forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Boyo и Македонията, са прекалено ефектирани и крайни след една победа на розовите. Момчета, прасетата играха на върха на възможностите си, имаxa страхотен късмет да вкарат ранен гол (с първото си минаване на центъра), а от другата страна Марулите нямаха никакъв късмет (излизаш 2 на 1 и не вкарваш гол :ohmygod2 ), намират се в тотална игрова дупка и явно чорбарите в отбора си искат Тройчо. Не виждам как, тази победа на розовите рефлектира на нас. Нито като отбор, нито като публика. Примери бол; (финала за купата, мача в Ловеч и тн.). Игрово нещата не седят добре, но пък имаме чудесни играчи с които, ако се работи правилно, съвсем скоро ще се берат плодовете на търпението ни.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Предлагам да върнем Батков. При него си беше най-добре, нищо че 40% от клуба беше на Пееф, но все пак при Батков беше най-добре и в ШЛ играхме, и ЛЕ играхме и титли спечелихме.
Върнете Батков, спасете Левски.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Щото титлите и купите само чорбарите ги гонят предполагам.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 3:46 pm 
Мр.Смит пак ни разкри и срази! Знае отлично какво точно целим и най-много искаме. :?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Афектиран съм, че иво тонев и ко превърнаха отбора в тотален лузър и че феновете вече са напълно ок с тази посредственост. За чорбата ма боли фаро...

Сега от смит обаче разбирам, че при батков пеевски е бил собственик , но вече не е - сега е адвокат ангелов , който няма нищо общо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2016 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Boyo само да ми отговориш. След всичките, GOVNA на Батков, за довиждане, как ти си представяше, че ще го бъдат нещата в клуба?

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
На мен ми е интересно Бойо какво предлага да направим. Имам предвид - ние, феновете, в т.ч. като членове на УС.

Ок, ясно, че едното предложение е да изритаме Гонзо, СС и всички футболисти, вероятно без Йоргачевич, Цоневи, Краев и Прохазка (за последния не съм сигурен, щото Бойо май не му се кефеше много, но не претендирам за точност), и разбира се, на тяхно място да дойдат наши юноши. Това разбрах. Но:

- кой да сложим за треньор?;
- кои футболисти да вземем?;
- кой да ни бъде собственик и как да разкараме тия тримата?;
- как ще се финансира отбора?

Уверен съм, че Бойо има отговор на всички тия въпроси и ги задавам съвсем сериозно. Разбрах, че според него в момента нищо не става и нищо не правим - ами ето, кажи какво правим и да го правим, егати!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 11:33 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Според Блиц, Путьо Хубчев ни е треньор вече. :bigok Честито.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Niki4a написа:
Boyo само да ми отговориш. След всичките, GOVNA на Батков, за довиждане, как ти си представяше, че ще го бъдат нещата в клуба?


Говори конкретно... какво е направил Батков, което да не е могло да се оправи за една година

Wildkid написа:
На мен ми е интересно Бойо какво предлага да направим. Имам предвид - ние, феновете, в т.ч. като членове на УС.


Отговорът на този въпрос го писах преди няколко седмици. Накратко - почти нищо не можем да направим. Със сигурност нищо като членове на един проформа функциониращ УС, която единствена цел е да скрие кои са реалните собственици на клуба. Със сигурност нищо не можем да направим като просто сменим треньора , защото като Иво Тонев го избира, новият треньор ще е от същото ниво като старите. Все тая и кой ще дойде спортен директор - пак ще сърба мениджърската попара на началниците си. Да не забравяме, че последната ни титла не просто беше с Борето и Кокала начело, но и без Иво Тоневците.

Малкото, което можем да направим, е да спрем да се примиряваме с некадърността. Да се върнем в старите времена, когато след хикс на герена ставаше ад и ни играчи, ни шефове можеха да се приберат спокойно вкъщи. Когато ако управляваш клуба зле името ти се споменава шумно и в кофти контекст на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Т.е. да разбирам, че твоя призив е да ги замеряме с камъни след следващия хикс и да крещим "Бойко и Пеевски вън, Тонев вън, Ангелов вън.....", така ли?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3732
Omraz написа:
Според Блиц, Путьо Хубчев ни е треньор вече. :bigok Честито.


Еми толкова много ни сра, че тоя път се надявам 'качулките' да му свалят гащите и да го ебе някой мангал онлайн :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:11 pm 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Аз силни се надявам,АКО СС,наистина е решил да не си подновява договора след края на сезона,УС вече да работи по намирането на нов такъв,защото до началото на новия сезон и участието ни в ЛЕ,няма много време.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
За последно стадионът недоволстваше шумно след слаб мач при Илиан Илиев. 4 години по-късно сме се примирили с посредствеността. Въобще не става въпрос за замеряне с камъни.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2553
Diabolik написа:
Аз силни се надявам,АКО СС,наистина е решил да не си подновява договора след края на сезона,УС вече да работи по намирането на нов такъв,защото до началото на новия сезон и участието ни в ЛЕ,няма много време.


Поне според инфото в медиите Стойчо подписа за 2,5 години, така че ако на лято ще имаме нов треньор трябва или Стойчо да си подаде оставката или да му прекратят договора.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:26 pm 
Уайлдкид, аз не мисля, че въпросите ти изобщо очакват отговори. :wink: Нито пък от отговорите, които изискваш, ще произтече каквото и да е било следствие. Аз ще кажа, примерно, че искам Илия Груев треньор и Прохазка рънинг бек, двама ще ме емнат, че съм луд, щото Илия Груев е много млад, трети ще каже, че иска Херо, пети ще каже "ти нормален ли си", седми ще изисква нещо друго и така в 99,999% от случаите в последващата безсмислена "дискусия" дали Бойо, или който и да е, пак ще излезе виновен накрая, че "нищо конкретно не е предложил, а само мрънка". Какво друго може да изисква по-конкретно един футболен фен от това отбора, за който си купува билет и фланелка, финансирайки го, да следва една нормална и градивна линия на поведение и развитие? Като я няма, започваш да "мрънкаш". Само че тук като започнеш да мрънкаш те пращат я да записва виШо в някой университет, я треньорски курс в НСА, я скаутската школа в Чирпан, и най-вече те пращат да се записваш в някоя организация, че да управляваме клуба.

Аз например искам в Левски лидерство и шампионски дух и манталитет. Как да те убедя теб, че аз като гледам Левски виждам Берое, ако ти не го виждаш по същия начин, примерно!? Ами смяташ, че всичко е точно и следващия сезон ще сме Сампдория в най-добрите им години. И кой от нас е прав и кой е крив. И как точно това мое мнение за Левски изисква да предложа конкретно решение? Ако има някой университет, където ще ме пратите да завърша и да дойда с решението, отивам. :roll:

Аз съм много съгласен, че примирението на синята публика със статуквото е пълно. Докато някои имат известно право с "малко да потърпим, щото предната година едвам не фалирахме", което е пълен факт, то не малко хора напълно сериозно казват "Е, нали си постигнахме целта тази година, второ място, кво се палите". Има и огромно болшинство, които са кур за мача и тва е. Ако искате конкретно предложение, ами да спрем да бъдем посредствени в изискванията си към най-големия гранд на България, и да спрем да се връзваме на сладкодумните другари, за които всеки сезон е преходен, и на тях си им е перфектно така.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Отново порция от неудобната истина. Голямо браво от мен.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Маке, съгласен съм с това, обаче аз си признавам, че не виждам как и какво можем ние да променим. Не мисля, че някой е доволен от това, което показваме, не мисля, че някой е доволен от стадиона и т.н., сто пъти ги дъвкахме тия работи. Обаче аз Бойо не го виждам да предлага нищо, а само да обяснява как тоя не става, оня не става, тия били парашутисти (да, Наско, такива са....и какво можем да направим ние? Освен малко от малко да се опитваме да противодействаме чрез Тръста и НКП, които са в УС...)... Да, ок, така и - и какво можем ние да направим. Примирението не е с резултатите и посредствеността, а с това, че времената в Левски са адски трудни и едва оцеляхме, а явно още дори не сме се измъкнали от гроба окончателно. Че колкото и да ни се иска, няма група от 100 човека левскари от малки, които да извадят парите и да "върнат клуба на народа", пък те само да стоят и да наливат, както и че милионите левскари не могат да се съберат 10 000 на мач и да си платят билетите, та да се самоиздържаме (нещо утопично в нашата среда, за съжаление, по мое мнение). Правят се (от шепа хора, които са си заебали собствения бизнес и рахатлък, за да се пънат нещо да правят) някакви стъпки в опит малко от малко нещата да се променят. Но с "подхвърляне" на очевидни неща, които не сме в състояние да променим по никакъв начин, не се помага - напротив, настройват се хората едни срещу други и нищо повече.

Мамка му, наистина имаме нужда от чудо, както сам каза....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 1:09 pm 
А толкова ли е страшно и йезуитско да кажеш, че нямаш идея какво точно и конкретно трябва да се случи, за да започне Левски да прилича на Левски, а не на Берое?! Аз примерно не знам, но така го виждам, и само защото нямам конкретно решение не мога да кажа, че виждам и мисля друго. :lol: Ако обаче някой ще се почувства по-задоволен, мога без проблеми да изредя едни 30-40 имена и да "прехвърля" топката в другата градина за отговор. Напълно безсмислено. Сигурно бих евентуално познал с някое от имената, но нито ще имаме шанса да го разберем, нито нищо.

Друго, което недоумявам е как е възможно да имаме един от най-големите и безспорни мъжкари и лидери в историята на клуба - Гонзо, а Левски въпреки всичко да играе в най-важните си мачове като трупа страхливци с миришещи на лайна гащи. Аз самият съм Гонзовист, между другото.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 1:11 pm 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Просто трябва да заиграем ФУТБОЛ.Левски е футболен клуб и масата иска и е нормално да иска,като даде 25 лева за билет да гледа НЯКАКЪВ футбол.А футбол се прави с пари.Това е.Всичко друго са сладки сънища и утопични намерения.Няма пари,няма футбол,няма интерес.Навсякъде по света е така. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
В неделя гледах Рома-Лацио на живо и мога да ви кажа, че беше доста скучно на терена, не видях нищо различно от Левски-Берое. Ма от целия свят идват хора да ги гледат. Не е само до качеството на футбола. Честно казано и аз не знам какво точно искат хората за да идват на стадиона.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 1:54 pm 
Да вкараме малко пазарни принципи в ценообразуването на карти и билети, би било добро начало.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Най-евтиния билет за Рома-Лацио беше 35 евро. За сектор А е 110 евро. Както казах, мачът не струваше. И няма отстъпки за деца, освен това. Кое не е пазарното на нашето ценообразуване? Трябва да е 50 ст. билета ли? Или левче, като за трамвая. Пазарното ценообразуване сочи, че за всеки мач има константни присъщи разходи, които с настоящата посещаемост не се покриват. Убеден съм, че ако цените са намалят наполовина, посещаемостта ще се увеличи с не повече от 10% и тогава загубите за клуба ще са още по-сериозни.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Честно казано и аз не знам какво точно искат хората за да идват на стадиона.

Трябва да изгледаш един мач с т.нар. фенове на чужди отбори, примерно Ман Ю., Ливърпул и т.н., и ще си отговориш на въпроса ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Уайлдкид, аз не мисля, че въпросите ти изобщо очакват отговори. :wink: Нито пък от отговорите, които изискваш, ще произтече каквото и да е било следствие. Аз ще кажа, примерно, че искам Илия Груев треньор и Прохазка рънинг бек, двама ще ме емнат, че съм луд, щото Илия Груев е много млад, трети ще каже, че иска Херо, пети ще каже "ти нормален ли си", седми ще изисква нещо друго и така в 99,999% от случаите в последващата безсмислена "дискусия" дали Бойо, или който и да е, пак ще излезе виновен накрая, че "нищо конкретно не е предложил, а само мрънка". Какво друго може да изисква по-конкретно един футболен фен от това отбора, за който си купува билет и фланелка, финансирайки го, да следва една нормална и градивна линия на поведение и развитие? Като я няма, започваш да "мрънкаш". Само че тук като започнеш да мрънкаш те пращат я да записва виШо в някой университет, я треньорски курс в НСА, я скаутската школа в Чирпан, и най-вече те пращат да се записваш в някоя организация, че да управляваме клуба.

Аз например искам в Левски лидерство и шампионски дух и манталитет. Как да те убедя теб, че аз като гледам Левски виждам Берое, ако ти не го виждаш по същия начин, примерно!? Ами смяташ, че всичко е точно и следващия сезон ще сме Сампдория в най-добрите им години. И кой от нас е прав и кой е крив. И как точно това мое мнение за Левски изисква да предложа конкретно решение? Ако има някой университет, където ще ме пратите да завърша и да дойда с решението, отивам. :roll:

Аз съм много съгласен, че примирението на синята публика със статуквото е пълно. Докато някои имат известно право с "малко да потърпим, щото предната година едвам не фалирахме", което е пълен факт, то не малко хора напълно сериозно казват "Е, нали си постигнахме целта тази година, второ място, кво се палите". Има и огромно болшинство, които са кур за мача и тва е. Ако искате конкретно предложение, ами да спрем да бъдем посредствени в изискванията си към най-големия гранд на България, и да спрем да се връзваме на сладкодумните другари, за които всеки сезон е преходен, и на тях си им е перфектно така.


+1

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:12 pm 
Рома - Лацио, Лейкърс - Маями... сериозно ли? Разносвач на листовки в Рим взима 900 евро. В магазина там не е по-скъпо от Била в София.
Когато няма търсене, цената е ниска. Когато има - цената е висока. На ръководството как му се струва търсенето за Герена?
На сърбежите от звезда сезонната карта им е 20 евро за техния сектор. За Б беше 50 евро тази година. Все ми се струва, че е по-добре на Герена да има 3000 души и да се покрият 15 000 лева от разходите, вместо да има 2000 и да се покрият 17 500. Убеден съм, че ако се свалят цените с 50% ще има повече от 10% ръст в посещаемостта.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И безплатно да е, посещаемостта няма да се повиши чувствително.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
На 7/14 лева е имало и 2000, и 12 хиляди на стадиона.

Не е в цената на билета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми да видим сега. 900 евро заплата, 110 евро цена за сектор А за Рома-Лацио, това прави 12% от месечната заплата за един мач. 800 лв. заплата в София, 25 лв. за сектор А за Левски-Лудогорец - 3% от месечната заплата. Цените в Била няма да ги смятаме.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Ако ще се говори за посещаемост, нещата са комплексни, но бих могъл да ги разбия на части (поне според мен). Взимам за пример, братовчед ми (Той, две малки деца и жена му). Тръгване към стадионa, поне 2 часa преди началото. Първи проблем (разстояние от центъра до Подуяне, поне 1/2 - 45, при нормален трафик). Спираш някъде при високите блокове (разтоварваш домочадие и се молиш, някой селски бек да не си е припознал парко-мястото за свое, че ще трябва да сменяш гуми, след мача. Междувременно си се препасал с всякакви неща за децата (млека, бисквити, играчки и тн). Влизаш на стадиона (след като си прескачал, като газела дупки, ръждясали пирони и желязо). През цялото време носиш едното/двете деца, защото се притесняваш, че ще паднат и ударят на нещо старо и ръждясало. Плащаш си билeта (толкова колкото да отидеш на кино - без да казвам колко по-лесно и уредено е там) и си отиваш към седалките (безбожно мръсни (носиш си вестник, кърпички и тн. за почистване). Най-после се наместватe и започвате да чакате началото на "спектакъла". През следващите 120 минути, децата чуват всички глупости/цинизми които можеш да си представиш, мача е тъп (защото Левски играе слабо в момента) и децата искат да ходят до тоалетната през 20 минути (а ти не смееш, защото е пълен коптор). Свършва мача (молиш се да не е приключил след 8 часа, защото става тъмно (cценария се развива в топло време - пролет, лято), (защото ако е студено/зимно време просто няма как да стане идването на стадиона)! Ta най-накрая се отправяш към паркираната кола / при високите блокове /. Радваш се ако всичко е ок, палиш колата и се заричаш, повече никога да не се подлагаш на такова изживяване.

1. Инфраструктура - Досега инфраструктурата на Герена беше плачевна. Сектор В (за чичковците, лелките и хората с деца) e меко казано в лошо състояние (дори бих казал опасно).
2. Отбора не играе добре, дори бих казал играе посредствен футбол.
3. Хората са облъчени от лошите неща в отбора (ВИНАГИ се говори само за проблеми).
4. Като се говори навсякъде, че отбора е собственост на Пеевски, голяма част, не чуват нищо в подкрепа на обратна теза и си казват "на тия няма да им стъпим!".
5. И още, и още и още.....

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Разстоянието особенно в София, за никой не трябва да е проблем. В Рим пътувах почти 2 часа, за да стигна до стадиона, и то дотам има точно 2 рейса и 1 трамвай ( дееба тия 80 хиляди, как ходят до стадиона, когато се пълни.................. ),а стадиона е на пичка си лелина. Има ли желание, има и начин :D

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com