forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 1:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 28, 2010 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Така, време е за темата в която всеки ще разказва интересните случки, събития и всичко онова около култовите мачове на ЛЕВСКИ което ни е правило винаги най-великата публика в България.

Всяка седмица различен мач - следете заглавитето :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Последна промяна UL на Чет Сеп 23, 2010 9:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 28, 2010 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
7:1.......само това е достатъчно за постинг :)

Велик мач на отбора, велик мач на агитката........с малко мачове зад гърба отиваме с приятели сбор култовия сектор Б на Националния. Огромно синьо множество пред стадиона и вътре, имаше близо 40 000 зрители на мача като както винаги А,Б,В - сини а гей-посинен :).
Трудно е да се опише всичко което се случи в тоя мач като викане и като емоция, само ще спомена че след всеки гол имаше мазало "лавина" надолу към оградката , имаше колосална димка която спря мача за 3-4 минути, имаше сините шалове въртене на але-алееее, имаше ебавки с прасетата преди мача за Чирпан които ги бяха надънили за купата а след лавината голове просто трудно е да се опише......смазване и тотална ЕБАН на жалките прасета които 10 дни по-рано бяха били Ювентус 3:2, докато ние загряхме с Ботев 6:1......7 гола е вратата , 7 гола на чорбата!!! За малко да станат 8, но горкото прасе Ненов ги спаси 10-тина пъти.....Наско ги еба много, еба ги силно и дълго.....и всеки път гавра със смешния празен сектор гей! Мощно лавина!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 28, 2010 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44213
Местоположение: София
Гледах го вкъщи :smt003 Бях на 12, от класа ме навиваха ама наще така и не склониха да ме пуснат :( Т'ва можеше да ми е първият мач :( Та седя си в хола нацупен на родителите, брат ми на 10 вече беше прасенце, гледа първото полувреме и после отиде да си играе с легото :smt005 Деба, за малко да се включа :smt003 От 4:1 с Латкеса нататък мога да говоря :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 28, 2010 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз цял живот няма да си простя, че не отидох на този мач.
Че нямах кинти - така е, обаче все щях да измисля нещо. Какво ми стана...отказах се и не отидох.
А точно тогава не пропусках домакинство. Съдба...
Като стана 6 - 1 колкото и парадоксално да е се колебаех какво всъщност искам - дали да им вкараме седмица и да стана (па макар и по телевизията) свидетел на история или да си остане така, че да не ме е яд какво съм пропуснал.
И колкото и да се радвах накрая не можех да се отърся от чувството, че съм пропилял велик шанс който може и да не ми се падне отново в живота.
Но...кой знае?

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 10:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Интересно е че тоя мач си го спомням перфе :smt003 Бех с деда ми и вуйчо ми в сектор В,чорбари дори не разбрах че има :bigok Преди мача ми купиха неква фланелка с Балканбанк като спонсор,още я пазя и ташака е че докато не се запознах с жена ми,ми ставаше още :smt005 :smt005 :smt005 От мача помня гола на Илиан Илиев,изравнителния на Михтарски,както и тва чакане на 7мия гол-мислим че 6-1 стана некъде 75та мин и след тва сички чекаха 7мия който така и не идваше до последните минути май :wink:

Следващото дерби го взехме 3-0 с две дузпи на Дани Боримиров и тогава за първи път разбрах че има и свине освен левскари в тая държава :bigok Влезнахме с още 3 приятелчета през сектор Гей и за първи път видех сганта горе в А сектор на седалките-сметам че дъртите помнят на стария национал че имаше седалки само в А и то доста малко откъм Б и Гей :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
По това време (23.09.1994) бях студент в Пловдив. Още не беше отминала еуфорията от САЩ'94, цялата българска нация се беше "футболизирала" :wink:
За съжаление гледах мача с двамата си съквартиранти, заклети прасета... Помня, че след края на мача, след многото бъзици, които изядоха, те се оттеглиха да играят ... шах :smt005 :smt005 :smt005
После единият ми каза, че вече в България е само от Добруджа, а единствения му любим тим си остава Нюкясъл.... а вторият стана от Славия :bigok

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Бях войник... в Симитли :smt005 . Баш на мене се падна да съм помощник-дежурен по КПП. Естествено старшината си би камшика да гледа мача и аз го слушах по радиото. :smt012
В тая казарма заради тъпите шапки не гледах още два култови мача - реванша с Глазгоу и националите с Франция. Това беше пък в Лом.
ИзоПщо, мощен шнур за шапкарите :sm_horse


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 17, 2009 4:26 pm
Мнения: 89
Пиян като гОведоооо, Сектор Б пълна изкуфелица, няма да забравя второто полувреме военната димка и яко пого в сектора, скачахме един връз друг ЛУДДДННИИИЦАААА. Преди това бях пуснал видеото повтарям видео, да се записва мача. И така следващите 7 години преди всяко дерби предишната вечер се събирахме у нас да гледаме ТРИУМФОО.
Междувременно имам касети с репортажи от повечето мачове.
сезони 92,93,94,95,96
ако някой му се иска да ги качва някъде за нещо си, д а пише. Качеството не пирфектно но толкозз.

В крайна сметка 1:7 рруууллззззззззз фореверрррррррррр
оле :lsfc3 оле оле :lsfc3

_________________
Митрев :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз имах на тоя ден изключително важна работа,бях на една среща и точно 30 минути преди мачО им казах,еми господа и утре е ден,ще продължим,аз отивам на мач,даже и една бира не бях ударил,отидох кисел,обаче как се връщах

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 29, 2010 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Първото ми дерби... баща ми ме води в сектор А, бях на 13 години :) Синьо море отвсякъде, групичка от заблудени чорбари в сектор Г и яко мачкане по терена - това в общи линии съм запомнил от мача :) Отделно не видях никакви свине в сектор А, при нашите голове абсолютно целия сектор скачаше. Но тогава, а и в последствие, това ми се струваше абсолютно нормално; "винаги верните" "не се интересуваха от футбол" няколко сезона :) Най-много ме кефеше тогава как целия стадион избухваше "червени боклуци" при появяването на цура на терена; такива бяха годините, но и беше адски яко как всички го подемат това без мегафони и подканяне и т.н. Горе долу на тоя мач 50% гледах терена и 50% сектора отсреща, агитката беше между В и Б :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 31, 2010 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44213
Местоположение: София
http://football.sportal.bg/news.php?news=251256 :smt031 Тия па как тоя мач избраха точно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 31, 2010 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39153
Местоположение: Фаноса ти
Немам как да се вкл. с дълъг пост от морето, като се върна, ще споделя за 7:1 :)))

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 23, 2010 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
16 години от 7:1.Велик мач,Велик Левски,Велика Синя Публика :idea: И един жалък червен отбор поставен на колене.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 23, 2010 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Сменяме мача за спомени - 13.05.2000 година, ЛЕВСКИ-цС*ка 1:0 (ГОНЗО - кървавия гол)

:levski


Прикачени файлове:
9900_2000.05.13_LEVSKI-cska 1-0(GONZO)_10.jpg
9900_2000.05.13_LEVSKI-cska 1-0(GONZO)_10.jpg [ 41.08 KiB | Прегледано 10713 пъти ]

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
http://www.youtube.com/watch?v=wrFtOcC1dlM 11 години от кървавия гол,незабравим спомен :lsfc3 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 26, 2011 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Maч заради, който ми се залепи един доста приятен прякор :D Реално това е моментът, от който станах левскар.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 26, 2011 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Това ми е един от яките спомени, които никога няма да забравя! :smt007

Тогава бях на 11 :loser2 и тоя мач го чаках от 2-3 седмици. Тъй като съм от Стара Загора, а баща ми си е бероец, а от софийските отбори е привърженик на цфка, нямаше как като малък да отида в София на мач. Обаче не знам дали съм имал усещане за тоя двубой, имахме в нас една камера "TELEFUNKEN" :bigok която беше бая голяма, направо като тия по телевизиите. Та аз набарах тая камера, изместих масата пред телевизора, а на въпросната камера и подложих 2 книги, така че да снима перфектно телевизора :bigok :ohmygod :smt005 :smt005 И така, аз облечен с екипа на Левски, шапки, шалове - всичко както си му е реда, гледам и изживявам аз тоя мач, ама в същото време се старая и да съм тих, та да се чува само мача на видеото после :ohmygod :smt005 Години след това, като преглеждах разни видеокасети, попаднах на тази въпросната, и в края на мача, при гола на Гонзо само се "вижда" как камерата пада и се чуват нечовешки викове, крясъци, удари по врати, стени и тем подобни + баща ми през смях: "Ей, разката мамицата на камерата" :smt007 :smt005 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 28, 2011 1:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
JonnKa написа:
Това ми е един от яките спомени, които никога няма да забравя! :smt007

Тогава бях на 11 :loser2 и тоя мач го чаках от 2-3 седмици. Тъй като съм от Стара Загора, а баща ми си е бероец, а от софийските отбори е привърженик на цфка, нямаше как като малък да отида в София на мач. Обаче не знам дали съм имал усещане за тоя двубой, имахме в нас една камера "TELEFUNKEN" :bigok която беше бая голяма, направо като тия по телевизиите. Та аз набарах тая камера, изместих масата пред телевизора, а на въпросната камера и подложих 2 книги, така че да снима перфектно телевизора :bigok :ohmygod :smt005 :smt005 И така, аз облечен с екипа на Левски, шапки, шалове - всичко както си му е реда, гледам и изживявам аз тоя мач, ама в същото време се старая и да съм тих, та да се чува само мача на видеото после :ohmygod :smt005 Години след това, като преглеждах разни видеокасети, попаднах на тази въпросната, и в края на мача, при гола на Гонзо само се "вижда" как камерата пада и се чуват нечовешки викове, крясъци, удари по врати, стени и тем подобни + баща ми през смях: "Ей, разката мамицата на камерата" :smt007 :smt005 :bigok

Хаха :D Аз след като Чиликов вкара за 2-1 на оня стадион и строших един стол от кеф, а при гола на Бардон в Оксер ударих 25 удара по горната част на секцията в хола, после ми беше подута ръката един месец, същото се повтори и при гола на Иво срещу Черно море тая година, тогава пак няколко удара от радост но тоя път по-малко ме боля :D А при гола на Влади срещу Лил не бях на мача и хвърлих един стол в стената и стана дупка в нея :D Трябва да ме връзват като гледам мач на "Вечно сините" :8)


Последна промяна paulao на Вто Май 15, 2012 3:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2011 2:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Ко казА кО ?

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2011 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 10:30 pm
Мнения: 353
Местоположение: София ( От центъра съм бе, от центъра )
Че е хвърлил един стената в стената и си е ебало мамата! Иначе велик, велик мач!

_________________
За българско име, за христова вяра!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2011 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
просто имало един дето му викали 'стената' и нашиО го метнал в стената :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Не знам дали тука му е мястото, но искам да попитам от къде ни идва съперничеството с Ботев, каква е историята на това дерби, някой от по-старите, ако знае някакви интересни случки, да разказва :) . Аз търсих в нета, но не намирам нищо.

ПП: Мисля, че преди имаше някаква тема точно за такива случки, ако е изтрита някой от модовете, може да направи нова и да си припомним историята на "Сектор Б" заедно :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Има един Антон някакъв си, който е написал цяла книга за това съперничество.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 30, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Изображение

Книгата обаче е само със статистика от мачовете между двата отбора - играчи, картони, голмайстори. :wink:

Но какво има да се пита? С извинение към буферите, които четат :bigok , ама все пак това е бил мачът между двата най-силни отбора на София и Пловдив, съвсем нормално е да се зароди съперничество. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2011 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
То не е съвсем съперничество,тракийци винаги са смятали,че това е мача на живота им,победят ли,натриват носовете на цяла София,за нас беше мач,в който имаше и още една агитка :bigok .Локото са ми симпатичния отбор,никога не са били подлоги,поне в миналото

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 31, 2011 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Малко офф-топик стана, ама и аз мисля, че за папагалите тоя мач е един вид война срещу "шопити" :mrgreen: , които те ненавиждат. Ясно е, че имат афинитет към чорбарско-военните си дружки от цура и нас ни мразят доста повече.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2012 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
http://www.youtube.com/watch?v=BNMdDClyx5I :lsfc1 12 години от кървавия гол,незабравим и велик момент от по-новата ни история :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Kryten написа:
просто имало един дето му викали 'стената' и нашиО го метнал в стената :bigok

Стол в стената :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
13 години изминаха от кървавия гол и 15 от онзи финал за купата.. ех, спомени :levski

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
И тоя мач адските спомени :smt007 Валеше яко и цял мач ме мокри, а аз си носех в джоба на якето един син дъждобран, който ме беше срам да си сложа, незнайно защо. И цял мач ме ебават, няма ли да си го облека и точно го сложих накрая и пак ме подиграват, ако вкараме гол да не отлети и точно след некви секунди вече беше на поне 3 реда пред мен, разкъсан :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com