forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Merci Bardon
МнениеПубликувано на: Вто Окт 25, 2005 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
хубаво му става на човек да прочете такова нещо от един чужденец, дето до скоро си е нямал хабер какво означава ЛЕВСКИ ... но и доста неприятни емоции буди...
как не можа синята магия да омагьоса половината нашенци дето играят в този свещен отбор (да не ги изреждам че ми се повдига от имената им) :x
....както и да Седрик е велик! дано остане за дълго при нас

P.S. към златния списък бих прибавил и Джон Ингълс

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 25, 2005 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Аз бих прибавил и Миодраг Пантелич.

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 25, 2005 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
Valentin написа:
Аз бих прибавил и Миодраг Пантелич.

Е него Виктория го спомена още на стр. 1 :D

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 25, 2005 8:57 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:34 am
Мнения: 4
Голям пич

_________________
Има има истина една тя е само Левски софия


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2005 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
А кротнете се малко може и да е медиен трик :roll: И така да е пак ми харесва :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2005 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Защо Бардон не се бръсне
Французинът иска да научи български език и синът му да играе в Левски



Когато миналата зима Беноа Кое дойде в България и подписа с лит(*кс-етрополе, на много хора им беше трудно да повярват, че това въобще се случва. Бившият футболист на Марсилия, ПСЖ и Интер игра 6 месеца и стана шампион с червените. През лятото още един французин се появи в българското първенство - защитникът Жан-Филип Кайе, трансферният удар на Литекс. Малко по-късно в Левски пристигна неговият сънародник Седрик Бардон. На преминалия през Лион, Рен, Гинган и Хавър нападател му бяха нужни само няколко мача, за да спечели синята публика.


Преди да дой да, не знаех нищо за България. Човекът, който доведе Кайе, съдейства и за моя трансфер. Той ми каза, че Жан-Филип е щастлив в България и животът тук му харесва - разкрива Бардон.
Когато получил офертата от Левски, нападателят си казал: "Всъщност защо не?" Не толкова ентусиазирана обаче била съпругата му Ноели.
- Изненада се. Първата й реакция беше: "България? Какво ще правя там?
Не знам нищо за тази страна. Но ако ти искаш, идвам с теб. Няма проблем", спомня си Бардон, докато жена му се усмихва.
Първите впечатления на нападателя от София са, че има много стари сгради, които в момента се реставрират. Той е убеден, че скоро градът ще се промени.
Преди да дайде у нас, Бардон е бил на много места в Европа, но само като футболист - за ден-два покрай мачовете.
- България е хубава страна. Има всичко, което искаш. Можеш да излезеш по всяко време. Да седнеш да обядваш, да пийнеш някъде. Има много паркове, където децата да играят - впечатлен е Бардон.
В София освен съпругата са и двете му деца - Никола (6 г.) и Антони (7). Бардон ги е записал в училището към френското посолство. Гимназията "Виктор Юго" е само на няколко минути път пеша от дома на футболиста в Лозенец.
- С математиката се справят, но не са добре по френски. Езикът е труден. Големият има проблеми с правописа, а малкият изобщо не може да пише. Иначе са добри ученици - признава Бардон. Никола и Антони са доста палави. В това се убеждава и екипът на "7 дни спорт". За двайсетина минути двамата вдигат на ура кафенето срещу басейна "Спартак".
- Искат да са футболисти. Антони ще го запиша в Левски. Но мисля, че в школата приемат от 8-годишна възраст, а той още не ги е навършил. В училище играят тенис - разкрива французинът.
Малчуганите и Ноели също харесват България. Момчетата имат много приятели в училище.
- Идват и на стадиона. Съпругата ми е на всеки мач. Децата не можаха да гледат първите два, но сега няма проблем - споделя Бардон.
Според него жена му харесва футбола, но гледа само мачовете, в които той играе.
- Животът на футболните съпруги е такъв - те по правило са привърженици на отборите, в които са мъжете им - обяснява Седрик. Той се обръща към Ноели и тя потвърждава, че в момента стиска палци за Левски.
- Страх ме е да кажа, че съм от лит(*кс-етрополе - шегува се Ноели.
Вкъщи семейство Бардон рядко говори за футбол.
- Понякога я питам дали съм играл добре. Какво мисли за мача - признава французинът.
Той разкрива още, че съотборниците му в Левски са много приятни хора и се стараят винаги да му помагат.
- Опитват се да говорят с мен. Учат ме на български думи. Най-вече футболни термини, за да се разбираме на терена. Всички правят много за мен и искам да им кажа мерси - обяснява Седрик.
Нападателят е амбициран да проговори български.
- Мога да чета, но не разбирам. Една българка идва вкъщи, учи децата да пишат на френски. Когато те напреднат, ще я помоля да помогне и на мен - кани се Бардон.
Като всеки нормален човек и той има интереси извън футбола.
- Обичам да пазарувам, да ходя по увеселителни паркове с децата. Когато бях във Франция, играех голф
В България не знам къде има игрище. Нямам и много време, но бих искал да опитам - разкрива футболистът.
Той е много изненадан от българската кухня и по-точно от факта, че тук много неща се приготвят със сирене.
- Съпругата ми готви. В магазините има всички продукти, необходими за френската кухня. Разликата е, че тук много наблягате на сиренето. Слагате го дори в салатата. Дори в някои колбаси има кашкавал - учудва се Бардон.
Пазаруването също е приоритет на Ноели.
- Аз купувам само дрехи. Храната - тя. Ходи на пазар с жената на Лусио Вагнер. Тя е в България от три години и говори български - споделя Бардон.
Именно бразилецът Вагнер е най-близкият приятел на Седрик извън терена.
- Съпругите ни се разбират и винаги са задно. Ноели знае испански. Покрай нея и аз го говоря, дори по-добре от английския. Двете семейства често излизаме заедно. В България нощният живот е прекрасен. Ако искаш фиеста, тук е добро място. Заради децата обаче не ходим много - искрен е Бардон.
Ценностите в живота му също се различават от тези на повечето футболисти у нас.
- За мен най-важното е съпругата, децата и аз да сме добре облечени. Ако всичко с тях е наред, и аз съм добре. Интересува ме да имам апартамент, където да живее семейството ми, и добро училище за синовете. Другите неща нямат толкова голямо значение. Нито колите, нито скъпите бижута - обяснява Бардон.
Французинът твърди, че не е суетен.
- Ходя на фризьор само когато имам време, два-три пъти в годината. Не се бръсна, само си подстригвам брадата. В банята прекарвам малко време - разказва Седрик.
Съпругата му признава, че понякога тя избира дрехите, които да облече.
Седрик е приятен събеседник, но преди всичко е професионалист. Затова въпреки видимото удоволствие от разговора той трябва да тръгва за тренировка.
- Мисля да остана още дълго, стига Левски да ме иска. Харесвам България и се чувствам добре тук - казва на раздяла Бардон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2005 11:36 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Като намеря време ще попрепиша и интерюто му в "Само Левски". Дано преподпише с Левски и се задържи повече при нас 8)

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 27, 2005 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Изображение

ето го и сканирано въпросното писмо, ако някой се кефи да си ги събира така.. като мен 8)

MTerziev: това от кой брой на 7 спорт е? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 27, 2005 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
onephake написа:
Изображение

ето го и сканирано въпросното писмо, ако някой се кефи да си ги събира така.. като мен 8)

MTerziev: това от кой брой на 7 спорт е? :roll:


26.10 - сряда

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 27, 2005 8:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Барди се е превърнал в медиина звезда маи :)

Изображение


Седрик Бардон:

A mi me gusta да вкарвам!

Французинът Седрик Бардон дойде в тима на Левски след началото на сезона и още след първите си няколко мача стана един от любимците на публиката. Разговорът с футболиста протече на испански език, като той непрекъснато се опитваше да вкарва по някоя българска дума. Бардон все още не може да научи българския език, но прави всичко възможно това да стане колкото се може по-скоро. Французинът говори дълго и сподели много неща за кариерата и семейството си. Интересно е, че той е отбелязвал гол на Олимпик (Марсилия) и обеща да го направи отново в мача на Левски с французите от груповата фаза от турнира за Купата на УЕФА. Със Седрик Бардон разговаря репортерът на Агенция Фокус Таня Касабова.

- Седрик, може ли да се каже, че вече сте се адаптирал към живота в България?
- Да, определено. Много ми харесва животът в България и разбира се, отборът на Левски. За момента се чувствам много добре, всичко е наред и се надявам да продължава да бъде така.
- Трудно ли взехте решението да напуснете Франция, за да дойдете в България?
- Не ми беше никак лесно, защото преди да дойда тук не знаех нищо за България. Но сега и на мен, и на цялото ми семейство ни харесва много тук и съм доволен, че приех предложението на Левски.
- Каква е разликата между френския и българския футбол?
- В България се играе много по-офанзивно, вкарват се много голове, а това на мен лично много ми допада.
- Какво знаехте за Левски преди да дойдете в София и какво научихте за тези няколко месеца, откакто пристигнахте?
- Знаех, че Левски е много добър отбор и че всяка година играе в европейските турнири. Сега знам, разбира се, много повече. Съотборниците непрекъснато ми разказват за успехите и съм горд, че съм тук.
- В България борбата за титлата почти винаги се води между два отбора - Левски и лит(*кс-етрополе. Във Франция, преди хегемонията на Лион, шампионът беше различен всяка година. На какво се дължи това според Вас и какво е по-добре за футбола?
- Не мога да преценя. Проблемът в България е, че има само два клуба, които разполагат с достатъчно финансови средства. Когато имаш пари е лесно да се бориш за шампионската титла. Във Франция много от отборите са в добро финансово състояние, освен това в първенството играят много силни футболисти и затова там е по-трудно да станеш шампион. Но и тук всички виждат, че мачовете ни не са никак лесни. Отборите играят с хъс и желание за победа и гостуванията ни на Берое и Родопа бяха доста тежки.
- Какво му е нужно на Левски, за да е равностоен на някои от най-големите отбори в Европа?
- Това не може да се каже просто така. Левски елиминира Оксер, а всички знаят, че той е много голям европейски тим. С мотивация и известна доза късмет смятам, че можем да победим всеки един отбор.
- На кой пост се чувствате най-добре?
- Определено предпочитам да играя като офанзивен футболист. A mi me gusta да вкарвам (б.р. Харесва ми да вкарвам) голове и да давам пасове. Най-важното е Левски да отбелязва попадения и да бие. Не ме интересува на кой пост съм играл и дали аз съм станал голмайстор.
- С кой от съотборниците се разбирате най-добре?
. В добри отношения съм с всички, но може би най-близък ми е Лусио, защото неговата съпруга е много добра приятелка с моята и често излизаме заедно да хапнем и да се видим. Иначе се разбирам и с Ричи. С тях двамата ми е по-лесно да се разбирам, защото знам по малко английски и испански - жена ми е перуанка и покрай нея говоря този език. Още не съм научил български, но ми се иска това да стане възможно най-бързо, за да мога да си говоря нормално с всички съотборници.
- Труден ли е българският език?
- Да, определено е много, много труден език. Може би защото азбуката ни не е същата. Но аз се старая и обещавам, че ще го науча!
- Младите футболисти в Левски усвояват ли от Вашия опит?
- Да, мисля, че да. Много от момчетата са много млади и искат да се научат, което е добре за тях. Аз съм малко по-стар от тях и виждам, че се опитват да попиват всичко, което видят. Това ни стимулира нас, по-големите. Хубаво е, че по време на тренировки винаги сме в добро настроение и в съблекалнята винаги цари мир и разбирателство.
- Какво е по-добре за младите футболисти - да играят няколко години в България или да бъдат трансферирани в Западна Европа възможно най-бързо?
- Мисля, че трябва първо да се изградят като футболисти в Левски и след това, когато станат по-опитни, да отидат в някой голям европейски отбор.
- Какво е мнението Ви за базите и игрищата в България? Сигурно са доста различни от тези във Франция?
- Вярно е, че не са толкова хубави, но аз и моите съотборници имаме късмета да играем на “Герена”, където базата е голяма и хубава. Както стадионът, така и помощните игрища, на които тренираме, са добре поддържани. Не мога да кажа, че тук ми е по-трудно, но определено е доста по-различно.
- Отбелязвал ли сте гол на Олимпик (Марсилия), докато играехте във Франция?
- Да, вкарвал съм и се надявам сега с Левски да вкарам отново.
- Какви са според Вас шансовете на Левски да излезе от групите на УЕФА?
- Мисля, че ако имаме късмет и победим Динамо (Букурещ) в първия мач, шансовете ни се увеличават. След това трябва да победим още само веднъж, за да си осигурим участие в по-предна фаза на турнира.
- Друг път срещали ли сте се с румънски тим?
- Да, когато бях футболист на Лион, играх с Рапид (Букурещ) и беше трудно. Но не е невъзможно да ги победим. Вярно е, че румънските футболисти са много атлетични и здрави физически, но защо пък да не ги надиграем и да си тръгнем с трите точки.
- Олимпик (Марсилия) победи лит(*кс-етрополе (Москва) като гост, но после загуби два мача във Франция. Първо падна от тима на Сент Етиен, а вчера бе елиминиран и от Бордо за Купата на Лигата. Това означава ли, че е непостоянен отбор?
- Да, може да се каже. В състава на Олимпик има много добри футболисти, но като цяло отборът не е в добра форма напоследък. За нас, разбира се, това е добре и трябва да се възползваме. Аз гледах мача на Марсилия в Москва и смятам, че французите стигнаха до победа, защото руснаците не се представиха добре. Не мисля, че Олимпик е толкова добър отбор, колкото всички си мислят - имат силни футболисти, но можем да ги победим.
- Телевизионните зрители в България Ви познават от мачовете с отборите на Рен и Гинган. Това ли са най-силните години в кариерата Ви?
- Най-добрите ми години са 10-те, през които играх във Франция. Още в първия си сезон в Лион играх в eвротурнирите и тогава съм побеждавал велик отбор като Лацио. Това беше страхотен мач. Определено мога да кажа, че направих 10 много силни години.
- Обикновено чужденците, които идват в България, са сами и семействата им пристигат по-късно. Вие обаче още от началото дойдохте със съпругата си и синовете си. Те адаптираха ли се и харесва ли им тук в София?
- Да, много им харесва, а това е най-важното за мен.
- Двамата Ви сина искат ли да станат футболисти един ден?
- Да, разбира се, както всяко едно малко момче, те искат да приличат на баща си. Но няма да е толкова лесно, колкото те си мислят и трябва да се постараят много, ама наистина много, за да се утвърдят като добри играчи.
- Започнахте ли вече малко по малко да се чувствате като софиянец?
- Ами да. Харесва ми всичко тук, прекарвам много време по улиците и съм щастлив.
- Много чужденци казват, че българските жени са много красиви. Какво мислите Вие?
- Българките са хубави, но за мен най-прекрасната жена на света е моята


Прави впечатление с чисто човешките си качества и уважението, което показва към Левски.

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 27, 2005 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 10:55 am
Мнения: 25
Местоположение: София
Бардон е много земен човек, който определено много ме кефи...има страхотно отношение към отбор, в който е от скаро... :wink:

_________________
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2005 4:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 9:40 pm
Мнения: 8
Местоположение: Раковски
Catty написа:
Бардон е много земен човек, който определено много ме кефи...има страхотно отношение към отбор, в който е от скаро... :wink:

няма как другак да е. Той още с идването си показа че ще играе сърцато за сините и с любов! Нека да продължава все така


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2005 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 02, 2005 3:32 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
Mного ценен играч е и си личи от интервютата, че е пич. Дано да продължи да ни радва още дълго и ДА ВКАРА НА марсилия!!!
8)

_________________
ЛЕВСКИ ШАМПИОН


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 03, 2005 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 12:22 pm
Мнения: 4
Писмото си заслужама аплодисменти и си личи че е класен футболист поне на мен много ми харесва как играе дано да е за напред тк Успех Седрик

_________________
Има само едни отбор и едни фенове на този свят това са те сините сърца Само Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 05, 2005 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
тоя човек го обичам .. ебати пича!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 05, 2005 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 11:40 pm
Мнения: 5
Честно казано като дойде Бардон не ми вдъхваше много доверие... но сле 1-2 мача ми стана страшно симпатичен... като го гледам как играе ми пълни душата... а и винаги е усмихнат и много дружелюбен... за толкова кратко време Бардон успя да спечели много сини сърца... Дано продължава в същия дух и занапред :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 06, 2005 3:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Мноого много свестен. Мислех, че всички французи са кофти хора, обаче този човек ми обръща представите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: феф
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2005 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Седерик е добър футболист !! Мн бързо го доказа , дано се задържи по-дълго в ЛЕВСКИ !:!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 2:18 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
LSFC написа:
Извадка от интервю със Седрик Бардон за ММ :

Чака ви мач с Олимпик. Той по-особен ли е за вас ?
-Смятам, че тогава ще ни е по-леко, защото играем в София пред нашите велики фенове.
Този мач наистина е по-специален за Седрик- все пак франсе срещу франсета. Предлагам на мача да разпънем транспарант с името му или нещо подобно :wink: (рано e да се мисли за хореография, но тук е мястото да се предложи подобна идея)

_________________
...сърцето си на Левски аз обричам и пазя го, изпълнено с любов...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Да разпъваме транспарант с името на човек, който е от 2 месеца в Левски :?:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
:evil:

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 2:18 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Quis Separabit написа:
Да разпъваме транспарант с името на човек, който е от 2 месеца в Левски :?:
Искам да благодаря на човека, който за тези 2 месеца се влюби в Левски. Той го показва във всеки мач чрез сърцата игра и себераздаване. Ако имате нещо против Седрик, споделете го :wink:

_________________
...сърцето си на Левски аз обричам и пазя го, изпълнено с любов...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
:twisted:

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 2:18 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Carthagen написа:
:twisted:
:?:

_________________
...сърцето си на Левски аз обричам и пазя го, изпълнено с любов...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Модовете да ме извиняват, че осрах темата.
А мога да се сетя поне за 10 човека, който го заслужават повече от Бардон.

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2005 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 2:18 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Всеки в отбора го заслужава, но ми се струва добра идея точно на този мач да направим нещо за него.

_________________
...сърцето си на Левски аз обричам и пазя го, изпълнено с любов...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2005 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Наистина не е тук мястото за този тип дискусий.Но наистина идеята е добра,човека играе всеки мач на сто процента,заобича Левски повече от футболисти който са тук от Х години и е готин човек.Независимо дали дали са 2месеца или 2 години това няма голяма разлика като ми е чудно кой са 10 човека който повече заслужават трансперант...

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2005 9:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Аз съм против това да се издигат транспаранти с имена на отделни играчи, изключение може да правят само изключителни играчи като Гонзо например, в Левски в момента такива няма :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 04, 2005 1:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Яну 07, 2005 12:21 am
Мнения: 3
Ричи поне скоро ще го заслужи също... Още си спомням как дотърча до сектор В (в близост до Г) и не можеше да си намери място от радост. Ричи си е истински супер-орел :twisted:
Иначе евала Седрик! Страхотни думи!

_________________
"Our greatest glory is not in never falling, but in rising everytime we fall."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 14, 2006 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 11:54 am
Мнения: 2
Срахотно момче! От такива става Левскари. Съжелявам за грозните съдийски издевателства срещу него, ама такава е съдбата на българските футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com