forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Добре че Ото Рехагел не е знаел за аксиомата на бат Стойо, че по-скъпите отбори и играчи са непобедими. Че щеше да се отчае, кво да играе с тия португалци, Руй Коща струвал 30 милиона, пък той им излиза с Харистеас за 5 милиона. Безсмислено е да се играе, как. Пък простият немец не знаел за тая "аксиома" и взе та ги би един път. И после още един. А между двете ебанета на португалци, отстрани и актуалния европейски шампион Франция. С играч като Зинедин Зидан за 70 милиона.

Ех, само ако беше чувал за аксиомата на бат Стойо...Много прост и наивен тоя Ото Рехагел, пълен неудачник. :losers


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:32 pm 
Левски европейски шампион ли е? Не е. :smt031 Ай стига с безумните сравнения. :smt006 Играем страхлив футбол на собствения си стадион, пред пълни трибуни, в безсмислен мач. Не е това Левски, пък ако щете дайде пример и с Дания дето ги събраха от плажовете и станаха европейски шампион. Пак горе-долу толкова смислен ще е.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Според мен пък не толкова разликите в бюджетите са решаващи е лобито в БФС и съдийския комфорт. Който със засадка тук и дузпичка там ти подсигурява точки, които накрая правят разликата. Само че бат Стойчо няма дупе да го каже това и ми обяснява за Райо и Реал. В България не винаги отборът с най-висок бюджет е ставал първи и не знам защо стана толкова модерно да се коментира тази тема. Ако бюджетите играеха на терена, трябваше да отпаднем още от Оксер и да няма приказка

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Не му е и работа на бат Стою да говори за лоби и комфорт. Имаме си ръководство да говори за тва

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Е като е тръгнал да се оправдава...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:07 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Пак казвам един друг адаш на нашия тренер се оправдаше след абсолютно всяка загуба от лудоселец с бюджета ама след всяка една загуба. :smt006 Някой може прочете първото ми мнение за Стоев в неговата тема, от тогава не се е променило нито за миг. :smt006

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Всъщност СС не се е оправдавал и не разбирам откъде дойде тази истерия. Точните му думи са:
Цитат:
„Не мога да не съм доволен от нашата 300 хилядна селекция срещу тяхната 6 милионна. Ние през цялото време желаехме победата. Ние се стремяхме да контролираме мача, което е похвално. Такива мачове ни трябват. Ако има още 7-8 такива отбора, българското първенство ще бъде на друго ниво“, добави треньорът на Левски.

„Липсваха головете, но това не прави качеството на мача по-малко. Аз съм доволен от отбора. Ние по никакъв начин не може да се сравняваме с Лудогорец финансово. Това е истината. Ние нямаме все още тези финансови лостове да ги достигнем, но се стремим да се доближим до тях. До голяма степен игрово се приближаваме до тях. Трябва ни по-голяма увереност и самочувствие. И това се постига в такива мачове. Липсват ни такива мачове“

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Oachkatzlschwoaf написа:
Играем страхлив футбол на собствения си стадион, пред пълни трибуни, в безсмислен мач. Не е това Левски


Аз точно затова съм бесен и в такъв тон ми беше мнението, щот ми писна на оная работа от малоумни оправдания. Мрънкам срещу треньора, не срещу мрънкачите във форума.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 1:15 pm
Мнения: 1607
Всички го хейтвате Стоев за постния футбол , но поне стабилизира защитата и спряхме да падаме от всеки селски отбор направил една контра на Герена . Вече за нещо повече , ще трябват нЕкви други футбалери в предни позиции :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Само че тези футболисти за шеС милиона, понякога играят като за 250 хил. ако трябва да вляза в духа на Стойчо. И Балсами ги хваща по бели гащи, Любимец, Хасково също и тн. Такива изказвания издават прекален респект, който с нищо не ни помага.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Всички дето серете по СС на база едно заглавие, поне прочетете по - горе целия цитат, а не извадени от контекста 5 думи от него.... :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Любимец и Хасково не бяха врътка. Не бяха!

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Не е на базата на едно заглавие, а не базата на пореден страхлив мач срещу Разград, при това на наш терен, пред трибуни настроени за празник и решено класиране. Изказването само дава някои обяснения

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Mиналата седмица морето им направиха 4-5 100% положения, ние вчера нямахме нито едно. Абсолютно неприемливо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
New Order написа:
Всъщност СС не се е оправдавал и не разбирам откъде дойде тази истерия. Точните му думи са:
Цитат:
„Не мога да не съм доволен от нашата 300 хилядна селекция срещу тяхната 6 милионна. Ние през цялото време желаехме победата. Ние се стремяхме да контролираме мача, което е похвално. Такива мачове ни трябват. Ако има още 7-8 такива отбора, българското първенство ще бъде на друго ниво“, добави треньорът на Левски.

„Липсваха головете, но това не прави качеството на мача по-малко. Аз съм доволен от отбора. Ние по никакъв начин не може да се сравняваме с Лудогорец финансово. Това е истината. Ние нямаме все още тези финансови лостове да ги достигнем, но се стремим да се доближим до тях. До голяма степен игрово се приближаваме до тях. Трябва ни по-голяма увереност и самочувствие. И това се постига в такива мачове. Липсват ни такива мачове“

Само дето селекцията през зимната пауза ни е 1 300 000 лв., а не 300К. Може би Стойчо брои за селекция само тези, които пуска в игра, демек Нар.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Мене ми е важно дали Бонев е акал във Фейсбука :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:18 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Интересно ми е, какво щяхте да пишете, ако беше излязъл с 2-ма нападатели и бяхме паднали с 0-3 примерно :bigok Убеден съм, че коментарите щяха да са същите, да се маха и т.н. И аз искам да излезем и 90 минути да ги мачкаме, но поради една или друга причина, това няма как да стане. И не на последно място, на този човек това му е работата и няма как, да си позволи да загуби пред пълни трибуни, но за сметка на това да се хареса на публиката. Защото утре, всички ще помнят, че сме загубили с 0-3 пред 14 000, а не че сме играли нападателен футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Важното е да се мрънка. Никой вече не си спомня че преди началото на сезона същите тези хора се молеха да се класираме поне за ЛЕ :smt006

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
Освен за Нар, Тунде и Бурабия, за кого друг сме платили и откъде са милион и 300? :smt017

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Седем:Едно написа:
New Order написа:
Всъщност СС не се е оправдавал и не разбирам откъде дойде тази истерия. Точните му думи са:
Цитат:
„Не мога да не съм доволен от нашата 300 хилядна селекция срещу тяхната 6 милионна. Ние през цялото време желаехме победата. Ние се стремяхме да контролираме мача, което е похвално. Такива мачове ни трябват. Ако има още 7-8 такива отбора, българското първенство ще бъде на друго ниво“, добави треньорът на Левски.

„Липсваха головете, но това не прави качеството на мача по-малко. Аз съм доволен от отбора. Ние по никакъв начин не може да се сравняваме с Лудогорец финансово. Това е истината. Ние нямаме все още тези финансови лостове да ги достигнем, но се стремим да се доближим до тях. До голяма степен игрово се приближаваме до тях. Трябва ни по-голяма увереност и самочувствие. И това се постига в такива мачове. Липсват ни такива мачове“

Само дето селекцията през зимната пауза ни е 1 300 000 лв., а не 300К. Може би Стойчо брои за селекция само тези, които пуска в игра, демек Нар.
300к предполагам е имал предвид в евро. Което не е толкова важно. Наистина не виждам оплакване в това му изказване.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Интересно ми е, какво щяхте да пишете, ако беше излязъл с 2-ма нападатели и бяхме паднали с 0-3 примерно :bigok Убеден съм, че коментарите щяха да са същите, да се маха и т.н. И аз искам да излезем и 90 минути да ги мачкаме, но поради една или друга причина, това няма как да стане. И не на последно място, на този човек това му е работата и няма как, да си позволи да загуби пред пълни трибуни, но за сметка на това да се хареса на публиката. Защото утре, всички ще помнят, че сме загубили с 0-3 пред 14 000, а не че сме играли нападателен футбол.

Не става въпрос за това, пич. Просто в такъв тип мач, с добра тактическа нагласа и позиционна игра, плюс страхотна битка и тотален мазохизъм за феновете, чистачките и дори ушев, изобщо всички, които гледаха мача, можеше да натиснем накрая, но ние сме се насрали, да не паднем и да не ни линчуват и изгонят. Това е страха. Кокала не би позволил това :bigok
Смешно звучи, но и Ники Митов не би го допуснал. По-смешно звучи, даже май не е и смешно вече, но и Вили Вуцов не би допуснал това. Ей това е един малък проблем. Няма адаптиране според ситуацията, има една права линия, която се следва и нищо друго..

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Според мен е редно дa се замислите къде беше Левски като структура, финанси и управление преди 2 години, кой е виновен и защо. СС няма вина. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Турците за пореден път бяха подпирани от съдията - очевадна симулация - няма картон, 2-3 груби влизания - няма картон, първи фаул на Алвеша - жълт картон. :smt006 Иначе не знам защо не коментирате наглата провокация от страна на МВР.
http://www.nkp.bg/?lang=1&pid=2&id=392
Цитат:
Футболно хулиганство не се бори с провокации!
Ден, след като заедно сътворихме поредния „син“ празник, откривайки чисто новия сектор „А“ на любимия стадион „Георги Аспарухов“, за пореден път трябва да се занимаем с тема, която няма нищо общо с Отбора на народа и неговите привърженици, но която пък можеше да им нанесе сериозни вреди от всякакво естество.

Става въпрос за необяснимото поведение на органите на полицията, присъствали по време на срещата с Лудогорец. Както стана видно за всички на стадиона, минути преди последния съдийски сигнал разположените в тунела до сектор „В“ униформени вкупом се отправиха и строиха пред южната трибуна, където по традиция се намира агитката на Левски.

До този момент мачът протичаше при перфектна организация, както в трите сектора с привърженици на домакините, така и около стадиона. Нямаше абсолютно никакви индикации за опасност от възникване на безредици по трибуните или евентуално нахлуване на терена.

Напротив – Националният клуб на привържениците и LSFC осигуриха всички необходими условия за празничното протичане на срещата, следейки през цялото време за сигурността и комфорта на публиката. Цялата тази организация бе предварително съгласувана със столичната полиция по време на нееднократни срещу между НКП и СДВР.

Взаимодействието и синхронът между полицията, охраняваща района около стадион „Георги Аспарухов“ и стюардите бяха очевидни и в нито един момент настроението на публиката не бе помрачено от ескалация на някакво напрежение.

До финалните минути на срещата, когато някой реши, че трябва да строи плътен кордон от униформени пред сектор „Б“ – нещо, което не се бе случвало от години на „Герена“.

Нещо, което, както привържениците, така и полицията, много добре знаят, че провокира единствено рискове за сигурността и на двете страни.

Като член на УС на Левски, НКП е изключително обезпокоен от тези необясними действия на органите на реда, които можеха да доведат до тежки последици и за самия клуб – финансови санкции, лишаване от домакинство, а дори и изваждане от „А“ група.

Такава хипотеза съществува в правилника на БФС при възникване на безредици с полицията. Тук е моментът да попитаме – кой и защо взе това ненужно решение?

Кой щеше да поеме отговорността, ако тази очевидна провокация към агитката в сектор „Б“ бе довела до излизане на ситуацията от контрол?

Каква бе целта на мероприятието, което поразително приличаше на десетки подобни, на които сме се нагледали при гостуванията ни в Ловеч?

Каквито и да са отговорите на тези въпроси, единственият извод от вчерашното поведение на полицията е, че тя определено няма място на стадиона по време на мачове.

Футболно хулиганство не се бори с провокации, г-да полицейски началници.

Взаимно доверие и синхрон в опазването на реда – още по-малко.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
Скучен полусезон откъм интрига. Важното е да си правим кефа по трибуните.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:00 pm 
Не. Важното е Левски да започне да жъне футболни успехи.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Oachkatzlschwoaf написа:
Не. Важното е Левски да започне да жъне футболни успехи.

Така сме си добре, очакваме новото лице,
и свикваме, ама свиквамеее.
Така сме си, така като овце,
на всеки, който каже не, се казва "бееее, бееее".

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
Oachkatzlschwoaf написа:
Не. Важното е Левски да започне да жъне футболни успехи.


Феновете не купуваме и не тренираме футболистите. Надали има някой от форума, който да не иска жънене на футболни успехи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Тази година шампиона и носителя на купата ще си спечелят трофеите с чисто нефутболни и задкулисни методи. Аз не виждам как може да се борим с това с чисто спортно-технически методи и резултати.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
gamencerista написа:
Важното е да се мрънка. Никой вече не си спомня че преди началото на сезона същите тези хора се молеха да се класираме поне за ЛЕ :smt006


Това оправдание колко още време ще го повтаряме? 5-6 месеца? Година? :smt006

Напомням, че зимата имаше пари за селекция и подготовка в чужбина, както и за увеличаване на заплати, а играем по-зле отколкото есента. И ако ползвам примерите на СС, ако сега сме Райо Валекано по отношение бюджет, то есента бяхме Понтефарадина (или някой подобен отбор от дъното на Сегунда)... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
comandosa1 написа:
Тази година шампиона и носителя на купата ще си спечелят трофеите с чисто нефутболни и задкулисни методи. Аз не виждам как може да се борим с това с чисто спортно-технически методи и резултати.
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com