forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 2:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 10:20 am
Мнения: 22
Местоположение: Sofiq
БАТКОВ УМРИ

_________________
Само Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Кривия... ех, Кривия ако се завърне, дори за 1 сезон да е...

п.с. Интересно ми е Мъри къде ще се пробва...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 1:55 pm
Мнения: 3
Местоположение: Sofia
deina_k написа:
БАТКОВ УМРИ

Просто и ясно , лесно изпълнимо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
БАТКОВ ПЕДЕРАСТ ! КУР БЕ ! ХЕРОИН ГАДЕН

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Ами да ги почват ,подред.Ама мъри е горд,той с Ивелин Попов не говори,само с шуменския Деко и с хасковлии.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
БАТКОВ УМРИ-МАЙКА ТИ МРЪСНА!КОПЕЛЕ ПРОДАЖНО

Как ще сме водени от Вили Вуцов бе,вие нормалнили сте?!?3 дена преди мача с чорбата...лелел направо не мога да си го обясня.Как може един човек да е толкова тъп...

http://www.youtube.com/watch?v=9mUxSxldT1k


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
много е смешна ситуацията в момента във форума :arrow: половината реват Бактов умри, другите са доволни :lol:
някой хора малко попрекаляват със страстите и са невъобразими песимисти...

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
У-ВОЛ-НЕ-НИ-ЕЕЕЕЕЕ :lol: Кво се коркате бе, нищо драматично нема да се промени, освен оправданията след загуба, шото тея на Мъри вече се изтъркаха мощно :mrgreen:

Не знам що всички са толкова сигурни, че Вилито Вуцов ше ни поема...Той човека се бори да вкара Каляри в А група, има си отбор и за мача с чорбата не го вижда да е на линия...Аз се сетих веднага за Стефан Грозданов - бай Гроздан ис бек...фор гуд :lol: :boisw
А и Гочето и Жужо май са авейлабъл в момента...е Гочето не съвсем де :mrgreen: :oops:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
а мерси,ама Гочето го не щем :smt004

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
basma написа:
а мерси,ама Гочето го не щем :smt004


Тошо каза БЪЛГАРИН, освен да са изкарали набързо български пасош на Муслин :mrgreen:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Сря Май 07, 2008 2:00 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Имам чувството, че извадиха и последния зъб на СИНИЯ ЛЪВ.... По беззъби май не сме били, нещо съм песимист... Толкова години градихме европейски облик на отбора, а сега сякаш се завираме отново в тъжната БГ действителност...Че Вили е левскар, левскар си е, но не мисля, че може да повтори това, което беше срещу Оксер, Марсилия, Удинезе.... :cry: Мисля, че в Европа ни чака схема 11-0-0, яко циментиране в наказателното и никакъв опит за надиграване с противника. Дано да греша... Ако и свинете ни бият в събота няма да има по-гадно нещо на света! Псувни и викане от треньорската скамейка не са достатъчни......
САМО ЛЕВСКИ !!!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Аз не искам Гибона,за тренера нямам претенции (без ксп :mrgreen: )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Мда...Не знам за друго,ама ще имаме най-интЕлегентното ръковдоство в света:
Президент-Ганя Балакснки,а и Баждеков след него
Изп.директор-Божидар Искренов....дето трудно може да брои след 7
Треньор-Вили Вуцов-палячото
Капитан на Отбора-Домо германският Колос
:smt006 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:51 pm
Мнения: 20
БАТКОВ УМРИ :evil:

_________________
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=OTMwNzU=


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19504
Е па хубаво бяха сменени , ама защо 3 дни преди мача с чорбата.Да беше изчакал поне след края на сезона.

Иначе искам Бате Люпко за тренер :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
По неудачен момент за това решение на пияния комсомолец можеше да бъде само събота по обяд :boisw

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
basma написа:
БРАВАС !
Така се прави, трябва да се поемат рискове. Кво ми говорите, че единствено Мъри и Наско можели да надъхат отбора за мача със прасетата. Е че те не можаха да ги надъхат за мача с Локото (при положение, че тия бяха паднали като домакини с 3 гола преди 3 дена...) пък вие искате да надъхват за чорбата. Най се радвам че се маха Наско - най-голямото зло в отбора ни !!!
Кво сте се разпищяли, Капело направи Реал шампиони в нереална ситуация и пак го махнаха, а ние тука сме на 40000000 точки от ония и не играем добре. Точно сега е най-точния момент. И защо само плюете Вили? Вили е невероятен левскар и сърцето му бие за Левски. Кво повече искате? Ше коли и беси в съблекалнята и за 2 дена ше ги надъха така, че ше изорат кочината,
САМО ЛЕВСКИ, МОЩНО НАПРЕД !

Време беше едно разумно мнение да прочета

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 2:07 am
Мнения: 198
Местоположение: непостоянно, но по принцип София
Вуцов не е толкова лош вариант, направо да вземат и Константин Папазов, тогава ще има шоу..не знам дали е най-подходящият момент за такива рокади, но трябва да се отбележи, че след смяна на наставника, играчите често играят по-мотивирано първите мачове. Дано да е за добро!

_________________
Вярвай в доброто и непреходните ценности!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 9:48 am
Мнения: 17
Аз пък имам други виждания за футболната игра! Ето и прогнозата ми за мача със свинете:
Утре ще назначат "овчата глава" :evil: ще надъха футболистите да лежат на "Кочината" и да драпат за хикса със зъби и нокти. Ще излезнем и ще им скочим като хамалски отбор и ще се доберем до заветното 0:0 (понеже в Левски няма кой да вкарва голове) и ще си кажем "Бреййййй, виж с какво настроение играха нашите - излезнаха и изядоха тревата за победа, ама малко не достигна да влезне шута на Дарко от 35 метра." :evil: и те така...
Подкрепям Мъри и Наско, защото знам, че на Армията щяхме да излезнем за победа (макар и да нямаме футболистите в момента). Можеше да паднем с 2 или 3 на 0, ама поне съм сигурен, че нямаше да спрем да ги атакуваме. Вярно това е слаб сезон за Левски, но пак казвам - проблема не е в тримата бразилци, Сърмов, Рабех и Дарко. Проблема за мен е, че останаха в отбора мирославиванововците. :|
С тях просто ще играем футбол, но няма да имаме класа. Факт!

Сега Сапунджиев (понеже си изми ръцете) с дългия мустак, ще назначи Вили Вуцов. На него да му купиш и играчите на Калиакра пак ще е щастлив, понеже е в голям клуб (най-накрая в кариерата си). Как той ще бъде треньор на Левски, при положение, че най-големия клуб, който е ръководил до сега е "Черно море". Смех! Ще играем футбол - тип "Херо в Перник". Помнете ми думата. :evil:
Вили, няма да е претенциозен, 'щото ще слуша Баткоф. А Баткоф ще е спокоен, понеже няма да има кой да му плаче за селекция. А ние ще се радваме на селяндурски изпълнения и на майймунски подскоци около тъчлинията. :x
И така всички ще бъдат доволни. Както казва един мой приятел - отдясно ще атакува големия камион, отляво ще пуснеме рейса-ракета, а в центъра мощния валяк ще мачка тревата. Атомното нападение на Левски. Отзад ще сме асфалт, пардон бетон.

basma, песимист съм по отношение на Вуцьо. Ако назначи Ераносян ще съм що-годе доволен...
Макра и да искам Мъри да остана със скъпа селекция.

П.П. Дано някой се сети да върне Кривия в отбора, след като Наско си замина!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Тия европейски дрънканици малко ми омръзнаха.Най-малкото щото нищо европейско не видяхме-планове некакви,юноши некакви.Ако европейското е да не се коментират съдиите и съдийството,не съм съгласен.Ако ще хванеме юношите тепърва да ги учиме да играят-пак не съм.Искам силен Левски,със снажни,борбени,технични,можещи и бързи футболисти.Все ми е едно от къде ще ги намерят,може и от Калиакра.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:11 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Гледайте ,ако чорбата фанат да ни бият с 2-3-0 Батков обесен на паметника на съветската армия :lol: Тоя човек дали знае изобщо колко рискува с това...че ако ни бият свинете не знам,къдете ще се крие този симпатичен мустакат чичко :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
Вили Вуцов е невероятен мотиватор, но треньорските му качества са доста спорни или поне такива са ми впечатленията.
Подходящ треньор, българин, не виждам.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Единственото що годе добро нещо , е че футболситите може би ще се надъхат повече ... Ако Левски загуби срещу турците просто не знам какво ще се случи с Батковия педераст ! ЛИЧНО ШЕ МУ НАДРАСКАМ ОФИСА ! ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА !

http://sportal.bg/video.php?video_id=6232
ТОЯ Е ПИЯН БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :evil: :evil: :evil: :smt070 :smt070 :smt070 :smt071 :smt071 :smt072 :smt072 :smt072 :smt074 :smt074 :smt074 :smt076 :smt076 :smt076

_________________
:loser2


Последна промяна Ghooster на Сря Май 07, 2008 2:15 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
FLAME написа:
Вили Вуцов е невероятен мотиватор, но треньорските му качества са доста спорни или поне такива са ми впечатленията.
Подходящ треньор, българин, не виждам.

Аз съм на мнение че ако сложат Вили за треньор, баща му ще мисли тактика, схема и т.н. :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Wallace написа:
Утре ще назначат "овчата глава" :evil: ще надъха футболистите да лежат на "Кочината" и да драпат за хикса със зъби и нокти. Ще излезнем и ще им скочим като хамалски отбор и ще се доберем до заветното 0:0 (понеже в Левски няма кой да вкарва голове)


Абе Уолъс, Овчия (не че ше му ставам адвокат) и с отборчвта като Спартак и Черно море играеше винаги за победа срещу свините, как я виждаш тая работа точно с Левски да излезе за Х и то в първя си мач

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Сря Май 07, 2008 2:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
inzaghi написа:
FLAME написа:
Вили Вуцов е невероятен мотиватор, но треньорските му качества са доста спорни или поне такива са ми впечатленията.
Подходящ треньор, българин, не виждам.

Аз съм на мнение че ако сложат Вили за треньор, баща му ще мисли тактика, схема и т.н. :smt006


Е той Сивия Кардинал все още може да измисли някоя тактика или схема,ама не от тия, които са използват на терена :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
Какво става бе момчета? Преди час говорих с Гиби, даже и незнаеше за рокадата, а отвсякъде го спрягат?

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 9:48 am
Мнения: 17
Абе, я си представете за треньор Бай Гроздан. :smt005 :smt005 :smt005
От догодина отборът ни може да привлече Дончо Донев, Марин Бакалов и Малин Орачев. Ако се сещате още някой пред умиране и него.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
прочетох старателно всички мнения и искам само да кажа, че трябва да спрете да ревете и да почнете малко да гледате напред, защото беше крайно време за промяна... какви ли не мнения прочетох и знам, че всеки е прав за себеси, но за мен беше крайно време за малко промяна.... ИИ само искам да кажа, че не може да ревете от Наско и да искате Мъри, защото именно Наско казваше на Мъри какво да прави и да ми обяснявате че останали мироновците, при положение, че за това е отговорен именно Мъри ;) искам само да припомня, че заради мароканците продадохме един от най-големите ни идоли, и за това сега се чудим какво да правим в защита и мисля че Дарко Тасевски доколкото съм чул за него той играе именно на позицията на Бардон, където сега е сложен Деко и достатъчно съм го гледал на тренировки, че е способен да си вкарва и да мачка като нападател от 2ра позиция....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
24.05.1914 написа:
Нужда от треньорска рокада ( смяна ) имаше ! Сираков няма да го коментирам.Нужда от него нямахме.Надъхваше отбора-да, но пречеше в 94% от времето.Борат няма да го коментирам.Чакаме да видим какво ще стане.Идва лято.Селекция.Идват мачове в Европа.След това линч ..... дотогава трайчо Костов и това е ...

:idea:
basma написа:
БРАВАС !
И защо само плюете Вили? Вили е невероятен левскар и сърцето му бие за Левски. Кво повече искате? Ше коли и беси в съблекалнята и за 2 дена ше ги надъха така, че ше изорат кочината

:idea:
Абсолютно съм съгласен. На Вили детската му мечта е да е треньор на Левски. Тва е все едно да си легна с Наоми Кембъл, жената за която мечтая толкова години.....Ми всичко ще напрвя за нея, краката ще й лижа, гъза....всичко.
И Вили така. И той като Мъри, ще е от седем сутринта на Герена. Няма да пропуска мач на никоя юношеска формация. На тренировките и лагерите, ще строг. Абе за хъс, амбиция и желание не трябва да се притесняваме. Само с това обаче няма да стане - трябват и треньорски качества. А дали ги има, ще разберем ако ни стане треньор.
aquadark написа:
Интересно ми е Мъри къде ще се пробва...

Пишеше в ДБ, че отиват в копмплект с Наско в Локо СФ. От друга страна пък Гигиов искал да купува Локо Плд.
Вчера си говорехме с моя прител чорбарчето по тоя въпрос. Той смята, че Черно Море готвят сериозен отбор за другата година. ТИМ наливат много пари, а и селекцията която обявиха е много голяма за тяхните стандарти - Трика, Венков, Тошко Янчев, Златинов. Та нищо чудно Наско да отиде там, а защо не и Мъри.
Но аз съм сигурен в едно - Мъри е следващият национален треньор. Дали Марков, ще се издъни още на страта, или ще минат квалификациите и тоагва, ще го махнат не знам. Знам, че Мъри е там след това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com