forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
1982, агитката...

Изображение

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
U.V. написа:
Изображение

struva mi se che propuskate kultovi figuri kato tezi na snimkata(i po specialno-tozi nai v lyavo) :roll:


Малко ще знаят кой е той :wink: Аз също не знам къде са изгуби П***, ама аз съм мноо малък, нормално е да не знам :P


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
U.V. написа:
Изображение

struva mi se che propuskate kultovi figuri kato tezi na snimkata(i po specialno-tozi nai v lyavo)


:roll:

Какво им е култовото на тези двамата от ляво?
Може би това че последният им мач на Левски на който са били е Левски-Челси на Герена.
В тази тема се пише за историята на Б сектор а не фен клуб Челси България.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2006 11:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
BSG написа:
U.V. написа:
Изображение

struva mi se che propuskate kultovi figuri kato tezi na snimkata(i po specialno-tozi nai v lyavo) :roll:


Малко ще знаят кой е той :wink: Аз също не знам къде са изгуби П***, ама аз съм мноо малък, нормално е да не знам :P


Жив и здрав си е, даже бачка :D Продължава да си подкрепя Рома, Челси и Рейнджърс обаче вече е скаран с футбола в България.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 17, 2006 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Мене пък ми е през кура за чуждите отбори...
Някои са ми леко симпатични, но само толкова. Както често казвам - заинтересувах се от футбол чак след като се заинтересувах от ФК Левски, а не обратното!

Ето снимки на една от най-големите атаки в последно време на сини привърженици на стадион, различен от Герена или Васил Левски. Финалът за купата с чорбата през 2002 г. на стадион "Славия"... Внушителна гледка е точно този стадион да е пълен! Както знаете, бихме ги с 3:1 и доколкото си спомням всички голове бяха дело на левскари. :lol: 8)
Автор: Мечо

http://foto.bg/data/540/1DSC00001.jpg

http://foto.bg/data/540/1DSC00025.jpg

http://foto.bg/data/540/1DSC00013.jpg

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 17, 2006 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:06 am
Мнения: 82
Majdak написа:
доколкото си спомням всички голове бяха дело на левскари


И Драгич е част от по-новата история на сектора :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 14, 2006 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Мисля,че историята ще е пълна ако се сложат и снимки на главните действащи лица от агитката!Освен това да се потърсят,кой как може и да им се запишат спомените!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 25, 2006 1:01 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
На мен са ми разправяли как преди доста години нашите са размазали свинете на Царевец.Случва се в подлеза.Наще палат кофи и тн,с тях запушват другите изходи от подлеза,влизат вътре и размазват чорбарите.Ако някой от по-старите има повече информация нека да разкаже,защото тая случка ми се струва доста култова :twisted:

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
През 1991 играхме с червените в Ямбол!Бихме си ги 2:0 и то след като играхме с човек по-малко!Тогава така се стекоха обстоятелствата,че ако не се лъжа, чаках на Старозагорската гара,агитката от София,която пристигаше с влака!На гарата обаче вагоните бяха гром и лом!Като се събрахме на стадиона,разбрахме,че от София тръгнали поне 600 човека с този влак,но на стадиона стигнаха 30-на!Останалите били спрени и върнати по етапен ред обратно!За самия стадион помня,че се влизаше май от едно място и чорбарчетата,колкото ги имаше,минаваха покрай нас,естествено чинно прибрали шаловете!Доколкото си спомням няколко от нашите си стояха досами входа и си наказваха шалове яко!Мисля,че Пешо Перника прибра бая шалове тогава!Давам този пример за да стане ясно,че според мен тогава за никаква конкуренция на нас от страна на чорбарите,не може да става дума!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Защо коментарите на КОКО са... :shock:

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 20, 2006 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
al3kz написа:
Защо коментарите на КОКО са... :shock:


Ми щото някои глупаци успяха да го изгонят от форума!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 06, 2008 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Наближава дерби на Армията.Някое старо куче да ни върне към миналото :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 24, 2008 1:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
Първият мач на който отидох беше 83-84 с черно море на геренанямам спомени от него,но от тогава съм постадиона със любимия тим.Помня мача със Ференцварош бях на Герена ,мисля че тва беше последният мач на Герена за дълго време. Винаги ми е било кеф да ходя на мач в провинцията ставаше голям купон.Бяхме си спретнали малка ,но здрава банда в света Троица и не се пропускаше мач,за провинцията се събирахме и със момчета от люлин 7 и 8 ми микрорайон които си бяха щатните отговорници за бомбите .не ми се пише сега,но мога да кажа,че в перода от 88-93 година имаше една публика и тва беше тази на Левски.готуванията на берое тогава кеби им беше президент и имаха отбор,пловдив с ботев и локото , сливен също няма забравя във сливен на гарата се збихме с някви метали и Иван кривия отнесе главата на едно ченге такъв тупаник му шибна фуражката му отлетя на 20 метра,а ве купон беше,а след мачовете с прасетата пък беше най - големият. помня как един розов даде първа на витрината на един магазин на мария луиза след като Гуцата му даде начална скорост.някой ,ако помни Даниел от люлин момчето ,което гръмна в мазето си с около 20 кила смес -миниум и бронз ,Гуцатал а ве славвни времена бяха да го еба

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Нед Окт 26, 2008 12:58 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
BSG написа:
U.V. написа:
Изображение

struva mi se che propuskate kultovi figuri kato tezi na snimkata(i po specialno-tozi nai v lyavo) :roll:


Малко ще знаят кой е той :wink: Аз също не знам къде са изгуби П***, ама аз съм мноо малък, нормално е да не знам :P


ае стига бе! този п...ата ли е :shock: :shock: :shock: или греша

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 26, 2008 1:01 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
Football Fan написа:
Наближава дерби на Армията.Някое старо куче да ни върне към миналото :smt006


без да съм чела всички коментари, смятам, че Ivan63 би ни върнал доста успешно към миналото

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 26, 2008 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
steisi1914 написа:
Football Fan написа:
Наближава дерби на Армията.Някое старо куче да ни върне към миналото :smt006


без да съм чела всички коментари, смятам, че Ivan63 би ни върнал доста успешно към миналото

Ако изобщо му се занимава вече :smt006 :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Цитат:
През август, още на първия си мач отново в А група, жълто-черните не пропускат да се сбият с фенове на Левски София. Сблъсъкът става в Несебър, където Герена играе с лишения от домакинство отбор на Черно море. По същото време "канарчетата" играят в Бургас с местния Черноморец. Часове преди двубоите, група от 12 майни напада на изхода на курортния град автобус с левскари. При завързалото се свирепо меле, бултрасите отсъпват пред превъзхождащите ги по численост 40 "сини" фена. В битката бултрасите губят две знамена, а левскарите заплащат с изнесени в линейки трима биткаджии (единият в много тежко състояние след наръгване с отверка в областа на шията).


Bultras.com

Поне си признават :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 10:00 pm 
Цитат:
Може би това че последният им мач на Левски на който са били е Левски-Челси на Герена.

Л***** специално спря да ходи на Левски,откакто дойде Чорни.Сърцато момче е,ама некои фармацевтични средства и английската мания му ебаха майката на левскарството


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 11:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Football Fan написа:
Цитат:
През август, още на първия си мач отново в А група, жълто-черните не пропускат да се сбият с фенове на Левски София. Сблъсъкът става в Несебър, където Герена играе с лишения от домакинство отбор на Черно море. По същото време "канарчетата" играят в Бургас с местния Черноморец. Часове преди двубоите, група от 12 майни напада на изхода на курортния град автобус с левскари. При завързалото се свирепо меле, бултрасите отсъпват пред превъзхождащите ги по численост 40 "сини" фена. В битката бултрасите губят две знамена, а левскарите заплащат с изнесени в линейки трима биткаджии (единият в много тежко състояние след наръгване с отверка в областа на шията).


Bultras.com

Поне си признават :smt003




Тея пак в некви техни филми са се вкарали. Наистина имаше такава случка но за пореден път пак са поизлъгали. Единственото вярно е че те първи ни нападнаха и че им взехме две знамена. Това го е писал на 100% някой който не е присъствал на случката.


Бяха с 4 коли и мисля, че бяха повече от 12 човека. Ние бяхме 20 макс 25 човека пешеходци тръгнали пеша от Несебър към Слънчев бряг. Не вървяхме на голяма група, а на групички по 3-4 човека на разстояние 10-15 метра една от друга. Майните се появиха от посока Несебър като спряха с колите по средата на нашата разтеглена група. Бързо слязоха от колите и ни нападнаха. Повечето от тях бяха с железа и дървета а тези които останаха до колите започнаха да вадят от тях парчета асфалт и камъни и да ни замерят. Настъпи моментно объркване, но влизайки вече в близък бой успяхме да им издърпаме част от железата и дърветата и тръгнахме в контра атака. Стана един хубав бой за родните стандарти. Виждайки, че започват да ядат дървото и са объркали групата на която са скочили майните разбраха, че единственото им спасение е бягството. В съкратения вариант това е случката. Имаше и комични ситуации като стърчаща греда от задния джам на един голф с пловдивска регистрация, качващи се в движение и висящи от прозорците на коли жълтури и други такива. От наша страна имаше двама пострадали по сериозно едно скинче от Младост с разцепена глава и едно момче с натъртено рамо .



P.S. Повече и по цветно разказани случки ще получите като ми намерите симпатична секретарка която да пише вместо мен.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 03, 2009 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Заемам се да ти бъда секретарка през лятото :) само да си отметна ангажимента с университетО :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 03, 2009 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
най лошото е...че от сектор Б...е останала само историята май....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 11, 2009 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
.......

_________________
www.ultrasbooks.com


Последна промяна Еx-Запознат на Пон Мар 14, 2011 10:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2009 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Запознат написа:
Let There Be Rock написа:
Заемам се да ти бъда секретарка през лятото само да си отметна ангажимента с университетО


Ама вземи и поне 2 -3 от твоите колежки масажистки, че на нас със WestO са ни много дълги......историите


Анаболо да не се ослушва и да правиме един кОнКУРс с колежките.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com