forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Мар 27, 2017 11:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 10:49 pm 
Аватар

И вандалс плевен са се изказали. Този път без цитат

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:07 pm 
Аватар

И без запетаи. Второто изречение го четох четири пъти докато го схвана.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:31 pm 
Аватар

Имаше време, когато фракциите извън София бяха коректив на подобни процеси в сектора. Уви, честта, достойнството и истинския левскарски дух е изчезнал и при тях...или голяма част от тях.

Честно, на нормалният, син фен му се повръща от цялата картинка. От това, което се случва в офисите, в съблекалните, на терена, в сектора...в българския футбол.

Само че, като непоправим оптимист, все си мисля, че надежда има. Тази ситуация има и хубава страна. И тя се крие в реакциите ви, във възгледите на повечето хора тук. Не сме малко тези, на които ни е писнало. Разграничение от боклуците и консолидация! За да защитим мнението си, свободата си, отбора си, публиката си!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2016 11:42 pm 

Ми то реално фракциите от страната нямат проблем с нкп. Даже напротив - на тях нкп им е ок, щото иначе няма кой да ги бръсне за слива (нищо лично от мен - просто политиката на клуба ни е такава...). Така се получи един път, че шефчето на една от тези фракции трябваше да го вземем от един град и да го закараме до гостуването ни в друг град (наздраве, ако чете :drunk голям човек във всеки смисъл :) ). Та тогава си говорихме с него надълго и нашироко за нкп, Владо и т.н. Ми човекът беше супер доволен от взаимоотношенията и взаимните ползи, които имат един от друг фракцията им и нкп. Приех мнението му, съгласих се и приех за себе си факта, че щом на мен нкп не ми харесва, не значи, че за други не е важен. И тук е един от много големите проблеми - нкп трябва да е организация, обединяваща ЛЕВСКАРИТЕ. За УЛТРАС хората трябва да си има нещо друго :wink:

А, да. За да го вземем този човек от този град за този мач ме беше помолил не някой от нкп, а някой, дето се справя добре с микрофона и обича хората да скачат наляво-надясно :smt017

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 12:01 am 
Аватар

Тъпото е, че въобще се стигна до тук. Вярно е, сега са зависими за всичко от НКП. Преди не им пречеше да се организират сами, да се финансират сами, да си правят артикулите сами, да се грижат за атмосферата в сектора дори. И бяха по-силни, и бяха повече, и бяха отдадени за каузата! Сори, ама има фракции, които почти се заличиха, а бяха силни и респектиращи. Затова си мисля, че само от нас зависи дали нещата ще останат така или ще се преборим за това, което обичаме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 2:56 am 
Аватар

Зависими от НКП? Как точно фенклуба от град Х е зависим за билети при положение, че се продават на всяка бензиностанция ОМВ в тая прокажена територия България? От кое точно са зависими не мога да разбера? Направо ще помоля някой "зависим" да каже с кво го държат точно?!? :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:34 am 
Аватар

Билетите за гостувания...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:38 am 
Аватар

Имаше едно гостуване, за което е трябваше съдействие от нкп за билети. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:02 am 

ТуристО написа:
Зависими от НКП? Как точно фенклуба от град Х е зависим за билети при положение, че се продават на всяка бензиностанция ОМВ в тая прокажена територия България? От кое точно са зависими не мога да разбера? Направо ще помоля някой "зависим" да каже с кво го държат точно?!? :smt005

Знам за няколко фенклуба, на които в даден период им е бил плащан наемът за помещението в съответния град. Отделно имаше и политически извратении покрай едни кметски избори. Сега, не знам как дефинирате 'зависим'. За мен това не означава в случая, че дадената група или човек е взел парите за лични цели или е на заплата, а по-скоро, че не са поставени пред голям избор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:30 am 
Аватар

Имат си дребни облаги и си ги харесват. По-същественото е, че те не виждат нещата както вие тук в София ги виждате, и не могат въобще да осъзнаят проблемите, които вие обсъждате тук - тея неща с парите, с принципите. Разликата между София и провинцията е доста кардинална... просто хората са много различни, защото животът им е много различен

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:42 am 
Аватар

FLAME написа:
И без запетаи. Второто изречение го четох четири пъти докато го схвана.

Слава Богу, мислих че съм само аз :lol: Бях решил, че е от ранния час но тая декларация я гледах 10 минути ей така :shock:

Цитат:
Като част от НКП, ние от Вандалс Плевен, искаме да изясним, че не приемаме отстъпването от отговорност и преустановяването на подкрепата към “Левски” за перспективни и адекватни действия, целящи подобряване нивото на Сектор Б, или изразяване на недоволство от случващите се сътресения.

Т'фа е като въпрос на журналиста от топ преса :smt005

https://www.youtube.com/watch?v=bCT6Wl0zEEY - на 2:46 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 12:13 pm 
Аватар

Ама тука някои хора още се правят на ощипани :bigok Как били зависими от НКП. Когато лично Степан го каза на срещата, че без парите, които взимат няма как да има пиро, хореографии, ФЕНКЛУБОВЕ слушахте ли :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 12:27 pm 
Аватар

Boyo написа:
Имат си дребни облаги и си ги харесват. По-същественото е, че те не виждат нещата както вие тук в София ги виждате, и не могат въобще да осъзнаят проблемите, които вие обсъждате тук - тея неща с парите, с принципите. Разликата между София и провинцията е доста кардинална... просто хората са много различни, защото животът им е много различен

Тук не мога да се съглася. Разлика няма, там протичат същите процеси. Нали не мислиш, че фракциите от другите градове са редовни и многочислени в момента? Там, както и хората в София, са останали верните слуги на НКП и СЗ. Останалите се оправят самостоятелно или отдавна са се отказали да бъдат част от тази постановка. Може да говорим с примери, но не мисля, че е нужно. Вижда се и с просто око какво се случва на домакинства и гостувания.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 4:53 pm 
Аватар

Разделението го правите вие , като давате квалификации наляво и надясно като последна инстанция ... Всяка една организация извън София дава всичко от себе си , за да присъства на мачове на Левски , а тук разни "неощипани" се чувстват достойни да пишат каквото си искат , само че нещата се казват в очите , така че на вас едва ли някой някога ще ви обърне внимание !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 4:56 pm 
Аватар

тоа па

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:21 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 :smt005 Явно и в този форум крайна инстанция е само за мъже :smt005 :smt005
От 10 години ходя редовно по мачове. И не съм и спрял да ходя. Да, спрях да ходя на мачове в Сектор Б, но не съм спрял да ходя :smt006 И това, че си казваме истината в очите е крайна инстанция ли, че не разбрах нещо :smt027

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:24 pm 
Аватар

Не че нещо, ама отвреме-навреме и на Varna Firm да им ги казваха нещата в очите...

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:39 pm 
Аватар

Синя Варна написа:
Разделението го правите вие , като давате квалификации наляво и надясно като последна инстанция ... Всяка една организация извън София дава всичко от себе си , за да присъства на мачове на Левски , а тук разни "неощипани" се чувстват достойни да пишат каквото си искат , само че нещата се казват в очите , така че на вас едва ли някой някога ще ви обърне внимание !

А декларации в очите ли се пишат :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:44 pm 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
Не че нещо, ама отвреме-навреме и на Varna Firm да им ги казваха нещата в очите...

Ей матка,кой си ти , че да ми даваш на мене наклон на кого какво да казвам , какво общо има с това което съм написал?

Нашият живот написа:
:smt005 :smt005 :smt005 Явно и в този форум крайна инстанция е само за мъже :smt005 :smt005
От 10 години ходя редовно по мачове. И не съм и спрял да ходя. Да, спрях да ходя на мачове в Сектор Б, но не съм спрял да ходя :smt006 И това, че си казваме истината в очите е крайна инстанция ли, че не разбрах нещо :smt027
Кое е истина ? Обвиненията че фракциите от провинцията са платени ли ? Естествено че не и точно там ми беше насочен поста !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:48 pm 
Аватар

Бе не, че ми се влиза в тоя спор, ама как си сигурен, че на нито един от провинциалните фенклубове не му се помага с наеми, пари за път и т.н.? В смисъл за Варна е ОК да си сигурен, но за всички? Т'ва предполагам го знаят само в НКП. Ето на ЮД са им плащали наема на помещението от НКП примерно :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:51 pm 
Аватар

Тая тема се изчерпа тотално. Мисля, че всеки си е направил изводите и си е взел решението как да действа нататък. Не мисля, че има нещо полезно в това Левскари да продължаваме да се дърляме.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:58 pm 
Аватар

Синя Варна написа:
Blue_Batka_Burgas написа:

Ей матка,кой си ти , че да ми даваш на мене наклон на кого какво да казвам , какво общо има с това което съм написал?

Шшшшш, не така с ЛОШО ве, МОЙ!?!?! :smt005
Ако исках да се заяждам, щях да питам как така само за 5 години, Варна от тъмносин Б-астион се превърна в чорбаро-плебейска територия, ама не питах, нали! :smt023 Остави ни нас форумните мишки да си църкаме, като не пречим.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:07 pm 
Аватар

Ама ти продължаваш да ме изнервяш , ве МОЙ . Къде се месиш там където не ти е работа ?

ДипломатО написа:
Бе не, че ми се влиза в тоя спор, ама как си сигурен, че на нито един от провинциалните фенклубове не му се помага с наеми, пари за път и т.н.? В смисъл за Варна е ОК да си сигурен, но за всички? Т'ва предполагам го знаят само в НКП. Ето на ЮД са им плащали наема на помещението от НКП примерно :bigok

Не мога да съм сигурен , но както сам написа , какво лошо има когато Левскари помагат на Левскари . Не заставам зад никого , заставам единствено зад себе си и Левски и смятам , че колкото по-бързо спрем обвиненията , толкова по-бързо ще застанем пак заедно и никой даже няма да му пука какво се е писало и какви обвинения са били хвърлени . Все пак нас ни обединява идеята , а не човека до мене , който ако не е на мач сигурно би ми бил неприятен .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:14 pm 
Аватар

Синя Варна написа:
Ама ти продължаваш да ме изнервяш , ве МОЙ . Къде се месиш там където не ти е работа ?

Т.е. да разбирам, че ти си Този, който определя на мен къде ми е работата, мой... Сори, а ти беше...? :smt017

п.п: Може би наистина не е лоша идея да се заключи темата. :ohmygod2

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:20 pm 
Аватар

Синя Варна написа:

ДипломатО написа:

Не мога да съм сигурен , но както сам написа , какво лошо има когато Левскари помагат на Левскари . Не заставам зад никого , заставам единствено зад себе си и Левски и смятам , че колкото по-бързо спрем обвиненията , толкова по-бързо ще застанем пак заедно и никой даже няма да му пука какво се е писало и какви обвинения са били хвърлени . Все пак нас ни обединява идеята , а не човека до мене , който ако не е на мач сигурно би ми бил неприятен .

Ами ако не виждаш конфликт на интереси, когато са намесени пари(и билети за важни мачове), явно няма смисъл да го водим тоя разговор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:30 pm 
Аватар

Наистина не виждам проблем , при положение , че пълним Герена 2 пъти в годината .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:33 pm 
Аватар

:ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:34 pm 
Аватар

Заеби :smt003

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:39 pm 
Аватар

Няма кво да се плескаш , така е .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:42 pm 
Аватар

Кое е така :smt005 Че при спор между две страни, някаква трета страна подкрепя първата защото получава облаги от нея :smt005
И това ще е така и да е пълен стадиона на всеки мач. Дори повече, защото намирането на билети ще е по-сложно :smt005

Както вече се уточни и изясни, стадионът е празен заради играта(за А и В е така). Тоест - вас кво ви бъркат дрязгите между СЗ и ЮД та се прескачате да казвате, че НКП/СЗ са прави :smt115

П.П. - Уточнявам, че съм встрани от тоя спор между СЗ и ЮД. С тоя сектор съм свършил още при предните простотии 2009-2010.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 514 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]