forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 351 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
отново огромен - скри им топката...
надявам се малоумният ни треньор има поне капка мозък в главата си и в 6те мача в групите ще е титуляр... Сашо нема проблем да надиграе всеки един играч от съперниците ни


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
:ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 1:01 pm 
Boyo написа:
отново огромен - скри им топката...
надявам се малоумният ни треньор има поне капка мозък в главата си и в 6те мача в групите ще е титуляр... Сашо нема проблем да надиграе всеки един играч от съперниците ни

А не е ли по-добре Кривия да играе в мачовете от БГ първенството и да мачка там , и да даде път на останалите да газят в Европа :) Според мен ще стане така :) А и какво по-хубаво от това да влиза всеки мач от Лига Европа в 80тата минута и да бележи ... така е по-сладко :smt031


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кривия не виждам как ще издържа по 90 минути титуляр в Европа, за мен е по-добре да влиза второто полувреме и да мачка тогава :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Кривия ако моеше да изкара 90 мин. на неговото си ниво, щеше още да си бичи мангизи в Курция :smt002

За последните 30 мин. е идеалка :lsfc1

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 30, 2010 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
вие нема как да знаете може или не може да изкара 90 мин докато не му се даде шанс да пробва...

иначе срещу калиакра и баждека да влезне требва да бием, аз искам силни игри в лига европа и там да играем с най-добрия възможен състав


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 03, 2010 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
е ние няма как, но ТИ има как, естествено! много по-добре от Ясен и Гонзо, или по-точно казано "мега малоумния ни треньор без нито капка мозък в главата", също така съвсем естествено ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 04, 2010 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 9:46 pm
Мнения: 685
Днеска беше БОК !! :smt007 :smt007

_________________
ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
echoes написа:
е ние няма как, но ТИ има как, естествено! много по-добре от Ясен и Гонзо, или по-точно казано "мега малоумния ни треньор без нито капка мозък в главата", също така съвсем естествено ;)


не виждам смисъл да вървиш след моите коментари и да се заяждаш, защото нема тръгна да се заяждам и аз, а едва ли и на некой друг му е интересно :smt017

изказал съм мнение, с което никой не те кара да се съгласиш. иначе не помня Гонзо или Ясен да са казали, че Кривия има проблем да издържи 90 мин, нито включванията му този сезон са показали нещо такова...

колкото до Ясен Петров - за мен е слаб треньор и победа над предпоследния в Швеция трудно ще ми промени мнението. А това да играеш срещу слаба чорба дефанзивно и страхливо , вместо да ги убиеш е пълно малоумие. Съжалявам, ама Левски от детството ми излизаше за разгром срещу чорбата дори и когато е бил в слаба форма и със слаби играчи и трудно ще приема Левски да играе за 1 на 0... Не те знам на колко години си и какъв Левски харесваш, но аз обичам мощна нападателна игра, технични футболисти и срутване на комунизма. Да не говорим, че "успехите" на Ясен до момента се дължат главно на един играч, който е в супер форма и донякъде късмета на Дани Младенов в ЕКТ, където му влиза почти всеки удар. Тепърва има да се доказва като треньор. За Мъри няколко човека казвахме, че е слаб треньор, въпреки успехите тогава и с времето се доказа, че сме прави - след Киево Мъри има 4 години провал до провал с три различни отбора.

Със здраве.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Кажи ми кой треньор искаш, че след малко ще звъня на Гонзо за други неща, та и за това да си поговорим...?

Този ->

Изображение


Или този->

Изображение

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Няма по-голям специалист от този ->

Изображение

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
shalala написа:
Няма по-голям специалист от този ->

Изображение


E да де, ама дай да вземем все пак някой, на който с 100-200 млн евро за селекция ще можем да му угодим.. :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Boyo написа:
echoes написа:
е ние няма как, но ТИ има как, естествено! много по-добре от Ясен и Гонзо, или по-точно казано "мега малоумния ни треньор без нито капка мозък в главата", също така съвсем естествено ;)


не виждам смисъл да вървиш след моите коментари и да се заяждаш, защото нема тръгна да се заяждам и аз, а едва ли и на некой друг му е интересно :smt017

изказал съм мнение, с което никой не те кара да се съгласиш. иначе не помня Гонзо или Ясен да са казали, че Кривия има проблем да издържи 90 мин, нито включванията му този сезон са показали нещо такова...

колкото до Ясен Петров - за мен е слаб треньор и победа над предпоследния в Швеция трудно ще ми промени мнението. А това да играеш срещу слаба чорба дефанзивно и страхливо , вместо да ги убиеш е пълно малоумие. Съжалявам, ама Левски от детството ми излизаше за разгром срещу чорбата дори и когато е бил в слаба форма и със слаби играчи и трудно ще приема Левски да играе за 1 на 0... Не те знам на колко години си и какъв Левски харесваш, но аз обичам мощна нападателна игра, технични футболисти и срутване на комунизма. Да не говорим, че "успехите" на Ясен до момента се дължат главно на един играч, който е в супер форма и донякъде късмета на Дани Младенов в ЕКТ, където му влиза почти всеки удар. Тепърва има да се доказва като треньор. За Мъри няколко човека казвахме, че е слаб треньор, въпреки успехите тогава и с времето се доказа, че сме прави - след Киево Мъри има 4 години провал до провал с три различни отбора.

Със здраве.



Може ли да разясниш на нас всички, защо той е слаб треньор, и кой предлагаш ти и с какво предложения от теб е по-добър. Сигурно си много горд, че си предрекъл провала на Мъри, няма да се очудя да стискаш палци и Ясен да се провали, за да дойдеш и от високо да кажеш: "Казах ли ви, че този не става"... може и да си прав де, но хайде кажи ми, тактически ли греши ( ако да, къде и как ), подготовката ли не е добре направена, физически ли не издържат, изпуснал е контрола в съблекалнята, нямат респект от него ли, слаба трансферна политика, лошо отношение с публиката ли, нещо друго? Обоснови се. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 3:44 pm 
Alek написа:
Boyo написа:
echoes написа:
е ние няма как, но ТИ има как, естествено! много по-добре от Ясен и Гонзо, или по-точно казано "мега малоумния ни треньор без нито капка мозък в главата", също така съвсем естествено ;)


не виждам смисъл да вървиш след моите коментари и да се заяждаш, защото нема тръгна да се заяждам и аз, а едва ли и на некой друг му е интересно :smt017

изказал съм мнение, с което никой не те кара да се съгласиш. иначе не помня Гонзо или Ясен да са казали, че Кривия има проблем да издържи 90 мин, нито включванията му този сезон са показали нещо такова...

колкото до Ясен Петров - за мен е слаб треньор и победа над предпоследния в Швеция трудно ще ми промени мнението. А това да играеш срещу слаба чорба дефанзивно и страхливо , вместо да ги убиеш е пълно малоумие. Съжалявам, ама Левски от детството ми излизаше за разгром срещу чорбата дори и когато е бил в слаба форма и със слаби играчи и трудно ще приема Левски да играе за 1 на 0... Не те знам на колко години си и какъв Левски харесваш, но аз обичам мощна нападателна игра, технични футболисти и срутване на комунизма. Да не говорим, че "успехите" на Ясен до момента се дължат главно на един играч, който е в супер форма и донякъде късмета на Дани Младенов в ЕКТ, където му влиза почти всеки удар. Тепърва има да се доказва като треньор. За Мъри няколко човека казвахме, че е слаб треньор, въпреки успехите тогава и с времето се доказа, че сме прави - след Киево Мъри има 4 години провал до провал с три различни отбора.

Със здраве.



Може ли да разясниш на нас всички, защо той е слаб треньор, и кой предлагаш ти и с какво предложения от теб е по-добър. Сигурно си много горд, че си предрекъл провала на Мъри, няма да се очудя да стискаш палци и Ясен да се провали, за да дойдеш и от високо да кажеш: "Казах ли ви, че този не става"... може и да си прав де, но хайде кажи ми, тактически ли греши ( ако да, къде и как ), подготовката ли не е добре направена, физически ли не издържат, изпуснал е контрола в съблекалнята, нямат респект от него ли, слаба трансферна политика, лошо отношение с публиката ли, нещо друго? Обоснови се. :)

1во - да тактически сгреши на мача със свиняспор в първия кръг . Трябваше наистина да излезем с по офанзивна тактика и да ги смажем
2ро - няма как да изпусне контрола в съблекалнята докато Гонзо е там
3то - респект от него не е сигурно дали имат , по скоро респекта на всички е към Гонзо
4то - трансферната политика също е дело на Гонзо
и т.н.
Искам да кажа че наистина досега отборите с които сме играли не са нищо особенно . Няма как да ни бъдат мерило , така че да изчакаме живот и здраве да минат мачовете от груповата фаза и тогава да коментираме . Иначе Ясен никога не е бил ГОЛЯМ треньор , а просто едно треньорче . Към днешния момент аз немога да кажа нищо лошо за него а и засега резултатите са доста добри . Знае ли човек , може пък точно при нас да тръгне напред и нагоре треньорската му кариера . Но както казах - резултатите до момента са добри , да изчакаме изиграването на мачовете от груповата фаза и после да коментираме става или не става той :)


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 4:20 pm 
Е тогава дано все на такива слаби треньорчета попадаме :smt042


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
:smt007 Супер анализ приятел. До преди час пиеше кафе с Гонзо и знаеше, че селекцията е само негова. ;))) Абе, супер анализ, научи английски и иди в BBC. ;)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
ivayllo написа:
1во - да тактически сгреши на мача със свиняспор в първия кръг . Трябваше наистина да излезем с по офанзивна тактика и да ги смажем
2ро - няма как да изпусне контрола в съблекалнята докато Гонзо е там
3то - респект от него не е сигурно дали имат , по скоро респекта на всички е към Гонзо
4то - трансферната политика също е дело на Гонзо
и т.н.
Искам да кажа че наистина досега отборите с които сме играли не са нищо особенно . Няма как да ни бъдат мерило , така че да изчакаме живот и здраве да минат мачовете от груповата фаза и тогава да коментираме . Иначе Ясен никога не е бил ГОЛЯМ треньор , а просто едно треньорче . Към днешния момент аз немога да кажа нищо лошо за него а и засега резултатите са доста добри . Знае ли човек , може пък точно при нас да тръгне напред и нагоре треньорската му кариера . Но както казах - резултатите до момента са добри , да изчакаме изиграването на мачовете от груповата фаза и после да коментираме става или не става той :)




Не съм съгласен, че отборите с които сме играли не са нищо особено.
Елимирахме АИК и Калмар, а до преди няколко месеца отпадахме от отбори като тях с две загуби.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Цитат:
1во - да тактически сгреши на мача със свиняспор в първия кръг . Трябваше наистина да излезем с по офанзивна тактика и да ги смажем
2ро - няма как да изпусне контрола в съблекалнята докато Гонзо е там
3то - респект от него не е сигурно дали имат , по скоро респекта на всички е към Гонзо
4то - трансферната политика също е дело на Гонзо
и т.н.
Искам да кажа че наистина досега отборите с които сме играли не са нищо особенно . Няма как да ни бъдат мерило , така че да изчакаме живот и здраве да минат мачовете от груповата фаза и тогава да коментираме . Иначе Ясен никога не е бил ГОЛЯМ треньор , а просто едно треньорче . Към днешния момент аз немога да кажа нищо лошо за него а и засега резултатите са доста добри . Знае ли човек , може пък точно при нас да тръгне напред и нагоре треньорската му кариера . Но както казах - резултатите до момента са добри , да изчакаме изиграването на мачовете от груповата фаза и после да коментираме става или не става той


1- Мачът с прасетата беше задължителен за взимане, ако ще с 0,5:0, защото ни вкара в евродвубоите с много по- голямо самочувствие, а наеба прасетата в криза.

2,3,4- първо не си сигурен за ни едно от тези неща, второ дори и така да е- значи, че не знаем какъв треньор е, а не че е слаб...

УСПЕХ НА ЯСЕН! :levski

П.с. Един треньор може да бъде преценен когато води отбор с истински амбиции (нас, свин и донякъде селтекс), не доко сф, черно море, които според това как им тръгне сезонът решават ще се борят ли за евротурнири или не... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Как разбрахте, че трансферната политика е само на Гонзо, аз пък си мисля че основна заслуга имат Ганя - даващ парите, и мениджърите - уреждащи далаверата :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Кривия да излезе титуляр срещу орките, в супер форма е и е грехота да седи на пейката...пък докъдето му стигнат силите :smt002

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
И тук ще напиша. Ако може,давайте снимки на Кривия от стария престой в колкото се може по-голям размер. Благодаря.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 05, 2010 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Кажи ми кой треньор искаш, че след малко ще звъня на Гонзо за други неща, та и за това да си поговорим...?


супер кафева логика братле, все едно между ясен петров и сър алекс нема никой друг... :ohmygod2

има хиляди добри треньори по света, които биха водили Левски
както преди сме взимали Шпайдела, Гочето, Грозни или Петрович, така не виждам защо сега да не можем да привлечем опитен и класен треньор...

иначе си прав, че един треньор се преценява когато отиде в отбор с амбиции, а не в черно море и т.н. Само че отбор с амбиции като Левски не може да си позволява да рискува и да взима недоказани треньори без никакъв опит... Гочето стана шампион с Етър преди да го вземем. Шпайдела с локото, с които громеше и в Европа. За опита на Грозни или Петрович няма какво да говорим. Другите треньори , с които сме постигали успехи, като Вуцов или Мъри, пък са изкарали толкова години в клуба (тренирани от добри треньори) , след това са били помощници на добри треньори и те просто имат манталитета нужен да водиш голям отбор. А Сър Алекс, който даваш като единствена алтернатива , постигна уникални успехи с Абърдийн, преди да отиде в Ман Ю. Ясен е пич, но просто нема класата , която Левски би трябвало да има. Ако ще взимаме треньор от малките отбори , то това трябва да е Илиян Илиев (легенда на Левски, опит в сериозни отбори в Европа, плюс сериозни успехи с Берое).

аз искам Левски да е класа ,както е бил толкова дълго време и сори ама нема как да се задоволя с посредствеността. За съжаление очевидно много хора се задоволяват. Нишката се прекъсна, няма последователност в отбора, последните футболисти, които изкараха по 10 години в клуба вместо да бъдат използвани и изградени в бъдещите му административни лидери бяха изгонени - борето, топчо и т.н. Ето така се пилее класа, трупана с години.

За мен Левски да играе защитно и страхливо срещу чорбата не е Левски. Не може да те е страх да загубиш от чорбата. Това винаги е било разликата между нас - те излизаха страхливо да ни излъжат тактически за трите(двете) точки, а ние излизахме да ги надиграем НА ФУТБОЛ. За това и станах Левскар като дете.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 1:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Ясен е боК , обливам те :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Цитат:
супер кафева логика братле, все едно между ясен петров и сър алекс нема никой друг... :ohmygod2

има хиляди добри треньори по света, които биха водили Левски
както преди сме взимали Шпайдела, Гочето, Грозни или Петрович, така не виждам защо сега да не можем да привлечем опитен и класен треньор...

иначе си прав, че един треньор се преценява когато отиде в отбор с амбиции, а не в черно море и т.н. Само че отбор с амбиции като Левски не може да си позволява да рискува и да взима недоказани треньори без никакъв опит... Гочето стана шампион с Етър преди да го вземем. Шпайдела с локото, с които громеше и в Европа. За опита на Грозни или Петрович няма какво да говорим. Другите треньори , с които сме постигали успехи, като Вуцов или Мъри, пък са изкарали толкова години в клуба (тренирани от добри треньори) , след това са били помощници на добри треньори и те просто имат манталитета нужен да водиш голям отбор. А Сър Алекс, който даваш като единствена алтернатива , постигна уникални успехи с Абърдийн, преди да отиде в Ман Ю. Ясен е пич, но просто нема класата , която Левски би трябвало да има. Ако ще взимаме треньор от малките отбори , то това трябва да е Илиян Илиев (легенда на Левски, опит в сериозни отбори в Европа, плюс сериозни успехи с Берое).


Първо, няма сериозен треньор, който да дойде на тази заплата и с такава селекция (пр. Славолюб- отказа ни). За опита в клуба е смешно да говорим, щото и Кокала е от 1000 години, Бисер Хаздай от 2000, ама с тях успехи няма да имаме никога, щото са прости парчета. За Илиян Илиев съм съгласен напълно, но с Гонзо не са се разбрали.

Цитат:
аз искам Левски да е класа ,както е бил толкова дълго време и сори ама нема как да се задоволя с посредствеността. За съжаление очевидно много хора се задоволяват. Нишката се прекъсна, няма последователност в отбора, последните футболисти, които изкараха по 10 години в клуба вместо да бъдат използвани и изградени в бъдещите му административни лидери бяха изгонени - борето, топчо и т.н. Ето така се пилее класа, трупана с години.


Посредствеността не е само в Левски, а като цяло в българския футбол. Не се ли вдигне цялостното ниво, просто няма как да стане номера... А иначе Гонзо накара Мечо, Топчо и Кривия да запишат треньорство точно защото смята, че едно е да е треньор на децата някой си, друго е да ти е легенда на клуба. А иначе за ръководители не всички стават, точно обратното. Щото да си футболист ти трябват крака. Да си ръководител ти трябва основно мозък.


Цитат:
За мен Левски да играе защитно и страхливо срещу чорбата не е Левски. Не може да те е страх да загубиш от чорбата. Това винаги е било разликата между нас - те излизаха страхливо да ни излъжат тактически за трите(двете) точки, а ние излизахме да ги надиграем НА ФУТБОЛ. За това и станах Левскар като дете.


Не съм съгласен тук. Това беше 4-ти мач на тези футболисти заедно. Нито защитата беше обиграна, нито нападението, нито халфовете бяха във форма. Да бяха излезли за разгром значеше да завършим Х. А мачът беше важен за взимане. Убеден съм, че ако запазим повечето си футболисти зимата напролет ще излезем по съвсем друг начин ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абе нема оправдание за тва да пазим резулатата срещу еничарите,ония да не би да имат повече мачове в състава с който излезнаха :ohmygod2 Факт е че спрехме да излизаме за разгром и унижения срещу комунистическата измет и затва и нема вече плонжове по терена :smt003

Както и да е,досега аз лично немам оплаквания от Ясен освен тва че продължава да пуска безДарко,а не Кривие ама явно верва че печеливш състав не се бара :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде сега Ясен виновен, че излезнал в първият си официален мач с неразгромна тактика срещу свинете :ohmygod2 Човека беше длъжен да спечели този мач и го направи, а бат ви Мъри от 1000 мача със свинете веднъж не излезе да ги разпори дори след като бяхме стигнали 1/4 финал, едни клизмарски победи с по 1:0 с гол в 25-тата минута и след това 70 минути глуха защита, та да могат ония да грухтят, че ни надиграли, та и надвикали, ами добре че беше бай Кокъл да ги разпори пролетта на 2009-та, та отдавна не бях се кефил както тогава, ама то копрофила Ратко и Бащицата за нас Сапсителя им върнаха жеста есента :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кога па сме играли глуха защита, че не помня :smt017 Като изгониха плешич ги разпрахме брутално тия не минаха центъра и само 1000те пропуска ги спасиха от разгром

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Тогава се появи и вицът, че има задръстане, защото свинете не могат да минат центъра :smt006

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 08, 2010 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Много интересен виц :loser2
Кратун 2007-ма пролетта , след гола на БоК Ицо :smt006 , 2006-та есента след дузпата :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 351 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com