forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Май 13, 2024 2:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30533
Местоположение: гр. Голямото село
Не знам какво мачкахме, като на Герена му викаха оставка някои хора

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30230
Мъри първия сезон имаше играчи като Иванков, Петков, Топчо, Боримиров, Марков, Лусио, Ричи, Мечо, Симонович, Пелето, Томашич. Повечето играеха заедно от 2-3 сезона.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
И повечето бяха разбирачески отписани. :smt006

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Споко пичуйе, догодина по тва време мое да го оценяваме чичо Стойчу, верно, шубе е и от шубе праи тъпотии, ма не мое наистина да ги менкаме, деба и треньорите, толко често.

Освен тва в Левски напрежението винаги е на копеле, нормално да има зор и сдух, ше се оправят тея неша. Мен като имена отбора ме кефи... Трябва им време според мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Популярна реплика към Мъри тогава беше, че "Левски не е училище."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
antonatan написа:
Не знам какво мачкахме, като на Герена му викаха оставка някои хора

Шокиран съм направо. Такива призиви при нас са невъзможни. Ние сме най-спокойната и търпелива публика евър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
BSG написа:
Споко пичуйе, догодина по тва време мое да го оценяваме чичо Стойчу, верно, шубе е и от шубе праи тъпотии, ма не мое наистина да ги менкаме, деба и треньорите, толко често.

Освен тва в Левски напрежението винаги е на копеле, нормално да има зор и сдух, ше се оправят тея неша. Мен като имена отбора ме кефи... Трябва им време според мен.
Ам как така време. В Левски, както се казва, първо оставка или изгонване, после евентуално шанс. СС не можа за 2 сезона да ни направи Барселона на Балканите... :smt031 абсолютен балък, друго щеше да е с ... (Херо/Мъри/Наско/Митов/Кокала/Хубчев...). :smt023 Освен това много хора след обстоен анализ заключиха, че въобще не сме мръднали, само дето от 7мо място се придвижихме до 2ро, и имаме една от най-стабилните защити в А група с рекорден брой сухи мрежи и то без да седим 11 човека в наказателното поле. Ако и напред бяхме толкова добре, щяхме да сме шампиони, ама не сме. С оглед на качеството на футболистите, които имахме и бюджета, това не би бил по-малък подвиг от този на Лестър. Ама твай. Коттакоа. Тука е така. :lsfc1


Последна промяна BlaueZoneDüsseldorf на Нед Апр 03, 2016 10:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Айде да не сравняваме предния сезон с този, в който ги няма свинете, Ловеч и Локо сф.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това, че ги няма Ловеч е 100% в наш ущърб :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
При това голям ущърб.
Днес гелатасарайци са били жАлтитИ само с ино на нула и са били с човек повече.... Усещам, че утре Шубата ще е уволнен и вече ще е свободен ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
Не знам какво мачкахме, като на Герена му викаха оставка някои хора

При това няколко пъти :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2016 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30230
Mr. Smith написа:
При това голям ущърб.
Днес гелатасарайци са били жАлтитИ само с ино на нула и са били с човек повече.... Усещам, че утре Шубата ще е уволнен и вече ще е свободен ;)
Да не пропуснем поредното нагъзване на Фотка сватбата и абсолютно измисления ЧК за жълтурчин. За което Илиян Енев не пищя като приклещена коза

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:10 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Добре, че ни свириха тая смешна дузпа :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 689
Елементарния вратар на Берое да не беше подсичал Краев, и нямаше да я свирят. Бихме ли - бихме. Дано да си подобрим играта в следващият мач.

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15768
Местоположение: Sofia
Insomnia написа:
antonatan написа:
Не знам какво мачкахме, като на Герена му викаха оставка някои хора

Шокиран съм направо. Такива призиви при нас са невъзможни. Ние сме най-спокойната и търпелива публика евър.

Вече да!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Срамота е в тоя форум да пишат хора, които не разбират от футбол. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26659
Местоположение: София
Аз не знам защо така се заблуждавате, че разбирате нещата повече от Стойчо...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Стойчо Стоев, яко е предал Богу дух. По-нисък е от тревата и много демотивиран.

При положение, че сме с по-малко възможности от лудгороец, трябва да компенсираме като сме много надъхани, мотивирани и да ни тръгне малко. Сега нито ни е тръгнало, нито сме мотивирани, нито надъхани... Стойчо не мисля, че може да промени това. Предава кофти настроението си на играчите.

За жалост, не виждам алтернатива. УС да му мисли. :levski

П.С. Ситуацията при дузпата ми напомня на един мач Франция - Германия, от времето на Платини, където вратаря прави карате в бъбреците на някво франсе и нищо не свирят, щото топката излиза. :bigok
За мене, е 50 на 50 дузпа, а по скандалното е, че Краев не вкара от там... Точно бях почнал да го псувам.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30533
Местоположение: гр. Голямото село
Тзветан_22 тънък познавач на човешката психика. :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
antonatan написа:
Тзветан_22 тънък познавач на човешката психика. :bigok


аа не бе :loser2

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Стойчо затегна защитата, остава нападението. В Европа съперници се елиминират първо със защита. Ще изпълни поставените му цели този сезон, а именно класиране за ЕКТ, даноедна от двете маймунки, които търкат пейката да става за нещо и да няма контузени, а СС да не се пипа. Така за въпросните ЕКТ съставът ще е играл заедно поне 6-7 месеца.

Иначе гледам дори и след победи срещу преки конкуренти започна да се реве масово. Срамота. Бихме Чорбое, които не са слаб отбор, пред празни трибуни и с прилична игра. Порадвайте се малко мама му стара. В събота жалтити ще плачат и ще търсят майка си. :levski :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:19 am 
Тук, който не напише след мач, в тема за мач, че пеенето е било велико, а мачът няма значение, щото трябва време и ще станат някога нещата, а и сезонът е преходен и няма пари, го пращат я треньор да става, я психология да учи, я ще го баннват. Вече се заплашват с бан и хора, които написали, че Стойчо е страхлив треньор, а играта грозна. Пълен ташак! :lol: И го казвам с пълната увереност на човек, който не е учил медицина, а и не иска. Дори и уролози не позавам. Ама съм сигурен, че ташакът е пълен.
А в първенство с 8 отбора и без Турция и Литекс, да заявяваш с гордост "изпълнихме си целта", е едно от най-бИройските неща, които съм чел някога! :smt007 Не съм от Бирой, само да кажа, ако ще ме пращате помощник на Путьо ХуПчеФ.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Чакай малко сега, къде точно някой е заплашван с бан понеже нарекъл Стойчо страхлив треньор :lol: Ама нали ти натискаш да не го махат? Според мен освен че е страхлив, е и вечно недоволен и не учи играчите си на нищо. Това, че заздрави защитата и направи добра халфова линия е така, но беше налице още миналия полусезон.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
В моята книга - да играеш дефанзивен футбол, когато нападатели са ти Курдов, Китамбала, Диаби или... никой, не е значи, че треньора е страхлив. Иначе и аз да питам - кой да смени СС според експертите тук? Също така Оазздсдлефун, според теб изваждането на Ловеч от първенството попречи ли ни или ни помогна в борбата за постигане на целите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30533
Местоположение: гр. Голямото село
Освен да му леем куршум на СС, друг вариант не виждам :?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:45 am 
Мр.Смит на предната страница писа, че щял да банва някой щото нещо объркал броя на контузените играчи. Жертвата беше написал в мнението си, че Стойчо е страхлив треньор, играта била грозна, объркал играчите и нещо от този род. :lol: Ако се е ебавал, Мр. Смит, да ме извинява де, но изглеждаше сериозен, което прави скандалът голям. :bigok И макар да не съм имал такъв предмет в университета, го твърдя, за скандала. Макар че, не знам дали се брои, като малък сглобявах лесно сканди за решаване за училищния вестник. И винаги слагах да познаят кой е този български футболен отбор с шест букви :bigok
Като цяло моля за снизхождения към хората, които не ги кефи играта и не са чак толкова на седмото небе, че сме си постигнали целта бИройска. :smt007


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15768
Местоположение: Sofia
Имахме и приличен отбор, ама както винаги трябваше 1/2 играчи да се сменят. Сега както имаме къса резервна скамейка, и ни напуснат няколко играчи, много се надявам да не слушаме пак, че градим отбор. Защото Орачев не го бива, за крило не знам доколко, но имаме само един бек отляво, както и отдясно. Не можаха даже някакъв малоумник от Б група да вземат, по-добре сигурно щеше да се справи, от това да се слага Прохазка там. Та, трябват ни двама или трима бекове, Минев е на 35 мисля. Трябва ни едно крило евентуално, ако сметнем, че негерите и Венци са ЦН. Нямаме плеймейкър, Бедоя не е, въпреки че сравнително добре играе, Бурабия ще видим. Карнер може би ще го махат, там дано Деян Иванов е ок. Та, пак отиваме на няколко нови, ако искаме да сме конкурентни на другите отбори. Ако не, пак ще слушаме ала-бала, но като Минев се контузи, всяка атака от там ще е голова. И излиза, че пак градим отбор, и догодина...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:53 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Есента се движехме на първо място, защото Лудогорец бяха колебливи, падаха и правеха равни.
Вчера обаче записаха 11-та поредна победa и затова ни поведоха толкова. А дори не си дават особено зор. :smt006
Като единици ни превъзхождат в почти всеки пост, имат твърди резерви, със стойност и месечни заплати колкото на половината ни отбор - Перпелица, Лукоки и т.н негери.
Ние взимаме някакви евтини играчи, с които се надяваме евентуално да стане работата, а те взимат скъпи, с които е ясно, че ще стане. И въпреки това имат не по-малко трансферни грешки от нас.
Трудно е да постигнем еднакъв резултат, защото ресурсите за постигането му са съвсем различни. :smt006
В момента реализмът, различен от голословното "Абе ние сме Левски бе!!!", е точно да сме на второ място. И не са виновни Фики, Бедоя и т.н. - те толкова си могат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Това с "няма кой" е тъпо извинение.

Да, аз в момента не се сещам кой може да стане, но не ми е и задача. Нито Мъри, нито Ясен Петров, на времето бяха "точните хора", но мисля, че при тях бяхме добре. Славия, сега, доведоха някъв руснак и ги гледам, по-добре не са били скоро, така че чужденец не е мисията невъзможна. Въпросът е да има желание и възможности (не само финансови). Има си УС, който трябва да възложи на СТД или на някой друг да търси варианти, да приемат, да избират и тва е.

И за протокола, според мен не е задължително да е левскар, от малък, а по-скоро да е добър и мотивиран треньор.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Последна промяна tzvetan_22 на Пон Апр 04, 2016 11:30 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Omraz написа:
Есента се движехме на първо място, защото Лудогорец бяха колебливи, падаха и правеха равни.
Вчера обаче записаха 11-та поредна победa и затова ни поведоха толкова. А дори не си дават особено зор. :smt006
Като единици ни превъзхождат в почти всеки пост, имат твърди резерви, със стойност и месечни заплати колкото на половината ни отбор - Перпелица, Лукоки и т.н негери.
Ние взимаме някакви евтини играчи, с които се надяваме евентуално да стане работата, а те взимат скъпи, с които е ясно, че ще стане. И въпреки това имат не по-малко трансферни грешки от нас.
Трудно е да постигнем еднакъв резултат, защото ресурсите за постигането му са съвсем различни. :smt006
В момента реализмът, различен от голословното "Абе ние сме Левски бе!!!", е точно да сме на второ място. И не са виновни Фики, Бедоя и т.н. - те толкова си могат.

Ние хубаво сме си за второ място, но с тази селекция трябва да сме по-близо до гелатасарай отколкото до Бироя и Славия. И би следвало поне малко да сме вдигнали нивото от есента.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com