forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 1:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:21 pm 
Правя темата за да се обсъжда сектора тук а не във темата за видео и снимки на Левски - Лил ! Ако някой я сметне за ненужна да я трие :smt031


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:25 pm 
И между другото ей така да попитам къде е The Rascal сега за да го питам ... нали обещаваше че няма да има бити левскари от новия сезон в сектора ?! Къде отидоха обещанията ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
На мачовете от първенството сме ултраси, а на мачовете от лигата трябва да сме кротки и да хапваме хотдог така ли ?

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Освен да пишем едно и също след всяка подобна случка, друго не виждам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Съжалявам, че си взех и за мача със Спортинг билет за Б. Това ми е мнението :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Сектор "Б" ще пребъде,напук на всички билки, псевдо-ултраси и неадекватни индивиди..... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 9:13 am
Мнения: 116
Момче от Варна и от София са били нарочени за пияни на влизане,прибрани в стаичката и рекетирани от ушев (30лв) ,за да им върне билетите и да влязат второто полувреме :ohmygod смърт!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Дерипаска написа:
Е в Ловеч точните хвърляха бомбите...


Не е вярно това :) Дори в този форум има хора, които знаят кой хвърляше бомбите, ако искат да кажат...

Makedonalds написа:
Един-единствен отговор искаме всички тука! Нищо друго!
Кога човек, който е "сгафил", ще бъде чисто и просто хванат за яката и ще бъде изхвърлен от Сектора и край на проблема, без да му скачат 400 човека и да го размятат така както и чорбари не се бият!
Тва скапва настроението на АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ хора! Никво пеене после, никъв хуй.



Въпросът е този човек дали е съгласен да бъде изведен от Сектора (а както и онзи ден, а за жалост и в 99% от случаите, той не иска).. А и никой не е искал да го извежда, междудругото, а да изхвърли димката в кофа с вода. И това не е искал. Но пък се е ядосал :smt003
Отделен е въпросът, че хората, които трябва да взимат отношение трябва да са само с жилетки и без черни очила, за да отговарят после за направеното от тях.

Nunc est bibendum написа:
Момче от Варна и от София са били нарочени за пияни на влизане,прибрани в стаичката и рекетирани от ушев (30лв) ,за да им върне билетите и да влязат второто полувреме :ohmygod смърт!


А е трябвало въобще да не ги допуска. Пияните, надрусаните и хората, търсещи мизерията и проблемът въобще не трябва да бъдат допускани на входа!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 9:13 am
Мнения: 116
Май нещо не четеш?Написах НАРОЧЕНИ. Не са били пияни! Не усещаш ли ква е схемата бе?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Nunc est bibendum написа:
Май нещо не четеш?Написах НАРОЧЕНИ. Не са били пияни! Не усещаш ли ква е схемата бе?


Имам леки съмнения в казаното от теб, ама айде, всичко се случва.. На мачове наистина не ходят пияни хора :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49162
Местоположение: ШОПландия
Не знам, ама именно заради такива работи множество хора отдавна ходят в А. Старите левскари имат прекалено много грижи, за да се занимават с глупостите, които се правят и просто си посещават там мача. На големите мачове се вижда, че и там е сектор Б ;) Има подкрепа отвсякъде...

Пиян, дрогиран, ако ще и седалки да мята просто го хващат за яката и го извеждат, а не да го налагат така. Ако е агресивен, едва тогава се прилага повече сила, но аз не видях някой да буйства чак толко, че да му скачат на главата. Даже ушев не биеше така...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:30 pm 
acrimonious написа:
Дерипаска написа:
Е в Ловеч точните хвърляха бомбите...


Не е вярно това :) Дори в този форум има хора, които знаят кой хвърляше бомбите, ако искат да кажат...

Makedonalds написа:
Един-единствен отговор искаме всички тука! Нищо друго!
Кога човек, който е "сгафил", ще бъде чисто и просто хванат за яката и ще бъде изхвърлен от Сектора и край на проблема, без да му скачат 400 човека и да го размятат така както и чорбари не се бият!
Тва скапва настроението на АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ хора! Никво пеене после, никъв хуй.



Въпросът е този човек дали е съгласен да бъде изведен от Сектора (а както и онзи ден, а за жалост и в 99% от случаите, той не иска).. А и никой не е искал да го извежда, междудругото, а да изхвърли димката в кофа с вода. И това не е искал. Но пък се е ядосал :smt003
Отделен е въпросът, че хората, които трябва да взимат отношение трябва да са само с жилетки и без черни очила, за да отговарят после за направеното от тях.

Nunc est bibendum написа:
Момче от Варна и от София са били нарочени за пияни на влизане,прибрани в стаичката и рекетирани от ушев (30лв) ,за да им върне билетите и да влязат второто полувреме :ohmygod смърт!


А е трябвало въобще да не ги допуска. Пияните, надрусаните и хората, търсещи мизерията и проблемът въобще не трябва да бъдат допускани на входа!

Тц ..... нещо не те разбирам приятел ..... кажи кой хвърли бомбите тогава ? Защото аз нещо не виждам логика хората хвърляли бомби да не ядат пердах а тези със запалките да ядат ?! Та ... ако не бяха техни хора дали нямаше да ги опердашат ?!


едит : на този мач специално не видях кой какво и затова може и да се бъркам .... затова ако можеш опровергай ме


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Иване, ти верно ли ги оправдаваш, след като го изпита и на твоя глава :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
БижутерО написа:
Като не може да се оправи сектора, има още два сектора. Спокойно в единия може да се изнесе организирано хората, който искат да викат и пеят 90 минути. С точни човек (М.) койо да ги надъхва. Може да са 200-300, ама като са на едно място пак ще е нещо :roll: Това най-вече за БГ мачовете

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Не мога да разбера защо всеки път се появяват хора, които се опитват да ни убедят, че положението в сектора е розово. СЛЕПИ ЛИ СТЕ ?! С просто око се вижда абсолютно всичко, но вие явно сте някакви "слепци с очи" както е казал Ботев. Човекът, който раздаваше правосъдие онзи ден през 90% от времето търси кого да пребие! След като избухна някаква мизерна пиратчица тоя с такава злоба се засили към мястото на събитието и започна да разпитва кой е хвърлил бомбичката като ясно си личеше, че ще има нова окървавена мутра. Не знам какви сте, но на мен като видя левскар окървавен и пребиван от свои ми прилошава! Още повече, че докато беше влачен не можейки да си поеме въздух от кръвта, която шуртеше от лицето му, се видя, че целият е татуиран и не е случаен човек. Каквото и да е направил никой не заслужава да му разбият лицето в стълбите! Пак казвам - докато някой не умре това няма да спре!!! (дано да не съм прав)!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Много отдавна трябваше да сме се преместили, но имаше дадени обещания на които много хора повярваха включително и аз че нещата в сектора са се оправили. Скоро едва ли ще стъпя отново в сектор Б, защото там явно има закони, в зависимост от мача законите се променят. Писна ми да гледам комплексирани стюярдчета, фенове на сз а не на Левски, чийто "фенове" едва ли ходят на мачове повече от 1 година и ми раздават правосъдие на нормалните хора. Аз като левскар, никога няма да бия, топя друг левскар, даже напротив ще му помогна. Лесно е да си с десетки хора около теб и да скачаш на безпомощни фенове, които дори не ти мислят лошо. Да ви еба и у измислените хотдог фенове!

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
BlueHeart написа:
И като се преместим? Какво става? Пълни глупости... Дайте всички читави да се изнесем от сектора, а боклуците да си седят и да си правят своето. Докато не се кротнат и разберат, че на фона на всички останали, те са никой, нищо няма да се оправи.. :smt031

Затова ходете си "читавите" и отбраните в "Б" и им играйте по свирката, че някои да имат още повече слуги. :smt006

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Иване, ти верно ли ги оправдаваш, след като го изпита и на твоя глава :shock:


Защитавам само и единствено истината..

Като пишем случаи, които не са така, само и само да ги обвиняваме ставаме не по- добри от тях...

Цитат:
Тц ..... нещо не те разбирам приятел ..... кажи кой хвърли бомбите тогава ? Защото аз нещо не виждам логика хората хвърляли бомби да не ядат пердах а тези със запалките да ядат ?! Та ... ако не бяха техни хора дали нямаше да ги опердашат ?!


Ами не е задължително да са техни хора за да не изядат пердаха... Може да са други причините. И е хубаво, че още има причини, заради които не-техни хора не ядат пердаха :) Дори и да е несправедливо :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Съб Ное 06, 2010 3:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Какво се променя сега като читавите сте в "Б"? Хората, които избраха да не са вече част от този сектор поне взеха някакво решение, може и да не е било правилно, но е решение. А не да стоят безпомощни и безучастни, да гледат и да съжаляват после за "какво е могло да бъде иначе". :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
south написа:
Какво се променя сега като читавите сте в "Б"? Хората, които избраха да не са вече част от този сектор поне взеха някакво решение, може и да не е било правилно, но е решение. А не да стоят безпомощни и безучастни, да гледат и да съжаляват после за "какво е могло да бъде иначе". :wink:


На мен в сектор Б ми е добре :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:08 pm 
acrimonious написа:
south написа:
Какво се променя сега като читавите сте в "Б"? Хората, които избраха да не са вече част от този сектор поне взеха някакво решение, може и да не е било правилно, но е решение. А не да стоят безпомощни и безучастни, да гледат и да съжаляват после за "какво е могло да бъде иначе". :wink:


На мен в сектор Б ми е добре :smt006

Ти да не си мазохист бре ? Май много бързо забрави Ловеч ?!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ловеч не съм го забравил, няма и да го забравя, но нищо кой знае какво не е станало, камо ли пък да ме откаже да си ходя в Б..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор "Б"
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
acrimonious написа:
Дерипаска написа:
Е в Ловеч точните хвърляха бомбите...


Не е вярно това :) Дори в този форум има хора, които знаят кой хвърляше бомбите, ако искат да кажат...

Имаше хора от Запад, които мятаха бомби :smt006 Това не пречи и някои други да са хвърляли де...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Иване, ти ходиш в Б, защото в другите сектори ти е тегаво да гледаш класната ни игра, признай си :bigok Иначе Никол, не споделям мнението ти. От 2-3 години продължаваме да си ходим в Б и ташака е същия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:33 pm 
Решението не е да си смениш сектора. Каквото и да си говорим най-добрата подкрепа, която отборът може да получи е от Б сектор и точно заради това решението не е да се преместиш.

Вечна забрана за такива хора да посещават мачове. Това е решението. Има видео материал, има очевидци, има всичко. Случаят трябва да придобие отзвук, защото левскар да бъде зверски бит заради 3000 лв. е безумие.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44229
Местоположение: София
Върхът на всичката простотия беше некъв 14-15 годишен келеш със телосложение на хрътка дето се беше качил на оградата за да може да ритне човека :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
чета всичките тези неща и полодявам от яд.Някой го беше казал ,ами ако утре набият баща пред детето му примерно.до кога ще продължава тази тъпотия с тия жалки хора ей полодявам като се сетя.въпросния човек го биха няколко реда под мястото на което седях и аз и просто се виждаше как тъпата желетка седи и гледа как да разбие главата и на някои друг.ДО КОГА ДА МУ Е.А МАЙКАТА ДО КОГА :boisw :boisw :boisw :smt027 :smt027 :smt027

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
ДипломатО написа:
Върхът на всичката простотия беше некъв 14-15 годишен келеш със телосложение на хрътка дето се беше качил на оградата за да може да ритне човека :ohmygod


Повезението на малкия беше просто потресаващо, но и едно обобщение на това какво представлява Сектора. От няколко години примера за подражание явно е боя над съмишлениците. Дано след възпитателните шамари, които отнесе тази `хрътка` му дойде акъла в главата.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 5:19 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Точно смяната на сектора е решението! Какво ми разправяте небивалици как трябвало да им се показват работи и глупости. Като че ли си имате работа с интелектуалци :ohmygod2. Що никой не им каза нещо като биха, а? Това първи случай ли е, в който бият и целия сектор мълчи и гледа. Това ли ви е великото опълчение, така ли се противопоставяте, така ли воювате за нещо по-добро ?! Сега някой ше каже иди ти да ги биеш като си отворен и т.н. Еми да, няма да ида, но напускайки ще покажа, че имам чест, морал и достойнство. Левскар може да си дори и в Г сектор! Не си измисляйте клиширани фрази от рода на "напускайки сектор Б напускаш дома си" или нещо подобно. Във вашия дом, ако бият брат ви, а вие се правите че не виждате и си пеете, опитвайки се да притъпите чувството на отвращение, в моя не е така! Извинявайте за императивния тон, но ми писна истината да се прикрива и да се залъгват хората, за да изглежда всичко нормално. Наистина забравихте какви обещания бяха дадени преди няколко месеца - че терорът над левскари ще спре и всичко ще си бъде на мястото! Уви, не е така! Радвам се, че много повече хора вече започват да се усещат и сменят сектора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44229
Местоположение: София
Щото един пред мене след като им каза "Аре оставете човека бе!" и го почнаха и него :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Иване, ти ходиш в Б, защото в другите сектори ти е тегаво да гледаш класната ни игра, признай си :bigok Иначе Никол, не споделям мнението ти. От 2-3 години продължаваме да си ходим в Б и ташака е същия.


Това винаги го има :loser2

Но иначе във В не съм бил от Динамо Букурещ насам, а в А е мега гадното... Става се от седалката само на положение и чак когато нападателят е преодолял противниковия вратар и не е бок Христо Йовов :loser2

Би било хубаво някой да изяви желание от този форум, особено ако е на повечко годинки да стане стюард... Аз лично нямам желание да се занимавам, а и си ми се гледа мача. Но има хора от този форум, които не ги влече чак толкова футболът, така че мисля, че ще станат :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com