forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Omraz написа:
Aз не съм на мнение, че Стоев е некадърен.
Страхлив - да, но не и некадърен. Особено в изграждането на играта в дефанзивен план си е бая кадърен, за 24 мача имаме 15 сухи мрежи, а имаше поне 7-8 мача, в които противника имаше 0 положения. И това става с коренно различни защитни четворки през есента и пролетта. Помним последните няколко години каква трагедия бяхме отзад и как на всяка атака се трепереше.

Напред за мен не се получават нещата, защото изпълнителите са слаби.
Ако слабото на Стоев в, че не може да направи с пръдня боя - да, слаб е. Ама май наистина се търси виновник.


Е изпълнителите кой ги избира и развива?

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Сред свободните агенти и тези, които се продават за 100-200 хиляди евро, надали е толкова лесно да избереш човека, който става.
Те неслучайно са свободни и взимат ниска заплата.
Ако бяхме взели Кешеру, при нас също щеше бързо да вкара 10 гола. Ама няма как да му даваме над 1 милион лева годишно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
RIR написа:
Ако смяната ще е в контекста - отбора не играе добре, дай да сложим друг и отначало... Айм нот лайк. :loser2


За съжаление и на мен точно това ми се струва главната причина за евентуалното му махане, което пък изглежда сигурно с оглед на изказванията на ръководните фактори, в това число и самите интервюта на Стоев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Omraz написа:
Сред свободните агенти и тези, които се продават за 100-200 хиляди евро, надали е толкова лесно да избереш човека, който става.
Те неслучайно са свободни и взимат ниска заплата.
Ако бяхме взели Кешеру, при нас също щеше бързо да вкара 10 гола. Ама няма как да му даваме над 1 милион лева годишно.


Не казвам, че е лесно, но мисля, че треньорът на най-големия бг отбор, следва да развива и да подбира играчите си, по-добре от останалите. Иначе, защо ще е в "Левски"? Ако всичко е само до играчите и форона можеше да е треньор.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 5:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
tzvetan_22 написа:
Omraz написа:
Сред свободните агенти и тези, които се продават за 100-200 хиляди евро, надали е толкова лесно да избереш човека, който става.
Те неслучайно са свободни и взимат ниска заплата.
Ако бяхме взели Кешеру, при нас също щеше бързо да вкара 10 гола. Ама няма как да му даваме над 1 милион лева годишно.


Не казвам, че е лесно, но мисля, че треньорът на най-големия бг отбор, следва да развива и да подбира играчите си, по-добре от останалите. Иначе, защо ще е в "Левски"? Ако всичко е само до играчите и форона можеше да е треньор.

Какво ще избираш, като нямаш пари! Аз ако съм на УС ще му взема лятото на Стойчо 3-4 играча и ще го оставя още една година. Тогава вече може да го съдим с чисто сърце. Неприятното е, че всичко говори, че СС е пътник.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5309
Местоположение: София
Да бе, ние какво се пеним като работата е ясна. :bigok

Дано да е за добро. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Последно кога можем да съдим СС, след края на сезона, след още един сезон, след десетилетие ?

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
От мен СС има пълен кредит на доверие поне за още половин година. Нека видим първо докъде ще стигнем в евротурнирите (само дебил може да си мисли, че няма да се класираме за там) и евентуално цялата есен да се види как играем, имаме ли някакъв облик, в атака вижда ли се подобрение и т.н. На мен вече ми е мега досадно да сменяме треньори веднъж на отрицателно време, макар че СС е най-дълго задържалия се на този пост от Ясен Петров насам... От българските варианти единствено Мъри е по-добър, но в Казахстан е със статута на бог и трудно ще го пуснат. За чуждестранен треньор - забравете, освен ако не е някой балканец, но в близкото минало вече имахме опит и с такива и издържахме точно 3 месеца преди поредната треньорска смяна да стане факт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Въпреки че от зимната пауза до сега имаме само 1 добър мач (във Варна) съм на мнение, че Стойчо не трябва да се сменя и да остане поне за ЕКТ. Колкото и кусури да има опция тип Пепе Мурсия или Приятеля на Моу не е опция. За БГ треньор пък ще съм поредния написал, че няма по-добър избор от него. Единственото доказано име като треньор, който в момента е без отбор и няма да е за много парЕ е Люпко, но там съм с мноооооооооого дълбоки резерви предвид всички глупости дето надрънка след оня 1/2 мач с Латекса.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Първо, ако СС си тръгне, Гонзо ще направи същото. Даже най-вроятно ще го направи и ако СС остане. Тъй че няма нужда да лаете кой е довел Стойчо. Второ, ако ще се сменя с някой, то това трябва да е наистина сериозно име, което да надгради направеното дотук, а не някой по-зле или на същото ниво на СС. Аз съм сигурен, че няма да заиграем по-добре докрая на сезона. Ще има проблясъци, надявам се срещу агата, останалото ще е същото.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:48 pm 
Стойчо няма капацитета да е треньор на отбор, чиято цел е шампионска титла и пробив в ЕКТ. Адски много мачове оклепа, включително и финала на купата с ЧМ. Просто нямаш право, да си с човек повече, да водиш в резултата и да допуснеш такъв развой. Айде, тогава не се задълба темата, забравихме, но с времето му се натрупаха много грешки. Срещу Латекса за купата този сезон, беше надигран тотално, а срещу Лудогорец излезе със свалени гащи във възлов мач, в който не трябваше да позволим турците да дръпнат толкова! Кредита ми на доверие е тотално изчерпан, а от идеята да остане и за Лига Европа, ме побиват тръпки. Ще отпаднем в първия кръг и после ще стане ураган. Нека да си ходи по живо, по здраво след сезона и толкова.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Лично моето мнение е, че на СС трябва да му се даде време до зимата, с една уговорка ако се запази състава. Ако след края на сезона излезнат спортно-техническият щаб и направят реална оценка на състоянието и не махат повече от един играч, а се вземат още няколко да се попълнят дупките и се направи качествена подготовка може и да станат нещАта. Ако решат да разкарат 6-7 човека и да взимат нови на тяхно място, то със сигурност това не са хората за Левски.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4568
Местоположение: сектор "А", блок 5
Седем:Едно написа:
Първо, ако СС си тръгне, Гонзо ще направи същото. Даже най-вроятно ще го направи и ако СС остане. Тъй че няма нужда да лаете кой е довел Стойчо. Второ, ако ще се сменя с някой, то това трябва да е наистина сериозно име, което да надгради направеното дотук, а не някой по-зле или на същото ниво на СС. Аз съм сигурен, че няма да заиграем по-добре докрая на сезона. Ще има проблясъци, надявам се срещу агата, останалото ще е същото.

Прав си, но и "сериозните имена" ги "разкриваме" за около 2 мача (Йоканович ми е най-пресен) :smt012

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Според мен трябва да бъде уволнен, сега и на момента, направо да плаща три заплати, да става и да са ма'а.
Задължително да се назначи доказан капацитет, левскар, мотиватор и привърженик на нападателния футбол, като Ники Митов, Кокала, Вили Вуцов, може и Коловати от Япония да се върне. Все доказали се легенди и качествени специалисти.
СС - вън, чиба буфер. Махай се мишок, осра и съсипа всичко. Преди теб Левски постигаше уникални резултати, като да загуби титлата с автогол, почетно пето място в първенството със 17 мисля, че бяха загубите в един сезон, на следващия надгради със седмо място, а ти страхлив чичка говориш за някакво второ място в класирането и за ЕКТ.
Ти не си мъжкар и не говориш английски ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Факт. Надявам се тази практика да престане. Обаче има един голям проблем, който виждам. Ако СС остане и отпаднем в първия кръг на ЛЕ, оттам се проваля целия ни следващ сезон, защото маймуните и чужденците се мотивират най-вече от ект, а не от Монтана и Дунав. След това всяка смяна ще е закъсняла и ще си ебе майката съвсем.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Вероятността да отпаднем в първия кръг е поне 80%, не виждам каква изненада би било, все пак имахме много успешни кампании последните 5 сезона и сме пълни с опитни футболисти играли често в турнирите.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Това е риска, но все си мисля, че като си вложил година и кусур в някой е нормално да му дадеш шанс да се докаже в Европа. Риска нов треньор да се изложи по същият начин в ЕКТ каккто евентуално би се изложил СС е не по-малък.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4568
Местоположение: сектор "А", блок 5
Седем:Едно написа:
Факт. Надявам се тази практика да престане. Обаче има един голям проблем, който виждам. Ако СС остане и отпаднем в първия кръг на ЛЕ, оттам се проваля целия ни следващ сезон, защото маймуните и чужденците се мотивират най-вече от ект, а не от Монтана и Дунав. След това всяка смяна ще е закъсняла и ще си ебе майката съвсем.


Добре, съгласен съм и тук, но няма абсолютно никаква гаранция, че евентуален наследник на СС няма да се осере в същият етап на ЕКТ. Ако бъде сменен и отпаднем в първи кръг, знаеш какво ще стане тук. Коментарите от сорта "Видяхте ри какво стана като сменихме СС" и тям подобни ще заливат и заливат и ПАК знаеш натам какъв е сценария (караници, "нЕма Им стъпим" и т.н.)

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
SouthSupporter написа:
Стойчо няма капацитета да е треньор на отбор, чиято цел е шампионска титла и пробив в ЕКТ.

Резултатите на СС в ЕКТ:
Л-рец - Слован 3:0
Л-рец - Партизан 2:1
Партизан- Л-рец 0:1
Л-рец - Базел 2:4
Базел - Л-рец 2:0
ПСВ - Л-рец 0:2
Л-рец - ПСВ 2:0
Динамо Загреб - Л-рец 1:2
Л-рец - Динамо Загреб 3:0
Черноморец Одеса - Л-рец 0:1
Л-рец - Черноморец Одеса 1:1
Лацио -Л-рец 0:1
Л-рец - Лацио 3:3
Л-рец - Валенсия 0:3
Валенсия - Л-рец 1:0
Л-рец - Дюделанж 4:0
Дюделанж - Л-рец 1:1
Л-рец - Партизан 0:0
Общо 18 мача
10 победи, 4 равни и 4 загуби
15 мача в един сезон.
Определено е слаб треньор за ЕКТ или пИтричен, който се ебе с мургави мъже му е редил състава ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Малко встрани от последните коментари, струва ми се, че прекалено много се обръща внимание на това, че може отново да влезем в спиралата с честа смяна на треньорите. Това според мен няма да се случи, защото имаме представители на феновете в управата и те ще отстояват тезата, че на новия треньор трябва да се даде достатъчно кредит на доверие. Който и да е той. По този въпрос не мисля, че трябва да се притесняваме.
А Стойчо ясно показва, че едва ли ще води Левски през новия сезон, така че предлагам да се настройваме за нов треньор, чийто първи официален мач ще е от Лига Европа и това носи със себе си всякакви рискове. Това е положението, макар и моето предпочитание да е по-скоро Стойчо да започне новия сезон. По-важното е съставът да се запази и да не се освобождават и привличат по 6-7 нови играчи.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Стойчо, Мъри или Херо. Като фен не искам да чуя нито едно друго име. А, може би най-добре е да няма рокади.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Седем:Едно написа:
Факт. Надявам се тази практика да престане. Обаче има един голям проблем, който виждам. Ако СС остане и отпаднем в първия кръг на ЛЕ, оттам се проваля целия ни следващ сезон, защото маймуните и чужденците се мотивират най-вече от ект, а не от Монтана и Дунав. След това всяка смяна ще е закъсняла и ще си ебе майката съвсем.

Да, ама сезонът свършва в края на май, а първият предварителен кръг е в началото на юли. Назначаването на нов треньор, който тепърва ще се запознава с отбора и ще налага вижданията си е в пъти по-рисково, още повече че не е сериозно да търсиш задължителни победи от някой на 20-тия ден от работата му. Пък ако ще Моуриньо да дойде.

Освен това, експериментите с чужди треньори в 9 от 10 случая са неуспешни, както при нас, така и при свинете, микре, селяните, папагалите и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Според мен е жизнено важно следващият месец май Левски да вдигне купа.Дали ще отпаднем средата или края на Юли от Европа, е все тая.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Ако Гонзо и СС ще си напускат клуба лятото и двамата нямат никакъв стимул в момента да изграждат отбор,който да е готов за мачове в ЛЕ.Евентуалното идване на нов треньор почти сигурно значи 4-5-ма напуснали,на които ще се търсят заместници .Това при нас,а и в който да е клуб не става от днес за утре,което значи че почти сигурно първите мачове ще сме с експериментален състав.От тази гледна точка е по-добре СС да остане,а ако отпаднем поне ще знаем,че причината е в него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
:strkstrk А ако се паднем с по-добър отбор, с по-добри финансови възможности пак ли ще е в него :D Не че го защитавам, но трябва да си дойдем в реалността и да прогледнем, че в момента българския футбол е в десета глуха. Те Лудогорец дадоха 10 милки за играчи и отпаднаха от някакви ливади, какво остава за отбор съставен от свободни агенти. Но разбира се, ако играта продължи да е такава няма какво да се мъчат и двете страни. Все пак се надявам в събота да се променят нещата към по-добро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6320
"Тъпите журналя" си постигнаха своето. Уволняваха треньора всеки ден по два пъти, ние им се дразнехме, накрая си ни обработиха и вече и ние си го уволняваме. Изключително "полезно" включване и на г-н Тонев, Васко Колев и още кой ли не от ръководството и УС, които се изредиха индиректно да казват, че Стойчо Стоев е пътник.

Добре де, като му знаеш характера, не е ли по-добре да говориш с него и да го убедиш, че ще работи с тоя отбор и ще може да си го развива до края на годината минимум(календарната). Естествено, че и Стоев си е виновен, да беше Мариан Христов, щеше да насере журналята още февруари и на пресконференциите единствените въпроси щяха да са "Как сте днес, г-н Стоев" и "Спахте ли добре, г-н Стоев".

Да се стягат всички, тренера да живне малко, да спре да гледа и говори като осъден на смърт и да почне да си върши работата. Филмът с преходния сезон, 10 нови играчи и "В Разград имат отбор, който се обиграва вече 5 години, а ние тепърва го градим от нулата" не ми се гледа осма година поред!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Добър или лош, сега изобщо не е момента да се сменя СС, освен ако не става въпрос за Мъри, примерно, който познава перфектно клуба и психологията му. Първенството свършва края на май, а първия ни мач в ЛЕ е началото на юли мисля. Е кой за един месец тепърва ще се запознава с отбор, играчи, ще прави подготовка, ще привлича нови, които за 2 седмици да се обиграят? Абсурд! Да, СС прави глупости, осра няколко ключови мача, отборът за мен играе безобразен, некадърен футбол, пак сме капо, но в тоя момент, за мен лично, най-правилното е треньорът и директорът да останат, да се запази сегашния състав на 90% поне, да се привлекат 2-3ма добри играчи и да видим как ще тръгнем в първата половина от новия сезон. И ако в края на годината вече сме извън борбата за титла, отпаднали от купата и с фиаско в Европа, недай Боже, тогава вече в трите месеца зимна пауза да се търсят кардинални промени в спортния щаб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2016 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Не може ли сегa дa сменим треньорa, пък после кaто отпaднем в Европa пaк дa го сменим..

Поне се сменя нещо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 05, 2016 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
имаме сериозен проблем с реалността...малко ставаме като ония "обийците на шампоани", глорихънтърите...отбор който лятото не можеше да събере 11 човека, отбор който миналата година не се знаеше дали няма да фалира и за заплати не се говореше, взимаха се 4-5 месеца назад...сега гледам вече си мислим че със селекция за колосалните 1 милион евро вече сме абонирани за титлата, че се гонел и Европробив????
ЛЕВСКИ си е ЛЕВСКИ, но айде да се събудим леко...точно Стойчо Стоев е човекът който заслужава уважението ни и подкрепата ни.
Не знам за какъв страх можем да говорим, след като цитираните нагоре легенди като Мъри и Херо (който незнам ква легенда-треньор ние ) поставяха условия и ги беше страх да дойдат в ЛЕВСКИ и да работят при тези обстоятелства...затова не са тук. Ако те бяха истински загрижени за ЛЕВСКИ щяха да са тук, както е Гонзо. Да са тук когато трябват и когато "боят отива на щик и на смърт" а не когато имаме 5-10 милиона бюджет и сме класа над всички.
Та спортно технически от колкото и години да гледаш футбол незнам как с играчи събрани от 4 или 10 месеца ти ставаш якия невероятен хегемон и супер хомогенния отбор барЦилона на балканите?
Колко треньора се упражниха в ЛЕВСКИ? Колко играча се снимаха с тоя екип...не Ви ли писна тоя сериал?
Айде да вземеме някой да го оставим 2-3 години, па може и да стане треньор...да направи отбор?

Колкото до борбата за титлата в нея бяхме случайно, на мускули и общо взето нереално.
Борбата за титлата свърши в разград, но не ни е удобно да си го признаем...и с равни точки да бяхме пак щяхме да паднем...
глупости за мотивации и равни стартове, може и да са важни за някои отбори, ама ние може да си кажем истината.
Понеже вече много сезони обиграваме отбор...да вземем най-сетне да го обиграем а?
Да вземем да оставим треньора, както навремето оставихме Мъри след мега гига грандиозния провал срещу 11-те малки негАрчета от Беверен?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 05, 2016 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Отнемане на точки по абсолютно несправедлив и престъпен начин от отбор, който застрашава(абсолютно неочаквано) тенекията на един друг отбор, който е брал праскови, докато Левски играел с Милан. Това разбира се вместо да доведе до всекидневни, ежеминутни и ежесекундни викове от страна на мистър Козирка и СИЕ, преминава отново в културното русло на приятния израз - "ние сме над нещата". Той Градев ще оправи работата. Малко, като схемата ни на игра в големи периоди в миналото - връщаме назад и Митко Иванков или Гошето Петков ще я оправи. :strkstrk
Разбира се, този престъпен ход разбива атмосферата и тонуса в нашия отбор и от претендет за титлата оставаме 2-ри. Това разбира се не се харесва на експертите, които в началото на сезона предричаха битка с Монтана за промоция в Б група и моментално треньора е виновен и всичко вън, защото сме щели да отпаднем рано от Европата. :smt005 :smt005
В същият момент експерта по СМР в почти прав текст си казва, че чичо Стойчо е аут и понеже той каквото каже и трябва да стане - не става, то това ще стане 1000000%. Лятото ще дойде някой(всъщност няма никакво значение кой ще е), който ще отпадне от ЕКТ :smt005 , но това ще го отдадем на факта, че човека е нов и трябва да навлезе в нещата, да си събере нужните нови 3934994934 свободни агента, защото нямаме пари и т.н. от библиотеката на фразите, които вече 9-та година ще употребим, а не на реалната причина, че не можехме да съберем хора за група преди старта на сезона, само преди някви си 6 месеца. Ще раздаваме бели/празни карти и т.н. простотии и така до следващия момент, в който неща нямащи нищо общо с футбола ще решат развоя за следващото полугодие или цяла година в клуба ни, за пореден път. Няма да раждам новини за боклуците, наречени журналисти, ама едни 500к всеки сезон идваха от голяма компания, която дори не искаше да се знае, че дава лев, а сега имаме спонсори милиони, дето агата се натискал да им дава пари само и само да им пише същото на селските екипи, каквото пише на екипите на Левски. :smt005 :smt005

Вервайте си. Гледам, че тона е зададен вече и латерната се върти по уволнението на чичо Стойчо. А до скоро се кълняха журналята, че го уволняваха на ден по 3 пъти. Ама поне се прави нещо де. Интересно как само още не е намерена причината в ежегодните ни несгоди в сорос, путин, обама, меркел, мангалите, марсианците и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com