forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Май 04, 2024 9:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
Смешен и адски селски мач гледахме тази вечер,и това са двата най-добри отбора в България.Ние не знам за равен ли играхме за какво?Доста бой ще ядем в Европа отново,жалко но факт.
Това момче Краев вече лази по нервите на всички,жалко обаче че няма кой да играе вместо него,бетониран е в състава и не си мърда и пръста.
Полупразен сектор А,уж всички билети били свършили,ама май нещо не беше точно така,ставаме за смях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Кажете честно, че някой е отишъл да гледа мач?
Мач без значение, както всички твърдят, но никой нищо не играл.Вие какво очаквахте?
Аз очаквах красота по трибуните и съм щастлив.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
jorjinho7 написа:
Смешен и адски селски мач гледахме тази вечер,и това са двата най-добри отбора в България.Ние не знам за равен ли играхме за какво?Доста бой ще ядем в Европа отново,жалко но факт.
Това момче Краев вече лази по нервите на всички,жалко обаче че няма кой да играе вместо него,бетониран е в състава и не си мърда и пръста.
Полупразен сектор А,уж всички билети били свършили,ама май нещо не беше точно така,ставаме за смях.
Бой надали ще ядем, защото не допускаме голове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Гонзо беше ли на мача?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Щото няма футболисти срещу нас :д


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
Kryten написа:
jorjinho7 написа:
Смешен и адски селски мач гледахме тази вечер,и това са двата най-добри отбора в България.Ние не знам за равен ли играхме за какво?Доста бой ще ядем в Европа отново,жалко но факт.
Това момче Краев вече лази по нервите на всички,жалко обаче че няма кой да играе вместо него,бетониран е в състава и не си мърда и пръста.
Полупразен сектор А,уж всички билети били свършили,ама май нещо не беше точно така,ставаме за смях.
Бой надали ще ядем, защото не допускаме голове.

А ние с кой сме играли до сега,с титачните Берое и Ботев дето не могат да вкарат на отбори от В група :slap
Футбола ни е трагедия ,тва е истината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Ти откри топлата вода :D

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
niki87 написа:
От футбола съм разочарован- не можеш да играеш така на Герена, пред толкова хора, на всичкото отгоре и в мач без значение! Второто нямахме свястна атака, да не говорим за някакви положения. Не съм гледал видео, но от Б ми се стори, че А сектор имаше бая празни седалки, особено откъм Б... Напяхме се и се наскачахме добре, но ако продължаваме с такъв футбол и без трофеи, такава бройка(около 15к ми се струва, че имаше) все по-трудно ще се събира.


+1...

Направо е престъпление да играеш така в мач без значение... :smt012

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7091
Местоположение: София
Щом след хикс са такива настроенията, представям си ако бяхме паднали, след като сме рискували с двама нападатели. :lol: :bigok Щеше да е "СС точно в тоя мач ли реши да рискува". :loser2


Последна промяна PNB на Нед Апр 24, 2016 12:35 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 12, 2010 11:51 pm
Мнения: 23
shalala написа:
Баждевинята каза над 13к продадени билети. С карти, боксове, покани и т.н. би трябвало да добутваме до 14-15к. Друг е въпросът, че при първите капки дъжд много хора се скриха да гледат мача на телевизорите в сектора или директно си тръгнаха. До нас точно веднага се освободиха 3 седалки и си останаха така до края.
Колкото и да е богохулно на фона на преобладаващото мнение тук, мачът по-скоро ми хареса. През повечето време владеехме играта и Делиорманец почти нямаха положение, което предвид състоянието на двата отбора си е постижение. От нашите най-много ми харесаха Нар, Алвеша, Жоро Костадинов и Венци - най-вече заради многото тичане, борба и помощта дори и в защита.


+1

Аз също смятам, че не играхме лошо и по-скоро съм доволен от мача.

П.П. ...с факли и дим. 'Почва Левскарски режим. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 8:47 pm
Мнения: 1656
comandosa1 написа:
Не знам какво стана с продажбата на билети, но според мен тия от "Тикетпро" ил иса пълни некадърници или нарочно са осрали нещата ама не може до последно да се твърди, че почти целия сектор е разпродаден и после да се окаже, че има доста свободни места. Трябва да се потърси сметка от виновните за това нещо.


В 18:30 взех няколко билета и за А на системата им излизаше, че има свободни единствено за първите 2-3 реда. Да не говорим, че и в Б откъм В имаше празни места

_________________
Изображение


Последна промяна Private_party на Нед Апр 24, 2016 1:15 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
В "А" излизаше до последния момент, че няма свободни места с изключение крайните блокове, които бяха наполовина заети. За да се получат такива огромни дупки и то на централни места или много хора не са дошли въпреки че са взели билети (малко вероятно) или някой ни е направил сечено. Дали Тикетпро са фейлнали жестоко или някой умишлено е блокирал тия места е отделен въпрос..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 8:47 pm
Мнения: 1656
Имаше едни квадрати, които няма как да станат, ако въобще са продавани билети за тях.. кой и да се е отказал, тръгнал и т.н

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Ами да пеем кур на Тикетпро ? И аз знам, че е излизало, че няма билети за А


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 7:23 am
Мнения: 50
Местоположение: Шикаго, Илиной
Пичове, Дългия пише ли тука, че искам да го питам нещо? :bigok

_________________
Ху лее :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
https://www.facebook.com/sectorBvideo/p ... 5459774482
Снимките станаха уникални!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49399
Местоположение: ШОПландия
В блок 2 имаше към 7-8 реда празни, в съседния също. Доста преди да завали или да е почнал мача.
Ако някой твърди, че всичко за А е било "разпродадено" да се прегледа. Ако това са тикет Про, предлагам да се шибат в гъза, защото нещо са осрали май. :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 2:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
acrimonious написа:
niki87 написа:
От футбола съм разочарован- не можеш да играеш така на Герена, пред толкова хора, на всичкото отгоре и в мач без значение! Второто нямахме свястна атака, да не говорим за някакви положения. Не съм гледал видео, но от Б ми се стори, че А сектор имаше бая празни седалки, особено откъм Б... Напяхме се и се наскачахме добре, но ако продължаваме с такъв футбол и без трофеи, такава бройка(около 15к ми се струва, че имаше) все по-трудно ще се събира.


+1...

Направо е престъпление да играеш така в мач без значение... :smt012


Без значение за теб и за мен, за бат Стою и Гонзо може и да не е. :smt006
Ако бяхме тръгнали да се надиграваме със селяците (което в момента не можем) и паднехме 0:3, нямаше да ни е по-гот от сега...
Лятото да взимаме 2-3 офанзивни играча и групите на ЛЕ изглеждат достижими. Със силни заместници на Бедойката, Краев и Нар може и да станат нещата.
А карето в защита започва да се сработва доста добре. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 3:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Абе как ше паднеш 3:0 от отбор, който е дошъл да си вземе едната точка с 0:0...аре стига. Толко умрел лотокорец срещу нас не помня да е излизал. Левият ни фланг е леш - Минев е приключил, Краев не става. Бедоя е тотално извън форма, явно доиграва сезона. Гонзо каза, че лятото взимаме максимум двама-трима, ама така като гледам с какво разполагаме, трябва да се МИНИМУМ трима, ако искаме да отстраним поне двата слабака от предварителните кръгове на УЕФА

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 3:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8390
Местоположение: Там
3a мен днес ни е нaй-силния мaч с/у Лудогорец нa Геренa. 3нaм, че много хорa нямa дa сте съглaсни с мен.



Слушaйте го внимaтелно :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30494
Местоположение: гр. Голямото село
Не сме чак толкова зле, колкото се пените. В защита и полузащита сме добре, но определено ни липсва класа в нападение. Пробваха се доста заучени неща и просто не станаха в последната фаза. Второто гурътъ държаха топката далеч от тяхната врата, затова нямахме положения.

Стоев е много прав, че ни липсват мачове с/у силни отбори.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Един от силните ни мачове напоследък. С играч тип Аниете щяхме да ги ръгаме лайняните турчоля.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15730
Местоположение: Sofia
PNB написа:
Щом след хикс са такива настроенията, представям си ако бяхме паднали, след като сме рискували с двама нападатели. :lol: :bigok Щеше да е "СС точно в тоя мач ли реши да рискува". :loser2

Ти пък си много наясно? :bigok
Щом е без значение мачът, защо не натегнахме малко? Отговор: страхлив треньор. С всеки един мач се убеждавам все повече. По принцип го разбирам Стоев, най-важно е първо да не допуснеш гол. но ние по принцип никога не сме играли така и на мен лично ми идва малко в повече, за вас не знам. Също така само за това сравнение с Реал и Райо, го изритвам. Но кой съм пък аз да го съдя, всеки може да ни сравнява с Райо, дори нашият старши треньор. Другият път, като играем с чорбарите, може да им каже на момчетата, че е възможно и отбор от В група да ги бие, за да ги надъха яко. Може да даде пример с Гочето и Унион Берлин. :bigok
За мен не беше мач без значение, знам само, че беше толкова тъп, че за първи път знамената в Б не ми пречеха да гледам. Този мач изкриви времето, започна все по-бавно и все по-бавно да минава. Единствено марката А група е възможно да направи това...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Качете моля ви една снимка на пълния сектор А, че от телефона не мога да намеря.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
antonatan написа:
Не сме чак толкова зле, колкото се пените. В защита и полузащита сме добре, но определено ни липсва класа в нападение. Пробваха се доста заучени неща и просто не станаха в последната фаза. Второто гурътъ държаха топката далеч от тяхната врата, затова нямахме положения.

Стоев е много прав, че ни липсват мачове с/у силни отбори.


Никой не е казал, че сме толкова зле. Просто играхме страхливо като в турнирен двубой, а пред толкова хора и откриване на трибуна трябваше да има в пъти по- отворена игра. Щото тва беше най- тъпият мач, който съм гледал от години (абсолютно сериозно)...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:46 am 
Online

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10732
Sir_J написа:
В "А" излизаше до последния момент, че няма свободни места с изключение крайните блокове, които бяха наполовина заети. За да се получат такива огромни дупки и то на централни места или много хора не са дошли въпреки че са взели билети (малко вероятно) или някой ни е направил сечено. Дали Тикетпро са фейлнали жестоко или някой умишлено е блокирал тия места е отделен въпрос..

Има ли вероятност тия места да са били запазени/дадени на спонсори и те да не са се възползвали от тях заради времето


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Толкова тАп мач на Герена не съм гледал от едно дерби за Купата, дето спукахме топката за 0-0. Не очаквах нищо, но пак съм разочарован. Иначе откъм публика, доста доволно, напълни ми се душата. :wink:

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:28 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30202
Единственото по-различно което можеше да направи Стоев в този мач бе Де Нойер вместо Бедоя, Роман дясно, Нар ляво и Краев зад нападателя. Но тогава имаше риск за онова цигане левия бек.
Като цяло добър тактически мач. При нас ситуацията е като с късо одеяло, ако завиеш главата краката остават отвити и обратното

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Според мен Де Ноойер е имал пак проблем щото няма логика да играе 5 минути.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 08, 2015 11:04 am
Мнения: 90
Абсолютно всичко в този мач, се препокри с моите очаквания.
Отличен сектор Б, провокативно празни места в новия откриващ се А. Здрава битка за владеене на топката в центъра. С оглед на офанзивните ни футболисти и отборът срещу който играем, малко или никъкви положения.
Алвеша, Роман, Костадинов отлични. Нар, Венци и защитата много добре, останалите има калво да дават, ако не, нови на тяхното място.
В мач срещу много милионната селекция с 14 точки разлика, дошли да не загубят, толкова.
Моята забележка е че смените трябваше да играят поне 15 -20 мин.


デシスラブ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com