forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
konvoec написа:
PNB написа:
Щом след хикс са такива настроенията, представям си ако бяхме паднали, след като сме рискували с двама нападатели. :lol: :bigok Щеше да е "СС точно в тоя мач ли реши да рискува". :loser2

Ти пък си много наясно? :bigok
Щом е без значение мачът, защо не натегнахме малко? Отговор: страхлив треньор. С всеки един мач се убеждавам все повече. По принцип го разбирам Стоев, най-важно е първо да не допуснеш гол. но ние по принцип никога не сме играли така и на мен лично ми идва малко в повече, за вас не знам. Също така само за това сравнение с Реал и Райо, го изритвам. Но кой съм пък аз да го съдя, всеки може да ни сравнява с Райо, дори нашият старши треньор. Другият път, като играем с чорбарите, може да им каже на момчетата, че е възможно и отбор от В група да ги бие, за да ги надъха яко. Може да даде пример с Гочето и Унион Берлин. :bigok
За мен не беше мач без значение, знам само, че беше толкова тъп, че за първи път знамената в Б не ми пречеха да гледам. Този мач изкриви времето, започна все по-бавно и все по-бавно да минава. Единствено марката А група е възможно да направи това...

И като загубим 6 поредни мача с такава "отворена игра" се почва рязане на вени. :loser2
Ние нямаме класа в момента да играем по този начин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Баче Стою играе по този начин срещу лайновозец за пореден път, като равносметката му е 3 загуби, 3 равни и една победа.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
A това, което някои хора тук и на стадиона искаха - да извадим халф и да пуснем втори нападател, е едно от най-самоубийствените неща, които можеше да направим. Ние дори и с Прохазка, Костадинов и Бедоя едва, едва удържахме центъра и на няколко пъти ни елиминираха от там с по 2-3 паса на контра. Резултатът щеше да е 2-ма отпред седят и се чешат, защото топка до тях не стига и всички останали са отзад на опълчение, защото резокурци преминават през центъра на парад и си я цъкат както им е кеф.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
e, shalala, и ти сега :lol: нека да има два тарана отпред да си пречат :lol: и само да им се сипят топки :lol: чук тактика

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ти си станал откровен хейтър бе :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:02 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25109
Местоположение: Възраждане, Русе
За първи път влизам на Герена без да съм консумирал дори една бира.

Доста странно честно казано :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Нз що говорите за сектор А. 20-25 лв билет при мач без никаква интрига даже се изненадах от многото хора. Това е положението, не е от днес, не е вчера. Българският манталитет няма да го пречупим. Затова е много важно евротурнирите и да изиграем 2-3 домакински мача. Важното в този мач е, че си направихме кефа в Б. Поне според мен сектора беше феноменален и това си личи и по думите на футболистите.

Да, Стоев не може да направи така, че да играем атрактивен футбол, но изгради добра защита. Трябва да се сетим какво беше с преди 2-3 години с Главата и Милиев и без дефанзивни халфове. Отбор се прави от защитата, така че има предпоставки. А и каквото да си говорим футболистите в предни позиции са много далеч от тези на Лудогорец. Бедоя и Краев втория полусезон са трагедия. На техните позиции според мен имаме спешна нужда от играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15685
Местоположение: Sofia
АвстралиецО написа:
konvoec написа:
PNB написа:
Щом след хикс са такива настроенията, представям си ако бяхме паднали, след като сме рискували с двама нападатели. :lol: :bigok Щеше да е "СС точно в тоя мач ли реши да рискува". :loser2

Ти пък си много наясно? :bigok
Щом е без значение мачът, защо не натегнахме малко? Отговор: страхлив треньор. С всеки един мач се убеждавам все повече. По принцип го разбирам Стоев, най-важно е първо да не допуснеш гол. но ние по принцип никога не сме играли така и на мен лично ми идва малко в повече, за вас не знам. Също така само за това сравнение с Реал и Райо, го изритвам. Но кой съм пък аз да го съдя, всеки може да ни сравнява с Райо, дори нашият старши треньор. Другият път, като играем с чорбарите, може да им каже на момчетата, че е възможно и отбор от В група да ги бие, за да ги надъха яко. Може да даде пример с Гочето и Унион Берлин. :bigok
За мен не беше мач без значение, знам само, че беше толкова тъп, че за първи път знамената в Б не ми пречеха да гледам. Този мач изкриви времето, започна все по-бавно и все по-бавно да минава. Единствено марката А група е възможно да направи това...

И като загубим 6 поредни мача с такава "отворена игра" се почва рязане на вени. :loser2
Ние нямаме класа в момента да играем по този начин.


Нямаме класа да натиснем при 0:0 в последните 10-15 минути? В БЕЗСМИСЛЕН(по мнение на 90% от хората) мач? Нямаме класа да играеме с двама нападатели срещу Монтана и Пирин, да натиснем и тях? За кво имаме класа въобще? Тва с резането на вени се изтъркА, моите уважения към всички, които го използват!
Нямаме класа.... окей. Свиквам, вече очаквам всеки мач да е на вишУ тактическо ниво, позиционна игра, без емоции, без атаки, Левски няма класа. Свиквайте и вие! :smt023

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Не съм гледал много от мача ,тъй като положението в Б не го позволяваше. Обаче изказването на СС и сравненията с Райо Валекано са покъртителни. :ohmygod2

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
И аз съм на мнение, че ако беше пуснат втори нападател вместо някой от халфовата линия, си отивахме на загуба с разлика. Просто имат ужасно бързи играчи Лудатасарай и това много добре се видя по време на мача. Това което аз искам да се подобри е извеждащите подавания. В този мач имаше възможности за такива, а не се възползвахме - пасовете или бяха пресичани или бяха встрани/в тъч... Но мисля, че сме на прав път и Стойчо трябва да не се пипа поне до евромачовете. То не че има и с кой да се смени освен ако Мъри и Сираков не се върнат...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Игра с двама нападатели не означава автоматично три гола и две греди. Това не е компютърна игра. Иначе щяхме да играем 4-0-6 и щяхме да бием всеки мач с 25:0.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:28 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:19 pm
Мнения: 407
+1
И аз мисля, че в защита нещата са добре, от където трябва да се изгражда отбора. Някой да каже резаците дали имаха точен удар към нашата врата. С оглед на това смятам, че можем да завършем наравно с всеки отбор :bigok В нападение не предложихме нищо, но имаше няколко удара, които отправихме и тяхната защита парира, които евентуално ставаха голове. Един от тях да беше влязал, след това играта ни ще се отвори и едва тогава вече можем да победим всеки.

_________________
Ние не пеем за победа, ние пеем за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
L.S.F.C._1914 написа:
Не съм гледал много от мача ,тъй като положението в Б не го позволяваше. Обаче изказването на СС и сравненията с Райо Валекано са покъртителни. :ohmygod2

И кое му е покъртителното? Че заплатата на Кешару е колкото на всичките ни нападатели и крила взети заедно? Или че Натанаел струва колкото последните ни 3 трансферни прозореца...
Може би е тъпо, името на Левски да участва в такива сравнения, но това е положението... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:08 pm
Мнения: 4444
Местоположение: Таковата
https://www.facebook.com/media/set/?set ... uploaded=8

:levski :lsfc1 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Аааааааа, уникални снимки :smt007 Няма проблем да сваляме и да слагаме по кориците, нали ? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Какво се хванахте за това сравнение, дето журналистът го раздуха? Ясно беше какво искаше да каже- нямаме тези пари и тези играчи :boisw Срещу горътъ не може да играем по друг начин, щом се отворихме малко повечко, видяхте каква контра ни изшиха през второто от дясно... Трябва малко креативност отпред (чао Бедойка), иначе центърът учудващо го владяхме през по- голямата част... с Жорето си е друго... Алвеша си го докара на прякора :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:08 pm
Мнения: 4444
Местоположение: Таковата
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Аааааааа, уникални снимки :smt007 Няма проблем да сваляме и да слагаме по кориците, нали ? :bigok

Няма :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:36 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Мерси :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 639
Определено турците за момента са по-добър отбор от нас и все пак успяхме да сме равностойни през целия мач. Ако бяхме вкарали някой гол от статично или шут от далече друга песен щеше да се пее тук. Все пак ние сме в етап на развитието си, на който бяха те миналият полусезон и при тях имаше същите слабости, каквито се виждат при нас. Най-добре според мен играха Нар, Алвеша ,Жоро и като цяло защитата. Божката твърдо е за пейката!
Лятото трябва да се търсят ляв бек, разиграващ халф тип Мърселиньо, ляво крило и евентуално нападател, защото Тундето е абсолютна енигма.
Сектор А е много добре, но турникетите ми се виждат малко, а при тези цени ще се пълни 2 пъти в годината. 20-17-15 за мен ще бъде много по-приемливо за масата.

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2012 10:35 pm
Мнения: 142
Местоположение: София
А страхлив ли беше Стойчо с лудогорец, че ми е важно ?
Защо лудогорец направиха слаб мач (без голове)? Защото ние не им позволихме да играят.
Защо ние направихме слаб мач ( без голове ) ? Защото те не позволиха на така и слабото ни нападение да отбележи.

Според мен не е редно да се настройваме негативно към човека, който успява да изгради някаква основа към която да се надгражда. Мисля, че с няколко по-скъпи нови играчи, които да се обиграят 2 месеца до ЛЕ си имаме пълните шансове за добро представяне.
И аз искам да разкъсваме турците 90 минути ама как да стане ?

_________________
Левски, Мъри, свобода


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
knave написа:
Може би е тъпо, името на Левски да участва в такива сравнения, но това е положението... :smt006

Megablue написа:
Какво се хванахте за това сравнение, дето журналистът го раздуха? Ясно беше какво искаше да каже- нямаме тези пари и тези играчи


Точно с такива приказки се изгражда шампионски дух :smt006 . Постояно да се набива в тиквите и на футболистите, че за нищо повече от второ място не стават. Поне на прима виста се сещам за 2 мача от този сезон дето "Боговете на футбола" от Разград бяха навряни в кучи гъз - есента от почти фалиралите в началото на сезона пловдивски буфери и пролетта от последните в класирането до преди кръг Пирин. Ние ако сме Райо, то те кои са? ХуЙеска?
А че "свикнахме" - свикнахме и понеже "това е положението", то и за това се топим всеки мач. Левски не веднъж е бил в криза и пак е побеждавал значително по-силни отбори от тия разградски селяни.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абсолютно това е проблемът със Стойчо :smt006 И пред медиите обяснява как са втора-трета-пета ръка футболисти, и с тях съм сигурен, че се държи като с идиоти, и на ръководството обяснява как имал най-големите некадърници... Смешна работа.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Някой са си откровени идиоти, така че с тях се държи нормално :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Факт е, че като класа сме под Лудогорец, но публично да правиш толкова скандални сравнения е крайно неадекватно и действа демотивиращо. Не знам защо Стойчо трябва постоянно да натъртва как нямаме възможностите, капацитета и качествата. Пораженченско мислене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2015 9:38 am
Мнения: 541
Значи, ако им повтаря, че са бОкове всичките, че Божи е Роналдо, а фики е свръх надеждата на бг футбола ще се класираме за финал на ШЛ... Чудя се как никой не се е сетил досега и защо отбори като Нотингам, Ливърпул и т.н. не са ставали шампиони от толкова години. Лестър е с малко пари и не е "гранд", но сигурно това, че Варди например е супер играч не е важно, те и с Умри Диаби щяха да се справят, ако му повтаряха, че е новия Етоо или Уеа... Отделно не мисля, че е редно да се сравняват мачовете на горътъ срещу слабаците и мачовете им срещу нас. Това, ако беше го казал бат Стойчо например, щеше да бъде разпнат веднага от форумните разбирачи. Мисля, че някак мотивацията е малко различна, нали :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
мача има ли го някъде качен ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 7:45 am
Мнения: 296
knave написа:
Лятото да взимаме 2-3 офанзивни играча и групите на ЛЕ изглеждат достижими.


Влизане в групи? Това значи да отстраним четири отбора? Нека да видим какви отбори ни чакат :

1QR - Кукеши(Алб)
2QR - Слован Братислава
3QR - Сент Етиен
4QR - Борусия Мьонхенгладбах

Може да ни се паднат и малко "по-семпли" отбори в трети(Сион) и четвърти(Панатинайкос) кръг, но във втори може да изтеглим някой доста по-силен отбор, като например - Легия Варшава или Трабзонспор. Толкова се промениха нещата през последните години в ЛЕ, че с този отбор, който притежаваме, максимум ще стигнем трети кръг, и то при положение че извадим магичен късмет. Та така, групите никога не са били по-достижи. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
С кой и кога е следващият мач?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:34 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20686
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Четвъртък еклери Герена

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26698
Сем. Сиракови изглеждаха доволни и усмихнати..

#замислихсебе #лукма #милиони #титликупи #Гонзо&СтойчоВън

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com