forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Честит рожден ден на Гонзо - жив и здрав да е и да наказва съперниците!

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 12:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:03 pm
Мнения: 207
Честит рожден ден на Гонзо! Да е жив и здрав!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Георги Иванов: Левски е моята карма
Още не съм подписал договор с клуба, признава любимецът на сините фенове

Георги Иванов се върна в Левски това лято. Той показа добра форма в контролите. Гонзо отговори на въпросите на "7 дни спорт" от лагера в Линдабрун.

- Георги, отново сте на лагер с Левски. Как се чувствате след поредното завръщане?
- Винаги съм казвал, че се чувствам добре в Левски. Ситуацията сега не е изключение. Може да се каже, че в момента обстановката ми е много по-добре позната в сравнение с предишните пъти, когато се завръщах, особено периода, когато дойдох от Турция последния път.
- Как стана така, че отново сте на Герена?
- Ръководството на Левски ме потърси. Всичко стана бързо, за три дни. Още след като напуснах Левски първия път, казах, че пак ще се върна. Така че беше нормално да не се колебая дълго, преди да приема офертата. Трябваше само да оправя някои неща в Риека. С треньора, с ръководството. В същото време шефовете на Левски действаха бързо.
- Направихте ли компромис за финансовите условия?
- Може да се каже. Имах да взимам две заплати. Ръководството на Левски също плати на Риека, за да мога да се върна. Но финансовата част никога не е била най-важната в отношенията между мен и Левски.
- Може ли да се каже, че се върнахте у дома?
- Да. Аз винаги съм твърдял, че Герена е моят дом. Знаете, че повечето футболисти искат много да отидат да играят в чужбина. Да излязат навън им става като мечта. Аз никога не съм бил такъв. На мен Левски може би ми е карма. Винаги съм играл тук с най-голямо удоволствие. Винаги съм се чувствал най-добре тук. Затова никога
не съм имал фикс идея да напускам България и Герена. Дори когато преди няколко години се пишеше непрекъснато за мой трансфер, преди да отида във Франция. Още тогава не бях толкова въодушевен от идеята да си тръгна. По това време около мен се беше вдигнал много голям шум. Тоя го иска, оня го иска. Имаше облози с колеги от Левски, че дори да направя трансфер в чужбина, един ден ще се върна отново в България.
- Тези неща повлияха ли на не толкова доброто ви представяне зад граница?
- Когато отидох във Франция, още не бях излизал в чужбина. Не говоря за мачове, когато отиваме за два-три дни в някоя държава, предсезонни лагери или екскурзии. Не бях живял някъде извън България. Едно е човек да живее навън, друго е да излиза от време на време. От друга страна, тогава бях на 26 години. Бях си подредил живота в България. Навиците трудно се променят. Доста трудно ми беше във Франция. Основната причина за това беше начинът на живот. Където и да съм играл, където и да съм ходил, в България и в Левски се чувствам най-добре.
- Завинаги ли се връщате на Герена?
- Това вече съм го решил за себе си. Тук ще завърша кариерата си. Колкото - толкова. Все още не съм подписал договор. С ръководството обаче съм уточнил всичко. За мен не е проблем дали имам или нямам договор. Така че дали ще бъда тук още две години или повече - не знам. Но Левски ще бъде последният отбор в кариерата ми.
- Изградихте ли си вече мнение за новите играчи?
- Някои от футболистите ги познавам от периода, когато се върнах преди година и половина. Някои от тях тогава бяха юноши, сега виждам, че серозно са развили качествата си. Напреднали са много като класа и самочувствие. Не познавам единствено чужденците. Двамата мароканци и тримата бразилци. Но щом са в Левски - няма значение дали са чужденци или българи. Всички правят добро впечатление и са добри футболисти.
- Вярно ли е, че чужденците не играят със сърце, когато носят синята фланелка?
- Мога да коментирам ситуацията като човек, който е бил чужденец в друг отбор. Факт е, че нещата не са същите. Излизаш, играеш сериозно, като професионалист. Но никога не може да усетиш какво представлява самият отбор за местните хора. Може би и при нашите чужденци е така. За българина Левски е религия, докато за другите Левски е един добър отбор, който се бори да стане шампион и да печели трофеи. Оттук идва разликата в поведението, когато примерно играеш контролна среща. Дори да искаш да дадеш сто процента от възможностите, самата мисъл, че това е тренировка, те спира да се раздадеш.
- Лидер сте на Левски. Кои са другите футболисти в отбора с подобни качества?
- В Левски няма един или двама лидери. Всеки един футболист в даден момент трябва да се чувства такъв и да поведе отбора. Не може да казваме този или онзи е лидер.
- С какви впечатления останахте от Хърватия?
- Животът беше доста хубав. Хърватите са много добри като хора. Там оставих много приятели и ми беше тъжно, като се сбогувах с тях. Но колкото и да беше хубаво, България и Левски ми липсваха.
- Какво мислите за партньорите си в нападението?
- Има трима футболисти на този пост, още не мога да кажа кой ще ми е партньор. Не е и моя работа да решавам това. Всеки един от нас четиримата ще се бори за титулярно място - аз, Жоро Христов, Жеан Карлос и Еньо Кръстовчев. Така и трябва да бъде. Когато има конкуренция, се ражда качеството.
- Какви са първите ви впечатления от работата с Велислав Вуцов?
- Изключителен човек. Познавам го отдавна, засякохме се малко в Локомотив (Пд). Като треньор виждам, че има доста качества. Сигурен съм, че с него Левски ще постигне доста добри резултати. И в България, и в Европа.
- Защо според вас феновете не приеха много добре Вуцов в началото?
- Може би защото Мъри постигна доста добри резултати. Но да не забравяме, че няма нищо вечно във футбола. Феновете трябва да дадат шанс на Вили. Той е добър човек и трябва да го оставят на спокойствие да работи и да покаже това, което може.
- Ще играете в Шампионската лига благодарение на кризата в лит(*кс-етрополе. Как ще коментирате ситуацията там?
- По принцип, когато чета вестници, гледам само какво пише за Левски. лит(*кс-етрополе въобще не ме интересува. Знам само, че в момента разпродават всички свои добри футболисти. Нормално е лит(*кс-етрополе да е в това положение. Все пак има закони, които трябва да се спазват. Не може останалите отбори, а и хората като цяло да плащат данъци, а лит(*кс-етрополе да не го прави. Да, станаха шампиони, получиха право да играят в Шампионската лига. Но Левски не е виновен за техните проблеми.
- Имате много голове срещу лит(*кс-етрополе. Ще ви липсват ли, ако не са в "А" група догодина?
- Няма да е същото първенството, ако ги няма. Левски има нужда от силен лит(*кс-етрополе. Ако това вечно съперничество между Левски и лит(*кс-етрополе се загуби, футболът ни ще загуби блясъка си.
- Какви са шансовете ви в евротурнирите?
- Ако трябва да бъдем реалисти, преодолимите отбори в Шампионската лига са доста малко. Два-три тима като Андерлехт и Базел. Левски не е по-слаб от тези състави. Колкото до Ливърпул, Ювентус, Арсенал и Барселона, още не сме стигнали до тяхното ниво. При всички положения Левски няма да се предаде. Ако отпаднем пък, после ще имаме по-големи шансове да влезем в групите на УЕФА.
- Националият отбор затворена страница ли е за вас?
- И преди съм казвал, че вече нямам амбиция да играя там. Вътре има много добри футболисти, които могат да се справят.
- Защо България не успя да се класира на последните две първенства?
- Имаме добри футблисти, но все нещо ни куца. Не казвам, че треньорите са виновни. Колкото и добър да е един треньор, ако футболистите не изпълняват нарежданията му, този отбор няма шанс. Може би просто бяхме по-слаби в последните години от Румъния и Холандия и от Хърватия и Швеция. Факт е, че не можем да покажем пълния си потенциал.
- Какво ще си пожелаете за новия сезон?
- Здраве. Всеки казва така и може би звучи тривиално. Но за мен това е най-важното. Останалото може да го спечелиш или постигнеш със свои сили.

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Единствен е просто :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 1:08 pm
Мнения: 145
Местоположение: ВЪРШЕЦ/СОФИЯ
От както следя Левски, от мнoгoто футболисти от отбора които са ми останали в сърцето трима се открояват най-много - Наско Сираков, Дончо Донев и ГЕОРГИ ИВАНОВ - ГОНЗО. Просто един поклон за всичката тази радост която ми е доставил той.
:fgod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 2:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 17, 2008 6:13 pm
Мнения: 16
гонзо-15


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 21, 2009 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Любимия ми мъпет :mrgreen:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 18, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 9:47 am
Мнения: 585
не е ли крайно време сектора да запее някаква песен за един от най-големите (да не кажа най-големия) ни футболисти в момента
засега показваме подкрепата към него само с едно скандиране гонзо,гонзо... което не се задържа даже и минута
не го казвам само заради вчерашния мач, от доста време ми е хрумвало но чак сега го написах тук
аз, като музикален инвалид не виждам с какво мога да помогна, освен да я крещя с пълно гърло
сигурен съм, че гонзо ще помогне песента да се наложи много бързо :smt006

_________________
Ignorance is bliss


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 19, 2009 1:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 11:35 pm
Мнения: 119
darkblue написа:
не е ли крайно време сектора да запее някаква песен за един от най-големите (да не кажа най-големия) ни футболисти в момента
засега показваме подкрепата към него само с едно скандиране гонзо,гонзо... което не се задържа даже и минута
не го казвам само заради вчерашния мач, от доста време ми е хрумвало но чак сега го написах тук
аз, като музикален инвалид не виждам с какво мога да помогна, освен да я крещя с пълно гърло
сигурен съм, че гонзо ще помогне песента да се наложи много бързо


по едно време (май през 2002 година) по време на мачове с прасетата кънтеше мощно:"Хей чуй ц-с-к-а,Гонзо пак ви н-а-е-б-а !!! " доста дразнещо чорбарчетата скандиране :8)

_________________
България е нашата родина,
Апостолът е нашия баща,
'Георги Аспарухов' е стадиона
и 'Левски' е в нашите сърца
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 21, 2009 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 1:08 pm
Мнения: 145
Местоположение: ВЪРШЕЦ/СОФИЯ
BatGonzo написа:
darkblue написа:
не е ли крайно време сектора да запее някаква песен за един от най-големите (да не кажа най-големия) ни футболисти в момента
засега показваме подкрепата към него само с едно скандиране гонзо,гонзо... което не се задържа даже и минута
не го казвам само заради вчерашния мач, от доста време ми е хрумвало но чак сега го написах тук
аз, като музикален инвалид не виждам с какво мога да помогна, освен да я крещя с пълно гърло
сигурен съм, че гонзо ще помогне песента да се наложи много бързо


по едно време (май през 2002 година) по време на мачове с прасетата кънтеше мощно:"Хей чуй ц-с-к-а,Гонзо пак ви н-а-е-б-а !!! " доста дразнещо чорбарчетата скандиране


хахаха да ,тогава Гонзо непропуска6е мач без да им отбелеjи гол.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 21, 2009 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
[_7\_]biskata написа:

хахаха да ,тогава Гонзо непропуска6е мач без да им отбелеjи гол.

е че той и сега не пропуска Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 8:34 pm
Мнения: 36
Колко гола има Гонзо в А група


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Много, ама много! :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 9:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
_^Ge7LoW^_ написа:
Колко гола има Гонзо в А група

заедно с головете му за Локо Пд-около 115

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 12:23 am
Мнения: 17
thebluegod написа:
_^Ge7LoW^_ написа:
Колко гола има Гонзо в А група

заедно с головете му за Локо Пд-около 115


16 за Локомотив (Пд); 110 за Левски и до момента има 11 от този сезон общо 137 до момента... Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 29, 2009 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 1:08 pm
Мнения: 145
Местоположение: ВЪРШЕЦ/СОФИЯ
Възможно е да се пребори с Камбуров и Саидходжа за голмайстор на първенството. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 10, 2009 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 8:34 pm
Мнения: 36
ГОНЗО ПРЕД ПРЕКРАТЯВАНЕ НА КАРИЕРАТА СИ!

Георги Иванов е пред отказване от футбола! Това научи Гонг от самия футболист.

Той е бил на преглед при доктор Тони Георгиев, който му е поставил диагноза – скъсани коленни връзки на дясното коляно.

При това положение Гонзо трябва да се подложи на операция, а евентуалното възстановяване ще отнеме поне 8 месеца. В такъв случай Иванов не вижда смисъл да продължи футболната си кариера.

Тепърва предстои да бъде направен ядрено-магнитен-резонанс, който със сигурност ще даде яснота, дали е нужда операция.

Оптимистичният вариант за голаджията е да има нарушени предни кръстни връзки, които биха му позволили да играе още поне година. По този начин в края на кариерата си са играли треньорът на „сините” Емил Велев, както и Красимир Балъков.

„Ако се стигне до операция и да се възстановявам, моето решение е категорично да прекратя футболната си кариера. Това би значило да съм на 34, 35 години и няма да смисъл”, заяви Гонзо за Гонг.

Припомняме, че нападателят излезе с контузия в дербито срещу лит(*кс-етрополе /2:0/, но бе заменен в 14-та минута, след като получи нова травма. Иванов обясни, че контузията се е получила, тъй като е пазил левия си крак (контузен от мача със Сливен) и при един от скоковете във въздуха е паднал с цялата си тежест на десния крак, като в този момент коляното е поддало на натиска.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 27, 2010 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 5:51 pm
Мнения: 214
Да върнем Гонзо на терена!!!

http://www.facebook.com/group.php?gid=341869063024


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Фев 27, 2010 4:05 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Той Гонзо е по цял ден във фейсбука и като види,че в групата има 49 човека,веднага ще се върне на терена :lol: :lol: :smt005

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 22, 2010 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 9:30 pm
Мнения: 406
Местоположение: Sofia
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
ЛЕВСКИ НЕ СЕ КОМЕНТИРА,ЛЕВСКИ СЕ ОБИЧА !

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 25, 2011 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 9:30 pm
Мнения: 406
Местоположение: Sofia
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
ЛЕВСКИ НЕ СЕ КОМЕНТИРА,ЛЕВСКИ СЕ ОБИЧА !

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 25, 2011 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 9:30 pm
Мнения: 406
Местоположение: Sofia
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
ЛЕВСКИ НЕ СЕ КОМЕНТИРА,ЛЕВСКИ СЕ ОБИЧА !

Изображение


Последна промяна 1997 на Вто Яну 25, 2011 7:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 25, 2011 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 9:30 pm
Мнения: 406
Местоположение: Sofia
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
ЛЕВСКИ НЕ СЕ КОМЕНТИРА,ЛЕВСКИ СЕ ОБИЧА !

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Знам, че сигурно го има в поне още 5 теми, но нека го има и тук клипа за архива - Гонзо в "Нека говорят"
:levski

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2011 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 7:31 pm
Мнения: 379
Местоположение: Варна
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com