forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 12:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
acrimonious написа:
Дами и господа, нали знаете максимата "Кой не види дънце, да не види слънце"... С Вили Вуцов наистина удряме дъното. Предполагам, че ще бием наред в България дори само заради хъса, но в Европа ще сме пълни дупки... Подигравка... :x

Не е така, първо у нас няма да бием без селекция. После наличието на Мъри не е гаранция че няма да сме дупка в европа, справка- последния сезон.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
New Order написа:
Най-абсурдното е, че ако ги бием в събота, тоя тумбак ще се изтъпани и ще почне да дудне какво правилно решение е взел.



Е, не ни остава нищо друго освен да се надявам след събота да се пъчи... работата с Наско и Мъри вече е свършена, поне прасетата на треснем, ноо... тая работа не е на добре.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Как, обаче, се стигна дотам, че в Левски няма пари а? АсФалта ли беше, Тодоре, майка ти да еба! Или пък това, че 10 човека се подариха без пари

А отбора може да е надъхан да бие в събота, но не виждам кой ще прави играта, кой ще вкарва головете. Нима Деко като е мотивиран порасва с 10см. или Еньо да почне да тича. Или Зе Соареш да стреля? Или Веско Минев да тръгне в нападение? Или Хичо да смени финта?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Може и да не е най-подходящия момент,но като цяло съм доволен.Време беше.Мъри е разумен и добър треньор,но и друг път съм казвал-малко страхливичък ми идваше,и като цяло не виждам какво повече може да даде на Левски.Според мен ни трябва по-нахъсан треньор,и с малко по-агресивни за играта виждания.Междудругото Иван Вуцов не е бил никога лош треньор,а синът му познава отлично българските футболисти и реалности.А това,че е емоционален,за мен е добре,за чорбарите не е,така,че те да му мислят.Това ме кара да мисля,че може да е добър вариант.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Този път аз съм в ролята на оптимиста :lol:
Имаме потенциал. Изключително много вярвам на бразилците и мароканците, към тях като добавим стабилният Сърмов и очакващият се всеки момент да избухне Тасевски, нещата не са толкова лоши. Само малко допълнение трябва. Както каза Kryten - по двама във всяка линия. Е, ако не можем да си позволим по двама, то ще съм доволен и на по един, остналото ще допълваме с юноши.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Black Jack написа:
Имаме потенциал. Изключително много вярвам на бразилците и мароканците, към тях като добавим стабилният Сърмов и очакващият се всеки момент да избухне Тасевски, нещата не са толкова лоши. Само малко допълнение трябва. Както каза Kryten - по двама във всяка линия. Е, ако не можем да си позволим по двама, то ще съм доволен и на по един, остналото ще допълваме с юноши.

:smt005 :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Собственикът на Левски адвокат Тодор Батков разкри, че е взел изключително трудно решението да уволни изпълнителния директор Наско Сираков и Станимир Стоилов. Той разкри, че до мача с лит(*кс-етрополе, тимът ще има нов наставник, който ще е българин. Решението обаче ще бъде взето утре (четвъртък).

На въпрос, дали следващият треньор на левски не се казва Вили Вуцов, Тодор Батков отговори с двузначното: „Следващият въпрос.”

Собственикът на клуба добави още, че се е срещал с футболисти на тима, след което чашата е преляла и е взел крайното решение за уволнението на Стоилов и Сираков. Батков обаче не пожела да разкрие имената на въпросните играчи.


„Решението взех трудно. Мога да кажа само добри неща за тях”, бяха първите думи на Батков на пресконференцията, която дава в момента.


„С тях Левски записа златна страница в историята си. Освободих ги заради няколко причини. Стоилов е най-добрият, но му трябва ново предизвикателство. Левски има най-голям потенциал, но отборът се нуждае от връщане на духа”, добави Тодор Батков.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2715
Как е възможно в най-важния момент да си уволниш треньиора :smt102 Да ги махне в този момент е просто гавра с Нас,а ние сме Левски.Не БаткОФ или някой друг,а ние.

Батков ега умреш ако в събота не бием :smt097


И сега кой ше е треньора.Вуцов ...... Май се връщаме в 90-те :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Black Jack написа:
Имаме потенциал. Изключително много вярвам на бразилците и мароканците, към тях като добавим стабилният Сърмов и очакващият се всеки момент да избухне Тасевски, нещата не са толкова лоши. Само малко допълнение трябва. Както каза Kryten - по двама във всяка линия. Е, ако не можем да си позволим по двама, то ще съм доволен и на по един, остналото ще допълваме с юноши.

:smt005 :smt005

Не се смей, сериозно говоря :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
Значи Боратков или е пиян или е чорбар.И в двата случая ВЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪН!!!!!!!!!Трябва ни истински собственик,който не само да говори без да мисли,ами да прави нещо за най-великия клуб!!!Аз лично искам Черепа,защото си го знам,че е левскарче!!!Сигурно няма да сте съгласни,но ви казвам какво мисля!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Чернички дни се задават. Тъкмо се бях обнадеждил че Мърю най-накрая е прозрял истината че на отбора му липсва доста класа, ще иска попълнения и Батко ще е притиснат до ъгъла и ей ти е... Сефте след комунизма цифка ще печели титли подред, а колко - зависи от това кога ще се гътне Батко, ега е по-скоро.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
Стига пищяли като девици при първи уй в анала ! Това е положението ! Аз бях за смяната на Мъри, естествено не в този момент, но ЗА ! Крайно време беше.Събота ще бием свинете.Който и да стане треньор ще е добре.Вили,Муслин,Хитлер,Гочето ... все ми е тая.Имаше нужда от малко промяна.Нека изчакаме и ще видим !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
bobsan_levskar написа:
Значи Боратков или е пиян или е чорбар.И в двата случая ВЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪН!!!!!!!!!Трябва ни истински собственик,който не само да говори без да мисли,ами да прави нещо за най-великия клуб!!!Аз лично искам Черепа,защото си го знам,че е левскарче!!!Сигурно няма да сте съгласни,но ви казвам какво мисля!!!

Как да не сме съгласни бе, луд ли си? С черепа ще сме най-малкото 3 пъти по-добре. Той няма навика да се цигани като ганя.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Сега ми се скапа настроениет за няколко седмици напред.Кулминацията ще е ако привика и подлогата на дпс.Така ще си имаме агенти,милиционерски гъзолизци и депесари.Чудничко :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
24.05.1914 написа:
Стига пищяли като девици при първи уй в анала ! Това е положението ! Аз бях за смяната на Мъри, естествено не в този момент, но ЗА ! Крайно време беше.Събота ще бием свинете.Който и да стане треньор ще е добре.Вили,Муслин,Хитлер,Гочето ... все ми е тая.Имаше нужда от малко промяна.Нека изчакаме и ще видим !

А, значи промяна заради самата промяна... селекция заради самата селекция... еми няма да се оправим. Нещата се повтарят, влязохме си в 5 годишната суха част от цикъла предсрочно.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Какъв потенциал имаме с тия куци коне бе, Тодоре? Къде го видя въобще? За пореден път ще кажа, че ако тия футболисти носеха екипа на някой друг отбор, а не на Левски, едва ли щяха да са и в шестицата...

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
hidden767 написа:
24.05.1914 написа:
Стига пищяли като девици при първи уй в анала ! Това е положението ! Аз бях за смяната на Мъри, естествено не в този момент, но ЗА ! Крайно време беше.Събота ще бием свинете.Който и да стане треньор ще е добре.Вили,Муслин,Хитлер,Гочето ... все ми е тая.Имаше нужда от малко промяна.Нека изчакаме и ще видим !

А, значи промяна заради самата промяна... селекция заради самата селекция... еми няма да се оправим. Нещата се повтарят, влязохме си в 5 годишната суха част от цикъла предсрочно.


Къде виде да говоря за селекцията бе всезнайко ? Дреме ми на кура в момента за селекцията ? Казах промяна.Аз от отпадането от Тампере някво развитие в тоя отбор не съм видял.Все едни и същи думи след мачовете, все едни и същи щуротий.Тука за 20 минути всевъзможни спецове се развихриха и напълниха 3 страници.Изкачайте да видим какво ще стане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Black Jack написа:
Имаме потенциал. Изключително много вярвам на бразилците и мароканците, към тях като добавим стабилният Сърмов и очакващият се всеки момент да избухне Тасевски, нещата не са толкова лоши. Само малко допълнение трябва. Както каза Kryten - по двама във всяка линия. Е, ако не можем да си позволим по двама, то ще съм доволен и на по един, остналото ще допълваме с юноши.

:smt005 :smt005

Не се смей,

маймунке мръснаа, много съм доуен, а :lol:

сериозно, сигурно така както казваш ще закрепим нещата и няма да падаме от локото, но оттам нататък, титли, ект, ау... :arrow: :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:49 pm
Мнения: 335
БаткOFF да го лигавиш, мама ти стисната. Когото и да сложиш за треньор ще има същия ефект. С трици маймуни не се ловят. С тези маймуни (бразилци) Мъри постигна максимума. Поне ги научи да спират и подават топката. С тази смешна селекция толкова.
БаткOFF - OFF. Стига слава на гърба на Отбора на Народа. Само срамиш името. ВЪН!!!

_________________
abvgdejz написа:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
24.05.1914 написа:
hidden767 написа:
24.05.1914 написа:
Стига пищяли като девици при първи уй в анала ! Това е положението ! Аз бях за смяната на Мъри, естествено не в този момент, но ЗА ! Крайно време беше.Събота ще бием свинете.Който и да стане треньор ще е добре.Вили,Муслин,Хитлер,Гочето ... все ми е тая.Имаше нужда от малко промяна.Нека изчакаме и ще видим !

А, значи промяна заради самата промяна... селекция заради самата селекция... еми няма да се оправим. Нещата се повтарят, влязохме си в 5 годишната суха част от цикъла предсрочно.


Къде виде да говоря за селекцията бе всезнайко ? Дреме ми на кура в момента за селекцията ? Казах промяна.Аз от отпадането от Тампере някво развитие в тоя отбор не съм видял.Все едни и същи думи след мачовете, все едни и същи щуротий.Тука за 20 минути всевъзможни спецове се развихриха и напълниха 3 страници.Изкачайте да видим какво ще стане.

Грешно си ми разтълкувал поста. Имах предвид че да се прави промяна зарадаи самата промяна, както е в случая, е същото, както да се прави селекция заради самата селекция, както беше преди, с борко стойчев, ники Николов, Борносузов и т.н. Иначе не е хич добре че ни ти дреме на кура за селекцията, щото в тоя момент отбора само това го спасява. Не треньорски смени, не "връщане на духа" и т.н. Съгласен съм че трябва да се изчака малко, да видим ще има ли пари или не. Но ако няма - линч.

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Сря Май 07, 2008 1:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Изключително съм изненадан от тази глупава постъпка на Батков!Как може да е толкова зле...нямам думи!Тоя нищо не е направил за отбора, достатъчно беше само той да се махне,за да се оправи отбора! :x

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Цитат:
Босът на клуба бе категоричен, че вече одобреният План 2009 остава, но иска в отбора да играят футболисти като Георги Иванов – Гонзо.
Малко ПиАр. Но няма да сбърка ако върне Гонзо и Кривия

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
Нужда от треньорска рокада ( смяна ) имаше ! Сираков няма да го коментирам.Нужда от него нямахме.Надъхваше отбора-да, но пречеше в 94% от времето.Борат няма да го коментирам.Чакаме да видим какво ще стане.Идва лято.Селекция.Идват мачове в Европа.След това линч ..... дотогава трайчо Костов и това е ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Всичко е решено отдавна. Свинята само изчака фенските настроения да се изострят, след Локо Пд не бяха достатъчно остри, и задейства плана. Тодоре, УМРИ!
Нарочно го направи преди мача с Цифка, щото го бешее страх да не би да бием. Тогава всички щяха да възпеят Мъри отново и нямаше да може да го пипне.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Според мен трябва яка чистка,по яка даже и от последната.От сегашния отбор да останат тримата бразилци и двамата мароканци,плюс Дарко Тасевски,Георги Сърмов и Еньо Кръстовчев,останалото до един в трансферната листа.Ако Вили Вуцов стане треньор мисля,че може бързо да се привлекат само български футболисти и до началото на новия сезон да се обиграят.Има достатъчно добри играчив България,искащи да играят в Левски,само трябва опитно око да ги оцени,нахъса и обиграе.Да се започне веднага,например с Урош Голубович.Мисля,че ще е по-добре от сегашното ни живуркане.И изобщо-колкото и да е добър и възпитан треньора,разбирай Мъри,ако няма правилно виждане за играчите които могат да му свършат работа,ползата е никаква.А Мъри за жалост показа,че подбора на играчите не му е силната страна.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
БРАВАС !
Така се прави, трябва да се поемат рискове. Кво ми говорите, че единствено Мъри и Наско можели да надъхат отбора за мача със прасетата. Е че те не можаха да ги надъхат за мача с Локото (при положение, че тия бяха паднали като домакини с 3 гола преди 3 дена...) пък вие искате да надъхват за чорбата. Най се радвам че се маха Наско - най-голямото зло в отбора ни !!!
Кво сте се разпищяли, Капело направи Реал шампиони в нереална ситуация и пак го махнаха, а ние тука сме на 40000000 точки от ония и не играем добре. Точно сега е най-точния момент. И защо само плюете Вили? Вили е невероятен левскар и сърцето му бие за Левски. Кво повече искате? Ше коли и беси в съблекалнята и за 2 дена ше ги надъха така, че ше изорат кочината,
САМО ЛЕВСКИ, МОЩНО НАПРЕД !

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10772
"Десет години напред сме пред другите отбори, показахме как трябва да се прави, от тук вървим на горе, млади ще налагаме, това-онова, а бе край - квото е било - било, е сега вече излизаме и тръгваме на горе .... " - до тука. Сега се помчва пак от начало и ще си тънем в тинята и това е. И ние и цялото ни първенство, хората лека по лека ще разкарват и от стадиони и от телевизия и ще се интересуват само от Арсенал, Манчестър, Барселона и прочее, а пък лека по лека ще ни подминават отбори от всякакви региони и накрая ще се надяваме да ни се паднат албанци, за да продължим !

Кур за мутрите дето управляват футбола ни на всякакво нива. Батков, Митьо Селския, Коце-Маца, Лупи, Венци Стефанов, Гриша "тикъшичкъзъпиенцапраиллиси" Ганчев недъгавото БФС и ония бездарници в държавата, дето трябва да се грижат за спорта - благодарим ви, че ни отнехте радостта ! Аз вярвам, че и вашият момент ще дойде !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Удачно решение, може би не точно толкова удачно време за него, но... хайде сега да сменят и собственика и ще е екстра ;)

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Твърдо съм за Наско да си ходи,но за съжаление върви в комплект с Мъри!!!
В крайна сметка всичко е преходно,ще идват и ще си отиват още много треньори,футболисти,управници-но Левски остава над всичко!
Така че смело напред и разгром на свинете!!

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
GENE-66 написа:
Според мен трябва яка чистка,по яка даже и от последната.От сегашния отбор да останат тримата бразилци и двамата мароканци,плюс Дарко Тасевски,Георги Сърмов и Еньо Кръстовчев,останалото до един в трансферната листа.Ако Вили Вуцов стане треньор мисля,че може бързо да се привлекат само български футболисти и до началото на новия сезон да се обиграят.Има достатъчно добри играчив България,искащи да играят в Левски,само трябва опитно око да ги оцени,нахъса и обиграе.Да се започне веднага,например с Урош Голубович.Мисля,че ще е по-добре от сегашното ни живуркане.И изобщо-колкото и да е добър и възпитан треньора,разбирай Мъри,ако няма правилно виждане за играчите които могат да му свършат работа,ползата е никаква.А Мъри за жалост показа,че подбора на играчите не му е силната страна.

Кво да ги оценява опитно око, те се знаят кои са, Жорето Христов, Голубович, Дафчев, Кривие, Ивелин Попов, Цветанов от Литекс... Това са играчите от бг първенството които могат реално да вдигнат класата на отбора. Другите читави са в лит(*кс-етрополе. Останалите са пълнеж...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com