forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 11:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 180 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Топчо
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
в днешния брой на вестник "Труд" има една интересна статия за Елин Топузаков и реших да я препиша, защото за този футболист ТРЯБВА да има тема във "Вечно сини"....
Вики

---------------------------

ЕЛИН ТОПУЗАКОВ

Изображение

Визитка
Елин Калинов Топузаков
Роден на 05.02.1977г. в Димитровград
Висок 182см., тежи 73 кг.
Юноша на "Димитровград"
Следващия месец закръгля 10 години в "Левски". През пролетта на 1999 г. е под наем в "Пирин".
Мачове:183 в "А" група, 38 за купата на България.
Голове:21 за първенство и 1 за купата
Евротурнири:39 мача, включително срещу "Ювентус", "Галатасарай", "Динамо"(Киев), "Ливърпул" и "Оксер".

Генът
Произлиза от най-многобройната футболна фамилия у нас.
Баща му Калин Топузаков вече е покойник, а през 80-те години блестеше с техника и атракции в "Шумен". Чичо му Минчо бе звезда на "Хасково". Брат му Иван сега е в третодивизионния "Левски Спартак", а братовчед му Николай е в "Локомотив" Ст. Загора в "Б" група.

Трофеите
Шампион - 3 пъти: 2000,2001 и 2002 г.
Носител на Купата на България - 5 пъти:1998, 2000, 2002, 2003 и 2005г.
Носител на Суперкупата: 2005г.

Душата на "Герена"
От дете мечтае да облече синята фланелка. Идва в "Левски" в трудни времена и в началото връща бутилки, за да си купи вафли.
Не е галеник на съдбата - тежки контузии забавят кариерата му. По Коледа през 2002-а получи рана в ръката при опит да изстреля ракета.
- Вече е не само капитан, а и истински лидер. Той е футболистът, който най-много гори на терена и надъхва съотборниците си.
- Винаги е душата на отбора. Една от причините колективът в "Левски" да е като сноп пръчки.
- След напускането на Димитър Иванков заслужи да носи лентата и влезе в историята. Още в първия си мач като капитан вдигна трофей - суперкупата на България.
- Феноменална игра с глава. Така вкарва и повечето си голове, а днес е най-резултатният защитник в България.
- Вкарвал е на всички отбори, ставали шампиони в последното десетилетие - лит(*кс-етрополе, "Литекс", "Локомотив" (Пд) и "Славия".
- С Даниел Боримиров са хората, които сега попълват музея на славата на "Левски".
- Вече направи пробив в националния отбор, където е твърд титуляр през годината.

Извън терена
Неженен, няма сериозна приятелка. Обичал е три жени в живота си. Най-сериозно сърцето му разтърсва Даниела, сестрата на топманекенката Цеци Красимирова. Мрази жените да му се натрапват, предпочита да бягат, а той да ги гони.
- Споделя за себе си, че е труден характер. Свикнал е да живее сам, да пере и чисти.
- Често ходи на църква и пали свещ в памет на баща си и за здраве.
- Обича да чете и има солидна библиотека.
- Собственик и на билярд клуб "Flash" - инвестиция, с която се гордее.

из в. "Труд", брой 296, 2005г.



ТОПЧО ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Последна промяна Виктория на Вто Ное 01, 2005 11:28 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Топчо е наистина талантлив и сърцат играч!то си личи само като излезе на терена!като чета това наистина в началото е живял малко тежко ,но е "изплувал" :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2005 1:07 pm
Мнения: 17
Местоположение: някъде там
Топчо-какво повече да кажа :lol: единствен, неповторим
ако половината от играчите са с неговия хъс и спортна злоба ще сме мнооооооооого много добре.Дано сега като капитан да успее да ги пречупи :lol:

_________________
Понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 4:42 pm
Мнения: 443
Местоположение: София
Топчо много го уважавам ;) Има си всичко ;) Чар,талант ... ;) Гордостта на Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 4:46 pm 
PuppY написа:
Топчо много го уважавам ;) Има си всичко ;) Чар,талант ... ;) Гордостта на Левски

И аз много го уважавам
Цитат:
Сърцат футболист:)


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2005 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
ето и малко снимки:

Изображение Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2005 1:42 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
ТОПЧО ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2005 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6434
Местоположение: Х Х Х
Топчо най - велик!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2005 11:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 4:04 pm
Мнения: 61
Местоположение: София,България
Топчо е N1 8) 8) 8) 8)

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2005 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Как да кажа...........един ИСТИНСКИ ЛЕВСКАР сред футболистите......
10 години в нашият клуб! ТОПЧО ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС! 8)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2005 12:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 4:26 pm
Мнения: 213
Местоположение: София
Нема такъв пи4 кат него 8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2005 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 10:55 am
Мнения: 25
Местоположение: София
футболист, който винаги играе с голямо желание, раздава се до последно и преживява победите и загубите заедно с нас...как да не го обичаме?! :D

_________________
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2005 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:42 pm
Мнения: 486
Местоположение: София
TOПЧО е голям левскар и затова е толкова обичан от феновете!!! :wink: Душата на отбора...винаги се бори докрая...Изображение

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2005 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 12:22 pm
Мнения: 4
Искам само да го питам защо не му наби една тупаница на този от Канал 3 .Ама Топчо си е Топчо Човек които играе не само с желание а и с хъс за отбора дано да остане завинаги в Левки пожелавам му се така да ни радва нас феновете.Успеь днес за мача с Динамо

_________________
Има само едни отбор и едни фенове на този свят това са те сините сърца Само Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 04, 2005 7:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Привет, Сини!

Дано се оправи по-скоро Топчо, че да разчитаме на чорбар отзад си е ужас отвсякъде.

Иначе винаги съм уважавал хора-футбалери, които дават всичко от себе си в дадено нещо, не се щадят и понеже Елин е точно такъв, аз винаги съм го уважавал и продължавам. Разбира се, не са приятни някой негови издънки - дано се минимализират.

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 04, 2005 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Цитат:
не са приятни някой негови издънки - дано се минимализират.
така е!но все пак няма футболист ,който да не е грешил малко или много!
пожелавам му бързо оздравяване, скорошно връщане на терена и да ни радва все така със своята сърцата игра. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2005 8:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 11:40 pm
Мнения: 5
Зад "желязната маска" капитанът на Левски крие романтична душа
Гергана Тодоровска
Весела Тотева
(Тема спорт Т:С)

Денят е 7 ноември. На тази дата преди 10 години едно неизвестно момче от Димитроград потегля за София с куфар в ръка.Името му е Елин Топузаков. Оттогава са изминали точно 120 месеца. И той може само да се гордее с постигнатото, ако реши да хвъри поглед назад. Днес няма футболен фен на Левски, който да не изпитва респект към Изявите на сърцатия защитник с N:11. Капитанът на сините никога не е бил от най-разговорливите. Но пък тоеа не отказа "Тема Спорт" да направи опит и да го представи в по-различна светлина. Гостуването му в рубликата "Тема:блондинки" бе просто повод да открехнем вратата на неговия свят. А там всичко се върти окло спортните му успехи. Топузаков признава, че преместването му в софия едва 20-годишен е било свързано със стрес. "Бях уплашен от големия град и промяната, която ми предстои", спомня си той.Пристига с автобус от Хасково. С него пътува и чичо му. Столицата го посреща с 20 см сняг и минусови температури.
"Много се притеснявах. Не бях идвал в София и се стараех да запомня пътя, по който минавахме с чичо ми, за да стигнем до Герена. Той щеше да си замина на следващия ден, а аз трябваше да отидя сам на тренировка." споделя Елин.
Отсртани изглейда доста странен тип. Всеобщото мнение гласи, че има особен характер. Малцина обаче са наясно, че в годините когато расте и се адаптира към новата среда в Левски, футболистът губи баща си при трагичен инцидент. Мъката го сближава с втората съпруга на татко му, която Елин с гордост нарича своя майка.
"Не отричам, че съм затворен човек. Често слагам "желязната маска" и не допускам никого близо до себе си. Тежкият ми характер до известна степен може би е следствие от тази лична драма", казва Топузаков.
Трудолюбието и постоянството му са го превърнали в един от лидерите на Левски. Защитникът не крие, че няма финансови проблеми. Живее в свой собствен дом, който сам е обзавел.
"Когато дойдох в София, живеех в доста мизерна квартира. Дори пу=ървие ни нямах спално бельо и ми се налагаше да нощувам с дрехите, с екипа на Левки. Въпреки оеа бях привързан към това жилище и останах в него 6 години.Постепенно смених меблите" разкрива 28-годишния играч.
Въпреки изпитанията, които е срещал по пътя си, Топузаков нито за миг не се оплаква. Смята, че така е калил волята си "При всеки проблем, с който се сблъсквах,, злобата и желанието ми да се докажа само нарастваха."
С първата заплата той си купува златен пръстен с черен камък, които пази и до днес, макар че никога не го е носил. Съвета да вземе нещо. което да остане за споен, му дава неговата баба. По принцип не си пада по бижута. Изключение прави синджира с инициалите на баща му.
Темата видимо натъжава Топузаков и затова насочваме разговора в по-забавна посока. Като за финал отваряме приказка и за жени. Нашият събеседник издава, че вече мисли мисли за семейство, но на този етам спи сам, при това по корем.
Националът не крие, че в редките случаи, когато ори него има жена, тя остава разочарована от липсата на достатъчно прегъдки. Това му дава повод дори да определи себе си като егоист в любовта. Той не е от мъжете, които флиртуват. Определено предпочита дамите да са по-активната страна.
"Поняког имам колбания какво точно искам от жената до мен. Все пак сее случвало да бъда мил и даже романтиче", шегува се фътболистът.
По всико личи, че пред нас опузаков остана дорай с прословутата си "желязна маска". Трудно говори за лично неща. Но, за да не го вземете за някой безсърдечен тип, ето ви ено признание: Елин често слуша радио "Романтика". Условието е светлината да е приглушена и в стаята да се разнася аомат на запалени свещи.
(Из "Тема Спорт брой 83)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2005 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
smetanka написа:
А там всичко се върти окло спортните му успехи. Топузаков признава, че преместването му в софия едва 20-годишен е било свързано със стрес.


Абе защо дават на жени да пишат за футбол?

Топчо дойде в Левкси когато беше на 16 години!!! На 20 години вече беше станал първо халф (след като дойде нападател), вкарал много важен гол в Ловеч и беше станал вече защитник :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2005 1:59 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Boyo написа:
smetanka написа:
А там всичко се върти окло спортните му успехи. Топузаков признава, че преместването му в софия едва 20-годишен е било свързано със стрес.


Абе защо дават на жени да пишат за футбол?

Топчо дойде в Левкси когато беше на 16 години!!! На 20 години вече беше станал първо халф (след като дойде нападател), вкарал много важен гол в Ловеч и беше станал вече защитник :)


ми както виждаш в тая статия пишат за всичко друго но не и за футбол...

p.s. 1995-1977=18 :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2005 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 11:40 pm
Мнения: 5
Емииии аз преписах статията както беше във вестника :? ... ама са кат се замисля, ако е дошъл преди 10 години значи е бил на 18 :roll: ... а пък то и нали интервюто е в рубликата "Тема: Блондинки" ииии за тва не се говори толкова за футбол...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2005 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 11:40 pm
Мнения: 5
dany_m111 написа:
Boyo написа:
smetanka написа:
А там всичко се върти окло спортните му успехи. Топузаков признава, че преместването му в софия едва 20-годишен е било свързано със стрес.


Абе защо дават на жени да пишат за футбол?

Топчо дойде в Левкси когато беше на 16 години!!! На 20 години вече беше станал първо халф (след като дойде нападател), вкарал много важен гол в Ловеч и беше станал вече защитник :)


ми както виждаш в тая статия пишат за всичко друго но не и за футбол...

p.s. 1995-1977=18 :wink:



емиии така си е... 1995-1977=18

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 26, 2005 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
С участието си в гостуването на Левски срещу руския шампион и носител на купата на УЕФА лит(*кс-етрополе (Москва) в четвъртък вечер, капитанът на сините Елин Топузаков изравни рекорда от най-много мачове на български футболист в евротурнирите, пише "Меридиан мач". Двубоят срещу московчани бе под номер 40 в кариерата на националния защитник в Европа. С това свое постижение Топузаков изравни рекорда на своя легендарен предшественик в състава на Левски Стефан Аладжов. Бившият ляв защитник на “сините” и националния отбор Аладжов е записал своето постижение в периода 1967 - 1981 г., докато Топузаков изравни неговото за два пъти по-малак период - 1998 - 2005 г. Дебютът на Топчо за Левски в европейските клубни турнири бе на 27 август 1998 г. срещу беларуския Локомотив’96 във Витебск в среща, завършила при резултат 1:1. Тогава в 78-ата минута Топузаков влезе като резерва на мястото на тогавашния капитан Николай Тодоров-Кайзера. Ако играе в четвъртък срещу Марсилия, защитникът ще стане едноличен водач в своеобразната ранглиста.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 05, 2005 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Привет, Сини!

Честито на Топчо за разписването му завинаги в Нашата история :!: Едно истинско Синьо сърце :!:

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 31, 2006 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Андриян написа:
Едно истинско Синьо сърце :!:

Изображение

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 01, 2006 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Топчо е велик.Не мислете че го казва фен,който не помни нищо преди Гонзо.Израстнах с онова поколение от 80-те,дето мачкаше чорбата където и както я хване и дето направи "Щутгарт" да са ни клиенти.Но дори и спрямо техните мащаби Топчо наистина е велик.
Ако щете вярвайте,но му помня първия мач с "Левски"-една контрола с "Академик"-Сф (то днес такъв отбор вече няма...) през януари 96-та, някакъв нечовешки студ на "Герена".Хич и не знаехме тогава,че има такъв футболист.Но само минути след първите му отигравания (тогава Кючуков го беше пуснал като конструктивен халф) тия ентусиасти,дето се греехме с домашна ракия под козирката почнахме да се питаме "Абе този кой е?"Докрая чак не ни се щеше друг да играе с топката толкова често,колкото него.И това на свръхзаледения недопочистен терен-само сме сънували тогава за игрища с отопление и дренажи,то на стадиона половината седалки ги нямаше.Та така с Топчо.Е,идея съм си нямал докъде ще стигне,нито пък че ще го направят бранител.Но още тогава нещо ми трепна,като го видях как записва първите си минути за "Левски" в зверския студ.Щастлив съм,че гледах първия му мач.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 01, 2006 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
В крайна сметка май излиза, че Топчо е не по-малко универсален от Пелето, но за разлика от Станислав, Елин го използваме само като защитник... :)

За Топчо мога да кажа, че редките му грешки не ме бъркат особено, защото той най-много от всички играе със сърце и играе за Левски. Как можеш да се разсърдиш на такъв играч? Няма начин... :wink:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 01, 2006 12:27 pm 
Мисля 4е Топ4о заслужи уважението си като не остави отбора през зимата когато най-много имахме нужда от него и не отиде в Русия.Благодарим ти Топ4о!Без теб приказката нямаше да е същата!!!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 01, 2006 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Топчо е отговора е на въпроса "колко трябва да ми е на сърцето идеята като съм футболист в Левски".

Трябва да го включат като клауза в договорите на всеки футболист на Левски:

Параграф 1 от Задължения на Футболиста:
а) Да се запознае с живота и делото на Ел. Топузаков
б) Да научи наизуст поне толкова фенски песни, колкото Ел. Топузаков
в) Да обича и да мрази така както това прави Ел. Топузаков
г) Да благодари на тези, които живеят с неговите успехи и неуспехи - феновете, така както това прави Ел. Топузаков.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 02, 2006 12:44 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 1:21 am
Мнения: 9
Местоположение: Софету
ТОПЧО ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!!!
ОБИЧАМЕ ТЕ ТОПЧО!
:)

_________________
Изображение
Цитат:
Здравейте уважаеми зрители на Би Ти Ви.Аз съм Христо Йовов и ще участвам в Шампионска лига!

Ловеч не го обича но той е егати пича!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 02, 2006 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:34 pm
Мнения: 23
Квото и да си говорим няма втори ТОПЧООООООО 8) 8) 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 180 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com