forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Wildkid написа:
kozarets1914 написа:
Уродчета, имам молба. В момента пак съм в черна, черна Африка и нема как да дам кинта, а искам.
Моля, някой, който ме познава да даде едни 50 кинта за мене. С Божията помощ се връщам на 26 март и до 1-2 дни ще се чуя и ще върна парите на този, който ми е направил тая услуга. И моля - да е някой, на който няма да са му проблем да ги отдели - Пешо, бай Иван, Блеки, Жоро или който там може, моля да ми пише на лично да се разберем. Да не се хвърли някой студент, на който утре ще му трябват. Не питам никой конкретно, че не знам на какво дередже сте, ама все някой е по-напред в момента.


Аз ще дам за колегата. Не се къпем в пари :bigok , ма няма да ме съборят едни 50 лева. Не се познаваме лично, ма тамун поводче ;). Гей-бандата да рече как да му ги дам на лично!

Мерси! Дай тел на лично и да се разберем. И моля те, не бързай да ги даваш, докато не ти пиша, че имам още няколко човека предвид, от които ще изчакам отговор 2-3 дни. Ако евентуално кажат "да", те сами ще го намерят Станьо и ще му дадат и за мен.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ники,имаш ми телефона братле...даваш им го и ще се разберем :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
От мен 10 (за съжеление повече не мога да дам).Ще ги дам на Поки в понеделник.

_________________
Левски не е бизнес


Последна промяна Ултра на Вто Мар 15, 2011 11:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
След по-малко от седмица ще взема заплата, а и до 27ми има достатъчно време да си го напиша почивен ден от работа, та да дойда да помогна - скоро и от мен очаквайте включване. Предполагам няма някакъв краен срок за събиране на парите?

EDIT: да се еба, сега видех - 22ри, 23ти, което ми върши работа.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 15, 2011 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
incheto_1914 написа:
Между другото - хич не е лоша идея да говорите с бащите си (и изобщо с родителите). Все си мисля, че за такова нещо много от тях биха дали пари (не като: тате, дай пари, че аз нямам, а по-скоро: тате, дай пари, аз също ще дам... съвсем накратко казано). За който прояви желание, разбира се :levski Аз лично днес ще питам фюрера.


Нарочно припомням, защото баща ми като му казах, първият му въпрос беше: "100 лв. ли да дам, или са прекалено малко? За Гунди и 1000 лв. не стигат..."
Давам примера от чисто морална и ценностна гледна точка, изобщо няма значение кой колко е дал :idea:

Иначе нямам какво повече да кажа по темата. Ако някой иска - да се свърже и с мен. :levski

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:56 pm
Мнения: 245
Да се надявам в събота да ме викнат на работа, да мога да отделя някой друг лев, че съм вече закъсвам от всякъде..

_________________
Изображение
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
и старците шапките даже си свалят
пред славният ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 1:59 am
Мнения: 315
в кафето на "Тодор Александров" 23 има ли възможност да се "внесат"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Starforsaken написа:
в кафето на "Тодор Александров" 23 има ли възможност да се "внесат"

Това кафене има ли нещо общо със SD между другото?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
kozarets1914 написа:
Starforsaken написа:
в кафето на "Тодор Александров" 23 има ли възможност да се "внесат"

Това кафене има ли нещо общо със SD между другото?


не

Starforsaken написа:
в кафето на "Тодор Александров" 23 има ли възможност да се "внесат"


Няма проблем.Търсиш Владо и му казваш за какво даваш пари.Ако искаш ми пиши на ЛС да ти кажа подробности :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Попитах, щото аз на друг освен на вас, немам доверие да дам.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 16, 2011 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Първия пост е ъпдейтнат с хората които днес ми дадоха пари.Очаквам малко по-сериозно отношение от някой хора...те си знаят !!! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
И аз тва чакам...явно темите са сране са по-актуални от тези за чистене на лайна...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Как идеята изведнъж стана добра, като преди няколко месеца 100 човека скочиха, че ще е некоректно ако отбелязвам имената на тея, които са превели пари :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Некоректно е само да се пише и грам да не се помага.Живи и здрави...всеки си знае какво го влече :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Makavelli - 35 лв.
Виктор - 18 лв.
Renaissance - 20 лв.
Acrimonious - 50 лв.

Тези знам по никове. Ако някой, който е превел и се чувства тъпо, че името му не е записано, нека ми пише ЛС :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
моля, ако некой от събиращите пари има възможност да се видим днес, да ми пише ЛС..чекам!

Едит: Благодаря на солетата за съдействието! всичко е точно :smt023

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
по-добре да не се пише кой е дал :smt006

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Що, какво значение има дали се пише, или не?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Според мен няма нужда от показност , ако човек прецени и има финансова възможност ще даде . 5-10 лева не са проблем , както казаха по-горе ще се лишиш от 2-3 кафета и една кутия цигари за 2 дена и си готов :) Дали те пише на първата страница или не , не те прави повече левскар , въпреки че , каузата е много хубава и си заслужава . След време като минеш през Витиня и видиш мястото озеленено и подновено , направено с любов , и като знаеш , че си го подпомогнал ще ти капе мед от сърцето :)
и все пак е по-добре 100 х 5 , от колкото 5 х 100 :)

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Nema nikuv smisul da se pishe koi kolko e dal,vseki dava tolkova kolkoto ima i moje da otdeli v momenta :wink: Lubovta kum Levski ne se izmerva s tva kolko pari imash :smt031

Tia dni na smetkata na Subata trea pristigne opredelena suma ot Brannika-tui kato polovinata pari gi davam az,iskam da utochnim che nemam jelanie da se utochniava kolko sum dal,kakto i da mi pishe imeto v kuvto i da e spisuk :idea: Brannika si reshava sam za negovia dial :wink:

:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Citizen_Kane написа:
Nema nikuv smisul da se pishe koi kolko e dal,vseki dava tolkova kolkoto ima i moje da otdeli v momenta :wink: Lubovta kum Levski ne se izmerva s tva kolko pari imash :smt031

Tia dni na smetkata na Subata trea pristigne opredelena suma ot Brannika-tui kato polovinata pari gi davam az,iskam da utochnim che nemam jelanie da se utochniava kolko sum dal,kakto i da mi pishe imeto v kuvto i da e spisuk :idea: Brannika si reshava sam za negovia dial :wink:

:levski

100% правилно. по-добре без сумите и това. кой колкото има и точка. по масонски :bigok

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 10:43 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Mazel tov :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Всеки който не иска да се споменава името му съм го спестил.А и предпочитам някой ако реши да ми търси сметка какво как и защо да имам черно на бяло всичко.И не споря кой колко е левскар и това не е мерене на пишки. Исках някой хора да ги сръчкам ,защото ако почна да посочвам драскачи без покритие ще стане страшно и пак ще ме изкарат некъв глупак дето се чуди кой да храни.Живи и здрави всички и благодаря на тези които помагат до сега.


Имам една молба.Всеки който има кола и ще идва 100%(ама да е убеден ,че ще идва) да ми драсне на ЛС колко места има вътре и с какъв капацитет е багажника му за да сметна едни неща.Мерси предварително :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аз вторник или сряда ще мога да пратя пари...най-удобно ще е по сметката на сЪбота....
евентуално...ако имате да носите нещо много обемно имам и микробуси...макар че едва ли е много удачно от Търговище да ги пращам...но ако няма друг начин...моля...
и още нещо има тука един разсадник...ако трябва да проверя нещо цени на храсти...дръвчета...казвайте....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 17, 2011 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Е в цела София ако не се уреди микробус или некво бусче къде сме тръгнали...говорил съм с некиви хора ама ще видиме какво ще стане.От каквото има нужда ще пиша :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Всяко едно дарение е напълно доброволен акт. Нема смисъл да ги ръчкаш, брат. Има си хора за приказки и хора за действия. Няма нищо лошо в това. Аз бях го казал още в предишната дискусия, когато Шубата откри сметката, че е неправилно да се пишат имена и суми на дарилите. Ако някой го прави за да се покаже колко голям левскар е, по-добре да не дава нищо. Трябва да ти идва отвътре, иначе няма смисъл. Ще станем като Бащицата, който дава милиони от собствения си джеб, ей богу и не пропуска да го изтъкне.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 1:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Като гледам се очертава още утре да се съберат над 1000 лева, което според мен никак не е малко. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Ей Богу - така е :bigok

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ей богу...дано :bigok


едит: имената и кой каво е дал ги пиша за да не стане ,така че после некой да ми казва нещо и да ми се направи.И касови белжки после ще снимам и всичко ще го има да не давам почва за драскачи ,че ми е писнало на кура от онлайн капацитети :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 18, 2011 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Бая време стана откакто сме заедно в тоя форум, а и извън него. Много ме съмнява, че някой ще каже и копче. А и първият път когато видях темата на Субата и бях направо във възторг - ебати реда, ебати отчетността, ебати прозрачността от некви самодейци, които се занимават с това в свободното си време. Не виждам какво може да се каже по темата освен "Евала", а къде отиват парите се вижда добре :smt007 по трибуните последните няколко години.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 147 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com