forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 05, 2005 12:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 05, 2005 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Коко хайде разкажи някоя история около гостувания в Перник, Пловдив или Варна по-твой избор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 05, 2005 1:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 05, 2005 6:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
ОК, значи на мен ми е интересно къде сме ги заклещвали на Царевец прасетата... Ние с пръчки, те с камъни, но камъните свършват... :wink: За разни плуващи чорби в Ариана съм слушал, Въоръженото око ми разправяше как някой от наште старите седял най-отзад с един прът да пази някой от наште да не даде задна :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 06, 2005 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Аз знам един такъв случай.Разказван ми е от чорбар(плувец) :lol: :lol: :lol: .Начи навремето някъде преди 85 мисля пича е бил 6-7 клас.С чисто новите си дънки от кореком отива на мача.После цоп в тинята на ариана(заедно с още свои събратя)в продължение на 3-4 часа докъто и последните сини се разотидат. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 06, 2005 8:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
кур

_________________
www.ultrasbooks.com


Последна промяна Еx-Запознат на Пон Мар 14, 2011 10:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 06, 2005 11:42 am 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 10, 2005 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
к.р

_________________
www.ultrasbooks.com


Последна промяна Еx-Запознат на Пон Мар 14, 2011 10:04 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 11, 2005 7:57 am 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 25, 2005 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
Култова тема!
Много съм слушал за зверски побоища в Благоевград, с намесени хладни оръжия дори. Това някъде средата на 80-те години. Някой да разкаже нещо интересно?

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2005 10:52 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
Цитат:
Знаеш ли защо двете агитки са разделени в “Б” и “Г” сектор? Защото в онези години кореняците софиянци идваха на ст. “Юнак”, а след това и на ст. “В. Левски” откъм сектор “Б”, и така естествено се пълнеше стадионът. А новоизлюпените столичани идваха от новопостроените комплекси около “Цариградско шосе” (тогава бул. Ленин). И така се обособиха двете агитки.




:!: ЛЕВСКИ СОФИЯ - ОТБОРЪТ НА СОФИЯ :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2005 11:39 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 10:55 am
Мнения: 25
Местоположение: София
interSAN написа:
Цитат:
Знаеш ли защо двете агитки са разделени в “Б” и “Г” сектор? Защото в онези години кореняците софиянци идваха на ст. “Юнак”, а след това и на ст. “В. Левски” откъм сектор “Б”, и така естествено се пълнеше стадионът. А новоизлюпените столичани идваха от новопостроените комплекси около “Цариградско шосе” (тогава бул. Ленин). И така се обособиха двете агитки.




:!: ЛЕВСКИ СОФИЯ - ОТБОРЪТ НА СОФИЯ :!:


Отбора на Народа! :wink:

_________________
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 12:34 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Беше късното лято на 1991 година.Левски гостуваше в Бургас на Черноморец.Стадионът се пукаше по шевовете.Аз и неколцина приятели отидохме сами на мач.Бяхме отишли просто заради мача,заради това че се бяха събрали сумати хора на стадиона.Черноморци поведоха с 1:0.Стадионът изригна...Натиснаха здраво.Но...в единият от секторите имаше около 150 момчета и момичета със сини шалчета.Те пееха,пееха до последен дъх дори,без да се интересуват от резултата.И играчите на Левски сякъш ги чуха.Чуха тяхното послание.Второто полувреме на терена излезна един друг отбор.Сините водени от Сираков отбелязаха 2 гола и победиха.А агитката в оня сектор пееше,все едно че тази победа ще е последното нещо,което ще видят на този свят.Тогава разбрах,че съм от Левски!Тази вяра,този дух,който се предава на околните,тази непримиримост ме направиха левскар.Ето затова този отбор става част от сърцето ти завинаги.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 12:34 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Сещам се за няколко паметни за мен мача на Левски.Първият е със ..."Сокол"(Марково).Това е село на 15 км.от Пловдив.Бях студент тогава в Пловдив, а мача беше за купата на БГ 1/8 финал мисля.Та се събрахме 5 левскара и решихме,че трябва да се ходи на тоя мач.Отиваме ние на автогара "Родопи"(намира се след тунела на централна гара Пловдив),за да хванем райс за Марково.Гледаме два рейса с папагали тръгват за натам.Хванахме следващия.Когато пристигнахме в Марково-гледаме оживление някакво е обзело месните.Всеки втори с шал на ботяф.Наближаваме стадиона.Започнахме да пеем "Със синьо знаме в ръката..."Около 200 м. до стадиона,който пък се оказа на края на селото.Пред стадиона една тумба народ.Помислихме си,че са пуснали вход,нали ги знаете селските чешити,не плащат за мачове.Но се оказа,че са папагалите.Чакаха ни.Направиха те една първа,но ние не отстъпихме.Някои ядоха бой,включително и аз,но въпреки всичко влезнахме на стадиона и викахме,като за последно.И победихме в името на Левски.След края на мача все пак дойдоха ушеви(на стадиона имаше около 10-на)и единия ни пита:
"Момчета как може да дойдете в това забутано село,заради някакъв си мач?"
А един от малките,които бяха с нас му отговори:
"Това не е обикновен футболен отбор-ТОВА Е ЛЕВСКИ!!!"
Тези думи останаха в съзнанието ми и до днес.Дори и малките деца проумяват,това което ни грабва и остава в сърцето ни завинаги.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 1:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 12:34 pm
Мнения: 31
Местоположение: София
Другият мач ,за който се сещам е финалът за купата с нафата в Пловдив,който си беше една синя инвазия,точно в майнатаун,насред стадина на ботяф.За него обаче е писано много,затова няма да пиша подробно за него.Ще спомена обаче мачът с Латекс 2002.Тогава тръгнахме един райс хора.Качиха се от Пловдив,от Асеновград бяха много,Пазарджик,имаше и от Карлово и Сопот.През всеки град,който минахме по пътя-все левскари ни чакаха ,за да се качат при нас.Това за тръгването.Влачихме се 4 часа по тоя прословут проход Троят-Карнаре.Направо ни се еба майката от завои.Но все пак стигнахме до Троян.На троян спираме.Виждаме едно кръчме-влизаме на първа.Повечето пазаруват в стил-"грабете,чупете,всичко е държавно".Като излезе собственика с една вила,всички шах с пешката.Но се окопитихме бързо.Пишман бабаитът "изяде"две-три празни бутилки в главата.Всички се ометохме моментално,който пикал-пикал,който с..л-с...л.Наближаваме Ловяч-някаква патрулка ни пресреща.Влиза един ушев вътре и пита:
"Фенове на Левски са разбили един магазин в Троян,знаете ли нещо по въпроса?"
Тези,които не бяха безпаметно пияни и можеха да говорят му обясняват на развален български(заради високото съдържание на алкохол в кръвта),че нищо не сме видели и чули.И ни пуснаха да стигнем до стадиона,като на магия.Наближаваме,по улиците някакви момченца с парцали на Латекса.Хвърчат бутилки(празни от ракия и водка,че и от бира имаше мноогооо в автобуса)по тях,те спринтьори.Пуснаха ни пред стадиона.Но касите затворени.Ултрасите,които се бяха събрали,като започнаха да млатят оградата,за малко да влезем без билети.Появиха се някакви касиерки.5 лева за билет обявиха.Обаче като изреваха няколко от по-старите от мен фенове и набързо смъкнаха на 2 лева.Вмъкваме се на стадиона-вътре 2000 левскари от къде ли не.Надвикват селяните от Латекса.Почна мача-по пистата хвърчат димки и заплени фалки.Лудница с една дума!Но тъпия борец Ганчев се оплакал на шефа на охраната на стадиона.Влизат в сектора на нашата агитка.Започна се здраво меле.Снимам аз едини от куките-идат двама към мене да млатят.По тях хвърчат седлаки и някакви парчета от ламаринените рекламни пана,които бяха зад нас.Абе лудницата беше пълна.Мача свърши-биха ни.Но феновете не спират да пеят,все едно сме били.Пазят ни да се изтеглели месните.Кордон от куки около нас.Минават от т.н. агитка на Латекса-дразнят ни.Около 15-на човека изведнъж пробиха кордона- и право към тях.Ония не знаят какво става.Почнаха се едни шутове,залетяха едни крушета и аперкъти.Както имаше агитка на латекса,така за секунди изчезна по близките улички.Намесиха се куките-почнаха да бият.Най-накрая се успокояваме и рейсовете тръгнаха обратно.По пътя обаче разбрахме,че и други от нашите са "превзели"някакви крайпътни заведения.Равносметката-тонове "вреден"алкохол е изпит,а месните селски ерегени вече имат едно на ум,когато им гостува Левски.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 11, 2005 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
значи Запознат или КОКО ако може да разкажат нещо повече за
гостуването ни във МОСТАР на ВЕЛЕЖ в купата на УЕФА.....много
легенди се споменават за там че дори се говори и за жертви :shock:

ако ви се говори разкажете за "заклещванията" в парка на свине
след дербитата втората половина на 80-те (чупене на пръчки и клони
от парка за полагане на свине които както винаги са 3 пъти по-малко като агитка от нас:)), за уговорените мелета по сточна гара в началото
на 90-те години а също се носят легенди за някакъв бой на Маймунарника при който уж имало жертви... :shock:
иначе скоро очаквайте обещания разказ за цС*ка-ЛЕВСКИ 2:4 от 2:0
:D

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 6:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
КОКО написа:
Понеже и аз много се дразня от тоя "вавилон",реших да напиша за да се знае от всички за какво става дума.Преди години пуснаха един филм-"ПЛОЩАД САН-БАБИЛА-20 ч.".След него започнаха да се носят шпиц-ботуши и по това време се измисли песента.Значи "вавилон" нито има нещо общо,нито е споменаван в тази песен,просто някой незнаен така е чул и малко,по малко се е разпространила така.А площад"Сан Бабила"найстина съществува,мисля в Милано,но със сигурност в Италия и там са се събирали неонацисти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 07, 2005 6:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Ivan63 написа:
Тъй като за една история най-важното са участниците в нея,аз ще започна от там!Периода 1977-1990 го разделям на 2 етапа,до 84г и след това.Знаете вече всички,че стадиона беше единственото място,на което човек можеше да говори по-смело,а "Б" сектор беше зона на свободата!Със всякакъв вид гонения,Власта се опитваше да ни разбие,но любовта към ЛЕВСКИ и СВОБОДАТА ни пълнеха с кураж! И така започвам с главните герои от онова време.Аялата -безпорен авторитет,който беше и връзката между поколенията ,по старите като Коно,Таци,Гол.Облак,Печката и др.и нашето поколение!Жоро Синия,Борето,ТошоПожарната,Попа,Фифи,Иван ,Мал.Облак,Ники Пубера,Майкала,Тони,Коко,Кьоравия ,Франко,Джими,Грациела,Генчо,Пунди ,Люси,Бен,Тубата,Цура1 и2,Снежка,Ирина,Алармата-лека му пръст ,Милан-лека му пръст и се извинявам на тези,които днес съм пропуснал, и на хилядите,на които не зная имената!Е някак започнах!Toва не е изреждане на имена,всеки един от тях имаше своя авторитет и сериозен принос!Имена,които трябва да се помнят! Eто сега си спомних за Вафли с мустаци,беше почти талисман-продавачът на вафли в нашия сектор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2005 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:06 am
Мнения: 82
Вероятно сте чели тази статия, но това трябва да остане в архива:

Егоист бр.34 написа:
В същото време на Синьото прочутият левскар Тубата атакува сам 12 души, които дадоха няколко жертви, но в крайна сметка успяха да го затрупат с маси и столове, за да не мърда.


Действието се развива след 7:1.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2005 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Стефан написа:
Вероятно сте чели тази статия, но това трябва да остане в архива:

Егоист бр.34 написа:
В същото време на Синьото прочутият левскар Тубата атакува сам 12 души, които дадоха няколко жертви, но в крайна сметка успяха да го затрупат с маси и столове, за да не мърда.


Действието се развива след 7:1.


да тва и аз съм го чел преди доста години но и до ден днешен се
съмнявам да е вярно...........първо защото на 7:1 бяхме 3към1, второ
защото в 90-тата минута имаше шепа останали свине на мача......другите се бяха изнесли още при 5:1........
та като си спомням каква синя лавина заля СОФИЯ след мача и ква
еуфория беше точно на синьото.......къде и кога са дошли тия 12 човека?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2005 11:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2005 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Някой да си спомня през 2002 или 2003 , свинете ни дадоха само 2200 билета и една бригада наши са нахлули на кочината там в централния им фенклуб да си взимат билетите... пишеше го някъде затова не съм сигурен, някой ако има информация да каже...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2005 12:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 12:03 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
КУР


Последна промяна КОКО на Пон Яну 02, 2006 6:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 13, 2005 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
КОКО написа:
Да имаше едно такова ходене,но безпроблемно.Просто тогава имаше разправии между Соф.зап. и нфк и ние отидохме една кола да си вземеме билети преди да са ги пратили на нфк,защото не бяхме сигурни,че те ще ни дадат.
Ставаше дума за около 200-300 билета.


Значи спомена ми е верен... мерси за информацията...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2005 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
......

_________________
www.ultrasbooks.com


Последна промяна Еx-Запознат на Пон Мар 14, 2011 10:08 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2005 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
Имаше навремето, края на 80-те беше май, едно мноо лудо копеле страшно ме кефеше - Съндърланда :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 19, 2006 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:06 am
Мнения: 82
Ivan63 написа:
Ние нямахме никакъв контакт с лапачите в Левски,малкото изключение беше Лазаров.В края на 70-те,имахме страхотен женски баскет отбор,2 купи в Европа спечелихме и за единия финал,който беше в Будапеща бяха разговори и обещания да ни пуснат,правихме някакви списъци,даже си платихме предварително и на края пуснаха Ники Пубера и5,6 човека от наште и групата я напълниха с роднини да пазаруват в Унгария,а на нас ни върнаха парите.Не мога да обясна ком.идиотия ,но да се пътува в чужбина си беше мисия невъзможна!Другият финал беше в Ямбол,срещу Марица-в България имаше няколко супер отбори и ни отпуснаха цели 2 автобуса,за кой по напред.И преди да тръгнем ни снимали за някой вестник-Печката с чорбарско шалче на крака,некой гепи хиляди сурови яйца-на Ушев беше обяснено,че с тях ни укрепват гласовете-ташак и повече ръководството не ни поиска. А спомням си,че и някакъв Николов го вкараха в затвора за далавери,може и да са го прецакали-нещо такова се говореше!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 6:19 pm
Мнения: 1
Изображение

struva mi se che propuskate kultovi figuri kato tezi na snimkata(i po specialno-tozi nai v lyavo) :roll:

Изображение
:twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 1:58 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 11:07 pm
Мнения: 1
4udqse oba4e za6to nikade neste spomenali ne6ti4ko za "vlado levskara" i bliznacite :shock: .... KOKO ti si nahod :wink: :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
U.V. написа:
Изображение
(i po specialno-tozi nai v lyavo) :roll:


:twisted:



Изображение


къде е най в ляво? :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com