forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Бих изгледал въпросният Лацио-Рома от любопитство. Не мисля, че е възможно мачът да е бил дори на една трета толкова зле, колкото нашият срещу Чорбое.
Няма как публиката да започне да идва преди да се появи футбола на стадиона. Затова и ония ще имат посетители на дербито им от целия свят, плащащи по 100 евра билета примерно.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Niki4a написа:
Ако ще се говори за посещаемост, нещата са комплексни, но бих могъл да ги разбия на части (поне според мен). Взимам за пример, братовчед ми (Той, две малки деца и жена му). Тръгване към стадионa, поне 2 часa преди началото. Първи проблем (разстояние от центъра до Подуяне, поне 1/2 - 45, при нормален трафик). Спираш някъде при високите блокове (разтоварваш домочадие и се молиш, някой селски бек да не си е припознал парко-мястото за свое, че ще трябва да сменяш гуми, след мача. Междувременно си се препасал с всякакви неща за децата (млека, бисквити, играчки и тн). Влизаш на стадиона (след като си прескачал, като газела дупки, ръждясали пирони и желязо). През цялото време носиш едното/двете деца, защото се притесняваш, че ще паднат и ударят на нещо старо и ръждясало. Плащаш си билeта (толкова колкото да отидеш на кино - без да казвам колко по-лесно и уредено е там) и си отиваш към седалките (безбожно мръсни (носиш си вестник, кърпички и тн. за почистване). Най-после се наместватe и започвате да чакате началото на "спектакъла". През следващите 120 минути, децата чуват всички глупости/цинизми които можеш да си представиш, мача е тъп (защото Левски играе слабо в момента) и децата искат да ходят до тоалетната през 20 минути (а ти не смееш, защото е пълен коптор). Свършва мача (молиш се да не е приключил след 8 часа, защото става тъмно (cценария се развива в топло време - пролет, лято), (защото ако е студено/зимно време просто няма как да стане идването на стадиона)! Ta най-накрая се отправяш към паркираната кола / при високите блокове /. Радваш се ако всичко е ок, палиш колата и се заричаш, повече никога да не се подлагаш на такова изживяване.

1. Инфраструктура - Досега инфраструктурата на Герена беше плачевна. Сектор В (за чичковците, лелките и хората с деца) e меко казано в лошо състояние (дори бих казал опасно).
2. Отбора не играе добре, дори бих казал играе посредствен футбол.
3. Хората са облъчени от лошите неща в отбора (ВИНАГИ се говори само за проблеми).
4. Като се говори навсякъде, че отбора е собственост на Пеевски, голяма част, не чуват нищо в подкрепа на обратна теза и си казват "на тия няма да им стъпим!".
5. И още, и още и още.....


Перфектно обобщение... Относно първата част - откакто имам деца ходя много по-рядко на стадиона... искам да прекарвам уикенда време със сина си, и ако на стадиона не е ок да го взема него, просто не ходя и аз на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Ок, ясно, че едното предложение е да изритаме Гонзо, СС и всички футболисти, вероятно без Йоргачевич, Цоневи, Краев и Прохазка (за последния не съм сигурен, щото Бойо май не му се кефеше много, но не претендирам за точност), и разбира се, на тяхно място да дойдат наши юноши. Това разбрах. Но:

- кой да сложим за треньор?;
- кои футболисти да вземем?;
- кой да ни бъде собственик и как да разкараме тия тримата?;
- как ще се финансира отбора?


Макето го е казал много добре - нашата работа като фенове не е да казваме "този трябва да е" - ние просто искаме резултати, плащаме си билет и чакаме отсреща който се е захванал да го свърши. Ако не се справя имаме пълното право да искаме да се махне, за да дойде някой, който ще се справи.

Ако искаш просто да си говорим като едно време пред тотопунктовете в махалата, ще ти отговоря, не че не съм го писал това сто пъти. Първо, никога не съм искал "да изритаме всички футболисти", напротив - сто пъти съм казвал, че точно тази смяна на 10 играча всеки полусезон е абсолютно малоумна във футбола. Личното ми мнение, е че трябва да махнем точно четирима - Бабатунде, Бедоя, Менголо и Нар. Показателите на нападението ни този сезон говорят достатъчно - това е най-некадърната офанзивна линия в историята на клуба. За мен в основата са три проблема - липса на извеждащ пас (Бедоя), липса на скорост, и липса на реализатор. Левски е имал силни сезони без последното, но без първите две - не.

На тяхно място ще взема точно двама - така с парите от заплатите на тези четиримата ще мога да осигуря двама по-качествени. Един бързак тип Гари Родригес (но по-комбинативен), с ляв крак, така че да имам вариант и за ляво крило, и за нападател, и един играч тип Бардон, който хем може да играе по-назад и да даде извеждащ пас, хем може и да реализира положение на върха на атаката. С връщането на Деян Иванов и Боби Цонев, плюс тези юноши дето вече имат 3-4 подготовки с мъжете също са готови за първи мачове, така че групата ще има достатъчна бройка и не ми трябват повече играчи. Всичко това обаче работи само ако има кадърен треньор, при който тези играчи да се РАЗВИВАТ и да се надгражда. Имена не мога да ти кажа, трябва чужденец да се търси.

Надявам се сега си по-доволен :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Няма как да напиша по-смешно нещо от „И безплатно да е, посещаемостта няма да се повиши чувствително.“, затова ще си позволя да екстраполирам > ако билетите бяха -50%, хората в Б щяха да са 30% повече на "скучните" мачове, а на такива като този с Ботев в събота щяха да са +50%.
Преди всеки мач има точно четирима души, на които звъня за да дойдат с нас и разговорът винаги приключва след като разберат цената на билета. Други идват до стадиона и се връщат; трета част изпива въпросните 7/14 лв в паркчето до Герена или в кръчмата.
Само че това е навън, пред стадиона, а във форума се е взело за аксиома „цената няма значение“. Жалко че няма как да разменим свинските цени на билетите с нашите и да гледаме колко няма значение. Или да обясним на Делийе какви бунаци са и колко не разбират от маркетинг заради по-евтините им карти.

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24110
Местоположение: СЕКТОР Б
Има и такива, които си купуват билет, но въобще не влизат, а си остават да консумират салати с ракия и да задяват сервитьорката в едно заведение. :bigok

П.С На мнение съм, че цените са ОК.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 4:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
Boyo написа:
Wildkid написа:
Ок, ясно, че едното предложение е да изритаме Гонзо, СС и всички футболисти, вероятно без Йоргачевич, Цоневи, Краев и Прохазка (за последния не съм сигурен, щото Бойо май не му се кефеше много, но не претендирам за точност), и разбира се, на тяхно място да дойдат наши юноши. Това разбрах. Но:

- кой да сложим за треньор?;
- кои футболисти да вземем?;
- кой да ни бъде собственик и как да разкараме тия тримата?;
- как ще се финансира отбора?


Макето го е казал много добре - нашата работа като фенове не е да казваме "този трябва да е" - ние просто искаме резултати, плащаме си билет и чакаме отсреща който се е захванал да го свърши. Ако не се справя имаме пълното право да искаме да се махне, за да дойде някой, който ще се справи.

Ако искаш просто да си говорим като едно време пред тотопунктовете в махалата, ще ти отговоря, не че не съм го писал това сто пъти. Първо, никога не съм искал "да изритаме всички футболисти", напротив - сто пъти съм казвал, че точно тази смяна на 10 играча всеки полусезон е абсолютно малоумна във футбола. Личното ми мнение, е че трябва да махнем точно четирима - Бабатунде, Бедоя, Менголо и Нар. Показателите на нападението ни този сезон говорят достатъчно - това е най-некадърната офанзивна линия в историята на клуба. За мен в основата са три проблема - липса на извеждащ пас (Бедоя), липса на скорост, и липса на реализатор. Левски е имал силни сезони без последното, но без първите две - не.

На тяхно място ще взема точно двама - така с парите от заплатите на тези четиримата ще мога да осигуря двама по-качествени. Един бързак тип Гари Родригес (но по-комбинативен), с ляв крак, така че да имам вариант и за ляво крило, и за нападател, и един играч тип Бардон, който хем може да играе по-назад и да даде извеждащ пас, хем може и да реализира положение на върха на атаката. С връщането на Деян Иванов и Боби Цонев, плюс тези юноши дето вече имат 3-4 подготовки с мъжете също са готови за първи мачове, така че групата ще има достатъчна бройка и не ми трябват повече играчи. Всичко това обаче работи само ако има кадърен треньор, при който тези играчи да се РАЗВИВАТ и да се надгражда. Имена не мога да ти кажа, трябва чужденец да се търси.

Надявам се сега си по-доволен :)

За 40 минути ли го разкри? :smt005 :smt005 :smt005

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Всичко това е страхотно, но реалностите тук са коренно различни и се влиза в адски много парадокси и в общи линии всичко се превръща в един омагьосан кръг.

Играта е слаба, няма условия => няма фенове.

Феновете не се бъркат в това кой е треньорът - идва овчата глава и маха 10 футболиста, влачи подобни екземпляри, не постига резултати => играта е слаба.

Няма фенове => Никой не му пука какво мислят 2000 човека на стадиона. Ако псуваме играчите, по-скоро ще ни теглят една майна и амбицията им изчезва, ако ги подкрепяме - ефектът е същия, но в по-малка форма.

Единственият възможен вариант за мен е, макар и да нямам никакви оптимистични очаквания това някога да се случи, да се спрат с тия непорочни практики, на които вие съвсем правилно наблягате, за което за съжаление гарант могат да бъдат единствено феновете в управата. Харесва ни, не ни харесва, дотам я докарахме. Отдавна не сме само фенове, което е лошо и гадно само по себе си. Това ни яде самите нас отвътре (доказателство е форумът, в който ВЕЧЕ 90 процента от темите се състои от някакво безумно спорене и натягане на всевъзможни теми. Горе долу нищо положително не виждам.), но е единствената възможна крачка. Ако бяхме продължили с манталитета от 2003-2004 насам, и ние нямаше да сме официално на футболната карта. Във всяко едно отношение сме в lose-lose положение.

П.С
И да добавя че съм съгласен за цените на билетите. Когато раздаваш билети на сравнително високи цени за България и когато картата за всички мачове излиза доста добре финансово, е направо абсурдно да не се вложат пари в по-мащабна маркетингова кампания за промотирането на тези карти. Вече архитектурата за това е направена, има база, има всичко, но повечето хора пак избират билетите. Абсурдно е, а това е нещо, което ще вдигне посещаемостта. Горе се даде пример с Delije. Отиваш, купуваш си шал на отбора в някакъв ден и получаваш голямо намаление. Рекламата е един от много аспекти, а вмомента в нито едно поле не се прави абсолютно нищо, било то социални мрежи, реклама по различни източници, реклама в градски условия, кампании, събития. Феновете трябва да си организират всичко.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Последна промяна chobbkillah на Пет Апр 08, 2016 5:12 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Та всичко, казано до тук следва да се обобщи: белия дроб на Левски е Сектор Б. Цени от 1, 2 лева за там са достатъчни. Сегашните цени за В сектор са добри, но трябва да се наблегне на безплатни билети за деца до 12. Остава сектор А, където качеството изисква цена, така че висока стойност на билетите е приемлива. Всичко това ще доведе до: повече ултраси в Б сектор, повишен интерест за хора с деца към В и А секторите, а също така удобства за платежоспособни за А сектор.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Лацио - Рома не свърши ли при резултат 1:4?

Доста сух футбол ще да е било спрямо спектакъла Левски-Чорбое и невижданото майсторско отиграване на незаслужено хуления и нарочен от мрънкачите тук Р.Цонев... :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Естествено, че цената на билетите играе огромна роля! Както и локацията и най-вече играта на отбора. Това е светата Троица така да го наречем. Ясно е, че играта трудно ще я променим в момента, локацията пък няма как изобщо. И докато метрото не стигне до Герена, всички дето идват от София Вест на мачове само ке псуват колко е далече Герена и как до там с градския се стига за година път. И особено сега когато мачовете вече са от 8 си е ебати приключението да се прибираш с градския!

Така, че единственото което може да се промени е цената на билета. И след като имаме вече скъп сектор А с всички удобства и високи цени, то нека поне в другите сектори цената спадне малко и най-вече в Б. Цени от 5 лева за Б и 10 за В (като този сектор в този си вид и 10 лева е много за него) са напълно нормални. За да може Б да се пълни поне малко повече, а във В сектор да ходят хора които нямат 20, 23 или 25 лева за билет.

Според мен намалената цена за билети и карти в Б и безплатния вход за деца във В е инвестиция в младите фенове и бъдещето. Защото един клуб освен да има настоящи фенове трябва и да си отглежда нови такива. :smt006

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Пет Апр 08, 2016 6:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 08, 2016 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Поне за мен го има и момента с играта/играчите на терена. Мене баща ми като ме заведе за първи път на Герена видях Гонзо, Кривия, Пажин, Иванков, готови да умрат на терена за Левски. Сега баща като заведе сина си на мач ще види рахити като Фики и Бедоя. Щях да отбележа и Ваги, но временно го няма :bigok

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Добре, де, преди да давате акъл що не проверите как влизат децата? Безплатни детски билети има отдавна, а за младежите до 18 има 50% отстъпка. Ама важното е да се говори кво трябва да се направи. Не съм усетил това да е вдигнало посещаемоста, а явно тези, дето много ви вълнува тематиката, дори не го знаете. 7 лв няма как да е непосилна сума за работещ човек.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Ако коментара беше за мен. Аз наистина не знаех, че децата влизат безплатно, защото никога досега, не ми се е налагало да влизам с деца (вече ще ми се налага :strkstrk ). Но пък от друга страна, представям си дали Пенко от майната си знае. Предполагам, че също не.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Извинявам, се за двойния пост.

Гледам, че тук Cелтик рекламира картите си за следващия сезон, по билбордове. Явно върши работа, защото го правят от доста години.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 1:16 pm
Мнения: 1520
Местоположение: Топлите страни
За мен цената не е от значение, но е логично за мачовете с по - скромни съперници билетите да са по - евтини и обратно. Така е по цял свят. :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Omraz написа:
Според Блиц, Путьо Хубчев ни е треньор вече. :bigok Честито.


блиц :smt042
Хубчев ще иде в Германия да си бачка треньор в трета лига или аматьорските. Не се притеснявайте.

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Не вярвaм някой дa мрънкa поне, aко Хубчев бъде съблечен :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
БялоСини написа:
За 40 минути ли го разкри? :smt005 :smt005 :smt005


Самият факт, че до сега има 40 минути при тази липса на голове е показателен за това какво показва в тренировките.

Навремето така се чудехме защо ИИ не пуска Силва повече... и после разбрахме защо :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Аз пък от това, което виждам в тренировките, негерата не спира да ги нижИ,да ги шиИ и т.н. :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13541
Boyo написа:
БялоСини написа:
За 40 минути ли го разкри? :smt005 :smt005 :smt005


Самият факт, че до сега има 40 минути при тази липса на голове е показателен за това какво показва в тренировките.

Навремето така се чудехме защо ИИ не пуска Силва повече... и после разбрахме защо :loser2

Как да вкара като влиза за по 5 минути?

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Да бе, Бабатунде е уникален играч, но СС не го пуска защото тайно иска да бъде уволнен


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Това защо не го пуска, ако искаш, може да го питаме Стойчо? От това, което съм гледал, изобщо не отстъпва от чорбарчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Мани, ти нищо не вдяваш. Бойо ги разбира нещата и е разкрил всичко

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Според мен правилно Бабатундето го пускат по-малко да играе в мачовете. Първо, маймуната идва директно от Африка, а не от някой европейски отбор ( та дори и второразряден ), изживява културен шок, второ трябва му време да преодолее езиковата бариера, освен с треньорите и с останалите играчи. Ако става нещо от него, ще си проличи следващия сезон. Обаче ние искаме някой да вкарва голове сега, а не на есен и затова титуляр е Венци.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Айде стига, изживявал културен шок :strkstrk НЕ е нормално да се пуска нападател в последните 4 минути, освен ако не ти е решен мача. А няколко пъти го пускат да решава мачове в последните минути...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Седем:Едно написа:
Добре, де, преди да давате акъл що не проверите как влизат децата? Безплатни детски билети има отдавна, а за младежите до 18 има 50% отстъпка. Ама важното е да се говори кво трябва да се направи. Не съм усетил това да е вдигнало посещаемоста, а явно тези, дето много ви вълнува тематиката, дори не го знаете. 7 лв няма как да е непосилна сума за работещ човек.

Под 18 съм и за първи път чувам за тази отстъпка . :lol: Това и за Б ли е или само за В ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Абонаментната карта, пич! :smt006 За билети няма отстъпки :loser2

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 09, 2016 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Отстъпката за младежи е само за абонаментните карти. Децата до 12 години влизат безплатно.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com