат,насекъде по немска Европа :wink: За финала в Мадрид се засекохме по пътя с 2 рейса Байерн от Цюрих,естествено им направихме безброй първи ама ние бехме само малки,а те топбойс,ладс,тъгс,мъгс,мъгси бойс :bigok

Разликата с нас е че Германия е футболна страна,докато България не е :wink: Просто хората са свикнали събота да са на стадиона и затва дървари като Нюрнберг с антифутбола им имат по 40 хилки на мач,а ние и свинете от 2млн град вадим общо 5 :smt005 Никой не мое ме убеди че нивото на футбола е причината,след като за 2г в Нюрнберг съм заспивал буквално на секи мач от скука :bigok

Както и да е,не беше тва темата :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48811
Местоположение: ШОПландия
Citizen_Kane написа:
Байерн ги мразят доволно и в самия Мюнхен :smt006 Само дето колкото ги мразят,толкова и ги обичат,насекъде по немска Европа :wink: За финала в Мадрид се засекохме по пътя с 2 рейса Байерн от Цюрих,естествено им направихме безброй първи ама ние бехме само малки,а те топбойс,ладс,тъгс,мъгс,мъгси бойс :bigok

Разликата с нас е че Германия е футболна страна,докато България не е :wink: Просто хората са свикнали събота да са на стадиона и затва дървари като Нюрнберг с антифутбола им имат по 40 хилки на мач,а ние и свинете от 2млн град вадим общо 5 :smt005 Никой не мое ме убеди че нивото на футбола е причината,след като за 2г в Нюрнберг съм заспивал буквално на секи мач от скука :bigok

Както и да е,не беше тва темата :smt005

Ей, това кат кажеш че не сме футболна страна и направо :boisw
Тука всеки "разбира" от футбол, ама не сме иначе футболна нация. Това, че повечето хора са вдигнали ръце и не се интересуват повече от български футбол, не значи, че не се интересуват от футол.

Зацапваме тмата, ама не издържЕх :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Е кво и е футболното на България? :ohmygod :ohmygod :ohmygod

Футболна държава кура ми :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Има и нещо друго, преди време говорихме за нагласата с която се отива на мач, как преди години хората ходеха усмихнати, весели и затова се пълнеха стадионите и у нас, а сега какво идва уикенд и ти продължаваш да се чудиш как да свържеш двата края, сега отвсякъде злоба, агресия, простотия и всякакви идиотщини :wink: Скоро не съм виждал снимка н стадион в България на който хората да са усмихнати, само изкривени от злоба мутри, чудим се защо дъртите ги няма вече на стадиона, ами как да са там като им се налага да оцеляват те и семействата им по 24 часа в денонощие, ако нещата у нас бяха що годе нормални - разбирай бачкаш яко 5 дни, изкарваш добри пари и после ти остават събота и неделя свободни нещата щяха да са коренно различни, и дъртите щяха да са по стадионите и 60 килограмовите обийци щяха да си знаят мястото, и публиката по стадионите нямаше да се познават поименно всичките, а може би дори и Славия щяха да имат хора на техен мач :bigok Аз поне така ги разбирам нещата, също за мен си е напълно нормално да си обичаш твоя отбор, пък да мразиш другите или поне да са ти безразлични :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Всяка причина, която се изтъква от хора, които не стъпват на стадиона, а се водят фенове, особено в София е тъпо оправдание! Когато човек иска, може :idea: Разбирам цените да са някакви неописуемо високи, ама 2 лв за В сектор или един за Б винаги може да се отделят.
Подкрепям Кейн че не сме футболна нация, като под това разбирам да си уважаваме отборите и да ходим на мачовете им, завинаги и навсякъде, независимо от ...

Аз лично в личен план съм имал доста тежки финансови периоди, трябва да си призная че тогава ми е било най-сладко да ходя на мачове, щото това беше една от малките радости в живота ми.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
krivia написа:

Аз лично в личен план съм имал доста тежки финансови периоди, трябва да си призная че тогава ми е било най-сладко да ходя на мачове, щото това беше една от малките радости в живота ми.


И ква радост изпитваш сега като ходиш на мачовИ? Кое точно в пфк Левски ад те кара да се радваш? Отбора?Публиката?Ръководството?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 2:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Точно :idea: И аз в най-тежките моменти съм се ловил за Левски като удавник за сламка :bigok

Хубави времена беха,цела седмица да чекаш да дойде мача,забравяш за 90мин за проблемите и след тва си щастлив и горд за тва че си от сините :wink: Малките неща правят човекО истински щастлив :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48811
Местоположение: ШОПландия
Suum cuique написа:
krivia написа:

Аз лично в личен план съм имал доста тежки финансови периоди, трябва да си призная че тогава ми е било най-сладко да ходя на мачове, щото това беше една от малките радости в живота ми.


И ква радост изпитваш сега като ходиш на мачовИ? Кое точно в пфк Левски ад те кара да се радваш? Отбора?Публиката?Ръководството?

Toчно. Ставаше въпрос дали сме футболна, а не ултрас-нация...
В момента ташака е двойно голям, понеже дори и да сме имали тежки периоди откъм игра, те са били временни и не са се усещали осезаемо. На ниво публика никога не е било така...

Не си мислете, че редовия българин е "беден и смазан от работа човечец". Като дойде съботката и неделята се виси по кафетата и кръчмите или се пие дома пред телевизорО, но на фона на Висшата лига или някое друго първенство, където се играе футбол. За посещение на "български футболен празник" почти никой вече не си и помисля, за съжаление.

Някой ден, като се оправят нещата, ще видите тази "нефутболна" нация, как ще пълни стадионите, но за това трябват условия и разни тарикати, като Перуки и Насковци да са на въжето...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Дори и по времето на "приказката" не бехме повече от 15 хилки на мач при синя София от 2млн души :wink:

А стадиона беше в центъра,времето хубаво,футбола футбол и т.н. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Citizen_Kane написа:
Дори и по времето на "приказката" не бехме повече от 15 хилки на мач при синя София от 2млн души :wink:

А стадиона беше в центъра,времето хубаво,футбола футбол и т.н. :smt006


е 15к с/у оня черноморец си е постижение :wink: А и сега има други "забавления" специално в София :wink: и са повече,отколкото некое село в Бавария,което е на 30 мин от алианц инюню :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
може малка част от публиката да е повлияна от икомомическата ситуация, но повечето не ходят на мач щото няма кво да се гледа. Поне да тичаха и да се раздаваха на 100% във всеки мач, като бест корея, публиката щече да ходи. Аз познавам поне 5 олд скуул хард кор момчета които се отказали да гледат мачове заради лекетата на терена." те си зимат заплатите и не им дреме, аз за кво да ходим да подкрепям тея боклуци" е тва са им думите. както се казва: най-добре се гласува с краката в такъв момент. Даже едни селтик и рейнджърс, където от 100 години е повече от футбол, като не играят им ходят малко хора. селтик тая година си играха пред полупразни трибуни. тва е-хората искат да гледат футбол!

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Кви забавления бе майна,все едно в Германия не пият и не ебат путки ли? :bigok Или не ходят по заведения :smt003

Просто като си научен и обичаш футбола,ходиш цел живот,тва е :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Citizen_Kane написа:
Кви забавления бе майна,все едно в Германия не пият и не ебат путки ли? :bigok Или не ходят по заведения :smt003

Просто като си научен и обичаш футбола,ходиш цел живот,тва е :idea:


ок,ама моя немец навремето като го заведохме във вип-а на христо белчев гледаше ей така :o и се напи с некъв коктейл :ohmygod а и ги виждаме тука кво правят по морето.

ама като си научен,ходиш твай и поздрави от мишата чуорниий :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Казах че всичко за софиянци е ТЪПО ОПРАВДАНИЕ. По време на "приказката", даже конкретен пример ще дам, след като влязохме в групите на ШЛ, първия мач срещу Рилецо на Герена беше със свободен вход, припомнете ми колко хора бяха на стадиона? Футбол - мнооого над нашите стандарти - вход безплатен - всичко ок, ама на стадиона?
А сега като знам кви сме си мрънкачи, могат да се изтъкнат хиляди причини "защо няма да ходя", важно е да се намери причина "защо ще отида". А за футболистите, заплатите и бездушието кво да говорим. В Челси футболисти вземат 100 хиляди паунда на седмица, на СЕДМИЦА да еба, едва ли играят 100 хиляди пъти по-добре от наще играчи, падат доста в шампионата си, ако така разсъждават техните фенове, Стамфорд Бридж да е празен.

В този смисъл не сме футболна нация, а оплакваческа публика за пред тв-то.

Искам да кажа и на въпроса кво ме радва сега на като ходя, нищо не ме радва, ама живота не е само радости и усмивки ...
Като съпричастен и в трудния момент си пълноценен фен. Може да си недоволен от всичко, но пак си на стадиона.
Аз лично за последните 3 години мизерия от към футболни постижения, си спестих само няколко мача - Жилина, Берое есента и още един два макс. Но това донякъде е разбираемо, щото изпушва човек отвреме на време. Но следващия път пак си там, вътрешния глас ти го говори :idea: :smt007


Последна промяна krivia на Сря Юни 16, 2010 3:55 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Селския 4ел$и не пада :bigok И моуриньо беше уволнен,след като имаше на 1 мач към 30к :wink: Тъй че всичко си е до манталитет :wink: твай и поздрави на емо капело


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
крив, къде е тръпката да гледаш Левски срещу рилецо???

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Ами за тия, които ходят да гледат Рилецо няма тръпка, съгласен :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Тръпката на Левски срещу Рилецо е тва че отиваш на мач на любимия отбор :smt006

Ебем ти логиката,ти Левски ли отиваш да гледаш или противника :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 5:44 pm
Мнения: 263
отивам да гледам мач, но в победа срещу рилецо няма тръпка! според мен такива отбори изобщо не трябва да съществуват в А група! да направят А група ако трябва и 8 отбора, но да има тръпка в мачовете

_________________
Беше ви казано!
They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 16, 2010 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
То и ние не треа да сме в А група всъщност, ма нейсе..
Иначе Левски, ако ще и срещу горностърчипишково да играе има за какво да се ходи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 19, 2010 1:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 1:41 am
Мнения: 346
вярно ли е че преди доста време е имало 2-ма кубинци в агитката? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 22, 2010 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 11:11 am
Мнения: 524
hawkwind написа:
крив, къде е тръпката да гледаш Левски срещу рилецо???


Ти си ебахти тъпира, батко..

_________________
:-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Адски добра статия в Леуропео за Бг футбола и най-вече Левски,като еманация на най-чистото в него.....и адски,адски тъжна....

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 11:11 am
Мнения: 524
kosjo написа:
Адски добра статия в Леуропео за Бг футбола и най-вече Левски,като еманация на най-чистото в него.....и адски,адски тъжна....


Напълно съгласен.

_________________
:-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 7:25 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20417
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
линк?

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
http://prikachi.com/images.php?images/319/2258319S.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/320/2258320N.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/321/2258321O.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/322/2258322V.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/323/2258323t.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/336/2258336e.jpg

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 23, 2010 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
НЕкак си разсъжданията на комунист не ми се връзват в тая тема,за негово сведение не съм на 5 ракии и нещо в повече ми идва,когато и комунистическите подлоги пишат за нашата агитка.Стига хонорари,другари журналисти,за сметка на публиката на Левски

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com