forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
for0mho0l_sf написа:
По какъв критерий ще се подбира на кой му е мястото в Б сектор?

минигонзо ще е фейсконтрол :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 1:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
MiniGonzo написа:
for0mho0l_sf написа:
По какъв критерий ще се подбира на кой му е мястото в Б сектор?

10-16 годишни пубери със нинджи, зелени наемници, певци, групички момичета, агенти, продажници, овче племе което седи и прави всичко което му се каже по микрофона, защото "Аре пейте бе, ще ви пребия бе". Колко още критерия трябва да има?

не пиши глупости, трябва само билкарите да се махнат и всичко е наред

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Радвам се, че от Мини Гонзо все още нищо не зависи

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 1:25 pm 
MiniGonzo написа:
for0mho0l_sf написа:
По какъв критерий ще се подбира на кой му е мястото в Б сектор?

10-16 годишни пубери със нинджи, зелени наемници, певци, групички момичета, агенти, продажници, овче племе което седи и прави всичко което му се каже по микрофона, защото "Аре пейте бе, ще ви пребия бе". Колко още критерия трябва да има?


А ти на колко години си, моето момче?Май ти си беше сложил на аватар твоя снимка, овързан с шал до уши, 12 годишен пикльо.Тогава за какви 16 годишни нинджи говориш тогава?
Тези момчета са бъдещето на сектора, просто трябва да влязат в релси, а не да са във филма и с поза да седят в сектора.
Трябва да се пее каквото се каже по мегафона, но не да се подканя по него, както се прави сега.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 1:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
дайте микрофона на свинчо! той го заслужава :lsfc1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 1:34 pm 
Май и във форума трябва да се слагат забрани... :ohmygod На първо четене ги виждам поне 10 човека със забрана да посещават форумни мероприятия за срок от 1 до 2 години...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кво значи 'трябва', забрани се налагат постоянно :s_police

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
shostanabe написа:
MiniGonzo написа:
for0mho0l_sf написа:
По какъв критерий ще се подбира на кой му е мястото в Б сектор?

10-16 годишни пубери със нинджи, зелени наемници, певци, групички момичета, агенти, продажници, овче племе което седи и прави всичко което му се каже по микрофона, защото "Аре пейте бе, ще ви пребия бе". Колко още критерия трябва да има?

не пиши глупости, трябва само билкарите да се махнат и всичко е наред

Светни ни кои са те-"билкарите"?? И веднага ги махаме.

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
MiniGonzo написа:
Дам, много е лесно да си мъж във форума и путка по трибуните :smt006 нищо де нали всички сте :smt027

Ти как смееш да даваш преценка за човек, когото не познаваш? Ако не се лъжа, ти си някъде дори на 18 години максимум?

Заслужаваш само сочни псувни, но нека ти го напиша ясно и просто. За идиотското сравнение между борбата за свобода и ситуацията в сектора - има едни работи като феодални отношения и причинно-следствени връзки, дето нямат нищо общо през 1876 година и през 2010 година. Абсолютно нищо. Нищо. :smt035

Второ - какво предлагаш, да се съберем всички и да изгоним Запад от сектора? :smt005 :smt044 А Запад знаеш ли, че изобщо не са на твоята възраст и изобщо могат да изкъртят когото си поискат?

Това е положението - винаги силният командва, а Запад са силните и става точно това, каквото те кажат. И аз искам да обявим война на цяла Западна Европа и НАТО и да си върнем всичките откраднати от България територии, ама други са силните. Тук мога със същия успех да го вмъкна и твоя цитат за килимчето и молитвите, ама пак ще е идиотско и не на място.

Колкото до писането във форума - еми, това е целта, бе, човек. :smt006 Всичко дотук е 15 страници словоизлияния и чешене на пръсти, това никой не го оспорва, но просто няма какво да се направи. Важното е, че има хора, които четат тея 15 страници и почват да усещат какво става - проглеждат или поне не си затварят очите. Което пак е крачка напред.

С теб явно обаче сме частично на едно мнение, което все пак е добре. :levski

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
По-миналото дерби когато загубихме 0-2 ми беше и последният мач на ЛЕВСКИ,2-ма се сбиха опитах се да ги разтърва и стюарди се нахвърлиха биха ме и ме изкараха.Ходя от като се помня такова нещо не е било никога,започваме да копаем дъното свинете започнаха да са по-организирани,а това значи,че има проблеми
САМО ЛЕВСКИ ! :levski

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
MiniGonzo, какиното, не се први пред нас на камикадзе и не обиждай хората тук. Ако не си наясно много от хубавите неща в Сектора бяха създадени тук, от тези "форумни мишки", с парите на "форумните мишки". Не се мисли за по-велик от никой като не познаваш хората и не си мисли, че само ти си врял и кипял по трибуните... :smt006 Всички ни боли!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Оставете го Мини Гонзо бе,като стане Макси Гонзо и ще е вожд,иначе в крайна сметка всеки има правото и възможноста да собствено мнение,стига да спазва нормалния тон,нали Мини Гонзо ме разбра,ниаче следващият път ще пишеш 1000 пъти,така повече няма да говоря

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 31, 2010 5:23 pm
Мнения: 4
MiniGonzo написа:
for0mho0l_sf написа:
По какъв критерий ще се подбира на кой му е мястото в Б сектор?

10-16 годишни пубери със нинджи, зелени наемници, певци, групички момичета, агенти, продажници, овче племе което седи и прави всичко което му се каже по микрофона, защото "Аре пейте бе, ще ви пребия бе". Колко още критерия трябва да има?

щом е проблем тоя с микрофона ,ругай него , толко ли сме много че искаш да се ходи с автбиография,св и незнам още колко щуротий на мач , феновете не може да се делят на 13-годишни ,35 годишни ,певци, танцьори, и тн.иначе се връщаме във едно друго време


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И препоръка от други участия :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
То в онова едно друго време,ако визираш сектора,там нямаше разделение,но имаше уважение и едни негласни правила,които никой не ти ги казва,но ти сам почваш да ги чувстваш и да се съобразяваш,което ни най-малко не ти отнема личната свобода

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 1:40 am
Мнения: 21
Местоположение: СОФИЯ-Захарна фабр.
Ivan63 написа:
То в онова едно друго време,ако визираш сектора,там нямаше разделение,но имаше уважение и едни негласни правила,които никой не ти ги казва,но ти сам почваш да ги чувстваш и да се съобразяваш,което ни най-малко не ти отнема личната свобода

Прав си,ама сега малките спряха да чувсват и трябва да им се налагат,а пък те се сърдят!Гледайте ринг.бг от 20 ч.

_________________
КОЙТО НЕ Е ОТ СОФИЯ-НА КАФЕВО!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Малките като са спрели да чувстват може би не им е мястото на стадиона. Имам предвид, че като нямат желание, все тая дали ще се викне от микрофона "аре пейте бе". Не мисля, че точно сектора е мястото където трябва да налагаш силово някакво мислене и веднага като стане някаква разправия и да се почва с боя, вместо да се обясни нормално,защо примерно не трябва да хвърляме факлите по пистата или да се катерим по оградите.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 02, 2010 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Прочетох мненията ви и много от вас имат право, но да направя няколко коментара:
Няма как да съм на 18 години и от 10 години да съм по стадионите, защото на 8 години трудно ще ме пускат по тях.
И преди без мегафоните си бяхме велика публика и пак се пееха много песни и не беше нужно да пеем само каквото ни се каже, а не каквото ние искаме.
Не мисля, че запад днес има нещо общо със запад едно време, защото не съм виждал много от тях от поне 3 години. Дори последния случай които си спомням с тях беше в един безистен на графа, когато ни ремонтираха стадиона, но това е без значение. Не мисля, че те носят най-голямата вина в момента.
За човека с микрофона искам да кажа, че особено последния на всеки мач го храня стабилно и дори на скоро един чичко реши да ми се кара и да ми обяснява, че трябвало да слушам какво пее той и да пея същото (в конкретния случай беше нещо от сорта на умри вратарче), но аз от уважение просто не му обърнах внимание.
Че децата са бъдещето на сектора няма спор, и аз съм бил дете, но няма как да очакваме нещо хубаво, като няма кой да им даде пример. Няма как да очакваме те да станат като нас, като няма кой да им покаже какво е уважение, какво е всички да си помагат, какво е като влезнат да арестуват някой и всички да го пазим, какво е да дадеш суичера си в тролея на някой провинил се, за да не го познаят. Всички те няма как да научат какво е да обичаш Левски и да си един истински Левскар, част от най-великата публика в България. И няма защото ги няма истинските фенове да им дават светъл пример. Защото всичко в нашата мила родина започна да става изкуствено, било то хора, футболисти, дори любовта на хората.

Втория куплет от песента която написах:
Парите ли са всичко за което живеем днес,
До кога ще чакаме в България прогрес.
Стотици хиляди умряха, в борба за свобода,
За да се превърнем в това, което сме сега.
Упрявляват ни мафиоти и подкупни политици,
А народа ни гладува и работи за жълтици.
Обичам те България, майко мила свята,
А всички подкупни твари – на 2 метра под земята.

За да ви е по-лесно да разберете как наистина гледам на нещата.
и понеже един човек говореше за сила искам специално да му посветя това клипче:
http://vbox7.com/play:714ff089

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Дойранската епопея е перфектен пример за победа, продиктувана от силата на духа. Наистина, не случайно се изучава в много на брой военни академии и училища, при това не само български. Само че Дойранската епопея е част от една война - Първата световна, която завършва с Ньойския договор. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 15, 2010 8:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Я малко да повдигнем духа http://vbox7.com/play:c37ffe38

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com