forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 10:01 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2011 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Естествено, че е по убеждение, ама първо - няма как нон-стоп само ние, със собствени средства и сили да поддържаме мястото в този вид (не си правете илюзии, че много ще се пази, дори и да не го омацат организирано свинете - пак ще бъде преебано малко или много, рано или късно). Ясно е, че ще се стараем самите ние да го поддържаме, но помощ (включително финансова) не е излишна. А отделно от това, клубът е просто ДЛЪЖЕН да участва в подобно начинание, като се има предвид за кого се отнася! И не става дума само за пари - за отношение иде реч...

Естествено, да се довлекат манекените за няколко часа да сберат боклука и да си поиграят с тревата също би било чудесно!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2011 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
По-добре да се сетят да докарат някоя от юношеските формации, там е по-голяма нуждата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2011 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Wildkid написа:
Естествено, че е по убеждение, ама първо - няма как нон-стоп само ние, със собствени средства и сили да поддържаме мястото в този вид (не си правете илюзии, че много ще се пази, дори и да не го омацат организирано свинете - пак ще бъде преебано малко или много, рано или късно). Ясно е, че ще се стараем самите ние да го поддържаме, но помощ (включително финансова) не е излишна. А отделно от това, клубът е просто ДЛЪЖЕН да участва в подобно начинание, като се има предвид за кого се отнася! И не става дума само за пари - за отношение иде реч...

Естествено, да се довлекат манекените за няколко часа да сберат боклука и да си поиграят с тревата също би било чудесно!


Да го духат официалните лица на отбора. Тва точно ние трябва да си го правим и поддържаме. Ако всяга година се организира, ще е супер :) И имайте предвид, че ония ден беше много работата, защото не е пипано от повече от 10 години това място. Ако се почиства всяка година ще е доста по-добре :) :levski

Журналистите на хероин!!!

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 28, 2011 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Едно голямо браво за направеното на Витиня. Че нямаше съмнение, че ще стане супер- нямаше, но е станало повече от перфектно. Браво на всички, големи сте! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
с бай Иван от доста време си говорим, но трябва да направим нещо и за Жоро Соколов. Човекът си отиде сам и няма близки, които да поддържат гроба му и вероятно никой не е стъпвал там от погребението. Мисля си, че ще успеем да съберем пари и за една паметна плоча, която да се постави на Герена.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 12:16 am 
Мисля че това трябва да бъде втората стъпка.И няма нужда да се бави, а директно да почне да се действа по тази задача!!!
Ако ние не помним легендите си, няма кой!!!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
IRR написа:
Мисля че това трябва да бъде втората стъпка.И няма нужда да се бави, а директно да почне да се действа по тази задача!!!
Ако ние не помним легендите си, няма кой!!!
Ти остави,ами и аз вече съм забравил къде е гроба на Патрата,някога задължително след ходене до гроба на Гунди и Котето,ходехме и до гроба на Патрата,който не беше далеч,но въобще не съм сигурен че ще го намеря.А на Соколето минавам на задушница и му запалвам по свещичка,не е лошо да се погрижим

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
От клипа на Спортал - 2:24 - някой ВЕЧЕ е надраскал челото на стената (точно до самия паметник) - SF2G (или нещо от сорта). Аз поне не помня да беше там вчера, освен ако не е написано след като ние си тръгнахме от художниците (да им е някакъв знак, знам ли и аз)..............

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 10:10 am 
Беше там, написано с черно.Трябват 4-5 ръце за да се заличи напълно.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А, хубаво - не съм обърнал внимание на място, а тук се вижда доста и реших, че някой вече е успял да осере работата.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 10:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 11:11 am
Мнения: 19
Wildkid написа:
От клипа на Спортал - 2:24 - някой ВЕЧЕ е надраскал челото на стената (точно до самия паметник) - SF2G (или нещо от сорта). Аз поне не помня да беше там вчера, освен ако не е написано след като ние си тръгнахме от художниците (да им е някакъв знак, знам ли и аз)..............


Не е сега написано, беше там, просто боята прозира и не го е покрила хубаво;)
Знаци не са слагани :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 29, 2011 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Мерси, копелета :fgod

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 9:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10697
Едно голямо браво на всички участвали :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2011 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Някой модератор може да локне темата и да я премести в архива. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com