forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 1:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 359 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Следваща

Гласувайте:
Джон Ингълс 5%  5%  [ 29 ]
Саша Симонович 3%  3%  [ 15 ]
Петер Кабат 10%  10%  [ 56 ]
Едуард Цихмейструк 5%  5%  [ 26 ]
Предраг Пажин 4%  4%  [ 21 ]
Серж Йофу 3%  3%  [ 15 ]
Миодраг Пантелич 4%  4%  [ 22 ]
Далибор Драгич 3%  3%  [ 17 ]
Седрик Бардон 58%  58%  [ 308 ]
Владислав Радимов 5%  5%  [ 25 ]
Общо гласове : 534
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2008 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Томашич....

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2008 1:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
кабат беше луд, жалко е че не се разбраха с ръководството за кинтите.... :(

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
С всеки изминал мач Рабех доближава Бардон :idea:

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 4:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
По скромното ми мнение вече преекспонирате нещата с тоя рабе. С 5 паса и 2 изнасяния на топката го изкарахте баси бога. Не бил за Левски. Незнам фенове на кой отбор сте, че да му пожелавате по-бързо да се отърве от "кирливия" Левски. Още малко ще се окаже, че пеле е в отбора ни :? Може да е добър защитник, но вие го изкарахте е-аси титана :roll:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
SAMO LEVSKI SHAMPION написа:
С всеки изминал мач Рабех доближава Бардон :idea:

да бе, а Жоро Христов се доближава все пове4е до Тодор Колев :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
parvanoff написа:
По скромното ми мнение вече преекспонирате нещата с тоя рабе. С 5 паса и 2 изнасяния на топката го изкарахте баси бога. Не бил за Левски. Незнам фенове на кой отбор сте, че да му пожелавате по-бързо да се отърве от "кирливия" Левски. Още малко ще се окаже, че пеле е в отбора ни :? Може да е добър защитник, но вие го изкарахте е-аси титана :roll:


Изкарваме го,защото играе хладнокръвно,а и предполагам видя с/у Батето какво направи на ъглова пред Б сектор,а и най-важното има самочувствие и както вече казах играе и със нужно спокойствие и не се притеснява кой е с/у него


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Още мноооого такива неща трябва да направи, за да е нещо. Гол вкарвал ли е? Спечелил ли е решителен мач? Сам си отговори...
И никой играч не е по-голям от Левски-това го казвам по повод нещото, което изглежда не е било важно за теб в предното ми мнение :!:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
Аз не съм казал,че е направил много за Левски,просто казвам,че е много класен и тепърва с времето го показва.Защитниците рядко вкарват гол.Като гледам той не е от типа който се включват при ъгловите и т.н :wink:

п.п А Жеан Карлос като е супер талант колко гола има и кола гола е осрал????


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 20, 2008 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Ако към мен го задаваш този въпрос ще ти кажа, че никъде не съм казвал, че карлуш е супер талант. Но пак не си ме разбрал. Ще ти го напиша трети път, защото си съгражданин :wink: Горе специално ти написах, че рабех може и да е добър играч, но да се говори как Левски го дърпал назад, как му пречел на развитието, да се отървавал по-бързо от това кирливо първенство /включващо и нашия отбор/-е това не мога да го разбера. За мен е важно да даде каквото може за Левски, а после ако иска да хваща гората. За някои изглежда е по-важно да се развива рабех, а на Левски такива силни играчи не му трябват :? Пък ако щете го изкарайте и най-добрия играч за всички времена-не ме интересува толкО :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 22, 2008 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
ми реално погледнато в момента чисто футболно Левски е под класата на Рабех... МНОГО под класата му, ако трябва да сме честни. Аз такъв защитник не съм виждал в България откакто гледам футбол. Трябва малко да преглътнем честолюбието и гордостта си и да го признаем, иначе никога няма да се вдигнем над това ниво което сме в момента - все ще си викаме - абе тоя кой е че ше иска да се развива и да играе в по-добър отбор и все ще се чудим що такива играчи ни бягат, вместо да се стремим да вдигаме нивото на всички постове до това на най-добрите ни играчи и по тоя начин да вдигаме нивото на отбора като цяло. Трябва да го разберем това - с посредствени селекции трудно ще задържаме най-добрите си играчи. За мен присъствието на такива играчи в Левски е доказателство че с добро скаутиране и достатъчно желание от ръководството в Левски може да се привличат изключително класни футболисти. И след като доказателството го имаме, въпроса е какво се прави по тая задача. Аз съм Левскар и за мен е важно Левски да е добре, не Рабех да играе в Ливърпул. Начина да запазваме такива играчи е да си вдигаме нивото. Аз още се чудя, първо, как се е съгласил такъв играч да дойде в България, и второ, как все още е тука.

Плюйте колкото искате Саид Ибраимов, ама когато го пратиха специално да гледа играчи(а не играеше десен бек в контроли в подготовките), намери двамата мароканци, като за мен освен Рабех и Бензукан е много стойностен играч, когато е здрав, намери тримата бразилци, единия от който ни беше най-добрия атакуващ играч миналия сезон, втория ни беше голмайстор, а третия според мен тепърва ще си разкрива потенциала.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 22, 2008 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Рабех не трябва да бъде възвеличаван прекалено много.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 22, 2008 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Според мен Рабех е най-добрият защитник който сме имали от Петьо Хубчев насам.....дори начинът му на игра ми напомня на Хубчев.....естественно Петьо беше доста по-добър но след него нямаме толкова елегантен, спокоен и непробиваем защитник...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 2:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Като започнете: най-най-най. Хайде стига!
Моля не се самозаблуждавайте!
С двойка централни защитници: Топузаков-Томашич получихме 13 гола през сезон 2006/07 година. С двойка центр. защитници Рабех-Томашич получихме 19 гола, което може би ни коства титлата през 2007/08. И в двата сезона вкарахме повече голове от чорбата, но в единия сезон бяхме шампиони, а в другия - духахме супата.
И на мен ми се нрави Рабех като игра, но да се изкарва супер-мега-ненадминат талант е вредно.
Решителен гол ли е вкарал, мач ли е решил, не знам?
Много хора ще ми скочат във форума, бил безкомпрoмисен, бил не знам си още какво?
Е какво е? Защитник, който си върши работата. Ако беше мега добър, щеше отдавна да е във Франция или Италия.
За съжаление, може би ние смъкнахме нивото.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 5:26 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Да не говорим, че мен най-вече ме дразни факта, че едва ли не се говори, че се провалял в Левски. Ми да се проваля-мен ми пука за Левски, а за него ми пука, докато играе в Левски и дава нещо за отбора-след това ако ще и най-големия провал да е-се ми е тая.
Иначе и според мен е добър играч...

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 5:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39410
Местоположение: Фаноса ти
Vincenzo написа:
Като започнете: най-най-най. Хайде стига!
Моля не се самозаблуждавайте!
С двойка централни защитници: Топузаков-Томашич получихме 13 гола през сезон 2006/07 година. С двойка центр. защитници Рабех-Томашич получихме 19 гола, което може би ни коства титлата през 2007/08. И в двата сезона вкарахме повече голове от чорбата, но в единия сезон бяхме шампиони, а в другия - духахме супата.
И на мен ми се нрави Рабех като игра, но да се изкарва супер-мега-ненадминат талант е вредно.
Решителен гол ли е вкарал, мач ли е решил, не знам?
Много хора ще ми скочат във форума, бил безкомпрoмисен, бил не знам си още какво?
Е какво е? Защитник, който си върши работата. Ако беше мега добър, щеше отдавна да е във Франция или Италия.
За съжаление, може би ние смъкнахме нивото.

Леко със сравненията, моето момче. Топчо и Игор от колко години играеха заедно двойка защитници? Логично е да са доста по-малко пробиваеми от новобранеца Рабех и старото куче Томашич. Мисли, преди да сравняваш :smt006
Рабех си изплати всеки цент от парите, дадени за него, че и ще ги умножи най-малко по 2! Нещо, което не може да се каже за нито един легионер, дошъл в Левски.
След Ники Илиев и Хубси, Рабех е най-класния защитник, играл в Левски.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 5:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Стига с тия чикии, че Рабех се провалял в Левски :!: Докато има това желание за игра, което показва на всеки мач, явно има с какво да помага още на отбора.

Vincenzo написа:
Като започнете: най-най-най. Хайде стига!
Моля не се самозаблуждавайте!
С двойка централни защитници: Топузаков-Томашич получихме 13 гола през сезон 2006/07 година. С двойка центр. защитници Рабех-Томашич получихме 19 гола, което може би ни коства титлата през 2007/08. И в двата сезона вкарахме повече голове от чорбата, но в единия сезон бяхме шампиони, а в другия - духахме супата.
И на мен ми се нрави Рабех като игра, но да се изкарва супер-мега-ненадминат талант е вредно.
Решителен гол ли е вкарал, мач ли е решил, не знам?
Много хора ще ми скочат във форума, бил безкомпрoмисен, бил не знам си още какво?
Е какво е? Защитник, който си върши работата. Ако беше мега добър, щеше отдавна да е във Франция или Италия.
За съжаление, може би ние смъкнахме нивото.


Ебем ти сравнението дето го направи...тук говорим за индивидуални качества, ако ще 50 гола да сме допуснали с Рабех в защита, всички ли ще са негова вина (по начина на легендарното сравнение което направи, излиза че да).

И стига с тия простотии за решителните голове, човека е защитник, не му е тва работата...и не си мисли, че хора от чужбина не го следят, защото още от онзи мач Мароко U21 - Холандия U21 2:0 съм сигурен, че е направил впечатление на мнозина...такъв талант колкото по-дълго го задържим, толкова по-добре за нас...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Пичове, статистиката е за това. Факт е, че с идването на Рабех, Дарко и Бензукан, Левски не стана по-силен от предходния сезон, а напротив - влоши си показателите.
Индивидуалните качества на спортиста ми ги сравнявайте на Олимпиадата, а футбола е колективен спорт.

Магазинеро, миналата година с/у Милан и Ман. Юн ли играхме? Ядохме дървото в БГ първенство, в което Боримиров на 37 г. бе един от най-добрите играчи. Оттук следва логичния въпрос с какво и откъде си е изплатил Рабех парите?
А колко струва Рабех, ще разбереш, когато го продадем. И Домовчийски струваше 5 млн. евро в нашите очи, но други пари му взеха.
Рабех като се докаже, като направи кариера в Левски, като изиграе 20 мача в Европа, тогава ми го хвалете.
Засега играта му не ме грее особено, след като играем трагично в мачовете. Още повече Рабех е играл само с/у слаби и непретенциозни противници и категорично още нищо не може да се каже за него, за да се хвърлят някакви твърди мнения за него.
Пак повтарям добър играч е, но засега не смятам, че е най-добрия чужденец играл в Левски. Има време да покаже и дано стане такъв.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 10:30 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
ебем ти логиката и статистиката... вкарали ни повече голове, значи бил по-слаб от Топчо и Игор. Тея неща са функция на играта на целия отбор. Не може отбора да играе слабо и ти да очакваш единия играч(защитник) да ти държи целия отбор над повърхността. Не става...

Кви голове очаквате от Рабех? Как очакваш да реши мач? Колко гола трябва да вкара за да се каже че е решил мач? ТОЙ Е ЗАЩИТНИК! Ако това ви е критерия, той сигурно ще е от най-слабите играчи в историята... така де... не в вкарал един гол... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Пък изглежда не е само наша масова заблуда неговата класа след като и коментаторите по ДСФ са се счупили да го хвалят срещу Вердер.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 10:41 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
не е само тоя мач, аз го гледах срещу европейския шампион Холандия. Точно тогава се вдигаше врява "Рабех тук, Рабех - там, Рабех идва, Рабех не идва" и реших да видя за какво е целия тоя шум. Та въпросния мач се игра в Холандия около месец преди европейското първенство, на което Холандия стана шампион. Та за целия мач с двойка централни защитници Рабех-Бензукан, Холандия с всичките си звезди - бабел, Дрейнте, Рихтерс, и т.н., нямаше едно положение за целия мач. Нито едно! Направо ги обезличиха. Те май нямаха и удар във вратата даже. Мароко би 2:0. И честно казано, след тоя мач аз го бях отписал Рабех - виках си - тоя ли ше дойде при нас бе? Хаха, да не е луд!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Аз пък ще кажа , че имено благодарение на Рабех (Томашич пропусна бая мачове) миналият сезон завършихме само на 16 точки от чорбата, а загубите ни бяха само с по 1:0. Дано остане възможно най-дълго при нас, защото е уникален играч за нашите стандарти. Както някои написа вече, от Хубчев не сме имали такъв играч. А за класата на Хубчев и въобще защитата на Левски тогава е ясно - четвърти в света, успешна кариера в бундеслигата и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 2:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Хех, каква защита на рабех. Топчо, мечо и йовов навремето не бяха защитавани като него, когато бяха обиждани от някои.
Относно головете. Ми аз не се сещам за много добри, повтарям добри /не извънземни/, защитници, които да не ходят да скачат в наказателното поле на противника, пък прехваления рабех нещо не го прави-и като цяло нещо играта му с глава ми се губи. А знаем топчо, който беше много висок :wink: какво правеше с глава. За лактите също никой нищо не казва-това си е потенциален червен картон-дано не се случва де...
Пак повтарям-рабех и според мен е много добър играч, но чак пък толкова... :?

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Рабех съм убеден че ще вкара някой страхотен гол рано или късно. И няма да е от статично положение. Трябва да сте го виждали какви пробиви прави. Един ден ще му се получи.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Това е едно от нещата, които ми харесва в неговата игра, но трябва да го прави по-често-особено срещу отбори, които цял мач са в защита :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 23, 2008 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако го пускат халф, а в домакинствата в защита да са млади момчета може да е идея

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 1:08 pm
Мнения: 145
Местоположение: ВЪРШЕЦ/СОФИЯ
Петер Кабат - за него гласувах, жалко че искaра толкова малко време във Левски.Затрудних се с него и заради Едуард Цихмейструк ,Серж Йофу , Седрик Бардон .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 12:10 am
Мнения: 41
Мисля,че щом са били в Левски ,значи са били класни! :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3

_________________
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 12:52 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
мисля ,че като качества Радимов и Цихмейструк са безспорни (в този ред) иначе Бардон

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10755
LazioUltras написа:
Мисля,че щом са били в Левски ,значи са били класни!


А бе класни, класни ... колко да са класни :smt003

Лавал, Зимунич, Гаучо, Мендоса и кой ли не още се изредиха да гледат Левски от скамейката и да прибират пари колкото за двама наши... и разбира се Киш. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
не като принос за Левски....а като класа...и последваща кариера....
1.Радимов-шампион на Русия , капитан на Зенит Санкт-Петербург , национал на Русия
2.Цихмейструк-национал на Украйна , титуляр в Спартак Москва в най добрите години на отбора , шампион на Русия
3.Петер Кабат-национал на Унгария , голмайстор на унгарското първенство с Вашаш

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 359 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com