forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Като ни върнат точките ще сме по - близо. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:23 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24057
Точно, с върнатите точки абсолютно е така - 9 зад Лудогорец и 10 + пред останалите. :smt006

Друг е въпроса и че ако бяхме тръгнали през пролетта с равни точки, мотивацията щеше да е друга и изобщо нямаше да изоставаме с 9.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не смятам, че някой си затваря очите за това, че имаме проблеми. Ясно е, че отборът не е на нивото, на което би трябвало да бъде. Разликата е, че сума народ си преряза вените и иска да коли и беси СС, Гонзо, негрите, белите и изобщо всички, щото "за нищо не стаат те уе....", понеже не бият. А другите предпочитат да разсъждават и да не раздават присъди след 2 мача. Аз лично считам, че и Менголо, и Нар, и Бабатундето имат някакъв потенциал, който обаче няма как да видим веднага, при сегашната ситуация. И че решение за тях трябва да се взима НАЙ-РАНО в края на сезона. И то, ако те са били здрави и са имали достатъчно възможност да се докажат в тренировките и в игра. Иначе е смешно. Да, тия не са ни мечтаните играчи, но не са и пълните инвалиди, които половината тук се опитват да ги изкарат. И трябва много внимателно да се прецени какви хора ще вземем. Да, ако вземем голова машина - няма лошо да махнем Менголо или Венциту, примерно. Ама ако пак ще чакаме до 3-ти кръг да пристигне някой, който не е играл 8 месеца - няма смисъл. Т.е. трябва първо да имаме попълнения, и то такива, които да сме сигурни, че са качествени, а след това да махаме играчи.....

Само като пример го давам....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
Нар се вижда, че има качества и неслучайно е твърд титуляр. Венци също се представя добре. Едната от другите две мамуни се счупи (два пъти), а другата все още е загадка. Аз съм оптимист за това поне едната да става. Наистина належащо лятото ще са ни да вземем някой добър бек, за да не мъчим Прохазка на десния и да разчитаме на Фики на левия, когато титулярите не са на линия поради една или друга причина. Откъм ЦЗ май сме ок - Карнер е резерва, но се справяше добре есента и мисля, че това че щял да се маха са партенки. Деян Иванов се връща следващия сезон също така. В средата имаме доста играчи и освен Ради Цонев, май няма никой друг набеден за некадърник. :levski Единственото ми притеснение са изтичащите договори на СС, Бедоя и близнаците (в този ред), както и че, Влади Гаджев все още не е записал минути за Ковънтри. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:57 am 
За мен разликата между форума на Левски и форума на Турция е, че ако във форума на Левски се появи дори самият Левски, не всички хора ще го "последват", така да се изразим. Примера му, идеите му, възгледите му, посоката му. Винаги ще има хора, които да се поколебаят, които да се запитат, които да имат по-различно мнение, по-критично, по-твърдолинейно, по-меколинейно, по-мрънкаческо, и това не е задължително да е неправилното мнение. Никой идол или неговото авторитетно мнение не са безгрешни, и винаги имат своите уязвими страни. И така трябва да бъде. Защото не сме овце, които да си изберат един форумен авторитет, догма, мнение, идол, и да вървят след него без значение какво се случва наоколо. Не че нямаме и такива де.

Във форума на прасетата е достатъчно да се появи и най-големият комунистически изрод и трима души (админи/форумни авторитети) да решат, че ще го следват, и така ще бъде за всички във форума им. Няма тънга-мънга. Който каже гък, отлита или става враг на народа! Дори тези, които са на мнението "гък", но вместо "гък" казват "гъ", пак отлитат. И изборът е един, или ставаш правоверен турчин, или отлиташ. Това ли искаме от форума на Левски?

В този форум е очевидно, че почти всички сме на мнението "гък" спрямо случващото се в Левски. Някои обаче го назовават само с "гъ", същата идея, но по по-критчески, по-мрънкачески, по-твърдолинеен или по-меколинеен начин. Хората също така имат и различна степен и праг на търпимост. Моят например е тотално изчерпан. Ама не искам на всекиго да му е изчерпан. Както и не искам някой да ми дава наклон на кура дали моят да е изчерпан и дали да пиша или не, че ми писна от тия малоумници в този клуб и омагьосания им кръг.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 3:10 pm
Мнения: 196
Kryten написа:
Чакай малко сега, къде точно някой е заплашван с бан понеже нарекъл Стойчо страхлив треньор :lol: Ама нали ти натискаш да не го махат? Според мен освен че е страхлив, е и вечно недоволен и не учи играчите си на нищо. Това, че заздрави защитата и направи добра халфова линия е така, но беше налице още миналия полусезон.

Аз бях заплашен :bigok
Казах, че Стойчо е страхлив треньор, бърка състава, грешни или късни смени и никакво подобие на игра.
Ако това заслужава бан, нека да е бан ... и аз не знам, какво точно трябва да отговоря, но както и да е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е г-н шмит е написал, че за друго ще те банне :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 3:10 pm
Мнения: 196
Аз го разбрах, че и да кажа кой е контузен и да не кажа, пак ще бъда баннат.
Общо взето съм в патова ситуация :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Така е при г-н Шмидт, строг, но несправедлив :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Поне пикай, легни и се наспи преди бана. :bigok
Всеки осъден на форумна смърт има право на последно желание:
Да пика и да си ляга. :loser2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Sokoleto написа:
Аз го разбрах, че и да кажа кой е контузен и да не кажа, пак ще бъда баннат.
Общо взето съм в патова ситуация :bigok

" ....Имаш четирима равностойни в центъра- Прохазка, Бурабия, Де Нойер и Костадинов + Бедоя, толкова ли е сложно да ги въртиш ?Алвеша, колкото и да е бездарен поне е бек, пусни Прохазка като дефанзивно дясно крило, изтегли лявото крило напред.Или направи диамант примерно, смени схемата според играчите......"
Наистина си в безизходна ситуация :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 3:10 pm
Мнения: 196
Въздържам се от коментар, тъй като леда по който стъпвам, взе да се пропуква :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Абе защо сте се потурчили толкова бе :shock: :shock: :shock: Напредък нямало.. В един момент всяка контра/статично на съперника бяха 90% гол, вече изглеждаме повече от прилично в защита. Искахте нападател да вкарва - ей го, Венци вкара повече от всичките си предшественици взети заедно и ще продължава. Въобще тука мрънкането е постоянна величина - имаше мнения по едно време "предпочитам да играем с 11 юноши и да падаме всеки мач, отколкото да се мърдосват тия..". Сега малките са ви първи на мушката да ги разкъсвате от хейт. Ясно беше, че за титла няма как да се борим - имаме 2-ро място, бихме прекия конкурент и пак се мрънка. Вчера луноходец ги измъкна Марселиньо - изключително класен играч за А група. Ние нямаме вече такъв човек, който да прави разликата във всеки един момент, разчитаме на колектив. Дузпа нямало.. Дузпа имаше 1010010101% по всички футболни правила. Няма как да мачкаме наред и да доминираме напълно всеки мач, отново сменихме отбора на полусезона. За позитивните игри есента основна заслуга имаше Жиката, който освен добър футболист, е и страхотен лидер на отбора. :smt006 Получават ни се нещата, в един момент всеки мач изглеждахме като отбор, който е на ръба да загуби - в момента сме стабилни, което е най-важното. Изпуснахме Славия и Монтана, това са 4 точки. За това не сме толкова напред пред останалите. Но ще дърпаме, грижи не берете. Баси майката, обиквено тука има адекватни коментари за мачовете, а журналята бълват помия.. Сега обратното, тука повръщня колкото искаш, журналята както никога точни. :ohmygod2 Половината коментари ако не знаех, че са от тоя форум, щях да реша че са от ощипани фенки на чорбое.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Според мен никой не си прави илюзии, че в отбора всичко е наред. Аз лично съм на обратното мнение, тъй като имам сериозни наблюдения отвътре. Мога да кажа със сигурност, че най-малкият ни проблем е спортно-техническия. Колкото за СС, Дивото дете каза, че новите играчи имат потенциал, но аз ще добавя, че работата на треньора е да развие този потенциал и да изстиска най-доброто от маймуните. СС няма уменията да го направи. Забелязва се явен регрес във всички играчи, с изключение на вратарите, които ги тренира друг човек. Твай.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Това, определено, е възможно. Не знам дали това е причината, вътрешен човек, който наблюдава тренировките, би могъл да го каже. Ако е така, тогава най-логичното нещо е треньорът да си замине. Честно казано - според мен това е работа на СТД - да забележи, че треньора не става и да го смени. Така че - да видим. Естествено, в такъв случай СТД би си сложил главата в торбата - ако е прав, следващият треньор ще им развие качествата. Ако не го направи - значи СТД не е прав и вината не е била в треньора. При всички случаи нещата не са както трябва.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Диаби и Китамбала, след като напуснаха, казаха, че никога не са имали разговор на четири очи с треньора и като цяло почти не са говорили.

На страна, качествата им, това за мен си е непрофесионално. Мисля, че първата работа на треньора е да има отлична комуникация с играчите. Как иначе ще извлече максимума от тях, ако няма представа как се чувстват в отбора?

Да, наясно съм, че в Лудогорец е работел предимно с чужденци, но ако трябва да съм честен не знам как е станало..

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24057
Седем:Едно написа:
Колкото за СС, Дивото дете каза, че новите играчи имат потенциал, но аз ще добавя, че работата на треньора е да развие този потенциал и да изстиска най-доброто от маймуните. СС няма уменията да го направи. Забелязва се явен регрес във всички играчи, с изключение на вратарите, които ги тренира друг човек. Твай.

Абсолютно не може да се направи такъв извод, при положение, че този отбор е на практика на 3 месеца.
Особено пък за вратарите, при положение, че вратарят Боян тази пролет почти няма работа заради защитата.
А срещу Берое единствените два заплахи за вратата ни бяха точно след негови грешки - неразчетено излизане, което позволи на Прас Делев (!) да му вземе топката с глава и лошо вкарване на топката в игра, което доведе до извеждане на Иса в удобна за удар позиция.
Ако не беше Боян, а някой нарочен от форума за некадърник, тук щеше да има интересни мнения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
От началото на пролетния полусезон, вкарването на топката в игра му е голям проблем или тъч, или на врагО.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
От както застана Боян на вратата и защитата дръпна много :)
Предполагам е свързано, че добре умее да управлява хората пред него.
А че самия Боян е риба, отдавна си знаем :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:44 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Светльо написа:
Под мониторинг си :smt006


:smt112


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30185
archi написа:
От както застана Боян на вратата и защитата дръпна много :)
Предполагам е свързано, че добре умее да управлява хората пред него.
А че самия Боян е риба, отдавна си знаем :smt003
Не бих казал, че е риба, но наистина добре си ръководи защитата. В събота беше интересно да се слуша как цял мач ги навиква и следи

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село

:bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Omraz написа:
Седем:Едно написа:
Колкото за СС, Дивото дете каза, че новите играчи имат потенциал, но аз ще добавя, че работата на треньора е да развие този потенциал и да изстиска най-доброто от маймуните. СС няма уменията да го направи. Забелязва се явен регрес във всички играчи, с изключение на вратарите, които ги тренира друг човек. Твай.

Абсолютно не може да се направи такъв извод, при положение, че този отбор е на практика на 3 месеца.
Особено пък за вратарите, при положение, че вратарят Боян тази пролет почти няма работа заради защитата.
А срещу Берое единствените два заплахи за вратата ни бяха точно след негови грешки - неразчетено излизане, което позволи на Прас Делев (!) да му вземе топката с глава и лошо вкарване на топката в игра, което доведе до извеждане на Иса в удобна за удар позиция.
Ако не беше Боян, а някой нарочен от форума за некадърник, тук щеше да има интересни мнения.

Не говоря за новите, а за старите. Китамбал е играл 7-8 години в Лига 1 на Франция, но за марката А група е пълен некадърник явно. Махмудов има психологически проблем, а адаптацията също е част от работата на добрия треньор, Жиката последните мачове видимо стана друг футболист, Краев да не говорим какъв огромен регрес търпи. Същото очаквам да се получи и с новите маймунки, като пак ще бъде набеден Гонзо, разбира се. А те имат голям потенциал, но наистина без добър треньор ще си останат само с това. И нямам предвид Кокала и Овчата глава :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Лека полека си намираме виновника за поредния нулев сезон

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Аx как Овчата глава ще додИ с тия чехлИe за 200 лева, да оправи играта с тетрадките на тати..... :strkstrk

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Не го ли доведе този същия некадърен СС именно Гонзо, след като пропаднаха преговорите с Херо, след като преди това уволни Мурсия? Кой трябва да е виновен, ако отново махнем треньора и почнем да градим отбор наново и следващият сезон отново "не трябва да очакваме много от новите момчета“?

Не се заяждам, не съм анти-Гонзо, нито про-Херо...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Седем:Едно написа:
Omraz написа:
Седем:Едно написа:
Колкото за СС, Дивото дете каза, че новите играчи имат потенциал, но аз ще добавя, че работата на треньора е да развие този потенциал и да изстиска най-доброто от маймуните. СС няма уменията да го направи. Забелязва се явен регрес във всички играчи, с изключение на вратарите, които ги тренира друг човек. Твай.

Абсолютно не може да се направи такъв извод, при положение, че този отбор е на практика на 3 месеца.
Особено пък за вратарите, при положение, че вратарят Боян тази пролет почти няма работа заради защитата.
А срещу Берое единствените два заплахи за вратата ни бяха точно след негови грешки - неразчетено излизане, което позволи на Прас Делев (!) да му вземе топката с глава и лошо вкарване на топката в игра, което доведе до извеждане на Иса в удобна за удар позиция.
Ако не беше Боян, а някой нарочен от форума за некадърник, тук щеше да има интересни мнения.

Не говоря за новите, а за старите. Китамбал е играл 7-8 години в Лига 1 на Франция, но за марката А група е пълен некадърник явно. Махмудов има психологически проблем, а адаптацията също е част от работата на добрия треньор, Жиката последните мачове видимо стана друг футболист, Краев да не говорим какъв огромен регрес търпи. Същото очаквам да се получи и с новите маймунки, като пак ще бъде набеден Гонзо, разбира се. А те имат голям потенциал, но наистина без добър треньор ще си останат само с това. И нямам предвид Кокала и Овчата глава :lol:

Добре де, намирането на читав треньор (който да е и добър психолог) не е ли част от задълженията на Гонзо?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5316
Местоположение: София
Чисто теоретично, няма нищо лошо един треньор да дойде, да вкара някакви неща в отбора и после друг да надгради.

Т.е., ако приемем, че Стойчо ни е оправил защитата, сега да дойде някой, който без да разбива направеното, да надгради в нападателен план. Ако евентуална смяна е в подобен контекст би била логична и достойна за подкрепа. Не мога напълно да се съглася, че всички играчи регресират, но никой не е постоянен и това си е проблем. А и Стойчо ми изглежда като фърлил боба. Някак си твърде лежерно вече стои край тъч линията.

Ако смяната ще е в контекста - отбора не играе добре, дай да сложим друг и отначало... Айм нот лайк. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8268
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Omraz написа:
Седем:Едно написа:
Колкото за СС, Дивото дете каза, че новите играчи имат потенциал, но аз ще добавя, че работата на треньора е да развие този потенциал и да изстиска най-доброто от маймуните. СС няма уменията да го направи. Забелязва се явен регрес във всички играчи, с изключение на вратарите, които ги тренира друг човек. Твай.

Абсолютно не може да се направи такъв извод, при положение, че този отбор е на практика на 3 месеца.
Особено пък за вратарите, при положение, че вратарят Боян тази пролет почти няма работа заради защитата.
А срещу Берое единствените два заплахи за вратата ни бяха точно след негови грешки - неразчетено излизане, което позволи на Прас Делев (!) да му вземе топката с глава и лошо вкарване на топката в игра, което доведе до извеждане на Иса в удобна за удар позиция.
Ако не беше Боян, а някой нарочен от форума за некадърник, тук щеше да има интересни мнения.

Не говоря за новите, а за старите. Китамбал е играл 7-8 години в Лига 1 на Франция, но за марката А група е пълен некадърник явно. Махмудов има психологически проблем, а адаптацията също е част от работата на добрия треньор, Жиката последните мачове видимо стана друг футболист, Краев да не говорим какъв огромен регрес търпи. Същото очаквам да се получи и с новите маймунки, като пак ще бъде набеден Гонзо, разбира се. А те имат голям потенциал, но наистина без добър треньор ще си останат само с това. И нямам предвид Кокала и Овчата глава :lol:


Т.е. Гонзо не е отговорен за привличането на играчи като Курдов, Китамбала, Диаби, Махмудов и още N на броя некадърници, а е виновен само треньора, че не им е развил качествата? :bigok

Кой тогава е отговорен да имаме треньор, който е слаб психолог и не може да развие определените играчи с голям потенциал?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24057
Aз не съм на мнение, че Стоев е некадърен.
Страхлив - да, но не и некадърен. Особено в изграждането на играта в дефанзивен план си е бая кадърен, за 24 мача имаме 15 сухи мрежи, а имаше поне 7-8 мача, в които противника имаше 0 положения. И това става с коренно различни защитни четворки през есента и пролетта. Помним последните няколко години каква трагедия бяхме отзад и как на всяка атака се трепереше.

Напред за мен не се получават нещата, защото изпълнителите са слаби.
Ако слабото на Стоев е, че не може да направи с пръдня боя - да, слаб е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com