forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 4:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Въпросираме
Бий чорбата по главата 36%  36%  [ 127 ]
бий 20%  20%  [ 71 ]
бий 23%  23%  [ 83 ]
бий 21%  21%  [ 74 ]
Общо гласове : 355
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 2:55 pm 

С Враца на Герена. 6:0 ги бихме ако не се лъжа. Бях малък, ако правилно помня валеше някъв дъжд и бях най горе под козирката и нищо не виждах на терена :) На път към Герена в рейса ни хванаха едни големи и ми взеха двата лева за билет. Баба ми живееше в Хаджи Димитър и минах да и се оплача и да искам нови два лева, после май и билет не ми трябваше. Втория ми мач паднахме от свинете с 5:0. След този мач години по - късно присъствах на всички унижения които им причинихме. По това време от квартала тръгвахме по 50 човека минимум за големите мачове. Добри времена бяха:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2018 4:20 pm 
Аватар

pepito написа:
1986 или там накъде имаше летен турнир на Герена и играхме с Лутън. Ламята беше при нас и биеше уникални фалове

Сладки спомени и за мен :loser2 Гиби, Наско, Боби, Ники, Георги Йорданов-Ламята ми бяха любимци от шампионския отбор на Левски от 1988 г.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 9:42 am 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
...20 години вече. 9-10 годишно лапе се занимавам с албуми със стикери на Панини, къде що издания книжни за световното...

Ще има ли форумно 'менкане'? :bigok :bigok

Баща ми ми е казвал, че първият ми мач е 98 или 99 година срещу Пернишките на Герена, бием с 2-0 мисля. Завел ме е в сектора, аз съм бил още в количка. На полувремето обаче е завалял някакъв дъжд и ушев му е помогнал с количката да отидем в А под козирката. :strkstrk

Иначе, първият ми спомен от мач е от домакинството на Беверен. :loser2 :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2018 9:55 am 
Аватар

ЛЮБАЦИ написа:
pepito написа:
1986 или там накъде имаше летен турнир на Герена и играхме с Лутън. Ламята беше при нас и биеше уникални фалове

Сладки спомени и за мен :loser2 Гиби, Наско, Боби, Ники, Георги Йорданов-Ламята ми бяха любимци от шампионския отбор на Левски от 1988 г.

И Васко Драголов и Сашо Начев :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:14 am 

L8699 написа:
...ако някога и аз напиша книга, тя ще започва по същия начин...

"Левски,
Оле,
Оле-оле-оле!"
В класната стая на централно столично училище, по време на междучасието, няколко чина пред мен, съученикът ми Иван развяваше с двете си ръце шал на равномерни бели и тъмносини раета. Предстоеше час по руски език при другарката николова, дърта и съсухрена кокалеста и костелива комунистка с прическа на ритана зелка, специализирала в москва, ленинград и разни други такива коптори в "империята на злото - ссср"–, която същевременно ни се явяваше и класна.
- "Клас стани, клас мирно!"
- "Иване, намираш се в класната стая, а не на стадиона, освен това такъв отбор "Левски" няма, има "Витоша"!"
– "каква витоша ма?", "ти луда ли си?", Това е ЛЕВСКИ!" - над 2/3ти от класа беше наскачал, повечето прави, ядосани крещяха един през друг и почти всички в яростта си за пръв път се обръщаха към учител на "ТИ" и "МА"... и това си беше просто спонтанна реакция на децата. Излишно е да споменавам, че огромна част от класа бяхме все Левскари, имаше разбира се и няколко чорбари (при съотношение горе долу 4 към 1) и даже един Локомотивец така колкото за цвят. По правило всеки, който беше къдрав, рижав, кривоглед, разноглед, с едното ухо по-голямо от другото, с неправилна форма на главата или просто непропорционално несъразмерна спрямо тялото му - беше чорбар. Такива бяха те тогава - рожби на инцеста и кръвосмешението или в другия случай просто плачевният резултат в следствие на съвокупляването на уродливите им родители... а после ония от Перник били орки... Също така за някои от тях родителите ни предупреждаваха "недей да дружиш с еди кой си, понеже родителите му са партийци и той веднага ще им каже какво сте си говорили и може да навлечеш огромни неприятности на цялото семейство". В такива времена живеехме, а само след броени дни предстоеше "Мачът".
– "Иване, след часът в учителската стая!"
Обичах футболната игра, обичах Левски, вече бях гледал първия мач (в който паднахме с 2:0) по телевизията, а сега предстоеше реванша. Резервният ни вратар Владо Делчев го осакатиха в този първи мач при 0:0 на чужд терен, на негово място влезе титуляра Михайлов, който също беше контузен (а по онова време дори на снимката на календара нямахме трети вратар) и ония педераси ни биха с 2:0.
"Няма проблеми - щом Гибона ще играе - биеме ги 3:0 и готово!"- мислех си аз.....!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:17 am 

Моя първи мач на живо е с Черно море 1993г. 5-1 на Васил Левски. По телевизията имам спомен но много блед за мача с ОФИ в Крит и то главно пропуснатата дузпа на Емо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:18 am 
Аватар

Спартак Варна - Левски, 2008. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2018 1:32 am 
Аватар

:bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 9:47 pm 
Аватар

Баш първият ми мач не си го спомням, но този от който имам най-далечни спомени беше 7 ( е добро число ) :1. Среща с баща ми на езерото Ариана, купихме си билети от касите на сектор гей, заобиколихме откъм В и после Б и влезнахме в А. Не си измислям. Първото полувреме бяхме А към Б, баш на линията на която беше Илиан Илиея за страничната ножица :losers . Второто се преместихме А към Г, за да гледаме головете :lsfc1 . Всичко друго е история :pastor . Иначе абсолютно съм сигурен, че съм ходил с баща ми на Герена преди този мач, ама нямам спомени за съперници и резултати. Помня само, че постоянно го питах: Тате, кога ще викаме :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 12:59 pm 

Левски - Велбъжд 6:1 за купата на България.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 1:11 pm 
Аватар

Аз за моя съм писал - "Левски" - Хайдук 3:0, ама да разкажа нещо по-прясно.

С братовчед ми имаме карти за "А" и си ходим двама. Оня ден обаче той не можеше да дойде и си викам.. "бах, кой да взема с мене", а жената ме пита "има ли мач скоро?" (б.а. не е гледала мач през живота си, даже и по телевизията). Викам си, айде, ти си - бойно кръщение с Вадуц. :loser2

Забавните моменти бяха:
- "Тези защо стоят зад вратата? Там не се вижда много добре. :smt017 , страшни са ми, само да викат"
- В 7-мата минута, "ама защо така псуват играчите на Левски? Да псуват по друите" (производни на това имаше през целия мач. Като цяло цветните псувни я изумяваха всеки път)
- Най-много се смя на някъв чичка дето каза: "Делио Роси дойде на летището преди година с пликче H&M, а оня ден го гледам с чантичка на ЛОУИС ВУИУТОН" :strkstrk
- "Е, супер няма да загубим, нали е равен." :smt085
- "Ама нали е 3:2, всичко е ОК?" :smt012
- "Ама сега отпаднахме ли, какво?" :smt089

И вече на път към колата: "Ако братчед ти пак не идва някой път искам да дойда. Забавно беше.". Кое точно и хареса мога само да гадая. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:09 pm 
Аватар

Жените обичат да гледат публиката и феновете около тях.
Интересно им е какви орки и селяци има, какво говорят, как псуват и тн.
Та може това да й е било забавно :smt003

Иначе, по темата: Не помня точно кой беше първия, но бях на Левски - ц(*ка 3:3 10.04.1998. За съжаление нямаше с кой да ходя и се набутах с едни червени от квартала във В от към Г. При головете за Левски инстиктивно скачах и не знам как не ми биха 2 шамара. Да не говорим, че тия, с които бях, постоянно ме заплашваха, че ще ме издадат, че съм левскар. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]