forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 3:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 550 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Аз пък не виждам защо се ебавате. Или 2ма форумци лъжат като циганки пред целия форум или Левски падна на нивото на селски клубове като миниорк и лайное да урежда, поляга и тн. :smt006 :smt031 На мен лично хич не ми е до ирония, реторични въпроси и "забавни" подмятания.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
В 16 и 17 страница от темата нещо липсва иронията от предните такива!
Така. След като гледах отново и отново репортажа от мача си промених мнението. Мачът определено се игра. При гола на Бедоя защитниците на доко пловдив и конкретно иван, бившият на ванесата, се хвърлиха на живот и смърт, за да го предотвратят! Щяха да си счупят краката само и само да блокират шута, но той бе толкова добре насочен, че почти скъса мрежата.
При автогола за 2:1 Алвеша откровено целеше да избие топката над вратата. Малшанс (а не липса на качества във въпросния беГ) бе, че това се превърна в автогол.
За 2:2 мисля, че играчите ни нямаха абсолютно никаква вина. Вдигаха ръчички като третокласници вместо да играят, но пък си мислиха, че има засада. Абсолютно редовно оправдание. Приема се.
Последният гол в мача пък вече бе абсолютен късмет за докото. Супер стабилните в защита през сезона Минев и де Нойер просто не се разбраха. Единият се подхлъзна, а другият не го очакваше и оно си еба мамата - 2:3

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
:smt005 :smt005 :smt005

Как имате сили за повторения?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз винаги съм се чудил как имате нерви...

Не знам дали ще повярвате, ама аз още и досега не съм гледал повторение на Везалката :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Дори не помня кой беше тоя


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 11, 2016 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Нерви от години нямаме, караме го по инерция. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11770
Мен повече ме притеснява това, че вече поредна година нямам търпение сезонът да свърши. А преди се депресирах, че краят наближава и цяло лято няма да гледам Левски. Безкрайните провали вече сериозно почват да тежат, и е добре отговорните фактори да направят така, че догодина по това време да прибавим нещо във все още несъществуващия музей.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
С чиста съвест мога да кажа, че всеки, който твърди, че този мач е уговорен е идиот ! И дори нямам намерение да изтъквам причините, то е просто очевадно за всеки, който е гледал мачът.

Не стига, че всякаква чорбарска сган, само чака подобни ситуации, за да плюят по нас, но и ние самите си го набиваме до гърло ! Ако, това не е мазохизъм, здраве му кажи !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 4:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
Прикачени файлове:
uploadfromtaptalk1463015269544.jpeg
uploadfromtaptalk1463015269544.jpeg [ 14.47 KiB | Прегледано 8548 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 6:17 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 08, 2016 1:23 am
Мнения: 57
Наистина гаден развой и резултат, но поне сме свикнали от последнте години. Както казват хАмериканците "каквото не те убие, те прави по силен/а" :smt005

Твърдо зад това СС-остава и Гонзо/Мокета/Кичара и всичко свързано с тея...най накрая ВЪН!!!!!!!!!!!!!!!!

Дано доживея отново дните, когато ЛЕВСКИ беше опозиция на злото!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6488
Местоположение: София
vladols написа:
Прикачени файлове:
IMG_63775119099833.jpeg


Като имаш "точното инфо", защо го пускаш с 50 стотинки? Интересно ми е просто.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Представям си ако не беше мач на Левски какво щеше да се пише тук. И аз на Дерипаска лично му вярвам, въпреки че не съм почитател на конспиративните теории.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
А само си представете ако ние бяхме на мястото на Локото.Илиза Иво Тонев 2 дни преди мача и казва , че е сигурна двойка.Трагични първото полувреме и пасив от 0:2.След това почваме да играем като малката Барселона , а те пускат някакви балъшки голове + автогол.Освен това вкарваме от засада и не дават на другият отбор 100% дузпа.След това влизате в някой спортен сайт и :smt007 :smt007 Ебахти какво сране щеше да е...А никой не показва спорните ситуации в момента , които ощетиха именно нас.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Росен написа:
Представям си ако не беше мач на Левски какво щеше да се пише тук. И аз на Дерипаска лично му вярвам, въпреки че не съм почитател на конспиративните теории.

Точно. Всичко стигнахме до пълно съгласие, че чорбое са полегнали на чорбарите, че бат венци корема си врътна две поредни нагласени обръщалки, ама тук сучем и вадим вода от девет кладенеца, когато става въпрос за наш мач.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Т.е. след като някога някъде е имало уреден мач, то императивно всеки мач след това е уреден?

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49125
Местоположение: ШОПландия
veskoz написа:
Едно не ми дава мира. Защо като имате информация за уреден мач на Левски не продъните медиите, форумите и социалните мрежи, а казвате само на "точните"" хора? За да не ви отиде залога ли?

Толкова е просто.
-Чичко полицай, чичко полицай, тия батковци ще уредят мача.
-Ок. :s_police
И всички участвали влизат в затвора след мача. :smt035 Така ще стане и е толкова лесно. :smt035 Особено в една идеална вселена с розови мечета, а не България.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
shalala написа:
Т.е. след като някога някъде е имало уреден мач, то императивно всеки мач след това е уреден?

Въпреки че има инфо от преди мача, пускат се снимани неща, пуснахме голове на Герена колкото за половин сезон само в едно полувреме, но тъй като мачът е наш, то "императивно" не е реден... Имаше едно време един виц за тези, които още вярват в дядо Коледа :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
"Някой написа нещо в интернет" не ми е от най-достоверните източници на информация. Дори и евентуално да го повярвам написаното "един футболист на Локо каза, че има нещо" продължава да не ми е неопровержимо. За залозите хора, които са специалисти в областта, направиха анализ и отхвърлиха наличието на нещо подозрително - аз там не разбирам и не коментирам. Някой по-назад обаче беше написал, че наивните и не вярващи в конспирации хора не сме пипали топка. Аз съм тренирал достатъчно футбол, в момента продължавам да играя и макар и да не съм професионалист, гледах мача на живо и абсолютно нищо подозрително не видях от игрова гледна точка. С подобна защита няма нищо по-нормално на света от това играчи като Камбуров и Бадема да я излъжат. Дори съм изненадан, че успяха толкова малко положения да създадат. Когато и Веско да е играл централен защитник - винаги сме имали огромни проблеми и хаос в защита.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Коефицентите не би трябвало да се променят много при положение, че говорим за една България и един Левски с Локо Пд. Мач, който надали е интересувал повече от 5к човека, любители на футболната игра, в тази дъждовна майска вечер. От тях надали повече от 100 да са сложили над 10 лв. на това "инфо". Така че в крайна сметка я са го играли 10 човека с по-сериозни суми, я не. Достатъчен е факта, че 10 мин. след мача некъв папагал бакшиш ми се оплакваше, че на полувремето не можал да го пусне с 3 лв. в еврофутбола, понеже не му дали. :smt031
През кура ми е честно казано, но с Ел съветО управителен работещ и хер перчем, тепърва ще жънем нови и невиждани успехи. Съвсем малко остана да се види ясно посоката. Някои тук я започнаха много отдавна, сега и драскачите я подхванаха.. да видим.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 11:51 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Самия факт, че толкова се дискутира тоя мач е показателен.
Никой не говори за спортно-техническата част.

Тъжната истина е, че ние сме едни наивници с високи чест и достойнство, които заслепени от безграничната си любов отказваме да приемем, че от много години Левски не е Левски на нашите бащи и дядовци и че футбол тук няма, а само схеми. Още по-тъжното е, че когато сме от печелившата страна, тия схеми не ни пречат.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 11:19 pm
Мнения: 585
basma написа:
Тъжната истина е, че ние сме едни наивници с високи чест и достойнство, които заслепени от безграничната си любов отказваме да приемем, че от много години Левски не е Левски на нашите бащи и дядовци и че футбол тук няма, а само схеми. Още по-тъжното е, че когато сме от печелившата страна, тия схеми не ни пречат.


да се прочете няколко пъти! :levski

_________________
ДИРЕКТИВАТА :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19480
shalala написа:
"Някой написа нещо в интернет" не ми е от най-достоверните източници на информация. Дори и евентуално да го повярвам написаното "един футболист на Локо каза, че има нещо" продължава да не ми е неопровержимо. За залозите хора, които са специалисти в областта, направиха анализ и отхвърлиха наличието на нещо подозрително - аз там не разбирам и не коментирам. Някой по-назад обаче беше написал, че наивните и не вярващи в конспирации хора не сме пипали топка. Аз съм тренирал достатъчно футбол, в момента продължавам да играя и макар и да не съм професионалист, гледах мача на живо и абсолютно нищо подозрително не видях от игрова гледна точка. С подобна защита няма нищо по-нормално на света от това играчи като Камбуров и Бадема да я излъжат. Дори съм изненадан, че успяха толкова малко положения да създадат. Когато и Веско да е играл централен защитник - винаги сме имали огромни проблеми и хаос в защита.



Написах вече, че мачът не е нагласен заради тотото. Коефициентите и всички си беше нормално...
Тука врътката е да се побутне Локото, а догодина ще връщат с лихвите.

И аз не съм фен на конспиративните теории, но тук няма ка кда си затворя очите. Сигурен съм, че ако беше друг отбор, а не Левски в този мач съвсем други неща щяха да се пишат във форума. Същите, които се писаха след Берое - чорбата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Някой може ли да каже , колко мача за последните 5 години завършва 3:2 за един от двата отбора.Аз се сещам за поне 4 :lol:
ПС : Сега проверих...5 са :lol:

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 1:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Kryten написа:
Не казвам, че Инчето дебне :smt003

Е, видях, тва е отворкото с тениса (СПЕЦИАЛИСТЪТ!!!), дето се закле, че повече няма да пише в тоя форум и ние тегли по няколко майни на всички :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4024
Само ще кажа, че и преди мача Берое - лит(*кс-етрополе ми бяха казали, че е сигурна 2-ка и да се играе с големи пари. Същия човек ми каза, че няма Локо да паднат. Не знам, или е много добър и предвижда нещата, или има нещо гнило...А, и да кажа, футболиста е играл и в лит(*кс-етрополе и в Локо пд.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Питай го за следващите мачове, кажи му, че ще му дадем 20-30% за него. :smt006

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Промяна в коефициентите ще има за следващите два мача Левски-доко :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49125
Местоположение: ШОПландия
Коефициенти се променят когато се набухат много пари на един от видовете залози. Това дето FLAME беше постнал не можах да го разбера като структура, но ако гледате промяната в лайв залозите, няма как да видите отклонение там. oddsportal.com не мога да го отворя сега, но беше добър източник за промяна на коефициентите.

Който е трябвало да го играе на дебело, го играл сигурно преди мача на обръщалка или както там са се разбрали, а не да се чака и да се залага нещо си на полувремето, да им сера на схемите.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8384
Местоположение: Там
И колко дебело мислиш, че може дa игрaеш Левски Локо 1/2 нa 67 коефицент?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 12, 2016 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
100 евро :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 550 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com