forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 153, 154, 155, 156, 157  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Юни 06, 2012 11:34 pm 
Тоя въпрос се задава за 100-тен път, при това само в тази тема. Получиха се и красноречиви отговори. Ама били казали Март, а сега е чак Юни. Представяш ли си :shock: Все пак 1700лв се били отделили. :ohmygod И това не е "просто въпросче", а си е баш даване на зор, ще ме прощавате. И смея да твърдя, че никой никого не е обиждал. :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Croopev написа:
Тоя въпрос се задава за 100-тен път, при това само в тази тема. Получиха се и красноречиви отговори. Ама били казали Март, а сега е чак Юни. Представяш ли си :shock: Все пак 1700лв се били отделили. :ohmygod И това не е "просто въпросче", а си е баш даване на зор, ще ме прощавате. И смея да твърдя, че никой никого не е обиждал. :wink:



Недей да им даваш такива обяснения братле,че ше се намери некой да те бие тука :loser2 Колкото до въпросните 1700лв. ги налапаха ''крадците'' и нема вече,к.р сайт ше видиме,к.р артикули,к.р спортен център,само и единствено к.р и то през крив макарон ше виждаме вече :bigok

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
Преглеждайте се при доктор от време на време. Нормално е да се пита. Даже въпросът си беше най-нормален и беше подчертано, че просто се пита. Пък Бай Иван вече и увредени ни изкара... Ако има някакъв проблем, може да се сподели. Някой от нас може и да помогне.
От друга страна в раздела за фонда се поиска помощ за човек, който да отговаря за доставките. Не знам дали някой се е отзовал. :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
antonatan написа:
Преглеждайте се при доктор от време на време. Нормално е да се пита. Даже въпросът си беше най-нормален и беше подчертано, че просто се пита.


:smt023

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Човека пита, аз не виждам да дава зор на някой и т.н., кво веднага реагирате така :smt017

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми щото е форум бе човек! Форума е място за общи тъпотии, но не и за разговор, който носи смисъл.
Щото има две страни - едната страна съвсем простичко пита, в което няма лошо. Другата страна обаче го получава този въпрос за 20ти път сигурно, а същевременно най-вероятно се сблъсква с кви ли не затруднения. Съвсем нормално.

Ако трябва да извлечем ползи от разговора, трябва да стигнем до въпроса - абе, пичове, а помощ трябва ли ви?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
tprodanov написа:
Ми щото е форум бе човек! Форума е място за общи тъпотии, но не и за разговор, който носи смисъл.


Това па що? Не е като и да са се случвали много хубави неща след обсъждания тук. А не само тъпотии

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Верно е и това, нещо не го казах правилно. Форума има един основен недостатък - липсва директната комуникация в целата си красота - жестове, интонации, путки майни. И това понякога води до некакви страшни конфликти между хора, които говорейки очи в очи ще се разберат много по-добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:57 am 
Заплашили сме го с побой и сме му отвлекли 3 роднини, които на всеки 45 минути ще бъдат мятани на линията на метрото.
Цитат:
Кое е повтаряно? Че има технически проблем? Това беше през март. Сега е юни. Като няма да стане, окей. Чудо голямо. Но поне да се напише.

Ето го въпросното "въпросче". Само че не виждам да е нормален и въобще да е въпрос. :bigok Четете малко повечко, бре хора. :levski Никой нищо лошо на никого не е казал, вие го превърнахте в форонна трагедия. Извинявам се, ако някой се е обидил. Не е било умишлено.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ми всъщност ето го изначалния въпрос, от който стана такава патардия...
София88 написа:
Какво стана със сайта http://sector-b.com/?
До колкото си спомням бяха отделени 1700 лв. за него, а вече 3-ти месец сайта не работи.
П.С. Питам най-нормално а не всички сега да ме нападнат :smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Момчета, сайта го мъчим още. Донякъде проблема е в нас, донякъде в програмиста. Тук на няколко пъти бяха питани хора за читави програмисти - никой не отговори. В многомилионната агитка на Левски няма програмист, който да седне и да направи сайт за идеята ЛЕВСКИ. Тоест се наложи да намерим програмист и да му платим. Който е работил с програмисти знае за какво става на въпрос. Ако има програмисти, готови да жертват свободното си време - включете се и помогнете, за да стане сайта. Ако има хора имащи опит със сайтове и качването на съдържание на сайтове - нека пишат . Но моля ви, момчета - ако сте решили да помагате само тогава пишете. Много хора пишат, че искат да помагат, но с условия. Работя от 3 до 4:30, мога само преди 10. Нали се сещате, че не сме диспечери и да разпределяме на хората задачите. В момента нещата се движат от наистина обидно малко хора. Ретро екип, клипове, сайт, около дербито имаше много работа. Наистина не може да се смогне. Аз лично не мога този месец много да се включвам, тъй като съм в сесия и ми предстои държавен изпит. Други от момчетата също имат работа и се получава един застой. Заради това беше писано 124 пъти, че идеята на Фонда е всички заедно да правим нещата, а не 5 човека и още 500 да ги натискат: "Ама какво стана със сайта, нали отделихме 1700 лв.". Ами отделихме, но просто не остава никакво време, повярвайте. Дайте от новия сезон да се включат хора, които могат да правят разни неща. Сега вижте какви неща се постигат, представете си ако има 20 човека, които да се занимават с Фонда и които да си въртят задълженията. Иван днес не може, Пешо ще го замести... И по този начин няма да има забавяне :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Гаранция,че има програмисти,обаче или не влизат във форона,или не им се занимава.Дано не е второто,че ако е второтоо....много жалко.

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
SinioUltrasche написа:
Гаранция,че има програмисти,обаче или не влизат във форона,или не им се занимава.Дано не е второто,че ако е второтоо....много жалко.


Гаранция, че влизат във форума :) Аз знам поне няколко. И във ФБ сме писали не един път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
subata написа:
SinioUltrasche написа:
Гаранция,че има програмисти,обаче или не влизат във форона,или не им се занимава.Дано не е второто,че ако е второтоо....много жалко.


Гаранция, че влизат във форума :) Аз знам поне няколко. И във ФБ сме писали не един път.


Дееба,не познавам аз,иначе да бех се пазарил с некой вече.Спокойно,ше изкарам един курс за програмисти и готово :smt005 :bigok

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7130
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
То не точно програмисти, ами уеб дизайнер се води. А ако ставаше с един курс... Трябват хора, които разбират И са правили реални сайтове включващи Бази Данни, php, javascript :smt006 От html/css всеки разбира, но годината е 2012, а не 2002 ;)

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Аз имам приятели ,които се занимават с уеб-дизайн,но за съжаление не знаех по-рано,че сте търсели подходяща оферта...щяха да го напраявят за тройно по-малко пари

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Това са безсмислени мнения, кой какво и що е щяло да се случи. А за програмистите истината е, че правят много пари, там където работят и никой няма да си отдели 2 седмици да направи нещо за без пари, е тва е.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Правил съм сайтове с html,css,php,mysql. Ако имате нужда от помощ за каквото и да е било свързано с програмирането ми пишете. Ще се пробвам. Да, не съм 25 годишен, с какъвто и да е било опит, но при положение, че нямате кой знае какъв избор с удоволствие бих ви помогнал. Няма да искам нищо, искам просто да помагам поне с програмирането, нещо което смея да твърдя, че имам познания. А защо не, лятото да почнем и мобилно приложение за Андроид след като научих JAVA-та и програмирането на Android ;)


Последна промяна bogarra на Съб Юни 09, 2012 3:48 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
BLUE YOUTH написа:
Това са безсмислени мнения, кой какво и що е щяло да се случи. А за програмистите истината е, че правят много пари, там където работят и никой няма да си отдели 2 седмици да направи нещо за без пари, е тва е.

:wink:

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Аз познавам много добър програмист, даже ходи от време на време на мачове. Пишете ми на лично да ви дам контакт с него.

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7130
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
boggara srahmevinaputkite пишете на Субата или IRR :smt002

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 4:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590
Кратко, но пък вери бест. :lsclapp :levski :lsfc4 :lsfc3


http://www.youtube.com/watch?v=cXPM4MElBQA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 10:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 11:11 am
Мнения: 19
Проблем с програмиста няма. :arrow:


subata написа:
Момчета, сайта го мъчим още. Донякъде проблема е в нас, донякъде в програмиста. Тук на няколко пъти бяха питани хора за читави програмисти - никой не отговори. В многомилионната агитка на Левски няма програмист, който да седне и да направи сайт за идеята ЛЕВСКИ. Тоест се наложи да намерим програмист и да му платим. Който е работил с програмисти знае за какво става на въпрос. Ако има програмисти, готови да жертват свободното си време - включете се и помогнете, за да стане сайта. Ако има хора имащи опит със сайтове и качването на съдържание на сайтове - нека пишат . Но моля ви, момчета - ако сте решили да помагате само тогава пишете. Много хора пишат, че искат да помагат, но с условия. Работя от 3 до 4:30, мога само преди 10. Нали се сещате, че не сме диспечери и да разпределяме на хората задачите. В момента нещата се движат от наистина обидно малко хора. Ретро екип, клипове, сайт, около дербито имаше много работа. Наистина не може да се смогне. Аз лично не мога този месец много да се включвам, тъй като съм в сесия и ми предстои държавен изпит. Други от момчетата също имат работа и се получава един застой. Заради това беше писано 124 пъти, че идеята на Фонда е всички заедно да правим нещата, а не 5 човека и още 500 да ги натискат: "Ама какво стана със сайта, нали отделихме 1700 лв.". Ами отделихме, но просто не остава никакво време, повярвайте. Дайте от новия сезон да се включат хора, които могат да правят разни неща. Сега вижте какви неща се постигат, представете си ако има 20 човека, които да се занимават с Фонда и които да си въртят задълженията. Иван днес не може, Пешо ще го замести... И по този начин няма да има забавяне :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 6:22 pm
Мнения: 93
ipwntrolz написа:
Кратко, но пък вери бест. :lsclapp :levski :lsfc4 :lsfc3


http://www.youtube.com/watch?v=cXPM4MElBQA

Не трябва ли да е Достойнство, а не достоЯнство ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 10:33 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7351
Постоянство пише.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ipwntrolz написа:
Кратко, но пък вери бест. :lsclapp :levski :lsfc4 :lsfc3


http://www.youtube.com/watch?v=cXPM4MElBQA

Много добре си пипнал цветовете на кадрите :smt023

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 6:22 pm
Мнения: 93
ultima frontiera написа:
Постоянство пише.

Не съм го разчел правилно, сорка.
Иначе е бомба - кефят ме клипове, в които действието съвпада с музиката ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 12:46 pm 
Точно :smt023 Тва е най-важното и което надъхва в един клип, кадрите да съвпадат с тона на музиката. Браво за клипа, ама те е домързяло. :bigok Още 1-2 минутки в същия дух трябваше да го направиш, щеше да е още по-добре!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Я някой да каже коя е песента, че мн зарибява :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2012 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Браво пич :smt023 :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 153, 154, 155, 156, 157  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com