forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Окт 25, 2020 9:53 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2020 7:26 pm 
Аватар

Цитат:
Левскари,

през изминалия сезон, изпълнен с тежки изпитания, Вие за пореден път доказахте, че сте най-ценният капитал на клуба, а подкрепата Ви няма алтернатива. Подобрихте множество рекорди и не спряхте да записвате имената си в историята. Вие сте хората, които никога не предадоха и никога няма да изоставят своя „Левски“.

Днес битката продължава с пълна сила. Със същия ентусиазъм, с който преди няколко месеца майки, бащи, баби и дядовци извиха опашки на „Герена“, за да вземат абонаментна карта за себе си и своето дете или внуче!

Никой в България не е достигал Вашите висоти, така че сега е време да надскочите сами себе си! През изминалата кампания достигнахме до 5822 ЗАКУПЕНИ АБОНАМЕНТНИ КАРТИ!

Нека счупим и този рекорд!

От утре, 13 юли, стартира кампанията по продажба на абонаментни карти за новия футболен сезон 2020/2021 в официалния магазин на клуба на стадион „Виваком Арена - Георги Аспарухов“, както и онлайн на fanshop.levski.bg.

Предоставяме Ви възможността да бъдете част от „сините“ редици в шампионата и турнира за Купата на България, като картодържателите от сезон 2019/2020 ще могат да подновят своята абонаментна карта на преференциални цени. Местата на досегашните притежатели на абонаментни карти ще се пазят до 6 август 2020 г. включително, след което ще бъдат пуснати в свободна продажба.

Децата до 14 години и хората над 65 годишна възраст могат да запазят своето място на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ на половин цена. Инвалидите с ТЕЛК от 50% и нагоре ще ползват 50% намаление от цените на картите за сезон 2020/2021 г.

Всеки един притежател на абонаментна карта за сезон 2020/2021 г. получава 10% отстъпка при закупуване на артикули от официалния магазин на „ПФК Левски“.

Уведомяваме притежателите на абонаментни карти за сезон 2019/2020 г., че от новия сезон отпада възможността за запазване на мястото за мачовете на Национален стадион „Васил Левски“ от миналия сезон. Закупилите абонаментни карти за сезон 2020/2021 ще получат възможност за избор на блок и място на Национален стадион „Васил Левски“ в зависимост от ценовата категория на абонаментната карта. Съответствието на местата ще бъде следното:

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, ВИП – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Ложа 8

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, Блок 8, Ветерани – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Ложа 4

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, Блок 1914 – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Ложи 6 и 7

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, Блокове 1 и 2 – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Блокове 8, 9, 13 (над 9-ти ред) и 14 (над 9-ти ред)

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, Блокове 3 и 4 – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Блок 15

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор Strabag, Блокове 5 и 6 – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор А, Блокове 11 и 12

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор В, Блокове 17 и 18 – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор Б, Блок 16

Ст. „Георги Аспарухов“, сектор В, Блок 20, Деца – Национален стадион „Васил Левски“, Сектор Б, Блок 17

ЦЕНИ НА АБОНАМЕНТНИ КАРТИ ЗА СЕЗОН 2020/2021 г.:

За сектор Strabag, Блок 1914:

Единична цена на карта за нови картодържатели -330 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 280 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. - 165 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 165 лв.
За сектор Strabag, блокове 1 и 2:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 300 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 260 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 150 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 150 лв.
За сектор Strabag, блокове 3 и 4:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 270 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 235 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 135 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 135 лв.
За сектор Strabag, блокове 5 и 6:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 225 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 195 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 112 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 112 лв.
За VIP ложа на сектор Strabag:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 1050 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 – 910 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 500 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 500 лв.
За сектор В, блокове 17 и 18:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 120 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 100 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 60 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 60 лв.
За сектор Б:

Единична цена на карта за нови картодържатели – 105 лв.
Картодържатели сезон 2019/2020 - 90 лв.
Деца до 14 г. и възрастни над 65 г. – 52 лв.
Инвалиди с ТЕЛК от 50% и нагоре – 52 лв.
Обръщаме внимание на всички желаещи да закупят абонаментна карта за стадион „Георги Аспарухов“, че безплатно на мачовете ще бъдат допускани деца, родени след 08.08.2013 г. при условие, че са с придружител и няма да ползват седалка.

Продажбата на сезонни карти се извършва в магазина на клуба в Сектор „А“ на стадион „Виваком Арена - Георги Аспарухов", всеки ден от 10:00 до 19:14 часа, както и онлайн на fanshop.levski.bg

При закупуване на сезонна абонаментна карта е необходимо попълване на декларация за съгласие за обработване на личните данни. Желаещите да закупят сезонна абонаментна карта могат да изтеглят декларацията от тук и да я предоставят при закупуването, и/или да я попълнят на място в официалния магазин на „ПФК „Левски“.

Ако не предоставите съгласие, "Професионален футболен клуб Левски" АД ще бъде изправен пред невъзможност да Ви продаде сезонна абонаментна карта.

Запазете своето място на стадиона!

Благодарим на всеки един от вас! Защото вие сте „Левски“!

:levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2020 7:27 pm 
Аватар

Блок 1914 кой беше,че нещо не се сещам?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 12, 2020 7:35 pm 
Аватар

Бившият вече 7777 мисля, но не съм сигурен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 8:55 am 
Аватар

Ще ходя на място да разбера мога ли да се преместя там от блок 2 и дали ще ми важи отстъпката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 8:57 am 
Аватар

Пиши после,че и аз я мисля същата схема.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 9:55 am 
Аватар

Кога ще направят карти на изплащане на 2 вноски??? 330 лева в момента, когато съм без работа, няма как да отделя!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 10:11 am 
Аватар

Jet credit likes this.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 10:16 am 
Аватар

soulcrew написа:
Кога ще направят карти на изплащане на 2 вноски??? 330 лева в момента, когато съм без работа, няма как да отделя!

60/40 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 10:21 am 
Аватар

Не попадам в тая категория. Не съм маргинал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:13 am 
Аватар

Добре, а няма ли опция тия карти да се платят на два пъти или да кажем да си купиш само за полусезон? Един приятел вика, че за него и баща му са му много, примерно 400 кинта. И действително идва бая наведнъж. Ще пиша до клуба ако има как да направят и за полусезон да се купува, макар че надали и с това ще могат да се занимават сега.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:18 am 
Аватар

По принцип има неща като потребителски кредит и овърдрафт, но много хора май ги ползват само ако трябва да си купят айфон :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:29 am 
Аватар

Или такива като мен, които ако нямат парите, не си купуват. :smt031 :smt115

Niki4a написа:
Пичове и пички, нямам представа какво ще правиме, но си мисля, че нещо трябва да свършиме. Един ултиматум към Раев и Клити няма да е лошо начало.

Аз като начало си поръчах карта и писах до Павел Колев дали не може да направят карта само за полусезон или да се плати на 2-3 пъти, примерно, защото на някои хора ще им дойдат много наведнъж. А относно ултиматуми, по-скоро трябва да ги разръчкаме да дават ежедневно информация на какъв етап от преговори са(ако има такива) и в какво състояние е Левски. Тоест, за прозрачността, която обещаха. Това, че не членуваме във фракции, не ни прави по-малко левскари. И в крайна сметка ако фен клубовете знаят нещо, е редно и обикновения левскар да го знае. Поне според мен.

Последна промяна konvoec на Пон Юли 13, 2020 11:35 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:42 am 
Аватар

Ама то е все тая за теб дали ще я платиш на 3 пъти на отбора, който има нужда от парите сега и не е кредитна институция или ще теглиш един бърз потребителски кредит с лихва от порядъка на 20 лв за 6 месеца. Наред с искането клуба да почне да работи нормално понякога искате от него да върши несвойствени неща(да ви отпусне заем), при положение, че постоянно говорим как нема пари в клуба :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:47 am 
Аватар

Като всеки един бизнес, то и ПФК-то би трябвало да се бори за всеки един клиент. Най-вече когато за парите си получаваш едно голямо нищо.

Ама Раев е над тия неща.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:50 am 
Аватар

То ПФК-то ако работеше като всеки един нормален бизнес, може би нямаше да я водим тая дискусия изобщо.

Ето тука, не знам колко е верно, сигурно има неква уловка. 400лв, връщаш на 4 вноски по 100, ако не си имал друг кредит - https://tbibank.bg/lichno-bankirane/pot ... zaem-600lv

Мисълта ми е, че и от Технополис да си купиш нещо то не ти е на "изплащане" от тях, а е от точно тия схемаджии. Ако чакаме клуба да се сети да работи с тях за нас :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 11:55 am 
Аватар

Абе да ти кажа честно, то ако нямах пари, то да взема кредит, че да си купя карта не би било опция. Предпочитам да ги изгладувам, но не и да тегля заем. По-принцип има огромно количество хора които не биха взели заем за нищо на света (и аз съм един от тях :bigok).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:00 pm 
Аватар

И аз съм на тоя принцип с "изгладуването". Вземал съм от приятел, връщал съм на части. Вземал съм един единствен кредит за телевизор, 850 лв. Докато не го върнах, ми беше притеснено 3 месеца. Не са за мен тия неща. Ако е да вложа в някакъв бизнес, може би бих, поне да има някакъв смисъл, ама за да си купя телевизор - не. Беше много инцидентно. Всеки си знае за себе си. Та аз опитвам да гледам от на др. гледната точка. Колко хора биха "теглили кредит" за да си вземат карта за А сектор? Ми, не мисля, че много. Колко хора биха платили на 2 пъти на клуба или на 3-4, или да си вземат за полусезон? Или да "зареждат" картата на няколко пъти? Мисля, че доста повече. Примерно, ако можеш да платиш на 4 и ако не платиш вноската си, няма да ти важи картата просто за следващите мачове и толкова. Може да се измисли като схема, че дори с някакво оскъпяване ако платиш на 4 пъти, което пак си е за клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:00 pm 
Аватар

+1, но не бих обвинявал никой, който не си вземе карта с оглед на последователността и прозрачността в момента. Аз ще взема, но не успях да навия нито един друг мой познат да вземе и всички "чакат да видят какво ще стане". Иначе и 10 лева за виртуален билет пак е нещо - кой колкото може, нали сме милиони ЛЕВСКАРИ или по-скоро към 10 хиляди...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:01 pm 
Аватар

Niki4a написа:
Абе да ти кажа честно, то ако нямах пари, то да взема кредит, че да си купя карта не би било опция. Предпочитам да ги изгладувам, но не и да тегля заем. По-принцип има огромно количество хора които не биха взели заем за нищо на света (и аз съм един от тях :bigok).

Аз също съм така. Кредит теглих 1 път, върнах го и казах край. Но съм си купувал компютър и наскоро колело на изплащане, щото 2000 лв наведнъж не ми се дават :bigok Шокиращо изплащането не беше директно към bikecenter или серем:лайно, а през unicredit consumer financing(убий ме, нямам идея защо са на английски тия неща) и ОББ.
Не бих седнал да правя аз сметка на друг човек защо не може да си позволи 300 лв накуп. Просто му казвам, че има опцията за "изплащане", просто не е предложена от клуба(щото клуба е ретардски). Ама дори и да бъде предложена, ще е точно такава, като с всички други стоки и услуги на изплащане, които се предлагат някъде в България. Няма разлика дали сам ще дръпнеш тоя бърз кредит или ще подпишеш хартията в магазина на Герена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:04 pm 
Аватар

Почти винаги е така.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:32 pm 
Аватар

Относно кредитите всичко е въпрос на желание.
Някой хора са готови да вземат заем от благородни хора за да могат да си житкат с Жи класата, а вие тук се страхувате да изтеглите 400 лв.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 12:50 pm 
Аватар

Безумно е това с кредитите, не всеки може да вземе такъв по различни причини, може да има други такива, може да няма легални доходи, може да има лошо кредитно досие, може просто да се страхува от думата кредит. По-скоро клуба трябва да направи всичко за да отговори на възможностите на всеки левскар. Не е невъзможно технически да направиш така, че абонаментната карта да бъде платена на два пъти. Просто след изтичането на срока на втората вноска я правиш невалидна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:00 pm 
Аватар

Отказвам да дискутирам тая тема повече. Предложих рационален вариант. Вместо да обяснявате какво трябва да направи клуба(несвойствено за ретардите там е дори да се очаква, че мислят, камо ли за нас), може да предложите нещо друго. Примерно, да си отдели една "вноска" под дюшека тоя месец и следващия още една. Другото е хабене на енергия. Страх го било от думата кредит, нямал легални доходи и т.н.
Подчертавам, че не работя в такава институция и не целя изгода. Щото очаквам и това да се спомене.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:01 pm 
Аватар

Сини Родопчани с интересен отговор на въпроса, защо смятат, че собствениците бездействат
Цитат:
По това, че едва днес се пускат абонаментните карти, уж на 01.07 трябваше да пуснат членските, но още не са, а точно членските щяха да се продават повече защото са по 50 лв. Защото сезонът свърши, а тепърва ще се правят новите екипи, вместо вече да са в продажба. Защото още преди да се разболеят от ковид, собствениците ни избягват играчите и са оставили Павката да се оправя с тях. Защото спряха една изключително успешна кампания като "Дарител", в която тениските струваха 40 и 80 лв и се поръчваха доста, защото в магазина вече няма нищо за купуване.... И още, и още... Но явно тяхната игра е друга, важното е ние като фенове да направим всичко, което зависи от нас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:02 pm 
Аватар

Всяка година се знае,че по това време се пускат картите и екипите,та е добре да се предвижда този разход от по-рано.

Все едно на 22.12 да се сетиш,че трябва да купуваш подаръци.:bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:09 pm 

Абсурдно е да се води такъв диалог. Ако се сметнат цените за всички мачове (13 от редовен сезон + 2 от плейоф), без домакинство за купа и без 3ти мач с тире или бахче (в плейофа) и при цени от 15лв. срещу тире и бахче и 10 за всички останали излиза 160лв при цена на картата от 100лв. (това за В сектор). Излиза че отстъпката е минимум 37,5% (предполагам и за другите сектори сметката ще е подобна) и пак се коментират цените на картите. Какво още трябва да се направи от клуба - да подарява карти ли, какво?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:49 pm 
Аватар

Поднових две карти :smt026

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 1:54 pm 
Аватар

Всички дето обясняваха, че "Левски" трябва да се спаси, че с това АД умира и клуба и тн, че който спонева фалит е курва - да пращат снимки на картите като подновят. Естествено, признаваме само сектор А.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 2:00 pm 
Аватар

Натискайте, аз лично ако нямам пари за спасението на отбора ми, няма да ходя на почивка и прочие, само за да знам, че съм направил каквото мога. А в момента положението е точно такова, Левски може да оцелее само заради нас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2020 2:13 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Всички дето обясняваха, че "Левски" трябва да се спаси, че с това АД умира и клуба и тн, че който спонева фалит е курва - да пращат снимки на картите като подновят. Естествено, признаваме само сектор А.

Прикачени файлове:
карта.PNG
карта.PNG [ 74.5 KiB | Прегледано 7515 пъти ]

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]