forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 10:00 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 28, 2016 9:42 pm
Мнения: 501
Нашият живот написа:
Никога след загуба дори и от най-слабия отбор в България не ме е било срам, че съм Левскар. Но от този вид загуби, които натрупахме последните мачове ме е доста срам :smt006

Наистина е срамно. Интересното е че и Луноходец се вкараха в същата схема и все си мисля, че някъде някой е играл двата мача в права колонка с доста пари. Потъпкаха ни идеализма и историята. Вече ще имаме съмнения за всеки мач, дори и да поведем с 2 гола.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 12, 2006 1:22 pm
Мнения: 482
Местоположение: Раковски
Какво очаквате да е , след като efbet е спонсор на първенството ? Гнусно е наистина , че и ние влизаме в тези схеми.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
На фестивала за 3D и 4D картинтки в с.Могилово, в близост до Стара Загора, едно красиво 3D Л стана още по-красиво :D

Изображение

За мача основният довод явно е, че е "без значение", че играчите нямали мотивация, защото от тази мач нищо не зависело. Надявам се, че все някога ще имаме треньорски екип, който ще разясни на всеки един футболист на Левски, че такова понятие като мач без значение при нас не съществува. Всеки мач е важен, щом са излязли със синята фланелка.
Трява да отбележим, че по правило при смяна на треньора, отборът има поне два-три мача, в които има наченки на подем, на по-добра игра. При нас такова нещо не беше забелязано.
Малко в повече ни дойдоха обръщалките - нещо, което беше характерно за нас, сега го изпитваме на свой гръб.

И най-странното от всичко е, че дори и при тези лоши спортни резултати, които показваме, в отбора имаме играчи, които можем да отличим, които харесваме и които ще споменаваме и след години. Прохазка, Георги Костадинов, сърцатия Сашо Александров, Боян, Венци Христов, бих посочила и Веско Минев. Смятам, че с тези футболисти можем да постигнем нещо. Проблемът е в ужасно аматьорския начин, по който се ръководи любимият ни клуб.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 11:47 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Аз май се славизирах, през кура ми беше тоя мач, не гледах и секунда от него, миналата седмица със Славия, като ни вкараха, се разсмях от сърце, ебахти жалката картина сме в момента. Да почва европейското вече, да ги позабравя тия негодници малко, току-виж са ми долипсвали след месец и половина. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Каква мотивация какви пет лева :lol: :lol: :lol:

Обръщалка от Локо на Герена, гавра от Славия на Герена, обръщалка срещу селските марули... Не знам дали осъзнавате, че вече не сме Левски, а сме локо софия. Мерси, перчем. Да умреш още утре. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Тия поредни обръщалки ми дойдоха в повече. Сигурен съм, че има нещо гнило даже и оная фб група да е измама.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Кока-Кольо написа:
Да ги оставим настрана тия ФБ групи. Аз друго се питам. Над 20 г. гледам Левски и преди господин Тонев да се появи, заедно с неговите двама приятели в ръководството, нямам спомен да съм се усъмнявал, че Левски е фиксирал мач, особено пък за загуба. Мен ли ме е хванала параноята през последните години или в клуба нещо гнило се е появило. Чисто статистически тия загуби, дето ги натрупахме срещу Славия и Локо Пловдив (известни с това, че не уговарят мачове. Повтарям! Не уговарят!) са пълен абсурд


Аз се сещам за един мач на Герена, след който Гонзо беше учудващо спокоен след 3 парцала в нашата врата, едни мачове с рилецо. Но си прав, че допреди няколко години никога не съм си помислял, че Левски нарочно няма да играе/играе симулативно, а сега положението е "интересно".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе, с Локото обръщалка, с бирой обръщалка, Славия ни бие на Герена ... и нищо да нЕма, как да не си помислиш, че има :lol:

Как да няма мотивация след тия резили, аз това не мога да си го обясня. Като са те опукали на Герена два пъти, нормално е да се стегнеш и да не допуснеш да те направят за срам и в Стара Загора. Пък и нов тренер има, всеки гледа да се докаже, че става за футболист ... не знам, ама нещо не ми се връзва това с "няма мотивация". :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
За 2 мача са играли 18 човека - Люпко според мен си пробва играчите и въобще го боли фара за резултатите, все пак няма кога да направи 10 контроли. Даже 3-те му смени в 2-та мача са в едни и същи минути - 58,72 и 85. :bigok


Прикачени файлове:
Levski Slavia 1.JPG
Levski Slavia 1.JPG [ 27.27 KiB | Прегледано 27833 пъти ]
Levski Beroe 1JPG.JPG
Levski Beroe 1JPG.JPG [ 27.08 KiB | Прегледано 27833 пъти ]
Levski Slavia 2.JPG
Levski Slavia 2.JPG [ 14.29 KiB | Прегледано 27833 пъти ]
Levski Beroe 2JPG.JPG
Levski Beroe 2JPG.JPG [ 13.62 KiB | Прегледано 27833 пъти ]

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
А като след резила в Европа есента сме по 1000 човека на стадиона, кфо прайме?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Bellamy написа:
А като след резила в Европа есента сме по 1000 човека на стадиона, кфо прайме?

Пикаме и лягаме, кво друго?! :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Чакахме Батков да се махне (ту го гонихме, ту по някаква причина спирахме недоволството), сега Перчема ли ще чакаме да си ходи?

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Левски просто благородно не се намеси в спора м/у локото, славия и берое за лига европа

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И прееба чорбара Клошарски :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 2:09 pm 
Solo Contra Tutti написа:
Чакахме Батков да се махне (ту го гонихме, ту по някаква причина спирахме недоволството), сега Перчема ли ще чакаме да си ходи?


Това е най-голямата трагедия ми се струва... Духът и вярата са по-ниски отвсякога и при изпадане в нова глуха, връщането ще е по-мъчително отвсякога. И рискуваме заради тоталната изгубена вяра на левскарите, да се задържим там, при славизацията, доста време. :smt006 За разлика от прасетата, които изпадането в това състояние някак ги консолидира, сплоти и доислямизира, в допълнение на това, че са нечистоплътни безсрамни негодници по природа, то при нас "новото начало" вече го минахме и от него какво точно видяхме, освен отново на дупката тъмното и дъното, не знам? :smt031 Като падне Боко Тиквата и спонсорите и парашутистите отлетят откъдето са дошли, и клубът пак се окаже на ръба, затънал в дългове финансирани "прозрачно", аз честно казано не мисля, че пак ще се появи тази искра, сплотеност, борбен дух у левскарите. Видяхме и се нагледахме на всички на номерата. На "прозрачни" спасители, и наши и чужди, работещи по новия начин. :smt006 Левскарският дух е в нокдаун. Аз не мога да повярвам какви хора вече откровено не се вълнуват от Левски. Не се вълнуват в смисъл, че не гледат мачове, не следят новини, не знаят с кого играем следващия кръг, не посещават дискусии, форуми и т.н, а и все по-рядко дори и помеду си си говорим за Левски. Безгласно сме решили да не отваряме темата. Естествено, че Левски ще е в сърцето завинаги, но бивайки в сърцето по този начин, каква е разликата със Славия!? Някаква далечна идея, идеал, спомен, но с никакво настояще и с много, мнооого съмнително бъдеще.
Трябва да се помолим, и вярващи и невярващи, с все сили Левски да спечели няколко мача в Европа и да преодолее 1-2 кръга, щото всичко друго води към... :smt002


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Важно е бизнеса да върви. Пари за козирка да си изработим, Очко Бочко ще ни оправи нас.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
При свинете и папагалите е лесно. На бързо им бе посочен главния виновник ( на първите най-вече от медиите ) и т.нар. пречистване във В група дава ефект, въпреки, че жълтите отрепки приключиха за мен, особено след като им събориха и кочината, но при свинете дава резултат ( тук пак намесвам медиите, които им надуват балона ).

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Същото ще се случи и с Л-ц ако утре пръснат черепа на агата примерно. Схемата с една основна бащица за отбор, като Левски е доказано неприложима, трябват си дългосрочни планове, но като гледам накъде отиват нещата... как да стане :smt031

Колкото до ония, от сега се хващам на бас, че ако новото изчадие бъде допуснато до А група, още на първата им по-слаба серия ще бъдат по-малко и от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
https://mega.nz/#!hdVTjY6D!qDlT7aW88ceK ... CQByzXHR4w

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 29, 2016 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Шах и мат сме. Сега като дойде Наско и Люпко сме директно новата пионка на Дришата. Може директно да се сменим на цдна. Те няма да имат проблем да ни припознаят. Таман ще играят в ЛЕ, ще си имат по-хубав стадион и бази най сетне ще си имат и 26-те титли ще припознаят, купите също.

Най-тъпото е, че няма кой да дойде, с когото да стане по-добре освен Мъри, който трябва да е луд да се върне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2016 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Айде на бас, че Наско няма да се върне


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com