forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 1:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ако не му отговаряме ще спре да пише :bigok
И после какво ще правим... :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 4:28 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Tech0 написа:
Ще оставиш ли това,
за което си мечтал
и с години си се борил
път, по който си вървял?
:smt027 :lsfc1
Някой ден сърцето
ще поиска това,
което ти си му отнемал ...


http://www.youtuberepeat.com/watch/?v=bzKLKMTzj5g

ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!


:smt038 :smt038 :smt038 :fgod :fgod :fgod :fgod :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
g_girl92 написа:
Citizen_Kane написа:
За кво ни е стадион като можем да изградим зала където наркоотбора по футзал да играе мачове от шампионската херцалига :bigok

Ей кретен,ти дето си се покрил по европата и само палиш тук в форума хората,ще ти кажа,че този отбор носи име ЛЕВСКИ и е ШАМПИОН на държавата БЪЛГАРИЯ! И момчетата не са взимали пари от Нова година и затова му бяха направили фланелка на педала батков,че е №1 по недаване на пари!?!!?? А тях ги чака Шампионска лига и нямат 1 кинта.
Лесно е само да се плюе,ама айде плати едно гостуване в Италия /примерно/,А?
А те ще представляват БЪЛГАРИЯ по футзал!
Смени си дилара,защото ти дава фалш наркотик,квото там друсаш!


:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod
пиши по-често, не спирай да ни забавляваш :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 5:44 pm 
аз немога да разбера какво има да се напише повече по тая тема ... можеше всеки по един смислен коментар да напише и толкова , да се заключи а ония селтаци да си правят сами изводите


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
След като се е появила и музикално отклонение,да си припомним и това парче
http://www.youtube.com/watch?v=Ai5u53L3Rcg

Храстът казал на дървото
Слез и ниско залегни
Виждаш, буря се задава
Тук до мен и ти се наведи
Ще преживеем дружно с тебе братко
Ще се скатаем от ватърът студен
Ще оцелеем сладко сладко
Ден след ден

Дървото, клоните разклати
Погледна тъжно старата гора
Обрасла от досадни храсталаци
Вещаят бури, а цял живот пълзят
И преживяват си под чужда сянка
Така на завет от вятърът студен
И оцелявам сладко сладко
Ден след ден
Ден след ден

И така животът продължава
Вечният си мъдър кръговрат
Някой постоянно оцелява
Защото други срещу бурята, стърчат
Ден след ден
Ден след ден
Ден след ден
Дeн след ден.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Цитат:
Когато се удариш
в решетката на свойта свобода ,
когато мразиш силно ,
а мечтаеш любовта .
Когато падаш ,
и си мислиш ,че летиш
Когато ти се пее ,
и усещаш , че мълчиш .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Boyo написа:
g_girl92 написа:
Citizen_Kane написа:
За кво ни е стадион като можем да изградим зала където наркоотбора по футзал да играе мачове от шампионската херцалига :bigok

Ей кретен,ти дето си се покрил по европата и само палиш тук в форума хората,ще ти кажа,че този отбор носи име ЛЕВСКИ и е ШАМПИОН на държавата БЪЛГАРИЯ! И момчетата не са взимали пари от Нова година и затова му бяха направили фланелка на педала батков,че е №1 по недаване на пари!?!!?? А тях ги чака Шампионска лига и нямат 1 кинта.
Лесно е само да се плюе,ама айде плати едно гостуване в Италия /примерно/,А?
А те ще представляват БЪЛГАРИЯ по футзал!
Смени си дилара,защото ти дава фалш наркотик,квото там друсаш!


:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod
пиши по-често, не спирай да ни забавляваш :bigok


:ohmygod :ohmygod :ohmygod :smt003 :smt003 :smt003

а аз се чудя откъде това плахо недоволство към бащицата :)
а който нема пари да се фане на работа и да изкара!
ФЕН НЕ Е ПРОФЕСИЯ
ФЕН КОЙТО ИЗНУДВА ЗА ПАРИ ОТБОРА СИ Е ДОСТОЕН ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 9:39 pm 
Добре бе мамка му , снощи гледах мач за плейофите на 2ра лига на енглитърковците , то публика , то пеене , то радост , то шоу , то красота ............. кога бе !? питам КОГА !? когаааааа ще го има това в България бе !? Докога ще се търпят тия хюмове които пречат на футбола в България ?! Докога ще се търпят тия които пречат на футбола и на феновете в нашият любим и вечен ЛЕВСКИ !? Питам до КОГА !? ПИсна ми от мърлячи които незнаят кой играе в ЛЕВСКИ и кой се е отказал от футбола преди над 10 години . Писна ми когато отида на стадиона някой да ми нарежда каква факла да паля , кога да я паля и какво да правя там . Писна ми да се пее за селяни , вратари и всякакви простотии . Писна ми да виждам жилетките повече от феновете в стадиона . Писна ми нашата невероятно силна и волна публика да я е страх от някакви уруди които си мислят че са над ЛЕВСКИ ! Писна ми на кура бе .... всяка страна , всеки отбор , всяка публика върви нагоре и напред .... само ние сме надолу . Защо бе .. защо преди ходихме по 1 влак хора на мач , а сега неможем да се съберем и за мач в Европа нормален брой хора на стадиона . Къде отиде силата на името "ЛЕВСКИ" ?! Къде отидоха хората които даваха мило и драго за синия любим отбор ?! Къде отидоха хората които помагат ?! Къде , питам КЪДЕ ?! Защо винаги трябва да се търпи алчността , лицемерието , подлоста и олигофренщината и всички да си траят сякаш въобще не се е случило нищо ?! Никой от тези не е по-силен от ЛЕВСКИ , даже никой от нас . Минавали сме през болка и радост за нашия любим тим , изпитвали сме неща които е трудно да се опишат , неща които някои хора дори незнаят какво предтасвляват ... и неможе , неможе никой да ни отнеме това , и не трябва ! То си е вътре .... в нас .... и дори и да искат то е вътре ... ЗАВИНАГИ ! :smt039


п.п. : пред ЛЕВСКИ всички сме равни бе !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 13, 2010 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Ебахти и публиката дето я имат, за другото не отричам

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 1:49 pm 
Тъй като този форум очевидно е на върха на устата на всички и е станал любимо четиво на доста хора, да се изясним тогава за още нещо, че да не ми звънят през 7 човека да ми търсят сметка за това, което съм казъл и направил!

г-н Владимиров,
направих шаловете на Левски с единствената и безкористна цел да събера пари за Сектора на Левски :idea: Повярвайте ми, не изпитвам трудности с парите, така се е случила съдбата, че имам възможност, не ми е било дори минимална идея да "открадна" от левскарите 300 лева чрез продажба на шалове! Още когато тръгнах да ги продавам написах, че пари ще идат само в левскари и само за Сектора на Левски!
Това, което е в момента, не е Сектора на Левски, а левскарите, на които вярвам, вече не са на трибуните. Питали сте ме дали след като казвам "смърт за тия, които вадят пари от Левски", не визирам и себе си. Не визирам! Много пъти съм давал пари за Сектора, има хора, които ще го потвърдят. Парите от шаловете са в мен, но от тях нито една пукната, сцепена на две стотинка няма да отиде в тая гнусотия, зад която сега стоите 100 човека. Нито пукната стотинка няма да дам, докато на тая ограда стоят най-мизерните чаршафи, дето и в пералното на най-селския хотел надали се намират. Пукната стотинка няма да дам, докато всички вие, заедно, продължавате гаврата с Левски до неописуеми измерения. Направихте ни по-селска агитка и от Мездра. А кого визирам под това "Смърт за всички, които вадят пари на гърба на Левски", може и сам да се сетите... Не е нужно да се правим на "Ти ли ме бутна или аз сам паднах"
И преди години Голди, Молди и всякакви други си правиха парички, я от екскурзии, я от не знам си кво, ама за тях не викахме смърт, щото не биеха хората и не унижаваха левскарите в собствения им дом!
Нямам нищо против Вас, конкретно, даже мисля че от всички там сте единствения нормален.
Отчетох се. Парите са в мен. И когато един ден нещата се оправят (не че го вярвам) първи с касова бележка ще се отчета къде са отишли тия пари.
До тогава. Нито пукната стотинка. Съжелявам, че не ви превеждат навреме парите и изнемогвате. Но от мене нито пукната стотинка.

:levski

П.С:А докато най-важната тема на всичките Ви събрания е Форума ни :ohmygod и кой кво писал и казал там :ohmygod представете си за ква организация си говорим...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Верно ли са ти търсили сметка що си направил и продавал шалове? :shock: :ohmygod

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 2:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 716
Е аз като съм оставил скромните 100-150 лева във фен-магазина на Тодор Александров не им държа сметка с какви пари е изградено това кафе + магазина до него, как си плащат наемите(или ако е тяхно как са го платили), как са го ремонтирали, как плащат заплати на работещите там и откъде намират пари за направата на артикули?
Както за артикулите там така и за шаловете, които е направило момчето отношенията са си чисто търговец-клиент и не виждам за какво е нужно да се отчита къде е вложил печалбата от тия шалове.

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Касов апарат да си купи МакедонскиО :ohmygod Сега след като го прочетох написаното и се почувствах объркан,нещо което в живота не ми се случва.Приготвям се да ходя на мач,на отбор на който повече от 35 години ходя по стадионите,гледал съм всякакви футболисти,виждал съм всякакви хора по трибуните и най-откровенни неудачници и хора,малко или повече успели,но никога и никой не си е помислял,че може да си присвои Левски,никога никой не би си помислил,че човек който е направил нещо,при това професионално,визирам шаловете и парите,които са се появили следствие на този труд и по принцип са предназначени за всички Левскари,може да бъдат обект на дискусии,че може да се гледа като към някакъв едва ли не конкурент.Истината е че на момента ми се отщя да ходя на този мач и без това тоя сезон ми е от най-мъртвите откъм ходене откакто съм тръгнал на мачове,но.....в крайна сметка май повече отвсякога мойто,нашето място е на стадиона,аз съм възпитан с Левски и Левскарщина и няма как да приема,че има друг Левски,той си е един и си е нашият Левски.Само Левски!
ПП.Горд съм че има Левскари като Македонски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
Горд съм че има Левскари като Македонски![/quote]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Ivan63 написа:
Касов апарат да си купи МакедонскиО :ohmygod Сега след като го прочетох написаното и се почувствах объркан,нещо което в живота не ми се случва.Приготвям се да ходя на мач,на отбор на който повече от 35 години ходя по стадионите,гледал съм всякакви футболисти,виждал съм всякакви хора по трибуните и най-откровенни неудачници и хора,малко или повече успели,но никога и никой не си е помислял,че може да си присвои Левски,никога никой не би си помислил,че човек който е направил нещо,при това професионално,визирам шаловете и парите,които са се появили следствие на този труд и по принцип са предназначени за всички Левскари,може да бъдат обект на дискусии,че може да се гледа като към някакъв едва ли не конк.рент.Истината е че на момента ми се отщя да ходя на този мач и без това тоя сезон ми е от най-мъртвите откъм ходене откакто съм тръгнал на мачове,но.....в крайна сметка май повече отвсякога мойто,нашето място е на стадиона,аз съм възпитан с Левски и Левскарщина и няма как да приема,че има друг Левски,той си е един и си е нашият Левски.Само Левски!
ПП.Горд съм че има Левскари като Македонски!


:levski :fgod :fgod :fgod

за н-ти път ме заболя душата докато чета..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 04, 2006 5:42 pm
Мнения: 265
Местоположение: на вратата
нещата няма и да се оправят скоро ,няма как да и застанем дори и след време ,до хора, които са предали Левски и продължават да го правят .По-скоро отиваме като модел тип публика ПСЖ ,отиваме в другия сектор и се надпяваме :smt003

_________________
Приемете факта безропотно като малко дете и бъдете готов да отхвърлите всяко предубеждение, следвайте смирено Природата накъдето и към каквато и бездна да ви води – или вие нищо няма да научите.“ Т. Х. Хъксли (The Holographic Universe)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 16, 2010 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Оххх, отново става една комуникация... Ей за тва трябва да се идва на срещите, щото всичко се пречупва. А македонецът не ме е разбрал добре явно :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 7:03 pm 
вече ПОЧТИ не се издържа , комерсиалните неща надделяха - пари,власт,показност,наглост


:smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Снощи беше по-добре. Само веднъж-дваж имаше "Умри, вратарче" и като цяло секторът си пя. Не трябва и сме прекалени крайни и черногледи. СЗ не са единствените там. Има много хора, които дори не си дават сметка, че има някакъв проблем и си ходят на стадиона.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
То има и такива хора, въпросът е, че наистина масата не ходи на мач, защото отборът е слаб и т.н., но много хора се отказаха поради явната за всички ни причина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 6:44 pm
Мнения: 203
Вчера се чух с дядо си по телефона ... другата събота ще ходя при него . Когато го попитах : "Дядо,какво става,гледа ли мача ? " ... той ми отговори : "За какво да гледам ? Да си докарам някой инфаркт ли ? Остави къде отбора ни е слаб а пък и вие младите по трибуните .. просто не ми се говори . " След което се разплака ....
САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ !
ДАНО НЯКОЙ ДЕН СЕ ПЪРЖИТЕ ВСИЧКИ В АДА,ЖАЛКИ КРАДЦИ !
И помнете едно :
Скоро време много ще съжелявате.Да ви поясна нещо,понеже повечето от вас билкарчета ходите от година - две максимум по мачове ... ПФК Левски София е оцелял близо 100 години ... Оцелял е от всичко и всеки ... И на вас ще ви дойде редът !!!

ПОМНЕТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4025
Ок, ПФК :)

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 8:38 pm
Мнения: 26
Местоположение: София
има ли футбол, има и публика. Няма какво да го дъвкаме толкова

_________________
Noi siamo come la nostra Fede... Immortali!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз пък си мисля, че е обратна връзката :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 31, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
те ше умрат тия жълтури, ше умрат !

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 31, 2010 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39178
Местоположение: Фаноса ти
М/у другото, без да взимам страна, защото телефонът е МНОГО развален отдавна - за запалени факли клубът плаща глоби, защото по закон са забранени. След кандардисвания и уговорки, куките рарешават определена бройка факли, която не се спазва никога, защото се вкарват поне още толкова по 2-ия начин. За неспазване на уговорката може сами да се сетите кой дава обяснения.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 31, 2010 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Между другото, тази забрана не е ли само за европейските мачове или? :smt017

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 31, 2010 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39178
Местоположение: Фаноса ти
За съжаление, не.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Мълчах много дълго за това кое ми е болно, но сега ще излея всичко което ми се върти в главата. Публиката е останала бездушна, откакто има стюарди дето гледат лошо всички си мислят, че сме европейска публика, няма ги старите хулигани вдъхващи респект в сектора, защото сега няма кой да застане зад гърба им. Да времената се менят, но каква агитка сме без бомби, димки, факли и така нататака??? Аз помня ада срещу Славия прага, срещу Олимпик Марсилия и въобще почти всичките ни мачове преди време, когато отборите се плашеха от нас, помня как бяхме напълнили полвината стадион на Локомотив със наши и не спираше да се пее и вкарахме 5 гола... Всички от вас го помнят нали?? А сега какво виждам в сектора... не знам как да го опиша. Пълно е с пубери дето са като роботи и каквото им кажат по микрофона това се прави, пее и въобще възприема. Да вижда се че в Левски има нещо болно, в публиката също.. Малкото останали истински фенове ходят по стадионите и са скрити и покрити, защото знаят, че една изцепка и ония глупаци със зелени фанелки ще скочат да им се правят на мъже, а те не си спомнят как някога именно те правеха всички тези неща.. Не искам да упреквам никого, но се губи единството на публиката, няма ги старите времена когато футболна европа беше изплашена да гостува тук, когато ушевите се плашеха от нас, когато надъханосtта и решителносtта на феновете караше футболистите да се раздават до край, да виждал съм слаб Левски, но Левски който се бореше, футболисти които даваха всичко от себеси, за да зарадват тази публика... Именно това е Левски който обичам, а не тези манекенчета който виждам да се разхождат по терена с мисълта как ще се напият вечерта във Син Сити.
този пост го написах още преди 2 години.

Пуснете си мач от преди време и чуйте колко пъти коментатора ще спомене колко е взискателна публиката на Левски. Спомнете си как футболистите трепереха, че можем да нахлуем на терена и да ги убием, ако не играят добре. Погледнете реално на нещата. Без велика публика, няма велик отбор!!! Ако присъствието на 70% деца които ходят по мачове, за да разказват истории на съочениците си и да впечатляват заблудени момичета с тях, и отделно 10% момичета, които пълнят сайтовете за запознанства със снимки от мачове и се мислят за велики е тази велика публика, значи аз не знам какво е Левски. Значи всички тези години които съм живял с тази свещенна идея са били похабени на вятара пари, емоции и всичко останало. Снощо си пуснах ретро спорт по някаква случайност и гледах Левски - Брьондби (4:1) и си спомних тази велика публика. Чух хиляди пъти думата "Взискателна". Чух как лоши отигравания бяха посрещнати с усирквания. Помнете ми думите: "Докато изпращаш хора бездушни хора, които 5 пари не дават за теб, не си дават зор и изобщо не си дават душата за Левски, след поредния слаб мач, с песен като "И само Левски, обичаме те" и им ръкопляскаш Левски никога няма да бъде отново велик. И ти няма да си част от великата му публика." Махнете си розовите очила и погледнете назад във времето. Спомнете си какво беше когато бяхме велики. Пак чета постове на пубери, които използват силни думи за техните "дядовци" и тем подобни, но и те са част от цялата тази порнография, и те до преди 2 години не са знаели какво е Левски, и те днес са овчето стадо което седи най-отдолу в сектора, пее новите песни, и прави каквото му се каже по микрофона. С глупости и съжаления по форума няма да стане. А тези които ходят в "А" ще им кажа: "Най-лесно е да решиш проблема, като избягаш от него, нали?"... Знам, че веднага ще бъда коментиран, оплют и т.н. , но вярвам в това което говоря и знам, че истинските фенове носят същото в сърцата си.
Свършвам с болка в сърцето и думите:
"БИИ СЕ ЗА ЛЕВСКИ, ПОБЕДИ ЗА ЛЕВСКИ, УМРИ ЗА ЛЕВСКИ!!!"

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 11:59 am 
Цитат:
Спомнете си как футболистите трепереха, че можем да нахлуем на терена и да ги убием, ако не играят добре.

Тва определено ти е най-силната част :8) Кийп ит риъл мейт...
Иначе болката на всички ни е една и съща, разказана с различни думи, средства и сила :lol:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 127 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com