forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 1:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:21 pm 
Е точно тая седмица ли бе да ти еба майката и алкохолика продажен!!!!!

Както кълняхме Баждеков и му умря жената, и до тебе ще достигнат клетвите, майка ти даеба!!!!!!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
MiniGonzo написа:
basma написа:
БРАВАС !
Така се прави, трябва да се поемат рискове. Кво ми говорите, че единствено Мъри и Наско можели да надъхат отбора за мача със прасетата. Е че те не можаха да ги надъхат за мача с Локото (при положение, че тия бяха паднали като домакини с 3 гола преди 3 дена...) пък вие искате да надъхват за чорбата. Най се радвам че се маха Наско - най-голямото зло в отбора ни !!!
Кво сте се разпищяли, Капело направи Реал шампиони в нереална ситуация и пак го махнаха, а ние тука сме на 40000000 точки от ония и не играем добре. Точно сега е най-точния момент. И защо само плюете Вили? Вили е невероятен левскар и сърцето му бие за Левски. Кво повече искате? Ше коли и беси в съблекалнята и за 2 дена ше ги надъха така, че ше изорат кочината,
САМО ЛЕВСКИ, МОЩНО НАПРЕД !

Време беше едно разумно мнение да прочета


Абе вие луди ли сте, къде въобще сравнявате Левски с Реал- Реал като си уволнят един добър треньор ще дойде друг добър треньор... В Левски като уволним един добър треньор ще дойде... Вили Вуцов..

А Гочето не го искам- много добър треньор, но при него първенството става адски корумпирано!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2020
Я да ми обясните само на какъв език ще ги мотивира Вили 10-мата ни чужденци, като май и българския му куца доста :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 839
Местоположение: Landshut an der Isar
Радвам се за тази рокада, желая попътен вятър и всичко най хубаво на Мъри и Сираков... Време беше за някаква промяна и се радвам, че най после я дочакахме. Само уважение към Мъри и успехите му като треньор на ЛЕВСКИ, но се видя в последно време, че може би се е изчерпал, колкото и клиширано да звучи това. Тази година отпаднахме от Тампере, нямаме победа над софийските отбори, паднахме от прасетата, от Литекс на два пъти, като единият път на Герена, и направихме доста грешни стъпки и в провинцията. Сега някой ще каже, че всеки отбор преживява трудни моменти, но този момент вече го преживяваме година и просто не виждах как нещата ще се оправят.
Сега идва ред на новия треньор... вариантите са точно три - Вуцов, Херо и Ераносян. Батков е казал, че се колебае само между трима българи и най вероятно това е тройката.
Ераносян преди време каза, че неговият отбор в Кипър преживява ренесанс и за нищо на света не би се върнал в БЪЛГАРИЯ за да води който и да е отбор, изключениое прави само за националния.
Херо, той ни направи шампиони преди време и го уволниха, още не мога да си обясня какво стана тогава, но помня че на последният му мач всички го псуваха а бяхме вече шампиони...
И най - накрая Вили Вуцов, най - добрият вариант за мен. Той е ЛЕВСКАР, ще започне с голямо желание и ще работи усърдно, друг е въпросът дали има таланта да направи нещо запомнящо се.

П.П. Никога няма да забравя Мъри, но и няма да приема негативно новият треньор...

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Последна промяна MCMXIV на Сря Май 07, 2008 2:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Wallace написа:
Аз пък имам други виждания за футболната игра! Ето и прогнозата ми за мача със свинете:
Утре ще назначат "овчата глава" :evil: ще надъха футболистите да лежат на "Кочината" и да драпат за хикса със зъби и нокти. Ще излезнем и ще им скочим като хамалски отбор и ще се доберем до заветното 0:0 (понеже в Левски няма кой да вкарва голове) и ще си кажем "Бреййййй, виж с какво настроение играха нашите - излезнаха и изядоха тревата за победа, ама малко не достигна да влезне шута на Дарко от 35 метра." :evil: и те така...
Подкрепям Мъри и Наско, защото знам, че на Армията щяхме да излезнем за победа (макар и да нямаме футболистите в момента). Можеше да паднем с 2 или 3 на 0, ама поне съм сигурен, че нямаше да спрем да ги атакуваме. Вярно това е слаб сезон за Левски, но пак казвам - проблема не е в тримата бразилци, Сърмов, Рабех и Дарко. Проблема за мен е, че останаха в отбора мирославиванововците. :|
С тях просто ще играем футбол, но няма да имаме класа. Факт!

За теб мача със свине ли е най-важен бе :shock:
Ghooster написа:
Единственото що годе добро нещо , е че футболситите може би ще се надъхат повече ... Ако Левски загуби срещу турците просто не знам какво ще се случи с Батковия педераст ! ЛИЧНО ШЕ МУ НАДРАСКАМ ОФИСА ! ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА !

http://sportal.bg/video.php?video_id=6232
ТОЯ Е ПИЯН БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :evil: :evil: :evil: :smt070 :smt070 :smt070 :smt071 :smt071 :smt072 :smt072 :smt072 :smt074 :smt074 :smt074 :smt076 :smt076 :smt076

И ти си същия...... :?
Деба и залухавия мач. Кво го мислите толкова? Нито почва, нито свършва света с него....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
krasi_blue написа:
Я да ми обясните само на какъв език ще ги мотивира Вили 10-мата ни чужденци, като май и българския му куца доста :shock:


на езика на тялото :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
http://sportal.bg/news.php?id=104189

Честит да и е Вили Вуцов :smt006
Чакай бе?Бай Петко също е закърмен със синята идея от малък?Той не става ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Добре де, ясно е, че повечето искаме промяна.Въпросът е трябва ли тя да е повлияна от алкохолните изцепки на тодор (умри !), 3 дни преди мача със свинете :?:


Последна промяна subata на Сря Май 07, 2008 2:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19504
krasi_blue написа:
Я да ми обясните само на какъв език ще ги мотивира Вили 10-мата ни чужденци, като май и българския му куца доста :shock:


http://vbox7.com/play:fe0ea15d
http://vbox7.com/play:f5f426c5

:smt006 :smt006 :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
Изображение

:smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 2:56 am
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
Спортно технически директор Божидар Искренов, административен директор Иван Славков Батето, финансов директор Пламен Тимнев - Ганди, треньор Емил Велев Кокала, юноши - Иван Вуцов. Е сега спонсор ще ни е Карнобатска Гроздова!

_________________
НЯМА ПО-ГОЛЯМА ПРИВИЛЕГИЯ ОТ ТАЗИ ДА БЪДЕШ ЛЕВСКАР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Black Jack написа:
Wallace написа:
Аз пък имам други виждания за футболната игра! Ето и прогнозата ми за мача със свинете:
Утре ще назначат "овчата глава" :evil: ще надъха футболистите да лежат на "Кочината" и да драпат за хикса със зъби и нокти. Ще излезнем и ще им скочим като хамалски отбор и ще се доберем до заветното 0:0 (понеже в Левски няма кой да вкарва голове) и ще си кажем "Бреййййй, виж с какво настроение играха нашите - излезнаха и изядоха тревата за победа, ама малко не достигна да влезне шута на Дарко от 35 метра." :evil: и те така...
Подкрепям Мъри и Наско, защото знам, че на Армията щяхме да излезнем за победа (макар и да нямаме футболистите в момента). Можеше да паднем с 2 или 3 на 0, ама поне съм сигурен, че нямаше да спрем да ги атакуваме. Вярно това е слаб сезон за Левски, но пак казвам - проблема не е в тримата бразилци, Сърмов, Рабех и Дарко. Проблема за мен е, че останаха в отбора мирославиванововците. :|
С тях просто ще играем футбол, но няма да имаме класа. Факт!

За теб мача със свине ли е най-важен бе :shock:
Ghooster написа:
Единственото що годе добро нещо , е че футболситите може би ще се надъхат повече ... Ако Левски загуби срещу турците просто не знам какво ще се случи с Батковия педераст ! ЛИЧНО ШЕ МУ НАДРАСКАМ ОФИСА ! ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА !

http://sportal.bg/video.php?video_id=6232
ТОЯ Е ПИЯН БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :evil: :evil: :evil: :smt070 :smt070 :smt070 :smt071 :smt071 :smt072 :smt072 :smt072 :smt074 :smt074 :smt074 :smt076 :smt076 :smt076

И ти си същия...... :?
Деба и залухавия мач. Кво го мислите толкова? Нито почва, нито свършва света с него....


За момента да това е най-важното мача с свинете ! ИМАТ ЮБИЛЕЙ ! ШЕ ДИГАТ ТАМ КУПАТА СИ ! Тва може да ти се случи 1 път в живота да си на такъв мач и пияния боклук да провали всичко 3 дни преди мача ...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Винаги ще помня с добро,добро и само с добро Мъри заради нечовешкото щастие което изпитвах в "онези" мачове и винаги ще кълна до девето коляно родата на мръсния педераст Батков затова,че изрита като мръсно коте,по такъв долен начин Мъри,най-интелигентния и кадърен БЪЛГАРСКИ треньор !
Благодарим за всичко Мъри,все още силно се надявам това да е някаква гадна шега.Едно е сигурно,в събота името на Мъри Стоилов ще кънти мощно от сектор "Б" !
Идържах мангали,издържах турци,агенти,лисичи комунисти,ако дойде и член на турската партия вече незнам...може да не ми издържи сърцето.Какво направиха тези боклуци от любимия ни ЛЕВСКИ,по дяволите...

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Добре бе дееба,как може да има толкова противни хора :smt078

Гад Бляд :smt044


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
толкова невероятен левскар е Вили че само преди няколко седмици заяви че слага Черно море над Левски. Ама то това да му е проблема на него... Всеки български треньор след Мъри ще е крачка надолу. Херо да ви припомням ли как беше освиркван от 1000 човека на Герена в шампионски сезон. За Вили както беше написано някъде горе - най-голямото му достойнство е роднинската му връзка с големия Вуцов. Един от малкото уж перспективни треньори, чиято кариера върви стремглаво надолу - започна от Черно море -> Спартак Вн -> Марек -> Каварна...

за кво говорим въобще...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Flame, сега нямаме нужда от снимки на Батко в които е толко пиян, че чак буди съжаление... Сега трябва да си го мразим! :D

Иначе независимо доволни или недовлни, всички трябва да се обединим около тезата, че независимо какво става, ние трябва да сме на стадиона при отбора :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:35 pm 
Black Jack написа:
За теб мача със свине ли е най-важен бе :shock:


Твърдо 100% Да!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
BlueDreams написа:
Black_Jack,

мача с прасетата е най-важния винаги! Там няма по-слаб и по-силен! Това е момента, в който за мен сезона ще се осмисли, стига да ги биеме!
Свинята майка да умира и със себе си да взима и Батков и Чорни и все турци, израелци, нещастници и прочие!

Програмата ни беше:
Четвъртък Шалке на Герена
Неделя мач с чорбата
Четвъртък мач с Шалке

Честно ми кажи, кой мач те интересуваше повече?

Понеже видях, че и SamoLevskiOle е отговорил, да счита че и на него му е зададен същият въпрос.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14880
На мен само не ми е ясно как всички знаете какъв ще е Вили Вуцов,ако той е треньор. Жорко,на боб ли метА,че да знаеш дали ще идва в 6.59 на Герена,дали ще е строг,вече и детските мечти му се знаят на човека. Адската глупост е да се смени Мъри точно в този момент 3 дена преди мача на годината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
SamoLevskiOle написа:
Black Jack написа:
За теб мача със свине ли е най-важен бе :shock:


Твърдо 100% Да!


За мен 100% не е най- важен! Но да кажем, че е маловажен е да се изплюем върху себе си..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21676
acrimonious написа:
Flame, сега нямаме нужда от снимки на Батко в които е толко пиян, че чак буди съжаление... Сега трябва да си го мразим! :D

Иначе независимо доволни или недовлни, всички трябва да се обединим около тезата, че независимо какво става, ние трябва да сме на стадиона при отбора :levski


Предполагам,че и днес по обяд е бил в същия вид - 10 дни пиене по празниците и хоп взима се решение. 1 ден на кисело мляко като противоотрова, чудене какво точно е направил и опаааа то баловете идват. Новото включване от БаткО ще е към края на май като минат запоите по баловете - интересно за тогава каква изненада готви. :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19504
Изображение

:smt006 :smt006 :smt006

Иначе според мен Мъри не заслужава да си тръгне по такъв грозен начин.
Просто трябваше да бъде помолен тактично да си хвърли оставката , вместо Батков да се прави на голям шеф и да го гони по този начин и то три дни преди мача с чорбата.Мъри не го заслужава. Трябваше да си тръгне с чест.

Така както го направи Мауриньо в Челси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
pe3ucTop написа:
толкова невероятен левскар е Вили че само преди няколко седмици заяви че слага Черно море над Левски. Ама то това да му е проблема на него... Всеки български треньор след Мъри ще е крачка надолу. Херо да ви припомням ли как беше освиркван от 1000 човека на Герена в шампионски сезон. За Вили както беше написано някъде горе - най-голямото му достойнство е роднинската му връзка с големия Вуцов. Един от малкото уж перспективни треньори, чиято кариера върви стремглаво надолу - започна от Черно море -> Спартак Вн -> Марек -> Каварна...

за кво говорим въобще...

Ако приказките за Сираков и Златев са истина лошо ни се пише. Почват вътрешни войни в отбора, които ще свършат само при смяна на собственотта или подмяна на 60% от титулярния състав... А Батков е хванал здраво кокала, няма намерение да го пуска без бой. Сега много фенове са на мнение че трябва да се изчака да се види какво ще стане, за съжаление това е най-лошия вариант. Ако сега се закрепи положението и не се дигнат всички срещу батков, есента ще започнат мръснишките игри за да не върви отбора, докато всички не се убедят че Батков трябва да се махне. Явно цената която иска за Левски е твърде висока и евентуалния купувач се надява да я смъкне като настрои и последния левскар срещу президента. Сега вече като е извън клуба и Сираков ще помага дейно...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 839
Местоположение: Landshut an der Isar
Биеме ли в събота чорбата с Вили ще си умра от кеф :smt006

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Единственото нещо, не трябва да правим е да бойкотираме мача със свинете !!!!!!! Трябва да сме там за да им покажем , че ние сме ЛЕВСКИ и нищо няма да ни спре , а и ще е глупаво в мача срещу цдна да не сме там !!!!
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ !!!!

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
The Associate написа:
Жорко,на боб ли метА,че да знаеш дали ще идва в 6.59 на Герена,дали ще е строг,вече и детските мечти му се знаят на човека. Адската глупост е да се смени Мъри точно в този момент 3 дена преди мача на годината.

Преполагам Любчо, предполагам.
А и не чак толкова трудно да се предположи, ако прочетеш внимателно по-горното ми мнение. Но както казах, и походно легло да си сложи на Герена, само с това не става. Дали има друго, ще видим :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:42 pm 
Black Jack написа:
BlueDreams написа:
Black_Jack,

мача с прасетата е най-важния винаги! Там няма по-слаб и по-силен! Това е момента, в който за мен сезона ще се осмисли, стига да ги биеме!
Свинята майка да умира и със себе си да взима и Батков и Чорни и все турци, израелци, нещастници и прочие!

Програмата ни беше:
Четвъртък Шалке на Герена
Неделя мач с чорбата
Четвъртък мач с Шалке

Честно ми кажи, кой мач те интересуваше повече?

Понеже видях, че и SamoLevskiOle е отговорил, да счита че и на него му е зададен същият въпрос.


Прав си, абсолютно през кура ми бяха прасетата, беше ясно, че ще ги бием, даже никой не го поставяше под въпрос ... ама положението тоя сезон не е баш така ... единственият важен мач е в събота, поне за мен.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Andrio_lsfc написа:
Единственото нещо, не трябва да правим е да бойкотираме мача със свинете !!!!!!! Трябва да сме там за да им покажем , че ние сме ЛЕВСКИ и нищо няма да ни спре , а и ще е глупаво в мача срещу цдна да не сме там !!!!
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ !!!!


И аз смятам, че независимо кво скандираме събота, всички трябва да сме там..

А най- доброто скандиране би било "И само Левски обичаме те.." :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14880
Black Jack написа:
The Associate написа:
Жорко,на боб ли метА,че да знаеш дали ще идва в 6.59 на Герена,дали ще е строг,вече и детските мечти му се знаят на човека. Адската глупост е да се смени Мъри точно в този момент 3 дена преди мача на годината.

Преполагам Любчо, предполагам.
А и не чак толкова трудно да се предположи, ако прочетеш внимателно по-горното ми мнение. Но както казах, и походно легло да си сложи на Герена, само с това не ства. Дали има друго, ще видим :smt006



Тъпо е да ги говориш тея работи,защото всичко може да се случи. (от 6:0 с/у свинете до 1:0 с/у свинете :smt003 )
Идеята е,че не може да говорим какво ще стане.. Всички тея коментари са дай да трупаме мнения. Има още 2 мача и после да става,каквото става...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 2:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Black Jack написа:
BlueDreams написа:
Black_Jack,

мача с прасетата е най-важния винаги! Там няма по-слаб и по-силен! Това е момента, в който за мен сезона ще се осмисли, стига да ги биеме!
Свинята майка да умира и със себе си да взима и Батков и Чорни и все турци, израелци, нещастници и прочие!

Програмата ни беше:
Четвъртък Шалке на Герена
Неделя мач с чорбата
Четвъртък мач с Шалке

Честно ми кажи, кой мач те интересуваше повече?

Понеже видях, че и SamoLevskiOle е отговорил, да счита че и на него му е зададен същият въпрос.

Е,тогава беше различно...Сега не забелязвам да сме на 1.4 финал в Уефа,а и една победа срещу лит(*кс-етрополе би било еднствената радост тоя сезон...а и тогава мачоветв в БЪлгария бяха м/у другото


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 798 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com