forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Орландовци, кажи ти кво мислиш по въпроса?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
OrlandovciSS написа:
Всичко в "А" АХАХАХАХАХ


А тва също ли никой нема да го коментира?! Поредният повервал си покемон, който не може и сополите сам да си избърше, влиза тука да мощее, да тарикатее.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Седем:едно,
1. естествено че ганя плаща
2. транспарантите са ясни
3. не е казал че това е най-качественото, ти ако си председател на фенклуб и все още имаш надежди да оправиш нещата как ще отговориш на такъв въпрос ?
3. това за дъното си го казахме след първия голям бой и след отпадането от Тампере...сега нещата са още по-зле
4. алтернатива няма, на всеки 2-3 седмици чувам някоя свръх секретна поверителна информация за купувач, ма все нещо не става
Гугутката даде абсолютно нормални отговори на въпросите. И ако бяхме първи и не валеше щеше да има МНОГО повече хора в сектора - най-малкото защото билета е 1-2лв

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Insomnia написа:
for0mho0l_sf написа:
Няма никакъв проблем. Не чухте ли Владимиров вчера какво каза, заради слабата игра е всичко! Сега сме малко, но качествени по трибуните!

Айде,айде... Миналият сезон сякаш не играхме пак безобразно. На такива мачове винаги се събираха по 4-5000, половината от които бяхме в Б... А да не говорим след като бихме прасетата как в три поред мача бяхме над 10 000 души...



БАААААААААААААААААААААААА :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Последна промяна subata на Нед Апр 25, 2010 8:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
Вчера и Тони Калчев беше в сектор А :smt026

Инсомния, ебавам се бе, овчи!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
sct02 написа:
4. алтернатива няма, на всеки 2-3 седмици чувам някоя свръх секретна поверителна информация за купувач, ма все нещо не става
Гугутката даде абсолютно нормални отговори на въпросите. И ако бяхме първи и не валеше щеше да има МНОГО повече хора в сектора - най-малкото защото билета е 1-2лв


Тва обаче не е гаранция май :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
100% гаранция е

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
sct02 написа:
100% гаранция е


А дали не е гаранция до следващия "Сиони" :?:

Говоря за купувача :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
това никога и не съм си го представял, не само аз а и всички ЛЕВСКАРИ.
в момента има поне 6 отбора които са подчертано по добре от нас. половината А група по добре от ЛЕВСКИ откъм агитка. :shock: :? докъде ли ще стигне всичко това?

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
ако бяхме били в Мездра,щеше да има много повече хора в А :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:10 pm 
Morning Glory написа:
OrlandovciSS написа:
Всичко в "А" АХАХАХАХАХ


А тва също ли никой нема да го коментира?! Поредният повервал си покемон, който не може и сополите сам да си избърше, влиза тука да мощее, да тарикатее.

в момента тече процедура по издирването ти Morning , сега сигурно пита кой си , какъв си и на кой мач да ти скочат 30 vs 1 :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Стига лъгахте! В "Б" си имаше доста хора, просто се бяха скрили прави в 3 редици плътно зад чаршафите :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 9:10 am
Мнения: 52
абе той е орландовциСС бее !! не го ебавайте :smt027

_________________
Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
sct02 написа:
Седем:едно,
1. естествено че ганя плаща
2. транспарантите са ясни
3. не е казал че това е най-качественото, ти ако си председател на фенклуб и все още имаш надежди да оправиш нещата как ще отговориш на такъв въпрос ?
3. това за дъното си го казахме след първия голям бой и след отпадането от Тампере...сега нещата са още по-зле
4. алтернатива няма, на всеки 2-3 седмици чувам някоя свръх секретна поверителна информация за купувач, ма все нещо не става
Гугутката даде абсолютно нормални отговори на въпросите. И ако бяхме първи и не валеше щеше да има МНОГО повече хора в сектора - най-малкото защото билета е 1-2лв


1. Кое му е естественото? Това означва, че председатателя на фен клуба е служител на Батков. Това е абсурдно
2. Ясни са за кой? Явно не и за г-н Владимиров, защото той не обясни нищо. Май ги търсили за организиране на някава група. Хаха. Ясни са за за няколко десетки души, а не за всички привърженици на Левски. И след като това е официална позиция на НКП, то Гугутката трябваше да обясни пределно ясно за какво става въпрос
3. Каза: малко сме, ама най-качествените. Точка. Аз ако бях председател, щях да кажа, че това е срам и да си подам оставката. Но аз съм мъж и не ме храни Ганьо, нито някога ще ме храни
4. Алтернатива няма, защото Снукса е поставил непосилни условия
Иначе за билетите си прав, както и че ако водехме, щеше да има много повече хора, а не само най-качествените. Аз тъй или иначе ходя в А от няколко години, но винаги съм изпитвал гордост от Сектора, в който е минала голяма част от живота ми.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Последна промяна Седем:Едно на Нед Апр 25, 2010 8:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
ivayllo написа:
Morning Glory написа:
OrlandovciSS написа:
Всичко в "А" АХАХАХАХАХ


А тва също ли никой нема да го коментира?! Поредният повервал си покемон, който не може и сополите сам да си избърше, влиза тука да мощее, да тарикатее.

в момента тече процедура по издирването ти Morning , сега сигурно пита кой си , какъв си и на кой мач да ти скочат 30 vs 1 :smt031


Разбира се, аз мачове не посещавам, само партии шах :ohmygod

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Гугутката наистина ли смята, че хората не ходят в сектор Б заради слабата игра ?! :smt017

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 9:10 am
Мнения: 52
Stolicata написа:
Гугутката наистина ли смята, че хората не ходят в сектор Б заради слабата игра ?! :smt017


НЕ, но няма да тръгне да разправя за проблемите в Сектора по телевизията :shock:

_________________
Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
Владимиров е крайно време да вземе малко уроци как да говори пред журналистите, та да не се пораждат такива недомислия и спорове :)

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Еми изглеждаше си доста убеден. На няколко пъти каза нещо от сорта: такива са феновете като губим и не идват и тн.

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Няма за какво да спорим седем:едно, Гуги за мен се държа добре пред камерите.
Не е служител на Батков, просто има регистрирана частна охранителна фирма LSFC, която е поела ангажимент да осигурява охрана по време на мачовете на ПФК Левски АД срещу 15 бона на месец.
Случая с Ицо и Любо май не е ясен на никого- в интернет (вкл. и в този форум) и по вестниците се изписаха хиляди глупсоти, били охрана на Таки :ohmygod били "поръчали" Батков :ohmygod платили по 200лв на биячи от Люлин за протеста пред народното събрание :ohmygod и т.н. Не знам защо се коментира изобщо.
За най-качествените - Гуги още мисли че може да залепи счупеното (което не е никак невъзможно) и затова няма да си подаде оставката.
Както и да е, темата не е за Гугутката.
Оня ден нещо си преподреждах снимките по харда и намерих ето тези - мачовете са срещу Видима, Спартак Варна и Беласица - супер утрепани часове, малко хора, които обаче се събират в средата, вкарват факли, шият и печатат знамена и си правят шоуто...сравнете го с последния мач на Герена, ей за това ми е много мъчно. За тия две-три години имахме шанс да направим нещо голямо, но не завършихме напълно нито една инициатива и сега сме по-зле отколкото когато започнахме :ohmygod а на хората, които преди ръчкаха нещата им дойде до гуша и в момента сме по-жалки и от ония малтийци Бириакра ли кви беха
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 9:10 am
Мнения: 52
Insomnia написа:
radical написа:
Stolicata написа:
Гугутката наистина ли смята, че хората не ходят в сектор Б заради слабата игра ?! :smt017


НЕ, но няма да тръгне да разправя за проблемите в Сектора по телевизията :shock:

Еми няма да тръгне, защото вече всички знаят за проблемите в Сектора...


Но той дали знае че 'сички знаят :?: :shock: :lol:
Може би след този мач всички знаят .. Да

_________________
Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не само от медийните изяви смятам, че Владо си е заровил главата в пясъка по няколко въпроса и не ще да я вдигне оттам

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
sct02 написа:
Няма за какво да спорим седем:едно, Гуги за мен се държа добре пред камерите.
Не е служител на Батков, просто има регистрирана частна охранителна фирма LSFC, която е поела ангажимент да осигурява охрана по време на мачовете на ПФК Левски АД срещу 15 бона на месец.
]

Защо тогава е зависим от батков? Когато 2 фирми имат сключен договор за изпълнение услуга и т.н. при неизпълнение или не плащане договора може да бъде прекратен или да се изискват дължимите пари, защо тогава е зависим? А наемите? Съвсем случайно разбрах какви са доходите на дучето и компания от Титан и те не са само за жилетките, не се съмнявам ВЕЧЕ че и при нашето нкп е същото. Може да прозвучи тъпо ама се радвам че сектора е празен - хората не искат да са общо с това. Левскарите не са като еничерите на които им беше заповядано да нахлуят и после бяха наречени НЕпрасета и беше казано публично да се арестуват и т.н. Няма кой да се налага на свободния сектор Б. И да дойде нов собственик, никой не се отказва просто така от 14 + още доста лв месечно, аз лично ще се интересувам вече колко пълен е А. :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2054
Местоположение: София
Това е без коментар ! От доста времебеше ясно, че това ще стане ! Вие същото сте си виновни... под вие имам предвид South Davision и тука повечето от пишещите ! :wink:

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
само да вметна,че фирмата е регистрирана още по времето на старото нфк и "шефчета" го даваха руси и главата.Ама изведнъж изчезнаха :smt031 (аз ги видях на 1 мач в А,ама не си спомням дали беше дербито или някой друг)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
снощи беше буквално до мен :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 9:10 am
Мнения: 52
kruc написа:
Това е без коментар ! От доста времебеше ясно, че това ще стане ! Вие същото сте си виновни... под вие имам предвид South Davision и тука повечето от пишещите ! :wink:


би ли ме просветлил по въпроса :?:

_________________
Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Интересно ми е как всички които пишат тук мислят да променят това което се случва в сектора?Като си мълчат в А сектор ли ? Или като гледат мачовете по телевизията? И на мен не ми харесва да се скандира "вратарче умри" , "кур за локо" и т.н. и затова просто не ги скандирам.Истина е , че запада твърде много си повярваха, но не мисля, че ходенето в А е решение на проблема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
И според мен е много тъпо ходенето в А, веднъж го направих и не мисля да повтарям

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 25, 2010 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 9:10 am
Мнения: 52
trikilarakiq написа:
Интересно ми е как всички които пишат тук мислят да променят това което се случва в сектора?Като си мълчат в А сектор ли ? Или като гледат мачовете по телевизията? И на мен не ми харесва да се скандира "вратарче умри" , "к.р за локо" и т.н. и затова просто не ги скандирам.Истина е , че запада твърде много си повярваха, но не мисля, че ходенето в А е решение на проблема.


Ами като ходиш във Б все едно си съгласен със случващото се и ги(знаеш кой) подкрепяш .. Ето за тва не се ходи в Б .. Надявам се да си разбрал защо - или поне защо аз не ходя ..

_________________
Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: L.S.F.C._1914 и 232 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com